Fudbal, nogomet i još ponešto

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#751 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by leškarenje »


User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#752 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by Romanista 101% »

jest ovaj Milan bio jak, prejak u ono vrijeme, ali glavna trojica Gulit, Basten i Rajkard
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#753 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by leškarenje »

Romanista 101% wrote:jest ovaj Milan bio jak, prejak u ono vrijeme, ali glavna trojica Gulit, Basten i Rajkard
Taman tako sam i počeo pratiti fudbal u suštini koliko se to moglo prije rata,ali su njih trojica razlog što sam zagotivio Milan ....a prije svega stariji rodjak :thumbup:


Tanka je linija izmedju njih dvojice :D

Imageimage hosting 15mb
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#754 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by mali_milojica »

Romanista 101% wrote:jest ovaj Milan bio jak, prejak u ono vrijeme, ali glavna trojica Gulit, Basten i Rajkard
Jača je odbrana bila :D
Tasotti,Costacurta,Baresi,Maldini :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#755 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#756 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by Raigor Stonehoof »

Jel ovo ona utakmica kad ga je Gerrard odglumio za Oskara, Emija, i Zlatnog globusa u jednom potezu :lol:
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#757 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by turbofolk »

Ne znam ni koja država je u pitanju ni koji je rang takmičenja ili je prijateljska utakmica, al sam oplako gledajući :D

User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#758 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by leškarenje »

:lol: :lol:

Ja sam doživio pa haman nesto slicno u Trebinju,mi dosli ranije,Horde kasnile,izbio belaj na kapiji,tribini....sve se smirilo,kad mi drug izlazi iz tunela i stade kod sudije kao pita ga da predje na tribinu :lol: ja se sjebo odakle on otamo,kaže kako je belaj izbio on se lagano useto u stadion gdje ga niko nije upitao dokle ces :izet:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#759 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by nema me tamo »

leškarenje wrote::lol: :lol:

Ja sam doživio pa haman nesto slicno u Trebinju,mi dosli ranije,Horde kasnile,izbio belaj na kapiji,tribini....sve se smirilo,kad mi drug izlazi iz tunela i stade kod sudije kao pita ga da predje na tribinu :lol: ja se sjebo odakle on otamo,kaže kako je belaj izbio on se lagano useto u stadion gdje ga niko nije upitao dokle ces :izet:

Dan danas meni najdraže gostovanje odvaljivanje od alkohola i svega samo da bi naletio dole na spremne četnike koji te prskaju suzavcem :D

Inace svake godine ljepota u Trebinju niko da ti kaze ruznu rijec i onda najednom te 2009 cini mi se ili osme odjednom u punoj ratnoj opremi :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#760 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by leškarenje »

Jebo te :shock: nije valjda tad to bilo :-) to je ono kad se bus pokvario,kad se poslije utakmice ostalo do po noci čekajući drugi bus,nisu dali ni nama sa autima da idemo :thumbup:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#761 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by mali_milojica »

leškarenje wrote:Jebo te :shock: nije valjda tad to bilo :-) to je ono kad se bus pokvario,kad se poslije utakmice ostalo do po noci čekajući drugi bus,nisu dali ni nama sa autima da idemo :thumbup:
Jel to ono kad si ti birao bus :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#762 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by leškarenje »

mali_milojica wrote:
leškarenje wrote:Jebo te :shock: nije valjda tad to bilo :-) to je ono kad se bus pokvario,kad se poslije utakmice ostalo do po noci čekajući drugi bus,nisu dali ni nama sa autima da idemo :thumbup:
Jel to ono kad si ti birao bus :D
To je Podgorica :lol: jebo me otac,od 10 autobusa proberem onog kojem pukne guma samo sto smo krenuli,u povratku kad rade brisaci rade i farovi da bi u konačnici plano na Alipasinu :lol: a dobar izgledom bio :izet:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#763 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by mali_milojica »

leškarenje wrote:
mali_milojica wrote:
leškarenje wrote:Jebo te :shock: nije valjda tad to bilo :-) to je ono kad se bus pokvario,kad se poslije utakmice ostalo do po noci čekajući drugi bus,nisu dali ni nama sa autima da idemo :thumbup:
Jel to ono kad si ti birao bus :D
To je Podgorica :lol: jebo me otac,od 10 autobusa proberem onog kojem pukne guma samo sto smo krenuli,u povratku kad rade brisaci rade i farovi da bi u konačnici plano na Alipasinu :lol: a dobar izgledom bio :izet:
Znam da si jednom probro ko prstom u govno :D
Pričao si ovdje :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#764 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by nema me tamo »

leškarenje wrote:Jebo te :shock: nije valjda tad to bilo :-) to je ono kad se bus pokvario,kad se poslije utakmice ostalo do po noci čekajući drugi bus,nisu dali ni nama sa autima da idemo :thumbup:

