Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#676 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

Xavier1 wrote: Vala po tvojim upisima ovdje se nikako ne moze reci da si medju tim vise inteligentnim.
U izgled necu ulaziti. :oops:
Cekaj malo..
Jesi ti onaj sto je na temu razvedenih pisao da razvedene zene manje vrijede u drustvu i da ne zive u uvjerenju da vrijede?
Ako mi ti kazes da sam debil onda me to ne dotice ni najmanje. :)
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#677 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

merlin246 wrote:
Xavier1 wrote: Vala po tvojim upisima ovdje se nikako ne moze reci da si medju tim vise inteligentnim.
U izgled necu ulaziti. :oops:
Cekaj malo..
Jesi ti onaj sto je na temu razvedenih pisao da razvedene zene manje vrijede u drustvu i da ne zive u uvjerenju da vrijede?
Ako mi ti kazes da sam debil onda me to ne dotice ni najmanje. :)
Ne bas tako, ali jesam nesto slicno tome rekao. To je i istina. Nemam sta da se pretvaram ovdje i glumim moralnu velicinu.
A ti djelujes poprilicno umisljeno. Sto je i normalno kod vecine djevojaka tvojih godina danas. Spustit ces se na zemlju vremenom.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#678 Re: Friendzone

Post by triconja »

Eee doc ovdje i rec da se samo tri forumasa razlikuju od ostalih moze samo neko ko ima kompleks naki i problema sa shvatanjem svijeta ba.

Pa respo je drugaciji jer bi jebo a sto mu niko ne da, to je druga prica. Marlboro je slican ko ja, tu smo nedje. Medvjed je teski pesimista i tako to. Nastasia je nema sta nije uradila, znaci boze. Bloo tura puno nos u religiju odkako je tamo dobila vlast pa eto, a cudna je pravo (na pozitivan nacin :lol: ). Zipo je kofol frajko samo bi se udaro. Ramo kae kofol mu se ne svidjaju lejdibojevi a ko zna sta ima tamo. Karanana kae jebe trebe po moru a stavlja slike sa nudistickih stranica. Tomahawk je onaj koji se puno ne istice ali nekako sve cuva na okupu i tako dalje i tako blize sve na tu temu. Ona hop op nesta je zivi primjer da je babi mudo bila bi dedo ali u slucaju da je to uspjelo :lol:

Pa eto ti par forumasa ono na prvu koji mi naumpase i de mi reci kruha ti jel ijedan od njih slican drugom?
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#679 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

sheilak wrote:Malo? Hahaha
Pa ponasas se kao da si adriana lima i klaudija sifer u jednom ili ti prija sto te ispitujemo o izgledu pa ti nabijamo ego (r)
Ako nisi primjetio jedino me ti ovdje pilas s izgledom.
:)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#680 Re: Friendzone

Post by sheilak »

merlin246 wrote:
sheilak wrote:Malo? Hahaha
Pa ponasas se kao da si adriana lima i klaudija sifer u jednom ili ti prija sto te ispitujemo o izgledu pa ti nabijamo ego (r)
Ako nisi primjetio jedino me ti ovdje pilas s izgledom.
:)
Pa zato sto drugarski dijelimo pitanja ja izgled mad o prebivalistu xavier o inteligenciji a trico kuha kafu pa onda da skontamo ciji si klon jbg nama ne ide multitasking (r)
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#681 Re: Friendzone

Post by lmo »

Image
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#682 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

triconja wrote:Eee doc ovdje i rec da se samo tri forumasa razlikuju od ostalih moze samo neko ko ima kompleks naki i problema sa shvatanjem svijeta ba.

Pa respo je drugaciji jer bi jebo a sto mu niko ne da, to je druga prica. Marlboro je slican ko ja, tu smo nedje. Medvjed je teski pesimista i tako to. Nastasia je nema sta nije uradila, znaci boze. Bloo tura puno nos u religiju odkako je tamo dobila vlast pa eto, a cudna je pravo (na pozitivan nacin :lol: ). Zipo je kofol frajko samo bi se udaro. Ramo kae kofol mu se ne svidjaju lejdibojevi a ko zna sta ima tamo. Karanana kae jebe trebe po moru a stavlja slike sa nudistickih stranica. Tomahawk je onaj koji se puno ne istice ali nekako sve cuva na okupu i tako dalje i tako blize sve na tu temu. Ona hop op nesta je zivi primjer da je babi mudo bila bi dedo ali u slucaju da je to uspjelo :lol:

