Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#25851 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Korisničkoime »

Grean wrote:
Korisničkoime wrote:
Grean wrote:Kvalitet prije svega a onda i sve ostalo, zelja, zajednistvo, trener, kontinuitet, sreca.

Da se vratim na taj kvalitet, istina je da je Safet najvise fulio formacijom sa Nigerijom ali ko se sjeca nasi igraci nisu mogli hodati od 60’ minute. Izgledali smo totalno nemocno bez snage da napravimo pritisak.

Nama je Mujdza bio zakletva i od njegovog odlaska nemamo desnog beka a on je bio rezervista Frajburga.

Lijevi bek je bio nezreli i neiskusni Kolasinac.

Stoperi krampa Sunjic i nikad dokazani Bicakcic.

Zadnji vezni Besic iz Madjarske.

I sto je najgore svi ovi igraci su za nas bili premija, mislili smo niko ko’ mi jer ih imamo. Znaci prvo kvalitet pa sve ostalo a taj kvalitet se gradi u klubovima.
Jedan od odraza naseg posla 4 godne nakon SP u Brazilu i covjek na svakom cosku gdje moze opravdava, brani, Susica u relativizira njegove pogreske jer radi zbog pogodite.
Susic je usrao Nigeriju to svari, usrao je sto je poveo TSS na SP i usrao je sto je ostao nakon SP u Brazilu.
Da stvar bude jos gora ovako relativiziraju i supljare i ljudi u vrhu naseg fudbala zato je Susic i ostao nakon SP i zato su mamuzali mrtvog konja pod izgovorom "jos je bodEva u igri" zato su i dali Bazdarevicu sansu u novom ciklusu iako se vidilo da je pomakeo goli kurac, znaci nije ama nikakvog poboljsanja igre bilo ali neka ga neka vodi ciklus kvalifikacija.
Sve je to jal radi nekog neznanja, neobjektivnosti, sitnih interesa, nezamjeraj se. @Grean moze sebi da dopusti da bude neobjektivan, covjek voli Susica i da mu gulis kozu s ledja nebi uvidio i priznao greske istog bez onog "ali...". Medjutim ljudi koji vode nas fudbal ne smiju biti neobjektivni to je za njih luksuz, ja mogu, vi mozete oni ne smiju. Pa jel Sabic pustio jednu jedinu kritiku prema Bazdarevicu i ljudi ga ukinuse ne samo sa FTV nema ga nigdje. Znaci ne smijes ni pomislit reci, mora i Bogu i narodu biti jasno da vise ne ide pa da se nesto mjenja pa i onda da se samo neko nesto na zamjeri.
Nadalje rak rana naseg fudbla, klubovi, jbg znam ja da to mnogi ovdje ne cuju rado ali nasi klubove vode poluamateri i tako isti i nastupaju i igranu takve i igrace proizvode takve i rezultate imaju. Koliko god savez imao i snosio krivicu za stanje oni ne proizvode igrace nego to rade klubovi, dovedi koga hoces ako nemas igraca ako ih ne pravis ako ti ne dolaze s strane baraz ti je vrh.
Ja sam vrlo objektivan sto se tice Susica i po manama i vrlinama.

On je taj koji nam je dao najbolju igru u istoriji reprezentacije, usrao Nigeriju ali isto tako vodio ekipu i protiv Francuske i Argentine.

Za Bazdarevica sam sa druge strane govorio da je qurac od ovce i nakon 5-0 u kvalifikacijama kad ste mu se klanjali a govorio zato sto mu je igra bila qurac od samog starta pa do kraja.

Sto se tice Tine uvijek kazem bilo je protekcije ali manje protekcije nego u slucaju Ibricica.
Jarane ako si ti objektivan po pitanju Susica ja sam kraljica Britanije.
Ali nije to problem ti inas luksuz da budes neobjektivan, poenta je bila u tome sto ljudi koji su u vrhu naseg saveza nisu nista bitno po tom pitanju drugaciji od nas forumasa a to je nedopustivo.
Svi i ptice na grani su znali da Susic treba da ide nakon SP-a i zbog Nigerije i zbog TSS-a itd. ali ...
Tako funkcionisu i klubovi poluamaterski.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#25852 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Korisničkoime »