Ili 2008 ili 9 nisam siguran, samo jedna od te dvije sigurno jest jer to je prvi i jedini put da se na tribini u Trebinju desio belaj kao sto kazes na ulazu tacno ja bio među prvim i naravno cijela faca gorila od suzavca..
Desio se isto belaj poslije te godine, al' izvan stadiona samo tad nista posebno nije bilo malo se ganjali s drotovima ispred :D

Jes pokvario se Bus samo nije nešto puno se cekalo mozda 2 sata pa se krenulo..
To je ona godina ti sigurno ne znaš jer si autom isao samo ona godina kad se uletilo na benzinsku i bukvalno ništa ostalo nije nakav je debil radio da zamisli nije zvao ni policiju poslije toga niti išta :-) :D

Ponavljam bukvalno pola benzinske je nestalo :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#765 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by MOSALJOZE »


Er bimbo de oro,il gladiatore
Toti er pupone,Roma imperatore
....

Uvek fudbal adore,samo svoj klub amore

....


Pamete su junaci,adio ragaci

Kako ovaj čovjek radi dobar posao :thumbup:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#766 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by MOSALJOZE »




:thumbup:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#768 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by Romanista 101% »

Crvena Tifoza
Posts: 10630
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#769 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by Crvena Tifoza »

Nema posebna tema za reprezentacije....


Jel se ovo neka zezancija ili je stvarno Mancini postigao dogovor o preuzimanju posla kao selektor Italije? :-)

Pazi sad kad dovede Italiju u Međugorje na pripreme kao Baka nas. :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#770 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by AmiĐa_Idriz »

Crvena Tifoza wrote:Nema posebna tema za reprezentacije....


Jel se ovo neka zezancija ili je stvarno Mancini postigao dogovor o preuzimanju posla kao selektor Italije? :-)

Pazi sad kad dovede Italiju u Međugorje na pripreme kao Baka nas. :izet:
Azuri su u rasulu, kakva ih je krastaca do skoro vodila i kakvi su svi likovi bili u konkurenciji - Mancini jos dodje kao i dobar izbor.
Crvena Tifoza
Posts: 10630
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#771 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by Crvena Tifoza »

AmiĐa_Idriz wrote:
Crvena Tifoza wrote:Nema posebna tema za reprezentacije....


Jel se ovo neka zezancija ili je stvarno Mancini postigao dogovor o preuzimanju posla kao selektor Italije? :-)

Pazi sad kad dovede Italiju u Međugorje na pripreme kao Baka nas. :izet:
Azuri su u rasulu, kakva ih je krastaca do skoro vodila i kakvi su svi likovi bili u konkurenciji - Mancini jos dodje kao i dobar izbor.

Prošle sedmice su govorili možda Ancelotti preuzme.
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#772 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by pizarro »

bila je prije dva dana vijest da je ancelotti odbio ponudu.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#773 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by cyprus »

https://www.bbc.com/sport/football/4396 ... name=sport
France-born Bouna Sarr refuses Senegal offer

France-born defender Bouna Sarr has rejected an offer to play for Senegal and a possible place in their 2018 World Cup squad.

The 26-year-old, son of a Senegalese father and a Guinean mother, has never won an international cap at any level in his eight-year professional career in the French top flight.

The Marseille player turned down the chance to play for Guinea at the 2015 Africa Cup of Nations.

"It's France and nothing else, nothing else is a big word, but I always dreamed of playing for the France team," the Marseille defender told French radio station RMC.

"I'm French, I was born here I only have an attraction for the Blues."

...
Ne znam gdje bih ovo stavio, pa ću evo ovdje... Samo želim da izrazim divljenje prema ovakvom stavu :thumbup: Lik vjerovatno nikad neće zaigrat za Francusku, a u selekciju Senegala bi glat upao i to na Svjetskom prvenstvu, ali za njega svejedno nema dileme... Već sam pisao o tome kako me nervira što današnji igrači vagaju između reprezentacija po principu oportunizma... Zato me ovako hrabar i pošten stav zaista oduševio... Čovjek zna gdje je rođen i koja je njegova država :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#774 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
Johan Cruyff smoking a half-time cigarette during the final of the 1974 World Cup
Fotografija života.
User avatar
Laertes
Posts: 4255
Joined: 08/01/2015 18:25

#775 Re: Fudbal, nogomet i još ponešto

Post by Laertes »

AmiĐa_Idriz wrote:Image
Johan Cruyff smoking a half-time cigarette during the final of the 1974 World Cup
Fotografija života.
Ovako ja isto na terminu :lol:
Post Reply