Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#1076 Re: Friendzone

Post by superiska »

Ramzess Veliki wrote:
superiska wrote:Šalim se Ramo.
Sretno :thumbup:
Podj... zar ne ? :lol:

Tebe necu vozat' ... 8-)
Naravno da nećeš :wink:
harry825
Posts: 80
Joined: 04/05/2018 21:40

#1077 Re: Friendzone

Post by harry825 »

merlin246 wrote:
triconja wrote: Pa mislim da kad bi me upoznala da bi skontala da sam ja sa prosjekom ko nebo i zemlja ali necemo o meni. Po cemu mislis da si drugacija od prosjeka? Ja citajuci tvoje postove zakljucujem da si obicni prosjek (no hard feelings moja ti).

A i sam mislim da sam ja obicni prosjek koji je isti ko ljudi koji koriste iste obrasce ponasanja a imaju slicno razmisljanje kao i ja (jes da nas ima malo vakih, sta kae malo nas je ali smo govna :lol: ).
Ko nebo i zemlja od koga ? :mrgreen:

Ja se u svemu osjecam natprosjecno i volim sto sam takva. Od izgleda do osobnosti.
Znaci proucavo si moje postove..Vidis ja tebe nisam ni primjetila, toliko si zanimljiv. :dosadno:
Na forumu bih izdvojila mozda samo 3 osobe koje se isticu od ostalih.

I covjece ti se meni prvi obracas sa sarkazmom i usporedjujes me s nekim Hitlerovim pomocnikom. Hoces mene nesto tu da spustis da podignes svoj ego, sta li..
Pretpostavljam da si stariji cak duplo od mene..
I jedino pametno sto si napisao je to u zagradi.
Tu si u pravu 100 % :lol:
...
Last edited by harry825 on 19/12/2021 03:14, edited 1 time in total.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1078 Re: Friendzone

Post by mousstapha »

Jel zestok firendzone kad svi u firmi misle da sam u vezi sa kolegicom i to par mjeseci, a ustvari smo samo raja? :D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1079 Re: Friendzone

Post by beni-bu-man »

mousstapha wrote:Jel zestok firendzone kad svi u firmi misle da sam u vezi sa kolegicom i to par mjeseci, a ustvari smo samo raja? :D
ti jesi u vezi samo to jos ne znas
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#1080 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

beni-bu-man wrote:
mousstapha wrote:Jel zestok firendzone kad svi u firmi misle da sam u vezi sa kolegicom i to par mjeseci, a ustvari smo samo raja? :D
ti jesi u vezi samo to jos ne znas
:lol:

Moguce da je ona vec razglasila svima. Jos samo njemu da javi.
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#1081 Re: Friendzone

Post by Belay Queen »

mousstapha wrote:Jel zestok firendzone kad svi u firmi misle da sam u vezi sa kolegicom i to par mjeseci, a ustvari smo samo raja? :D
jest :lol:
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#1082 Re: Friendzone

Post by pizarro »

nije lijepo smijati se tudjoj nesreci :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#1083 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

mousstapha wrote:Jel zestok firendzone kad svi u firmi misle da sam u vezi sa kolegicom i to par mjeseci, a ustvari smo samo raja? :D
Ja bih je pozvao kuci na kafu da to provjerim.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1084 Re: Friendzone

Post by mousstapha »

Ma joj popili smo mi kafa i kafa. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1085 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

mousstapha wrote:Jel zestok firendzone kad svi u firmi misle da sam u vezi sa kolegicom i to par mjeseci, a ustvari smo samo raja? :D
Jok, to je materijal za mahalanje.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#1086 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

mousstapha wrote:Ma joj popili smo mi kafa i kafa. :D
Ne mislim da je ti vodis nego ja, pa ako nesto bude da ti javim da ste raja. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1087 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Ramzess Veliki wrote:
mousstapha wrote:Ma joj popili smo mi kafa i kafa. :D
Ne mislim da je ti vodis nego ja, pa ako nesto bude da ti javim da ste raja. :D
Zna Ramo....jesi gledala mene ili jarana....tebe, naravno 8-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#1088 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

Tomahawk11 wrote:
Ramzess Veliki wrote:
mousstapha wrote:Ma joj popili smo mi kafa i kafa. :D
Ne mislim da je ti vodis nego ja, pa ako nesto bude da ti javim da ste raja. :D
Zna Ramo....jesi gledala mene ili jarana....tebe, naravno 8-)
Nikad ne treba imat' zgodnog jarana. Nikad ...