spree wrote:
Korisničkoime wrote: Jedan od odraza naseg posla 4 godne nakon SP u Brazilu i covjek na svakom cosku gdje moze opravdava, brani, Susica u relativizira njegove pogreske jer radi zbog pogodite.
Susic je usrao Nigeriju to svari, usrao je sto je poveo TSS na SP i usrao je sto je ostao nakon SP u Brazilu.
Da stvar bude jos gora ovako relativiziraju i supljare i ljudi u vrhu naseg fudbala zato je Susic i ostao nakon SP i zato su mamuzali mrtvog konja pod izgovorom "jos je bodEva u igri" zato su i dali Bazdarevicu sansu u novom ciklusu iako se vidilo da je pomakeo goli kurac, znaci nije ama nikakvog poboljsanja igre bilo ali neka ga neka vodi ciklus kvalifikacija.
Sve je to jal radi nekog neznanja, neobjektivnosti, sitnih interesa, nezamjeraj se. @Grean moze sebi da dopusti da bude neobjektivan, covjek voli Susica i da mu gulis kozu s ledja nebi uvidio i priznao greske istog bez onog "ali...". Medjutim ljudi koji vode nas fudbal ne smiju biti neobjektivni to je za njih luksuz, ja mogu, vi mozete oni ne smiju. Pa jel Sabic pustio jednu jedinu kritiku prema Bazdarevicu i ljudi ga ukinuse ne samo sa FTV nema ga nigdje. Znaci ne smijes ni pomislit reci, mora i Bogu i narodu biti jasno da vise ne ide pa da se nesto mjenja pa i onda da se samo neko nesto na zamjeri.
Nadalje rak rana naseg fudbla, klubovi, jbg znam ja da to mnogi ovdje ne cuju rado ali nasi klubove vode poluamateri i tako isti i nastupaju i igranu takve i igrace proizvode takve i rezultate imaju. Koliko god savez imao i snosio krivicu za stanje oni ne proizvode igrace nego to rade klubovi, dovedi koga hoces ako nemas igraca ako ih ne pravis ako ti ne dolaze s strane baraz ti je vrh.
:thumbup:

Sto se tice klubova i amatera koji tamo sjede dovoljno govori da ne mogu napraviti udruženje premijeligasa. Sta ces dalje pricati.
Bravo. Eto ti jednom recenicom rece vise nego ja cjelim postom.
Kakvo SP ili EP, dok stanje ne bude popravljeno iz korjena a to su klubovi tesko da cemo imati napretka
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#25853 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Grean wrote:
Korisničkoime wrote:
Grean wrote:Kvalitet prije svega a onda i sve ostalo, zelja, zajednistvo, trener, kontinuitet, sreca.

Da se vratim na taj kvalitet, istina je da je Safet najvise fulio formacijom sa Nigerijom ali ko se sjeca nasi igraci nisu mogli hodati od 60’ minute. Izgledali smo totalno nemocno bez snage da napravimo pritisak.

Nama je Mujdza bio zakletva i od njegovog odlaska nemamo desnog beka a on je bio rezervista Frajburga.

Lijevi bek je bio nezreli i neiskusni Kolasinac.

Stoperi krampa Sunjic i nikad dokazani Bicakcic.

Zadnji vezni Besic iz Madjarske.

I sto je najgore svi ovi igraci su za nas bili premija, mislili smo niko ko’ mi jer ih imamo. Znaci prvo kvalitet pa sve ostalo a taj kvalitet se gradi u klubovima.
Jedan od odraza naseg posla 4 godne nakon SP u Brazilu i covjek na svakom cosku gdje moze opravdava, brani, Susica u relativizira njegove pogreske jer radi zbog pogodite.
Susic je usrao Nigeriju to svari, usrao je sto je poveo TSS na SP i usrao je sto je ostao nakon SP u Brazilu.
Da stvar bude jos gora ovako relativiziraju i supljare i ljudi u vrhu naseg fudbala zato je Susic i ostao nakon SP i zato su mamuzali mrtvog konja pod izgovorom "jos je bodEva u igri" zato su i dali Bazdarevicu sansu u novom ciklusu iako se vidilo da je pomakeo goli kurac, znaci nije ama nikakvog poboljsanja igre bilo ali neka ga neka vodi ciklus kvalifikacija.
Sve je to jal radi nekog neznanja, neobjektivnosti, sitnih interesa, nezamjeraj se. @Grean moze sebi da dopusti da bude neobjektivan, covjek voli Susica i da mu gulis kozu s ledja nebi uvidio i priznao greske istog bez onog "ali...". Medjutim ljudi koji vode nas fudbal ne smiju biti neobjektivni to je za njih luksuz, ja mogu, vi mozete oni ne smiju. Pa jel Sabic pustio jednu jedinu kritiku prema Bazdarevicu i ljudi ga ukinuse ne samo sa FTV nema ga nigdje. Znaci ne smijes ni pomislit reci, mora i Bogu i narodu biti jasno da vise ne ide pa da se nesto mjenja pa i onda da se samo neko nesto na zamjeri.
Nadalje rak rana naseg fudbla, klubovi, jbg znam ja da to mnogi ovdje ne cuju rado ali nasi klubove vode poluamateri i tako isti i nastupaju i igranu takve i igrace proizvode takve i rezultate imaju. Koliko god savez imao i snosio krivicu za stanje oni ne proizvode igrace nego to rade klubovi, dovedi koga hoces ako nemas igraca ako ih ne pravis ako ti ne dolaze s strane baraz ti je vrh.
Ja sam vrlo objektivan sto se tice Susica i po manama i vrlinama.

