Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Porodice Foht
Posts: 2820
Joined: 14/01/2019 04:56

#28151 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Porodice Foht »

svi u napad wrote: 21/11/2020 00:13 Upravo sam hto napisati par stvari koje je ve Sisic u Faktoru napisao. Misimovic 3 godine u Savezu i sad igra igre i proziva. Ni njegovo malso nije za Ramazana. Jarane Toti najveca legenda Rome napusti mjesto direktora nakon 10 mjeseci jer je uocio da je samo privjesak a Miske 3 godine treba da uoci ali ne i da pomisli i napusti svoje mjesto. Kao sto je i glupi Amidza poletio za lovom tj. pomaganjem brata i bratica usro sebi karijeru tj. selektorsko mjesto tako i Miske sad zeli preuzeti cijeli Savez u svoje ruke dovodeci Krstajica za selektora i prodavanje igraca preko njegove agencije. Bio je veliki igrac ali ja mu nikad necu oprostiti Portugal i svi vi koji ste to zaboravili ili olako prelazite preko toga trebate imati jednu veliku istinu u vidu da isti nije igrao revans a da je 3 dana kasnije igrao za klub. Zar vi omldino mislite da je Ciro glup i naivan i da kaze ono sto je kazao poslije tekme. Suvise je Ciro prosao toga u zivotu i nogometu da bi "slucajno" rekao ono sto je rekao. Zbog te tekme Ciro se povukao a da je ostao mi bi pored Brazila sigurno igrali jos bar jedno veliko takmicenje.
Jedino sto bi nas vratilo na pravi put je da za predsjednika Saveza se postavi Barba (zbog patriotizma) ili Braco (zbog znanja) a da za trenera dovedu nekog Svabu i puste ga da radi 4 godine bez ikakvih uslovljavanja ili dovesti Vahu i dati mu da bude sve sto hoce. Znam da ni sta od ovog nece biti jer politika i govnari koji vec sjede i primaju lovu za svoj nerad nikad nece ovo dozvoliti. Nazalost svih nas. Zivjeli.
Gdje ces Tottija u isti red. Pa covjek je, zna to pola Italije, neuk, poglup, ne umije pricati, nema nikakve ozbiljnije skole. Mozda je historiji italijanske lige neko ko je najmanje izjava dao novinarima. Ne zna covjek pricati, spetlja se. Nije dovoljno biti legenda i biti direktor, selektor... Nesto slicno kazu za rahmetli Haseta.
User avatar
Point.
Posts: 27713
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#28152 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

svi u napad wrote: 21/11/2020 00:13 Upravo sam hto napisati par stvari koje je ve Sisic u Faktoru napisao. Misimovic 3 godine u Savezu i sad igra igre i proziva. Ni njegovo malso nije za Ramazana. Jarane Toti najveca legenda Rome napusti mjesto direktora nakon 10 mjeseci jer je uocio da je samo privjesak a Miske 3 godine treba da uoci ali ne i da pomisli i napusti svoje mjesto. Kao sto je i glupi Amidza poletio za lovom tj. pomaganjem brata i bratica usro sebi karijeru tj. selektorsko mjesto tako i Miske sad zeli preuzeti cijeli Savez u svoje ruke dovodeci Krstajica za selektora i prodavanje igraca preko njegove agencije. Bio je veliki igrac ali ja mu nikad necu oprostiti Portugal i svi vi koji ste to zaboravili ili olako prelazite preko toga trebate imati jednu veliku istinu u vidu da isti nije igrao revans a da je 3 dana kasnije igrao za klub. Zar vi omldino mislite da je Ciro glup i naivan i da kaze ono sto je kazao poslije tekme. Suvise je Ciro prosao toga u zivotu i nogometu da bi "slucajno" rekao ono sto je rekao. Zbog te tekme Ciro se povukao a da je ostao mi bi pored Brazila sigurno igrali jos bar jedno veliko takmicenje.
Jedino sto bi nas vratilo na pravi put je da za predsjednika Saveza se postavi Barba (zbog patriotizma) ili Braco (zbog znanja) a da za trenera dovedu nekog Svabu i puste ga da radi 4 godine bez ikakvih uslovljavanja ili dovesti Vahu i dati mu da bude sve sto hoce. Znam da ni sta od ovog nece biti jer politika i govnari koji vec sjede i primaju lovu za svoj nerad nikad nece ovo dozvoliti. Nazalost svih nas. Zivjeli.
Zašto bi Miske napustio svoje mjesto u Savezu? Pa prizivamo čitavo vrijeme da nam u Savezu sjede bivši reprezentativci i sad kad su tu eh onda ne valja ovaj ne valja onaj. Nadam se da imaš nekakve dokaze da Miske želi preuzeti Savez, uposliti Krstajića za selektora te prodavati igrače preko svoje agencije (ako je ima).

