Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1151 Re: Friendzone

Post by Velkoski »

:lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#1152 Re: Friendzone

Post by triconja »

Morel slika? Pitam za jarana :lol:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#1153 Re: Friendzone

Post by eluna »

insomnia78 wrote:Joj vratila se i ova :-)
Omg
šta ti ja mogu što nemaš ništa efikasno protiv :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#1154 Re: Friendzone

Post by AmiĐa_Idriz »

MarlboroGold wrote:Ne znam iritira li vas dvojicu kad neko kaže hoćemo li igrati fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiife umjesto fife :lol:
Kad ovo i razvuku....
Mene nervira kad čujem "ajmo sokera" misleći na PES :mrgreen:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#1155 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

AmiĐa_Idriz wrote:
MarlboroGold wrote:Ne znam iritira li vas dvojicu kad neko kaže hoćemo li igrati fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiife umjesto fife :lol:
Kad ovo i razvuku....
Mene nervira kad čujem "ajmo sokera" misleći na PES :mrgreen:
I ja kažem soker :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#1156 Re: Friendzone

Post by AmiĐa_Idriz »

MarlboroGold wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
MarlboroGold wrote:Ne znam iritira li vas dvojicu kad neko kaže hoćemo li igrati fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiife umjesto fife :lol:
Kad ovo i razvuku....
Mene nervira kad čujem "ajmo sokera" misleći na PES :mrgreen:
I ja kažem soker :lol:
E jebi ga onda :lol: :lol:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#1157 Re: Friendzone

Post by tuzlak1212 »

gilla wrote:U 80% slučajeva nisi im privlačan fizički, u 20% stvar je pristupa. Možeš ti biti direktan od početka koliko hoćeš ako im nisi napet halali to.
Poradi na izgledu, fiksaj nešto. Ako imaš viška kila znaš šta raditi, ako imaš loše zube, stomatolog, nemoj se zapuštati u pogledu kose, brade i sl. Moj neki savjet. Dosta ih razmišlja ako ne vodi računa o sebi kako će sutra brinuti o meni i sl. sranja.

Što se tiče pristupa najvažnije je priča i da razgovori imaju neku erotsku notu. Ne znam može li se ovo naučiti ali stalno pucaš neke seksualne konotacije.

Kada si već tu gdje jesi, prekini taj odnos. Od tih 10 jaranica, 9 ih boli briga za tebe, jedna je stvarno pravi prijatelj. Ne moraš prekidati odjednom taj odnos, jednostavno nemoj se vidjati sa njima na glupavim kafama i sl. Online chat svedi na minimum. Vrijeme ce uciniti svoje. Znaci fokusiraj se na sebe , svoj napredak, obrazovanje, posao, a naravno mozes i direktno pokusati sa nekom novom curom. Najbolje godine za muskarca su 30+. Ako si postavio temelje u mladosti, poslije ćeš ubirati plodove. Imat ćeš ogroman izbor mlađih zgodnih cura.
Na tim glupavim kafama/viđanjima ćeš rijetko šta naučiti ili imati kakve nafake. Uglavnom će ti nabaciti neke emocionalne teme, probleme koje ima sa mužem, momkom, uglavnom šuplja priča. A znamo da te to ne zanima :D . Možeš ih i testirati, znači kad ti treba neka usluga kako će reagovati. Znači budi im neki poznanik u naj slučaju.

Zašto te označavaju kao prijatelja? Zato što im je lakše to reći nego odjebi i imati eventualno sukob. Drugo zato što im diže ego i vole da imaju krug orbitera oko sebe. Treće služiš im kao emotivni tampon ala šuplju priču o emocijama i sl. Četvrto kao rezervu. Ako pregura 30 nije u braku ili u ozbiljnoj vezi, sjetit će se tebe, pa daj šta daš.
ovaj komentar isprintat, uokvirit i na zid okačiti :thumbup: :thumbup:

ovo je živa istina koju sam na težak način naučio.. samo gledajte svoja posla i radite na sebi, žena je bilo i biće
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#1158 Re: Friendzone

Post by ovo_mi_je_nick »

Meni su govorili pusti cure, uči, sad, školuj se biće cura kad se zaposliš, nećeš moći očiju otvoriti. Ali qurko :lol: , dok se to sve ostvarilo sve se udalo a ove mlade imaju svoje nargila bradica gays.

Nema više ni da te svrsta u friendzone nego se diskvalifikuje sa udata, zauzeta već 4 godine...

Preko 30 je zaista problem upoznati nekoga slobodnog za kafe ili običnog druženja u zajedničkim interesima. Da mi je ko pričao ne bih mu vjerovao :skoljka: :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1159 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

ovo_mi_je_nick wrote:Meni su govorili pusti cure, uči, sad, školuj se biće cura kad se zaposliš, nećeš moći očiju otvoriti. Ali qurko :lol: , dok se to sve ostvarilo sve se udalo a ove mlade imaju svoje nargila bradica gays.

Nema više ni da te svrsta u friendzone nego se diskvalifikuje sa udata, zauzeta već 4 godine...

