Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#301 Re: Friendzone

Post by triconja »

cendlerbing wrote:
triconja wrote: Tako i treba, kaes necu da imam nista sa tobom i tacka. Trajvani se samo cekaju i autobusi, ostalo jok :lol: :thumbup:
I drugarice koje haman uvijek kasne.
Jel ti kasnis ili cekas druge?

Meni je najdraze ici u nekom vremenskom intervalu gdje znam da bih mogao zakasniti, ako stignem na vrijeme nekako me fin osjecaj obuzme, znaci milina. Osjecaj ko kad nesto glupo radim, npr. kad sam uriniso po zmiji (cini mi se poskok bio, ja nisam znao raspoznat :lol: :lol: :lol: ).
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#302 Re: Friendzone

Post by triconja »

Tomahawk11 wrote:
Tinejdžer iz Teksasa ubio 10 osoba jer ga je jedna učenica odbila


Eto, pa se vi zaj.... :-?
I jel se samoubio? Ja hajvana breco :lol: :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#303 Re: Friendzone

Post by insomnia78 »

Nije. Ubice ga drzava
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#304 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

triconja wrote:
Tomahawk11 wrote:
Tinejdžer iz Teksasa ubio 10 osoba jer ga je jedna učenica odbila


Eto, pa se vi zaj.... :-?
I jel se samoubio? Ja hajvana breco :lol: :lol: :lol:
Pa...
Sadie Rodriguez, majka učenice Shana Fisher (16) je rekla da je njena kćerka četiri mjeseca odbijala agresivne pokušaje napadača Dimitrios Pagourtzis (17), da uspostavi vezu. Na koncu, ona mu se suprotstavila i osramotila ga u razredu.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/tine ... /180520050
Istražitelji navode da je on želio nakon pokolja izvršiti samoubistvo, ali nije imao hrabrosti za to.
Vidi mu glave :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#305 Re: Friendzone

Post by triconja »

Tomahawk11 wrote: Vidi mu glave :mrgreen:
Cuj nije imo cojones da se samoubije, ovo treba za nagradu na dozivotni rad u radni kamp :lol: :lol: :lol:
insomnia78 wrote:Nije. Ubice ga drzava
Jebo ubistvo, treba njega u radni kamp (americki zatvor) da dozivotno bere cili paprike za 5 centi po satu :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#306 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

triconja wrote:
cendlerbing wrote:
triconja wrote: Tako i treba, kaes necu da imam nista sa tobom i tacka. Trajvani se samo cekaju i autobusi, ostalo jok :lol: :thumbup:
I drugarice koje haman uvijek kasne.
Jel ti kasnis ili cekas druge?

Meni je najdraze ici u nekom vremenskom intervalu gdje znam da bih mogao zakasniti, ako stignem na vrijeme nekako me fin osjecaj obuzme, znaci milina. Osjecaj ko kad nesto glupo radim, npr. kad sam uriniso po zmiji (cini mi se poskok bio, ja nisam znao raspoznat :lol: :lol: :lol: ).
Rijetko kasnim. Ova mala Anastazija što može slagat za kolko će s posla doći, to malo ko zna. :-)
Al ona je mala maca, za ovu jednu drugu. Za tu isplanirano zakasnim 10 minuta i onda je neplanirano čekam još 10.

Joj trico, i tebe za svašta milina fata. :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#307 Re: Friendzone

Post by triconja »

cendlerbing wrote:
triconja wrote: Jel ti kasnis ili cekas druge?

Meni je najdraze ici u nekom vremenskom intervalu gdje znam da bih mogao zakasniti, ako stignem na vrijeme nekako me fin osjecaj obuzme, znaci milina. Osjecaj ko kad nesto glupo radim, npr. kad sam uriniso po zmiji (cini mi se poskok bio, ja nisam znao raspoznat :lol: :lol: :lol: ).
Rijetko kasnim. Ova mala Anastazija što može slagat za kolko će s posla doći, to malo ko zna. :-)
Al ona je mala maca, za ovu jednu drugu. Za tu isplanirano zakasnim 10 minuta i onda je neplanirano čekam još 10.