Pustimo se mahalskih i igrajmo se realnošću. Niti Barba niti Miske neće biti predsjednici Saveza, niti će Brazzo napustiti mjesto šefa u Minhenu da se vrati u zemlju koja ga se olako odrekla i odakle je naprosto izbačen iz reprezentacije kao šugavo pašće. Ain't gonna happen.

Suha realnost je da će na mjesto predsjednika Saveza sjesti Vico u decembru. I da zbog od UEFA nametnutog statuta teško da će se izmijeniti struktura Izvršnog Odbora, odakle potiče većina problema jer tu sjede ljudi koji nemaju šta tražiti u fudbalskom savezu, koji su tu da se uhljebe i koji naposljetku dižu ruke po principu valjam ja tebi valjaš/valjaćeš ti meni i odlučuju. Sad će nam jebeni Hamdija Tigar sjesti u IO, o tome pričam.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28153 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

Da se razumijemo od svih Misimovicevih incidenata jedino ga se moglo opravdati u vezi sukoba sa Cirom.

Ali znao je stati na loptu nakon sto bi preletio. Otkaz Kodri zbog uzimanja kapitenske ali poslije povratak nakon razgovora, rafalanje po Safetu nakon sto ga je opravdano posadio na klupu u Bjelorusiji ali opet poslije je nastavio kao da se nista nije desilo. Znaci bio je nagal, svojeglav ali nije gurao svoju pravdu ko' mazga poput recimo Begovica.

Treba da ostane. Drugacije je kad ode on Hadzikadunicu ili Ahmedhodzicu ili kad ode Cviko ili vec ko je aplicirao na to mjesto iz sadasnjeg strucnog staba.
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#28154 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Grean wrote: 21/11/2020 13:01 Da se razumijemo od svih Misimovicevih incidenata jedino ga se moglo opravdati u vezi sukoba sa Cirom.

Ali znao je stati na loptu nakon sto bi preletio. Otkaz Kodri zbog uzimanja kapitenske ali poslije povratak nakon razgovora, rafalanje po Safetu nakon sto ga je opravdano posadio na klupu u Bjelorusiji ali opet poslije je nastavio kao da se nista nije desilo. Znaci bio je nagal, svojeglav ali nije gurao svoju pravdu ko' mazga poput recimo Begovica.

Treba da ostane. Drugacije je kad ode on Hadzikadunicu ili Ahmedhodzicu ili kad ode Cviko ili vec ko je aplicirao na to mjesto iz sadasnjeg strucnog staba.
Kako ga za Portugal možeš opravdati, kao što je čovijek gore napisao koštao nas je još jednog plasmana minimum, jer je Ćiro dobio otkaz.

A šta je Begović trebao uraditi? Sjediti na klupi golmanu iz turske lige?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#28155 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mO k3 »

Romanista 101% wrote: 20/11/2020 08:48 A koga su trebali dovest? Hajde pametnjakovici, kad vec sve znate recite koga je trebalo pozvati.
Toliko imamo trenerera na forumu pobogu !!!
Meni padne najmanje 10 njih potencijalnih .... npr @drug_profi :thumbup:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28156 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

Edin H. wrote: 21/11/2020 13:54
Grean wrote: 21/11/2020 13:01 Da se razumijemo od svih Misimovicevih incidenata jedino ga se moglo opravdati u vezi sukoba sa Cirom.