Pa eto ti par forumasa ono na prvu koji mi naumpase i de mi reci kruha ti jel ijedan od njih slican drugom?
Razliciti su svi naravnoo.
Ali mi je njih par zapalo za oko svojim nacinom pisanja. Cine mi se interesantni, a neki me vec nerviraju ili ih manje simpatiziram. Sto je po meni sasvim normalno. Ne vidim razlog sto je tebi zasmetalo to sto sam napisala.
Isto sto npr. kad izadjem u neki klub odmah vidim tko mi se svidja tako i ovdje.. Odmah se osjeca neka kemija i to ti je to :mrgreen:
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#683 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

sheilak wrote:
merlin246 wrote:
sheilak wrote:Malo? Hahaha
Pa ponasas se kao da si adriana lima i klaudija sifer u jednom ili ti prija sto te ispitujemo o izgledu pa ti nabijamo ego (r)
Ako nisi primjetio jedino me ti ovdje pilas s izgledom.
:)
Pa zato sto drugarski dijelimo pitanja ja izgled mad o prebivalistu xavier o inteligenciji a trico kuha kafu pa onda da skontamo ciji si klon jbg nama ne ide multitasking (r)
Ali nisam niciji klon. :facepalm:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#684 Re: Friendzone

Post by sheilak »

Meni baca na amilianu (r)
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#685 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

triconja wrote:
merlin246 wrote: Ne smatram nikoga manje vrijednim.
Ali nisu svi ljudi isti. Naravno da postoje inteligentni i oni manje inteligentni. Postoje zgodni ljudi i oni nezgodni,da ne kazem ruzniji. :mrgreen:
Razlike su nekad ocigledne.
Ali da nekad znam biti malo arogantna to si u pravu. :hm:
Nije to arogancija ni sekunde, to je pasjaluk. Doc nedje i rec tako nesto, eee, za to covjek bas mora uzet furset, pogotovo medj nepoznat narod.

Garant si tako i na religiji rekla pa eto ode u banovice. Inteligentan covjek dobro zna sta u kom trenutku moze da kaze a manje inteligentan slabo :lol:
Pricaj mi o tome..
Morao si brisati neke postove jer si pretjerao s pricom o nacionalnosti. Sta ces zaleti se covjek, desi se.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#686 Re: Friendzone

Post by triconja »

merlin246 wrote: Pricaj mi o tome..
Morao si brisati neke postove jer si pretjerao s pricom o nacionalnosti. Sta ces zaleti se covjek, desi se.
Ako je ono bilo pretjerano onda ne znam sta nije. Fino moderatorica kaze da se sve sto nema veze sa temom obrise i ja obriso.

Jel to arogancija ili je arogancija to sto ti nisi svoje obrisala? :D
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#687 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

triconja wrote:
merlin246 wrote: Pricaj mi o tome..
Morao si brisati neke postove jer si pretjerao s pricom o nacionalnosti. Sta ces zaleti se covjek, desi se.
Ako je ono bilo pretjerano onda ne znam sta nije. Fino moderatorica kaze da se sve sto nema veze sa temom obrise i ja obriso.

Jel to arogancija ili je arogancija to sto ti nisi svoje obrisala? :D
Nisam obrisala zato jer sam mislila da ce ona obrisati zadnjih par stranica. A i ne znam opce obrisati cijeli post, kakva arogancija :lol:

Hoces da se pomiris? :maca:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#688 Re: Friendzone

Post by triconja »

merlin246 wrote: Nisam obrisala zato jer sam mislila da ce ona obrisati zadnjih par stranica. A i ne znam opce obrisati cijeli post, kakva arogancija :lol:

Hoces da se pomiris? :maca:
Nismo se ni svadjali moja ti samo sam ti ukazao na neke stvari koje pises a koje su po mom misljenju u najmanju ruku pogresne (a cini se da jos par forumasa dijeli isto misljenje) i eto. I jos nesto, nismo djeca pa da se svadjamo :lol:
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#689 Re: Friendzone

Post by merlin246 »

triconja wrote:
merlin246 wrote: Nisam obrisala zato jer sam mislila da ce ona obrisati zadnjih par stranica. A i ne znam opce obrisati cijeli post, kakva arogancija :lol:

Hoces da se pomiris? :maca:
Nismo se ni svadjali moja ti samo sam ti ukazao na neke stvari koje pises a koje su po mom misljenju u najmanju ruku pogresne (a cini se da jos par forumasa dijeli isto misljenje) i eto. I jos nesto, nismo djeca pa da se svadjamo :lol:
To oko pomirbe je bila ironija.
Zaboravi :evil:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#690 Re: Friendzone

Post by S4mpion »

medvjed23 wrote:jasna i iskrena komunikacija je bitna.. ako nekoga smatraš prijateljem, valjda se podrazumijeva da ste otvoreno pričali o prirodi vašeg odnosa i utvrdili ima li tu potencijala za romantiku..
U slučaju muško-ženskih odnosa, uzmemo li neki uopšteni slučaj, "potencijal za romantiku" postoji sve dok je jedno muško, a drugo žensko i ne može se otklonit' razgovorom, to su neke od onih stvari koje ne dolaze najavljene i ne kucaju na vrata.
User avatar
medvjed23
Posts: 26809
Joined: 16/07/2010 13:49

#691 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

ok, mogu precizirati misao.. potencijal za romantiku, teoretski, postoji između bilo koja dva ljudska bića.. ne mogu ja birati hoće li mi se il neće svidjeti neki muškarac il neka žena.. ipak, u različitim praktičnim situacijama, različite su šanse da se spomenuti potencijal ostvari.. nekad je šansa zanemariva, nekad realna.. ako između dvoje prijatelja postoji realna, jednostrana il dvostrana ljubavna težnja, o tome treba iskreno razgovarati.. ishod razgovora može biti ovakav ili onakav.. al kakav je da je, bolji je od građenja bliskosti na lažima ili neizgovorenim a bitnim istinama..
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#692 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

triconja wrote:Eee doc ovdje i rec da se samo tri forumasa razlikuju od ostalih moze samo neko ko ima kompleks naki i problema sa shvatanjem svijeta ba.