On je taj koji nam je dao najbolju igru u istoriji reprezentacije, usrao Nigeriju ali isto tako vodio ekipu i protiv Francuske i Argentine.

Za Bazdarevica sam sa druge strane govorio da je qurac od ovce i nakon 5-0 u kvalifikacijama kad ste mu se klanjali a govorio zato sto mu je igra bila qurac od samog starta pa do kraja.

Sto se tice Tine uvijek kazem bilo je protekcije ali manje protekcije nego u slucaju Ibricica.
Kake bolan protekcije, pa Ibričić je bio dokazan igrač koji je bio tu u reprezentaciji, dok se Tin pojavio ko da je sa Marsa pao bez i jedne odigrane minute u kvalama, kamoli u reprezentaciji. Tin, jedino da je bio Messi himself bi bio u prednosti naspram Ibričića, a Messi svakako nije.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#25854 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

Ibricic nakon prve utakmice kad je izmjenjen protiv Luksemburga, kad je poceo odmahivati Susicu rukom cini mi se nije odigrao ni minute. Znaci cijele kvalifikacije je presjedio, dolazio na okupljanja, putovao u Brazil a selektoru bio totalno nepotreban.

Svi znamo sto je bio tu. Eh i to ide na dusu Susica jer nije imao muda da ga odstrani odmah nakon te utakmice.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#25855 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bosanski_kralj »

Grean wrote:Ibricic nakon prve utakmice kad je izmjenjen protiv Luksemburga, kad je poceo odmahivati Susicu rukom cini mi se nije odigrao ni minute. Znaci cijele kvalifikacije je presjedio, dolazio na okupljanja, putovao u Brazil a selektoru bio totalno nepotreban.

Svi znamo sto je bio tu. Eh i to ide na dusu Susica jer nije imao muda da ga odstrani odmah nakon te utakmice.
Da bi imao autoritet i mogao na taj način raditi neke stvari bez da ti ostali igrači ne zamjere, prije svega moraš biti pošten i nemati oraha u džepovima. Sušić nit je bio pošten, nit je bio bez oraha u džepovima.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#25856 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Muhamed Đakmić »

Kako će biti manje protekcije za Sušića nego za Ibričića, kada je selektor taj koji je štitio Sušića, a Ibričića igrači?

Mislim, zna se kome je gdje pozicija u hijerarhiji.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55631
Joined: 15/12/2008 16:53

#25857 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ultima_palabra »

Ibricic je makar nekad bio kvalitet za reprezentaciju... pa je onda na osnovu jaranstva nezasluzeno guzeljao jos koju godinu.

TSS nikad ne bi ni dobio priliku da nije amidze... eventualno u kojoj prijateljskoj drugo poluvrijeme.
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#25858 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Najgore mi je što je Šušić lagao i izmišljao poziciju za Tina, sve da bi ga ugurao. Pravio budale narod, ko da se niko ni malo ne razumije u fudbal osim njega.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#25859 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

ultima_palabra wrote:Ibricic je makar nekad bio kvalitet za reprezentaciju... pa je onda na osnovu jaranstva nezasluzeno guzeljao jos koju godinu.

TSS nikad ne bi ni dobio priliku da nije amidze... eventualno u kojoj prijateljskoj drugo poluvrijeme.
Nikad Cirin pulen nije imao kvalitet na njegovoj poziciji. Da nije bio desni bek kod Cire ne bi ni kod njega igrao.
Point. wrote:Najgore mi je što je Šušić lagao i izmišljao poziciju za Tina, sve da bi ga ugurao. Pravio budale narod, ko da se niko ni malo ne razumije u fudbal osim njega.
Vjerovatno brkas pozicije. Susic je rekao defanzivni vezni a to mu je ranije bio i Pjanic, i Medunjanin a i Tino koji imao tu ulogu i u Hajduku. Cisto tehnicki oba igraca u 4231 se vode pod defanzivni vezni. Eh sad sto si ti zamislio razbijaca to je druga prica.
Bazinga1234
Posts: 7611
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#25860 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bazinga1234 »