Ali znao je stati na loptu nakon sto bi preletio. Otkaz Kodri zbog uzimanja kapitenske ali poslije povratak nakon razgovora, rafalanje po Safetu nakon sto ga je opravdano posadio na klupu u Bjelorusiji ali opet poslije je nastavio kao da se nista nije desilo. Znaci bio je nagal, svojeglav ali nije gurao svoju pravdu ko' mazga poput recimo Begovica.

Treba da ostane. Drugacije je kad ode on Hadzikadunicu ili Ahmedhodzicu ili kad ode Cviko ili vec ko je aplicirao na to mjesto iz sadasnjeg strucnog staba.
Kako ga za Portugal možeš opravdati, kao što je čovijek gore napisao koštao nas je još jednog plasmana minimum, jer je Ćiro dobio otkaz.

A šta je Begović trebao uraditi? Sjediti na klupi golmanu iz turske lige?
Za Misimovica, odigrao je losu utakmicu a Ciro sebi nasao krivca. Sve i da je bilo tako Ciro nije smio takve nebuloze iznositi.

Sto se ovog drugog tice, standardno od Begoviceljubaca. Sve mu je opravdano, od nepojavljivanja na prijateljskim do evo odlazaka u stilu uvrijedjene mlade.

Tako je bilo od kako je dosao, na qurac golman kojem je jedina referenca bila to da dolazi iz Engleske. U vrijeme dok je bio rezerva u Portsmuntu bilo mu iz ponizenja da bude rezerva Hasagicu i danas kad brani za drugoligasa opet mu je nesto iz ponizenja. Vi ste mu digli rep a Sehic je realno trenutno Donnarumma za njega i to kazem ja mrtvi pitar kojem je skoro sve vezano za plave mrsko.
User avatar
drug_profi
Posts: 50525
Joined: 16/07/2012 16:00

#28157 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

mO k3 wrote: 21/11/2020 13:59
Romanista 101% wrote: 20/11/2020 08:48 A koga su trebali dovest? Hajde pametnjakovici, kad vec sve znate recite koga je trebalo pozvati.
Toliko imamo trenerera na forumu pobogu !!!
Meni padne najmanje 10 njih potencijalnih .... npr @drug_profi :thumbup:
Za razliku od tebe trolu jedan, ja nikad nisam tvrdio da sam strucnjak.
User avatar
Point.
Posts: 27713
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#28158 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Vico Zeljković, član Izvršnog odbora Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine, budući predsjednik krovne kuće bh. fudbala kaže da je njegov izbor na Generalnoj skupštini NS BiH u martu samo formalnost. U intervjuu za N1 govorio je o svojim prvim saradnicima i planovima.

"Što se tiče izbornog procesa. Jedan dio izbornog procesa je završen u entitetu Republika Srpska. Bila je kočnica u Federaciji, ali izazvana koronavirusom. Generalnu Skupštinu NS BiH možemo očekivati krajem marta, pa da se i formalnost završi"

N1: Šta ćete vi napraviti kao novi predsjednik NS BiH

"Izuzetno mi je krivo što se reprezentacija BiH nije plasirala na Euro, bila je jako dobra šansa, ako znamo kakvog smo imali protivnika. Sigurno je bilo dosta dobrih stvari i ne treba da se o svemu priča negativno. Ali sigurno da ima stvari koje mogu i moraju dosta bolje. Tu je nekoliko ključnih pitanja. Prvo pitanje je infrastruktura. Moramo naći model. Imamo i projekte kojima ćemo uanprijediti Premijer Ligu. Projekat 15 terena, to je dobar putokaz za razvoj, jer bez terena nema ni razvoja. Hrvatska je to pokazala da je dobro za razvoj. Druga stvar je pitanje reprezentacija. Trebaju promjene i da vratimo atmosferu koja je krasila nekada reprezentaciju"

N1: Koga planirate u reprezentaciji od bivših igrača?

"Već sam obavio neke razgovore i planiram što se tiče reprezentacije da napravimo dobar tim ljudi, jer sama organizacije mora da izgleda malo drugačije nego sada. Moramo u reprezentaciju uključiti ljude koji su direktno u fudbalu. Mogu da Vama kažem je jedan od prvih ljudi koji će biti u mom timu je Zvjezdan Mismović. Obavio sam i neformalan razgovor sa Emirom Spahićem, u narednim danima trebamo da se nađemo i da razgovaramo. Ima za sviju prostora, ko go voli reprezentaciju. Moramo da znamo ko će samo donositi odluke i ko će da odgovora kasnije za sve".