Pa respo je drugaciji jer bi jebo a sto mu niko ne da, to je druga prica. Marlboro je slican ko ja, tu smo nedje. Medvjed je teski pesimista i tako to. Nastasia je nema sta nije uradila, znaci boze. Bloo tura puno nos u religiju odkako je tamo dobila vlast pa eto, a cudna je pravo (na pozitivan nacin :lol: ). Zipo je kofol frajko samo bi se udaro. Ramo kae kofol mu se ne svidjaju lejdibojevi a ko zna sta ima tamo. Karanana kae jebe trebe po moru a stavlja slike sa nudistickih stranica. Tomahawk je onaj koji se puno ne istice ali nekako sve cuva na okupu i tako dalje i tako blize sve na tu temu. Ona hop op nesta je zivi primjer da je babi mudo bila bi dedo ali u slucaju da je to uspjelo :lol:

Pa eto ti par forumasa ono na prvu koji mi naumpase i de mi reci kruha ti jel ijedan od njih slican drugom?
Ih vidi ga sa psiho analizama :D
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#693 Re: Friendzone

Post by zipoo »

triconja wrote:Eee doc ovdje i rec da se samo tri forumasa razlikuju od ostalih moze samo neko ko ima kompleks naki i problema sa shvatanjem svijeta ba.

Pa respo je drugaciji jer bi jebo a sto mu niko ne da, to je druga prica. Marlboro je slican ko ja, tu smo nedje. Medvjed je teski pesimista i tako to. Nastasia je nema sta nije uradila, znaci boze. Bloo tura puno nos u religiju odkako je tamo dobila vlast pa eto, a cudna je pravo (na pozitivan nacin :lol: ). Zipo je kofol frajko samo bi se udaro. Ramo kae kofol mu se ne svidjaju lejdibojevi a ko zna sta ima tamo. Karanana kae jebe trebe po moru a stavlja slike sa nudistickih stranica. Tomahawk je onaj koji se puno ne istice ali nekako sve cuva na okupu i tako dalje i tako blize sve na tu temu. Ona hop op nesta je zivi primjer da je babi mudo bila bi dedo ali u slucaju da je to uspjelo :lol:

Pa eto ti par forumasa ono na prvu koji mi naumpase i de mi reci kruha ti jel ijedan od njih slican drugom?
ako ti ja dam kofol :fight:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#694 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

Najbolji dio je za Ramu :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#695 Re: Friendzone

Post by zipoo »

dobro tu nije nista pogresno napisao :gunjastajl:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#696 Re: Friendzone

Post by walter kurtz »

Upadnes u friendzone zato sto nemas muda ha vidis zabij jezik u grkljan a zatim i k...c :zoka:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#697 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

triconja wrote:
merlin246 wrote: Nisam obrisala zato jer sam mislila da ce ona obrisati zadnjih par stranica. A i ne znam opce obrisati cijeli post, kakva arogancija :lol:

Hoces da se pomiris? :maca:
Nismo se ni svadjali moja ti samo sam ti ukazao na neke stvari koje pises a koje su po mom misljenju u najmanju ruku pogresne (a cini se da jos par forumasa dijeli isto misljenje) i eto. I jos nesto, nismo djeca pa da se svadjamo :lol:
Još uvijek vi....

Trico ona se tebi plaho svidja :mrgreen:

Samo se vajcu frienzone :mrgreen:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#698 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

sheilak wrote:
merlin246 wrote:
sheilak wrote:Malo? Hahaha
Pa ponasas se kao da si adriana lima i klaudija sifer u jednom ili ti prija sto te ispitujemo o izgledu pa ti nabijamo ego (r)
Ako nisi primjetio jedino me ti ovdje pilas s izgledom.
:)
Pa zato sto drugarski dijelimo pitanja ja izgled mad o prebivalistu xavier o inteligenciji a trico kuha kafu pa onda da skontamo ciji si klon jbg nama ne ide multitasking (r)
Respo ba to se kaze vako, ti ko, ja dje xavier kako a trico kuha kafu :lol: :lol:
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#699 Re: Friendzone

Post by Nastasia »

Na forumu je jedino triconja poseban.
Svi drugi su mrtvi prosjek. :chmoljava:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#700 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

cendlerbing wrote:samo da se zna, nema na forumu niko ko trico :mrgreen:
Nastasia wrote:Na forumu je jedino triconja poseban.
Svi drugi su mrtvi prosjek. :chmoljava:
jes da me evo ko zipo, al samo da dam do znanja da... great minds think alike. :oops: :mrgreen:
Post Reply