Joj trico, i tebe za svašta milina fata. :D
Eee, cudna sam ja sorta :D .
Sjecam se kad sam izrazio jednoj da mi se svidja i zakasnim na prvi dejt 10 minuta, znaci brodolom je ubrzo bio (nakon drugog dejta), mislim da je to imalo dosta uticaja :lol: :lol: :lol:
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#308 Re: Friendzone

Post by Nastasia »

cendlerbing wrote: Rijetko kasnim. Ova mala Anastazija što može slagat za kolko će s posla doći, to malo ko zna. :-)
Al ona je mala maca, za ovu jednu drugu. Za tu isplanirano zakasnim 10 minuta i onda je neplanirano čekam još 10.

Joj trico, i tebe za svašta milina fata. :D
Pa .. pa ... kad ja dok se sa svima istračam, ispozdravim, izljubim, umjesto u pola 4, krenem u 4 s' posla.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#309 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

cendlerbing wrote:
triconja wrote:Jel ti kasnis ili cekas druge?

Meni je najdraze ici u nekom vremenskom intervalu gdje znam da bih mogao zakasniti, ako stignem na vrijeme nekako me fin osjecaj obuzme, znaci milina. Osjecaj ko kad nesto glupo radim, npr. kad sam uriniso po zmiji (cini mi se poskok bio, ja nisam znao raspoznat :lol: :lol: :lol: ).
Rijetko kasnim. Ova mala Anastazija što može slagat za kolko će s posla doći, to malo ko zna. :-)
Al ona je mala maca, za ovu jednu drugu. Za tu isplanirano zakasnim 10 minuta i onda je neplanirano čekam još 10.

Joj trico, i tebe za svašta milina fata. :D
Tako ti je kad cekas zene ... jednom sa jaranom cekali moju curu da se spremi za izlazak pola sata na zimi ispred haustora, I kad se ova napokon pojavila pita nas:
- Kakva mi je frizura?
A onaj moj jaran k'o iz topa:
- Ne valja ti nista, gdje ces takva van ...

:shock: ... I cekaj je jos sat vremena ... :twisted:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#310 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Ramzess Veliki wrote: Tako ti je kad cekas zene ... jednom sa jaranom cekali moju curu da se spremi za izlazak pola sata na zimi ispred haustora, I kad se ova napokon pojavila pita nas:
- Kakva mi je frizura?
A onaj moj jaran k'o iz topa:
- Ne valja ti nista, gdje ces takva van ...

:shock: ... I cekaj je jos sat vremena ... :twisted:
Dobar si, šta bi da si kao on čekao vazdan :-)

Image

Još ga :izet: da nije trebalo biti u 10 ujutro nego naveče :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81186
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#311 Re: Friendzone

Post by Truba »

triconja wrote:kad proradi nesta u stomaku
gljive koje si sinoć ždrao
dapače pola kile gljiva kad krene iz stomaka dalje... spasa nema
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#312 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Kad se napiše da samo da bi se nešto napisalo.
User avatar
Truba
Posts: 81186
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#313 Re: Friendzone

Post by Truba »

halali neću više
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#314 Re: Friendzone

Post by Euridika »

Black swan wrote:halali neću više
Nećeš ni onoliko. Delete.
PeppermintSA
Posts: 1908
Joined: 05/08/2010 20:00

#315 Re: Friendzone

Post by PeppermintSA »

Muškarčev friendzone status je zasnovan na energiji kojom zrači. Svakako da izgled ima svoj udio, ali energija i šarm su presudni faktori. To je nešto što se ne može naučiti. Ne možeš sad sjesti s rajom, saslušati njihove savjete, promijeniti pristup ženama i očekivati neku veliku promjenu. Jednako kao što muškarac u sebi kaže ''uf jebote, jest dobra'', žena u sebi kaže ''uf jebote, jest dobar'' kad upozna privlačnog muškarca. Ta privlačnost se očituje i u njegovom izgledu i u energiji kojom zrači, neovisno od pristupa (da li da do znanja da ga privlačiš, da li je ekstrovertan ili povučen itd.) Dakle, riječ je o metafizici.

Evo primjera: Ja imam dva jarana i obojica dobro izgledaju - nisu sad muški manekeni kojima se po defaultu bacaju sve cure pod noge, ali svakako dobro izgledaju. Njih uzimam za primjer zato što nisu babini sinovi, biznismeni, javne ličnosti, šta ti ja znam, nego prosječni sarajevski likovi sličnog izgleda, životnog stila, karaktera, ali dijametralno suprotnih pozicija po pitanju žena.