N1: Možete li obećati javnosti da će Savez biti otovoreniji prema javnosti?

"Odnos Saveza prema medijima i javnosti mora biti transparentniji. Jer sigurno da su mediji korektiv koji treba biti savezu. To ću raditi kao predsjednik saveza. Dozirao sam izlaske u medije. Poštujem hijerarhiju i sistem. Jer sam još uvijek član Izvršnog odbora NS BiH"

N1: Pitali smo i predsjednika Elvedina Begića, da li ćete mijenjati Statut NS BiH? Član 5. Statuta kaže da "NS BiH je neutralan u političkim i vjerskim pitanjima", da li mislite da ljudi koji su aktivni u političkom životu trebaju obnašati funkcije u NS BiH, a ima mnogo takvih u IO NS BiH?

"Ono što je dobro i može donijeti razvoj i boljitak treba da se radi. Kada govorimo o izmjenama Stauta treba to dobro analizirati. Nemam na prvu ništa protiv promjene Stauta da ne mogu biti ljudi iz politike. Ali određene ljude ne treba u startu "precrtati" ako su aktivni i dobri u drugim sferama života. Ali svakako ne odbijam raspravu i diskusiju o tome".

N1: Radika Marić obnaša nekoliko funkcija od područnog saveza u RS do NS BiH iako je u prošlosti osuđen pravosnažno na dvije kazne zatvora za malverzacije u fudbalu. Da li je takvim ljudima mjesto u bh. fudbalu?

"Mi smo imali izbore u Republici Srpskoj. U područnom savezu Bijeljina, koji je najveći područni savez u RS-u i on je dobio jednoglasnu podršku. Određene stvari ne izgledaju dobro kada vidimo u CV-u, ali s druge strane kada područni savez koji broji najveći broj klubova mu da jednoglasnu podršku onda postoji i druga vrsta priče. Nisam sudija ni istražitelj. Onaj ko ima zakonske prepreke neće moći biti dio organa, ali ako neko pravno ispunjava sve i dobije podršku klubova onda ne mogu da eliminišem nikoga. Takvim ljudima generalno nije mjesto u fudbalu, ali ako su pravno valjane i zastarjele neke stavri, onda nije priča kako ste u uvodu postavili pitanje. Nisam ulazio u detalje presuda Radike Marića i nisam se zanimao oko toga. Vrijeme pred nama je da razgovaramo o tome, a i ja trebam da se spremim da bi ušao u detalje i tematiku toga. Nakon svega reći ću otvoreno svoj stav javnosti".

N1: Ranije ste naveli VAR tehnologiju kao fokus vašeg djelovanja kada dođete na čelo saveza, da li će upravo ova tehnologija spriječiti nepravilnosti na nogometnim terenima u BiH?

"VAR je donio mnogo diskusija u Evropi, ali mi smo specifično područje i liga. Uvođenje VAR-a nama treba. Možemo već od sezone 2022./2023. imamo VAR u BiH. Daleko od toga da je suđenje idelano, daleko da ne postoje namjerene i nenamjerne greške. Sigurno da će to sve biti eliminisano, da bi imali što kvalitetniji fudbal".

N1: Odlazeći predsjednik NS BiH Elevedin Begić u N1 intervjuu rekao je da Vam stoji na raspolaganju u budućnosti. Gdje vidite Begića u novoj strukturi NS BiH?

"On je izabran za počasnog predsjednika i da je inicijativa pokrenuta iz Federacije, mi smo to podržali. Ja ne želim da nečiji uspjeh smanjujem ili pričam negativno. Postoji masa stvari gdje se ne slažem sa gospodinom Begićem. Određene stvari nisam mogao da utiče. Čovjek je predsjednik i određene stvari je naravno ona taj koji "sječe". Postoji dobrih stvari koji je uradio. Pa zato je valjda i počasni predsjednik. Bilo je dosta spinovanja koje su njegova ovlasti i mogućnosti kao pšočasnog predsjednika, ali faktički on nema ovlasti da može da odlučuje. Imaće određene privilegije: prisustvo putovanjima, utakmice sa reprezentacijom, prisustvom IO NS BiH i vođenja dijaloga, ali nema pravo glasa. Treba da ima svoje mjesto u savezu i da daje određene komentare. On je i sam rekao da je na raspolaganju onoliko koliko neko od njega bude tražio".