Preko 30 je zaista problem upoznati nekoga slobodnog za kafe ili običnog druženja u zajedničkim interesima. Da mi je ko pričao ne bih mu vjerovao :skoljka: :mrgreen:
Hoćeš reći da se promijenila i ona politika kako djevojke uglavnom hodaju sa starijim tipovima?!
Dok sam išao u srednju, sve su hodale sa fakultetlijama...ove brucošice opet sa apsolventima....apsolventice sa profesorima i asistentima :mrgreen: dobro, ne baš, ali ima slučajeva :oops:
Nego, vidi ti to i sa sobom, koliko je do tebe...
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#1160 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

kiki-miki wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Meni su govorili pusti cure, uči, sad, školuj se biće cura kad se zaposliš, nećeš moći očiju otvoriti. Ali qurko :lol: , dok se to sve ostvarilo sve se udalo a ove mlade imaju svoje nargila bradica gays.

Nema više ni da te svrsta u friendzone nego se diskvalifikuje sa udata, zauzeta već 4 godine...

Preko 30 je zaista problem upoznati nekoga slobodnog za kafe ili običnog druženja u zajedničkim interesima. Da mi je ko pričao ne bih mu vjerovao :skoljka: :mrgreen:
Jah nek i neko musko ima takvih problema :oops:
Muskarac uvijek moze naci 5-10 godina mladju. Zene su u vecem problemu.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#1161 Re: Friendzone

Post by ovo_mi_je_nick »

Tomahawk11 wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Meni su govorili pusti cure, uči, sad, školuj se biće cura kad se zaposliš, nećeš moći očiju otvoriti. Ali qurko :lol: , dok se to sve ostvarilo sve se udalo a ove mlade imaju svoje nargila bradica gays.

Nema više ni da te svrsta u friendzone nego se diskvalifikuje sa udata, zauzeta već 4 godine...

Preko 30 je zaista problem upoznati nekoga slobodnog za kafe ili običnog druženja u zajedničkim interesima. Da mi je ko pričao ne bih mu vjerovao :skoljka: :mrgreen:
Hoćeš reći da se promijenila i ona politika kako djevojke uglavnom hodaju sa starijim tipovima?!
Dok sam išao u srednju, sve su hodale sa fakultetlijama...ove brucošice opet sa apsolventima....apsolventice sa profesorima i asistentima :mrgreen: dobro, ne baš, ali ima slučajeva :oops:
Nego, vidi ti to i sa sobom, koliko je do tebe...
Najplodnije je kad se bilo apsolvent, istina, ali biće cura dok se zaposliš hahaha. ALi ovo preko 30 nešto se čudno događa :-) Hodale bi ona ali nemaju "me" gdje upoznati.

Neka se škola izučila što bi rekla nana biće cura: Pa biće, vodaju momci :lol:
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#1162 Re: Friendzone

Post by lmo »

Xavier1 wrote:
Muskarac uvijek moze naci 5-10 godina mladju. Zene su u vecem problemu.
đes ba xavi no.1, imaš li ti kakvih problema?
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#1163 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

lmo wrote:
Xavier1 wrote:
Muskarac uvijek moze naci 5-10 godina mladju. Zene su u vecem problemu.
đes ba xavi no.1, imaš li ti kakvih problema?
Problema oko cega? :zoka:
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#1164 Re: Friendzone

Post by lmo »

ičega.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#1165 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

Nemam. Hvala na pitanju. :)
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#1166 Re: Friendzone

Post by lmo »

nema na čemu. :oops:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#1167 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

Lmo misli na mene.

Image
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#1168 Re: Friendzone

Post by ovo_mi_je_nick »

Ali te u friendzone ubace ili ne :lol:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#1169 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

kiki-miki wrote:
Stvarno :shock: Nisam to primjetila, vazda me mladji zapadnu :oops:
Ti traze nesto neobavezno. Neces se udati za mladjeg.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1170 Re: Friendzone

Post by moonca »

Xavier1 wrote:
Muskarac uvijek moze naci 5-10 godina mladju. Zene su u vecem problemu.
Zavisi u kojem su doba a i individalno je kako se ko osjeca i ponasa shodno godinama.

Zena 40 ~ se moze prilagoditi muskarcu od 50... Djevojka od 20 ~ mora dosta kontrolisati svoju energiju s muskracem od 30. :-)
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#1171 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

moonca wrote:
Xavier1 wrote:
Muskarac uvijek moze naci 5-10 godina mladju. Zene su u vecem problemu.
Zavisi u kojem su doba a i individalno je kako se ko osjeca i ponasa shodno godinama.

Zena 40 ~ se moze prilagoditi muskarcu od 50... Djevojka od 20 ~ mora dosta kontrolisati svoju energiju s muskracem od 30. :-)
Sve koje ja poznajem se udale za starijeg. One u srednjim dvadesetim, a oni pocetak tridesetih i srednje tridesete.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1172 Re: Friendzone

Post by moonca »

To su im prvi brakovi, jel' ? :lol:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#1173 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

Pa koji ce biti? :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1174 Re: Friendzone

Post by moonca »

Ti vjerujes, samo u jedan brak? :-)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1175 Re: Friendzone

Post by beni-bu-man »

moonca wrote:Ti vjerujes, samo u jedan brak? :-)
koliko si ih ti imala do sada ?
Post Reply