E sad, jedan naprosto ne zrači ničim značajnim, fin je momak, prijatan u društvu, govorljiv, ima uravnotežen život - naprosto ok dečko kao i velika većina muškaraca u ovom gradu, dok drugog apsolutno svi u zezanciji uspoređuju sa Johnny Deppom - ne zato što sad strašno liči na dotičnog, nego zato što ima tu neku kulersku energiju, stil oblacenja, pogled itd. koji nisu isforsirani ili nekakav pozeraj (znam i takve likove koje raja ismijava).

Ovaj prvi ima normalan ljubavni život, izlazi s curama, ima avanturice, šemice, veze. Dakle, nije nekakav parmak, nego, kao što rekoh, sasvim normalan, svakodnevan momak - sve super, ali nije nerijetko da ga neka cura stavi u friendzone ili da ga hladno iskulira, kao što se dešava većini muškaraca, uključujući i meni. Ovog drugog apsolutno svaka cura bari ili s njim flerta. Ja sestru povedem u gradu, ona ga počne bariti- nesvjesno.

Naravno, to ne znači da on prstom bira koju će opaliti, vremeno odnos možda splasne, možda postanu super prijatelji, ali prilikom upoznavanja jasno je da joj kroz glavu prođe "uf jebote, jest dobar". E to je suština. Kada zračiš takvim nečim, imaćeš startnu poziciju koja će onemogućiti friendzone. Čak i ako ne privučeš u startu neku ženu, ona će opet znati da nije nemoguće da se nešto desi ako se okolnosti poklope pa neće baš biti toliko prisna u tom vašem ''prijateljstvu'', nego će držati određenu distancu. U krajnjem slučaju, imaće sliku tebe kao nekog iskonskog ženskaroša pa će joj u glavi uvijek biti: ''ako druge padaju, možda i ja padnem".

Druga stvar, friendzone uglavnom nije plod ženskog ega ili neznanja, nego naprosto ne želi ispasti đubre. Rezonuje tako što misli da je bolje da te pridobije za jarana, nego da te hladno ignoriše i time stvori preduslov za neku ružnu scenu. To se ne razlikuje puno od nas muškaraca, samo što smo mi po prirodi spremniji biti s nekim, pa makar na noć, iako nas ne privlače previše. Svaki muškarac je izlazio s nekim društvom u kojem je bila cura koja mu je bila odvratna, ali fina raja i za koju je znao da je privlači. Logično je da pokuša biti jaran s njom dok su društvu, umjesto da postupi arogantno i izbjegava je.
james28
Posts: 143
Joined: 21/04/2018 00:53

#316 Re: Friendzone

Post by james28 »

PeppermintSA wrote:Muškarčev friendzone status je zasnovan na energiji kojom zrači. Svakako da izgled ima svoj udio, ali energija i šarm su presudni faktori. To je nešto što se ne može naučiti. Ne možeš sad sjesti s rajom, saslušati njihove savjete, promijeniti pristup ženama i očekivati neku veliku promjenu. Jednako kao što muškarac u sebi kaže ''uf jebote, jest dobra'', žena u sebi kaže ''uf jebote, jest dobar'' kad upozna privlačnog muškarca. Ta privlačnost se očituje i u njegovom izgledu i u energiji kojom zrači, neovisno od pristupa (da li da do znanja da ga privlačiš, da li je ekstrovertan ili povučen itd.) Dakle, riječ je o metafizici.

Evo primjera: Ja imam dva jarana i obojica dobro izgledaju - nisu sad muški manekeni kojima se po defaultu bacaju sve cure pod noge, ali svakako dobro izgledaju. Njih uzimam za primjer zato što nisu babini sinovi, biznismeni, javne ličnosti, šta ti ja znam, nego prosječni sarajevski likovi sličnog izgleda, životnog stila, karaktera, ali dijametralno suprotnih pozicija po pitanju žena.

E sad, jedan naprosto ne zrači ničim značajnim, fin je momak, prijatan u društvu, govorljiv, ima uravnotežen život - naprosto ok dečko kao i velika većina muškaraca u ovom gradu, dok drugog apsolutno svi u zezanciji uspoređuju sa Johnny Deppom - ne zato što sad strašno liči na dotičnog, nego zato što ima tu neku kulersku energiju, stil oblacenja, pogled itd. koji nisu isforsirani ili nekakav pozeraj (znam i takve likove koje raja ismijava).