N1: Hoće li Elevedin Begić biti Vaš saveznik ili protivnik, možete li biti konkretniji?

"Ne vidim da će biti ni saveznik, ali ni protivnik. Ja sam čovjek koji voli čuti više mišljenja. Dobro je čuti mišljenja čovjeka koji je toliko dugo na čelu saveza. Na meni je , mom timu i IO da li ćemo nešto prihvatiti".

N1: Javnost u BiH ne može da zaobiđe temu da je vaš ujak predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik i vašu eventualni politički pristup u fudbalu?

"To je tema sigurno koja se ne može preskočiti. Živimo gdje živimo i moramo biti svjesni sve neke stvari koje su u svijetu normalne ovdje se žele predstaviti nenormalne, iako za to ne postoje nikakve činjenice. Što se tiče same politike, ja sam ponosan što mi je gospodin Dodik ujak i što pripadam toj porodici, na to mi niko ne može uzeti pravo i to je moj stav bez obzira na sve okolnosti to će uvijek tako biti. Što se tiče fudbala, treba to da razdvojimo. Kada neko komentariše moje prisustvo u fudbalu, ona treba da me komentariše na osnovu posla koji je urađen i koji nije urađen. Ako tako pričamo, uvijek ću otvoreno razgovarati. Ako se pokušava u startu manipulisati, onda to nije korektno. Da se razumijemo, ja se u startu slažem da na čelu saveza treba biti proslavljeni fudbaler, ja nemam problem, mogu biti tom čovjeku zamjenik. Ali u to se nije desilo u procesima, ali može se uraditi tako što ću uzeti u najuži tim ovih ljudi koje sam spomenuo Mismović i Spahić.

"Moja poruka kao najmlađeg predsjednika NS BiH do sada prija mi ali nosi i odgovornost. Za sve ima mjesta svi su dobrodošli. Svako ima ciljeve, ideje, interes i to je normalno. Pozivam sve koji imaju volju i interes da obavimo razgovore, sada ima više vremena, ali kako bude vrijeme odmicalo biće sve manje vremena. Siguran sam da ćemo donijeti mnogo pozitivne energije, ali trebaće vremena. Ne može ništa preko noći. Idemo srediti međuljudske odnose. Naš cilj je svakako prvi da odvedeno reprezentaciju na Euro, a ove kavlifikacije za Svjetsko Prvenstvo iskoristiti pametno i posložiti sve stvari. To ne znači da ćemo odustati od kavlifikacija za SP, ali trebamo biti realni i reći da mi nismo favoriti za naredno Svjetsko prvenstvo".
svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#28159 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by svi u napad »

Grean napisa: "Za Misimovica, odigrao je losu utakmicu a Ciro sebi nasao krivca. Sve i da je bilo tako Ciro nije smio takve nebuloze iznositi."Dargi Greane ovo ti se sigurno omaklo, jer Misimovic nije uopste odigrao utakmicu zbog "povrede" a onda je za 3 dana odigrao tekmu za svoj klub. Kao sto ranije napisah Ciro nije ni budala ni glup da mu ovo "slucajno" izleti. Nista tu moj dragi Greane nije bilo slucajno. Miske je taj put podlegao pritiscima (i ti i kao i mongi drugi znate kojim) jer jednom dijelu ove drzave nikako ne pase da Bosna bilo gdje igra. Vi mladji niste svjesni sta sport i uspjesi u sportu znace za drzavu i narod. Vjeruj da je Bosna imala uspjehe u pola kao Hrvatska da bi ova drzava bila puno bolja i nacionalizam bi se dosta smanjio. No o ovo je duga prica. Samo da ponovimo lekciju/fakta koju su mnogi zaboravili a fakat je da u uzvratnoj utakmici baraza protiv Portugala Misimovic nije igrao tj. nije smio zaigrati. Toliko o tome. laku noc svima. Zivjeli.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28160 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