Grean wrote:
Vjerovatno brkas pozicije. Susic je rekao defanzivni vezni a to mu je ranije bio i Pjanic, i Medunjanin a i Tino koji imao tu ulogu i u Hajduku. Cisto tehnicki oba igraca u 4231 se vode pod defanzivni vezni. Eh sad sto si ti zamislio razbijaca to je druga prica.
Doveo ga kao zadnjeg veznog a koristio ga na lijevom krilu, a Lulica zavaljivao na beku.
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#25861 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Bazinga1234 wrote:
Grean wrote:
Vjerovatno brkas pozicije. Susic je rekao defanzivni vezni a to mu je ranije bio i Pjanic, i Medunjanin a i Tino koji imao tu ulogu i u Hajduku. Cisto tehnicki oba igraca u 4231 se vode pod defanzivni vezni. Eh sad sto si ti zamislio razbijaca to je druga prica.
Doveo ga kao zadnjeg veznog a koristio ga na lijevom krilu, a Lulica zavaljivao na beku.
To baš htjedoh napisati.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#25862 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

Bazinga1234 wrote:
Grean wrote:
Vjerovatno brkas pozicije. Susic je rekao defanzivni vezni a to mu je ranije bio i Pjanic, i Medunjanin a i Tino koji imao tu ulogu i u Hajduku. Cisto tehnicki oba igraca u 4231 se vode pod defanzivni vezni. Eh sad sto si ti zamislio razbijaca to je druga prica.
Doveo ga kao zadnjeg veznog a koristio ga na lijevom krilu, a Lulica zavaljivao na beku.
To je do njega.

Tino se u Hajduku preporodio kad je sa krila premjesten u sredinu a najbolje je utakmice odigrao na defanzivnom veznom.
Ključan je bio 'bijeg' s krila

Premda je cijeli svoj igrački vijek proveo u sredini veznog reda tadašnji trener Mišo Krstičević koristio ga je na desnom krilu gdje nikako do izražaja nisu mogle doći Sušićeva tehnička potkovanost i odličan pregled igre. Istovremeno, nedostatak brzine bio je očit, a kako je Krstičević u vezi prednost davao Radoševiću, Miliću i Caktašu Sušić je svoje mjesto znao pronaći i na klupi.

Međutim, to ga nije pokolebalo. Radio je i strpljivo čekao svoju šansu koja je stigla s promjenom trenera. Igor Tudor postavio ga je na desnog veznog u formaciji 4-3-3, a kad bi zaigrao 4-2-3-1 Sušić je igrao desnog od dvojice defenzivnih veznih. Tudorova puno modernija vizija od prethodnika reflektirala se i na Sušićevu igru - samopouzdanje je s vremenom raslo, a količina trke koju je isporučivao Tino-Sven bivala je sve veća. U svibnju 2013. Sušić je bio najbolji igrač finala Kupa kojeg je Hajduk osvojio svladavši Lokomotivu. Prošle sezone (2013./2014.) se potvrdio kao važna karika Tudorove momčadi odigravši 40 utakmica.

https://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/k ... 57719.html
Znaci svi Tinomrsci mogu macku o rep pricu kako je Tino pozvan u reprezentaciju na laznim premisima o defanzivnom veznom.
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#25863 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kudrilo »

Još ima ljudi koji brane krampu Safeta...

Dovoljno govori o nama, narodu. Taktički nas ubili crnci, ali merhametlije pričale "bar smo se plasirali".

Moj babo bi plasirao reprezentaciju u grupi sa Slovačkom i Grčkom sa prvih 11 iz lige petice, i igračima poput Dzeke, Pjanica, Begovica, Misimovica...

Da neko ne misli da pricam zbog kluba za koji navijam, nista bolji nije bio ni Bazdarevic.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#25864 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

O nama kao narodu i fudbalskoj inteligenciji najvise govori to da kad bi te covjek upitao da objasnis razliku izmedju Safeta i Mehmeda ti ne bi znao.

Ali mozes se tjesiti da nisi sam. Metar ih je sto ne moraju gledati, dovoljan im livescore.
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#25865 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kudrilo »

Selektor Safet = karina
Selektor Mehmed = karina

A ti ta prepucavanja ostavi za prigodnu temu.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#25866 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by last mohicans »

Objasnila je raja razliku između njih dvojice. Safet šuškavac s kasetama, ovaj modernija izveba, blećak s tabletom. Rezultat isti, pušiona. Daleko im kuća bila,
User avatar
Maharadza
Posts: 16723
Joined: 30/01/2013 15:13

#25867 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Maharadza »

kudrilo wrote:Selektor Safet = karina
Selektor Mehmed = karina

A ti ta prepucavanja ostavi za prigodnu temu.
Pa kada je karina i uhljeb apsolutno svaki pojedinac koji sjedi u savezu, sasvim logično da će i selektori biti isto...
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#25868 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

Komplikovana drzava, komplikovan savez i normalno je da se odluke tesko donose. Kod nas se nikad ne bi desilo da selektor dobije otkaz pred SP jer se nikad 15 ljudi ne bi slozilo oko toga uz nacionalni kljuc.