Ovaj prvi ima normalan ljubavni život, izlazi s curama, ima avanturice, šemice, veze. Dakle, nije nekakav parmak, nego, kao što rekoh, sasvim normalan, svakodnevan momak - sve super, ali nije nerijetko da ga neka cura stavi u friendzone ili da ga hladno iskulira, kao što se dešava većini muškaraca, uključujući i meni. Ovog drugog apsolutno svaka cura bari ili s njim flerta. Ja sestru povedem u gradu, ona ga počne bariti- nesvjesno.

Naravno, to ne znači da on prstom bira koju će opaliti, vremeno odnos možda splasne, možda postanu super prijatelji, ali prilikom upoznavanja jasno je da joj kroz glavu prođe "uf jebote, jest dobar". E to je suština. Kada zračiš takvim nečim, imaćeš startnu poziciju koja će onemogućiti friendzone. Čak i ako ne privučeš u startu neku ženu, ona će opet znati da nije nemoguće da se nešto desi ako se okolnosti poklope pa neće baš biti toliko prisna u tom vašem ''prijateljstvu'', nego će držati određenu distancu. U krajnjem slučaju, imaće sliku tebe kao nekog iskonskog ženskaroša pa će joj u glavi uvijek biti: ''ako druge padaju, možda i ja padnem".

Druga stvar, friendzone uglavnom nije plod ženskog ega ili neznanja, nego naprosto ne želi ispasti đubre. Rezonuje tako što misli da je bolje da te pridobije za jarana, nego da te hladno ignoriše i time stvori preduslov za neku ružnu scenu. To se ne razlikuje puno od nas muškaraca, samo što smo mi po prirodi spremniji biti s nekim, pa makar na noć, iako nas ne privlače previše. Svaki muškarac je izlazio s nekim društvom u kojem je bila cura koja mu je bila odvratna, ali fina raja i za koju je znao da je privlači. Logično je da pokuša biti jaran s njom dok su društvu, umjesto da postupi arogantno i izbjegava je.
dobro ti sve napisa, tačno je to, da te cura ne bi stavila u friendzone moraš imati neki stav, gard, a ja se uvijek tako retardirano postavim, ko neki debil, tako da me djevojke i ne doživljavaju uopšte, očekivano
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#317 Re: Friendzone

Post by duminjo »

:lol: :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#318 Re: Friendzone

Post by beni-bu-man »

duminjo wrote::lol: :lol:
sta je smijesno, ne zovete na kafu ti i tomislav juce :skoljka:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#319 Re: Friendzone

Post by duminjo »

beni-bu-man wrote:
duminjo wrote::lol: :lol:
sta je smijesno, ne zovete na kafu ti i tomislav juce :skoljka:
Što si supak bolan :lol:
Zvali te i ti fino napiso da imaš vesa nekog i "nemerem". Ja vidio
Subota?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#320 Re: Friendzone

Post by beni-bu-man »

duminjo wrote:
beni-bu-man wrote:
duminjo wrote::lol: :lol:
sta je smijesno, ne zovete na kafu ti i tomislav juce :skoljka:
Što si supak bolan :lol:
Zvali te i ti fino napiso da imaš vesa nekog i "nemerem". Ja vidio
Subota?
Osla mi masina u kurac, nece da izbacuje vodu :izet:

A do subote ima jos fore, vidjet cemo ako ne budem radio il vi naletite kad mi bude pauza, zna tomislav gdje 8-)
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#321 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

duminjo wrote:
beni-bu-man wrote:
duminjo wrote::lol: :lol:
sta je smijesno, ne zovete na kafu ti i tomislav juce :skoljka:
Što si supak bolan :lol:
Zvali te i ti fino napiso da imaš vesa nekog i "nemerem". Ja vidio
Subota?
friendzone

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#322 Re: Friendzone

Post by beni-bu-man »

prava, hos i ti :kiss:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#323 Re: Friendzone

Post by duminjo »

Moj maxo. Haman mu prahnulo

:lol: :lol:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#324 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

Nije mi jasno kako neki zavrse u ovome. Ako vidis da joj nisi zanimljiv prekines odnos i trazis dalje.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#325 Re: Friendzone

Post by klixoris »

Xavier1 wrote:Nije mi jasno kako neki zavrse u ovome. Ako vidis da joj nisi zanimljiv prekines odnos i trazis dalje.
Pa pređu horizont događaja friendzone i onda nema povratka nazad :mrgreen:
Post Reply