Nije igrao jer je Ciro za prvu koju je odigrao lose izjavio da je prodao. Ne izmisljajte urbane legende.
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#28161 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by markomilanov »

Didier wrote: 21/11/2020 05:35
markomilanov wrote: 20/11/2020 22:08
Lao Ce wrote: 20/11/2020 21:11 Možda ovaj Bjelica iz Hrvatske ne bi bio loš izbor za selktora.
Možda i najbolje rešenje,iskusan i relativno mlad,liga šampiona,rekao je da je vezan ugovorom Osijekom.


Mora Bjelica valjati čim je Srbin.
Hrvat od glave do pete, danas dobio dinamo 2-0,prvi sa osijekom, reko je da nije zainteresovan zbog osijeka.
User avatar
Point.
Posts: 27713
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#28162 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Ciro je, kao i svaki drugi loš trener, krivicu u porazu nalazio u igračima i teorijama zavjere, umjesti da krene od sebe i prizna krivicu. Lupetao gluposti kao i uvijek, šarlatan za narodne mase.
User avatar
deer_hunter
Posts: 1012
Joined: 28/09/2012 15:46

#28163 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by deer_hunter »

markomilanov wrote: 20/11/2020 22:08
Lao Ce wrote: 20/11/2020 21:11 Možda ovaj Bjelica iz Hrvatske ne bi bio loš izbor za selktora.
Možda i najbolje rešenje,iskusan i relativno mlad,liga šampiona,rekao je da je vezan ugovorom Osijekom.

Hasan usavršio posao direktora u Bajernu,ima para za tri života,zašto ne vrati dug napaćenoj domovini, ako on ne može,nek pošalje tri mlada nemcu u savez da postavi temelje.

Franz Beckenbauer, Karl-Heinz Rummenigge i Uli Hoeneß :izet: :D al vjerujem da bi i oni popustili pod naletima, mamicevski receno, kopita zla iz RS-a (nisu ni ovi iz FBIH bolji puno,ali ovi sumari su posebna kategorija)
Tako da za.j..e.bi tu pricu, svi znamo da celne ljude u savezu bira politika, a ne struka
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#28164 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by izvrsni direktor »

Cijelo vrijeme mislis da ovi kriminalci sami sebi sluze, stvorili sistem da im se jebe za narod, pustaju lazu, ali ko ce im povjerovat, nije narpd glup da padne na njihove lazi da je misimovic namjerno minirao utakmice protiv portugala, nije niko glup da povjeruje da je misimovic placenik, nije niko glup da ne vidi sta je misimovic sve uradio za ovu reprezentaciju....onda dodjes ovdje na forum i ipak vidis da pak nisi u pravu..ima glupih jako puno
User avatar
drug_profi
Posts: 50525
Joined: 16/07/2012 16:00

#28165 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

izvrsni direktor wrote: 22/11/2020 10:36 Cijelo vrijeme mislis da ovi kriminalci sami sebi sluze, stvorili sistem da im se jebe za narod, pustaju lazu, ali ko ce im povjerovat, nije narpd glup da padne na njihove lazi da je misimovic namjerno minirao utakmice protiv portugala, nije niko glup da povjeruje da je misimovic placenik, nije niko glup da ne vidi sta je misimovic sve uradio za ovu reprezentaciju....onda dodjes ovdje na forum i ipak vidis da pak nisi u pravu..ima glupih jako puno
:thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#28166 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