Najvaznije je da smo sad dobili pravog covjeka za ovaj posao. Prve utakmice a i svi njegovi komentari i u toku SP-a kazuju da nije neko ko ce zrtvovati igru zarad rezultata.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#25869 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by AmiĐa_Idriz »

Dovodili selektore koji su primarno imali odličnu fudbalsku karijeru, vrtili snimke njihovih golova itd. što poštujem, svaka čast, ali to je apsolutno nebitno za selektora. Nisu imali nikakvo zapaženo trenersko iskustvo prije toga.

Robi ima i jedno i drugo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55631
Joined: 15/12/2008 16:53

#25870 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ultima_palabra »

AmiĐa_Idriz wrote:Dovodili selektore koji su primarno imali odličnu fudbalsku karijeru, vrtili snimke njihovih golova itd. što poštujem, svaka čast, ali to je apsolutno nebitno za selektora. Nisu imali nikakvo zapaženo trenersko iskustvo prije toga.

Robi ima i jedno i drugo.
Ma nema ni on... kad gledaš trenersku karijeru, Meša ima puno bolju nego on.

Njegova prednost je što je relativno mlad i voljan učiti i prihvatati trendove... ona dvojica su zaglavila u prošlom vremenu.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#25871 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by irac300 »

Meni se kod Robija sviđa njegova filozofija fudbala. I kao igrač je volio mnogo loptu, i to sada očito želi i kao trener da nametne, da smo mi ti koji držimo loptu. To je nekoliko puta govorio kao gost komentator na ovam zadnjem SP. Realno, mi i ne možemo drugačije igrati, jer smo odbrambeno kar'na, što je Meša i pokazao. Kod Safeta dok je bio normalan i samo stavljao ljude da igraju svoja mjesta koja inače igraju je kombinatorika davala rezultate, poslije smo otišli u k**** kada je počeo izigravati vizionara.

Koliko će Prosinečki u tome uspjeti, vidjet ćemo. Da smo limitirani, jesmo. Ali ovo SP je pokazalo da i mnogo limitiranije ekipe mogu adekvatno odgovoriti zadacima, ako su pravilno posložene i imaju voljni momenat.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#25872 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by north »

Voljni momenat, jaka fizička sprema i psiha su kod ovog SP pokazale da se može igrati i kad si limitiran....dobro doduše ne možeš ako si u rangu S.Arabije ili Paname da se bacaš sa reflektora na travu, ali Iran je dobar primjer ekipe koja nema većeg kvaliteta individualno, ali je pokazala nevjerovatnu dobru fizičku spremu, taktički igrali dobro u defanzivi, a opet ponavljam da se radi o ekipi koja nema individualnog kvaliteta...i takva ekipa odigra neriješeno sa Portugalom gdje su mogli i dobii Portugal u zadnjoj minuti i proći dalje, i minimalno izgubi od Španije...jedan gol ih znači dijelio od drugog kruga....Mi sa takvim učinkom na SP bi bili prezadovoljni i doček pravili, a nije realno reći da smo slabiji od tog Irana :-)
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#25873 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kudrilo »

Treba ba imati i nacionalni naboj. Ono, koliko god da si bogat, da se i dalje osjećaš ponizno pred narodom i pred državom, te da daješ sve od sebe za zastavu i državu. Da spustiš svoj ego, te umjesto zvijezda reprezentacije - budeš vođa i lider.

Niko nije veći od države, koliko god je velik i bogat, a mi realno nemamo taj neki nacionalni ponos.

:bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#25874 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Evo za Norvesku U19 zabio neki Eman Markovic u Zrinjskom je sada. Znaci treba odmah momka pridobiti za nas, ubaciti ga par minuta i cao. Pa makar se cijelu karijeru vukao po nasoj ligi barem cemo izbjeci na neki nacin da igraci idu okolo.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#25875 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by AmiĐa_Idriz »

Robi vraća ono sa 3 u vezi, a očito da je skontao kako Višću koristiti. U suštini podsjeća dosta na ono kod Safeta, dok on nije počeo stručnjaka glumiti protiv Nigerije. Tad je krenulo niz vodu.
Post Reply