drug_profi wrote: 22/11/2020 15:36
izvrsni direktor wrote: 22/11/2020 10:36 Cijelo vrijeme mislis da ovi kriminalci sami sebi sluze, stvorili sistem da im se jebe za narod, pustaju lazu, ali ko ce im povjerovat, nije narpd glup da padne na njihove lazi da je misimovic namjerno minirao utakmice protiv portugala, nije niko glup da povjeruje da je misimovic placenik, nije niko glup da ne vidi sta je misimovic sve uradio za ovu reprezentaciju....onda dodjes ovdje na forum i ipak vidis da pak nisi u pravu..ima glupih jako puno
:thumbup:
Hajde da malo pojasnim, posto sumnjam da ste bili na ovim utakmicama.
Miske je lose odigrao utakmicu u Lisabonu, koje je uzgred jedna od najboljih utakmica reprezentacije ikada, zavrsavamo sa tri napadaca, preckama, stativama...
Ciro koji je ocigledno isao na pobjedu ili barem nerijeseno frustriran optuzuje Misimovica koji je ionako tada bio u padu forme, ali igrac od koga se najcvice ocekivalo (sto rece point to nije bilo u redu, to su stvari za svlacionice ali ciro je jednostavno takav, sto na umu to na drumu).
Sto je jos gore tri nasa igraca u toj utakmici dobijaju drugi zuti karton (Rahimic, Muratovic i Spaha), a jeste bila Cirina greska sto nije dozvolio protiv Estonije kada je trazio Spaha da se prave namjerni zuti kartoni i ciste zuti. Supci iz Uefe zadrzavaju kartone i prenose u playoff.
Miske kakav i jeste prznica za revans izmislja povredu da se usprotivi Ciri, tri dana poslije igra za klub. Cak je i neki snamak povrede tada kruzio, ali cinjenica da se nije radilo o pzbiljnijoj povredi, jer je igrao za klub. Nasi ga jedva pustili da udje na stadion da gleda utakmicu, Salem Prolic, cini mi se.
Uglavnom bez ove trojice sa dva zuta, te Misimovica nismo naravno imali nikakve sanse u revansu protiv Portugala.
Kao rezultat Ciro koji je digao reprezentaciju u teskoj situaciji dobija otkaz, jer je u biti bilo ili on ili Misimovic.
Posljedicno mi se nismo plasirali ni u sljedecim kvalifikacijama, jer je dosao selektor kome su trebale kasete da skonta kako i ko igra BiH.
User avatar
Didier
Posts: 2192
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#28167 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Didier »

markomilanov wrote: 22/11/2020 00:19
Hrvat od glave do pete, danas dobio dinamo 2-0,prvi sa osijekom, reko je da nije zainteresovan zbog osijeka.
Hrvat je koliko i ovaj na mom avataru. Dakle nimalo.
User avatar
luckylaka
Posts: 22432
Joined: 15/01/2010 06:28

#28168 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Edin H. wrote: 22/11/2020 19:53
drug_profi wrote: 22/11/2020 15:36
izvrsni direktor wrote: 22/11/2020 10:36 Cijelo vrijeme mislis da ovi kriminalci sami sebi sluze, stvorili sistem da im se jebe za narod, pustaju lazu, ali ko ce im povjerovat, nije narpd glup da padne na njihove lazi da je misimovic namjerno minirao utakmice protiv portugala, nije niko glup da povjeruje da je misimovic placenik, nije niko glup da ne vidi sta je misimovic sve uradio za ovu reprezentaciju....onda dodjes ovdje na forum i ipak vidis da pak nisi u pravu..ima glupih jako puno
:thumbup:
Hajde da malo pojasnim, posto sumnjam da ste bili na ovim utakmicama.
Miske je lose odigrao utakmicu u Lisabonu, koje je uzgred jedna od najboljih utakmica reprezentacije ikada, zavrsavamo sa tri napadaca, preckama, stativama...
Ciro koji je ocigledno isao na pobjedu ili barem nerijeseno frustriran optuzuje Misimovica koji je ionako tada bio u padu forme, ali igrac od koga se najcvice ocekivalo (sto rece point to nije bilo u redu, to su stvari za svlacionice ali ciro je jednostavno takav, sto na umu to na drumu).
Sto je jos gore tri nasa igraca u toj utakmici dobijaju drugi zuti karton (Rahimic, Muratovic i Spaha), a jeste bila Cirina greska sto nije dozvolio protiv Estonije kada je trazio Spaha da se prave namjerni zuti kartoni i ciste zuti. Supci iz Uefe zadrzavaju kartone i prenose u playoff.
Miske kakav i jeste prznica za revans izmislja povredu da se usprotivi Ciri, tri dana poslije igra za klub. Cak je i neki snamak povrede tada kruzio, ali cinjenica da se nije radilo o pzbiljnijoj povredi, jer je igrao za klub. Nasi ga jedva pustili da udje na stadion da gleda utakmicu, Salem Prolic, cini mi se.
Uglavnom bez ove trojice sa dva zuta, te Misimovica nismo naravno imali nikakve sanse u revansu protiv Portugala.
Kao rezultat Ciro koji je digao reprezentaciju u teskoj situaciji dobija otkaz, jer je u biti bilo ili on ili Misimovic.
Posljedicno mi se nismo plasirali ni u sljedecim kvalifikacijama, jer je dosao selektor kome su trebale kasete da skonta kako i ko igra BiH.
Nastavak...
Taj selektor je pregledao kasete uklopio ekipu i uradio ono sto ni jedan selektor nije do sada a sumjam da ce i uskoro
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#28169 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

:D :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28170 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

Koji odron od voditelja i gostiju.

Vico skida glavu covjeku jer se usudio kazniti kupljenog sudiju i niko da stane iza covjeka, svede se sve na njihove licne probleme a ovaj ispade zrtveno janje.

E zbog ovog rekoh unaprijed da ce biti iz supljeg u prazno. Ne upita Dzemidzica ni da li ce u Savezu stati iza sudijske komisije ili ce ga pustiti niz vodu da se dodvore novom predsjedniku. A kad ovi u studiju tako reaguju sta ocekivati od IO. Bosnjacka posla reko' bih, zato nas moze svako gaziti.
Adobeg
Posts: 751
Joined: 24/02/2020 18:20

#28171 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Adobeg »

Nakon odgledane emisije mogu samo predat rahmet reprezentaciji, ko nam sjedi u savezu i ko dolazi za predsjednika ,i ostali clanovi saveza ja ne znam kako smo ikako opstajali nema od ovoga nista bataliti i ne sikirati se . :oops:
User avatar
spree
Posts: 7878
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#28172 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by spree »

Bola bi malo u savez, a nema pojma ni o čemu o našem fudbalu. Nisam znao nisam pratio, hocu preko stele ili starih zasluga neku poziciju. Vlatko jos gori, ne zna vise kako da trazi sadake. Samo da mu je uletiti. Te hrvat, te majoriziran, te prijavljivao se na konkurs, a nema papir da zna strani jezik. Bolje zna o desavanjima od bole, ali je puno ljigaviji i više gladan. Demidzic demagog, brani svoj hljeb i javašluk. Jedino ibrulj nesto, mada i on je mogao malo zesce. Sve u svemu kita od emisije kako je vecina ocekivala, a i rekla prije.
User avatar
turbofolk
Posts: 3137
Joined: 13/05/2014 09:37

#28173 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by turbofolk »

Najbolje od svega, podsjećanje na Safetovu izjavu nakon, mislim, domaćeg poraza od Rumunije :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28174 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

Najjadnije je da je svaki portal, svaki post na ovom forumu nakon utakmice Borac - Velez u glas govorio da se Gigovic mora kazniti.

I onda se pojavi covjek sa obrazom, na silu progura da se Gigovic kazni i docekas da novinari i oni koji bi ko' trebali spasavati bh fudbal kurvanjski svedu pricu na personalni sukob. Kako oni tako i svaki portal koji je cvilio nakon te utakmice nece se ni pocesati kad covjeka potjeraju. Iz aviona se vidjelo da niko od ovih u studiu prije svega ne zeli da se zamjeri Vici. Samo je Ibrulj ko' reko, to je licni interes.

I ovo je skola, da se ne treba zalagati za ovakav narod jer ces biti prodan. Bolje idi niz dlaku...mislim ako ova smjena prodje. A onda neka se ne zale na domacinsko, banjalucko sudjenje, ni klubovi a ni navijaci. Neka se ne zale na Savez jer smo kolektivno govna.
User avatar
drug_profi
Posts: 50525
Joined: 16/07/2012 16:00

#28175 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Znamo da smo govna. Šta je novo? Nađite način da se ne sekirate zbog toga.
Post Reply