:lol:
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1089 Re: Friendzone

Post by mousstapha »

Ugradi se lik, ko politicar u tender :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#1090 Re: Friendzone

Post by AmiĐa_Idriz »

Fin je friendzone.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#1091 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

Za friendzone je uvijek muskarac krvi. Logicno je da zenama godi paznja i da nemaju nista protiv istog. Ali mi nije jasno kako se neki muskarci mogu patiti mjesecima, pa i godinama, u istom.
Zanimljivo koliko su zene rjedje friendzonirane. 1 od 100 slucajeva mozda.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#1092 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

Xavier1 wrote:Za friendzone je uvijek muskarac krvi. Logicno je da zenama godi paznja i da nemaju nista protiv istog. Ali mi nije jasno kako se neki muskarci mogu patiti mjesecima, pa i godinama, u istom.
Zanimljivo koliko su zene rjedje friendzonirane. 1 od 100 slucajeva mozda.
:thumbup: Ova ti je na mjestu.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#1093 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

To se ti Ramo opekao na friendzoneu :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#1094 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote:To se ti Ramo opekao na friendzoneu :D
Jednom davno. Pokupio naaaajzgodniju djevojku u AG-u na totalno bezobrazan nacin, poceli se zabavljati ali se nasli lud ja ona jos ludja, svaki dan vristali od smijeha, ne zna se ko ludji. I tako skontamo da nam je steta da budemo par jer ce nam biti krivo kad veza pukne i rijesimo ostati raja. Kakva raja, mi postali k'o sipka i bubanj. Ona zbari nekog, ja zbarim neku i onda ih mahalamo, prepricavamo detalje, I tako nekoliko godina. I onda mene pukne k'o grom iz vedra neba. Odjednom, bez najave ... kad je sretnem pocne me stezati u prsima, ne znam sta da radim ... ali ona vec ima stalnog decka kojeg voli, I za kojeg se poslije i udala. Otrpio sam jedno vrijeme da prodje, kazem sebi halo ne ponasaj se k'o levat, iskuliraj osjecanja, pokvarices ... I tako je ta faza prosla. Ostali smo raja I do danas, I nije mi zao sto nikad nismo bili u vezi jer sigurno ne bismo imali taj ludi period druzenja, zabave, koji i sada smatram najljepsim periodom u svom zivotu. Istina nije to vise ludilo i zabava kao nekad. Ona postala majka, dama, nije vise razuzdana blesa, ja postao otac, ostao isti. :lol: Ponekad se vidimo kad navrati u Sarajevo, prisjetimo se ludovanja, I svako svojim obavezama.

To je moje jedino iskustvo te vrste.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1095 Re: Friendzone

Post by mousstapha »

Poenta je onda da nije uvijek negativno istrpiti osjecaje jedno vrijeme i izgraditi prijateljstvo. Ne mora se sve zavrsiti u krevetu. :D

Samo nisi reko kad se planiras uozbiljiti. :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#1096 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

mousstapha wrote:Poenta je onda da nije uvijek negativno istrpiti osjecaje jedno vrijeme i izgraditi prijateljstvo. Ne mora se sve zavrsiti u krevetu. :D

Samo nisi reko kad se planiras uozbiljiti. :lol:
Nikad. :igrac:

Da, kad se s' nekim krehnes pozelis se opet krehnut' I tako poslije nekog vremena nekome prorade emocije, I dodje do totalnog raspada. Dok god nisi neku jaranicu krehnuo cak i kada ona to hoce, prijateljstvo ce biti ekstra. Imao sam kao i svako hrpu jarana, ali najbolja i najiskrenija prijateljstva sam imao sa zenama sa kojima nisam imao seks. Seks nekad pokvari stvar. A ona neka mala znatizelja kako bi bilo kresnuti se dodatno daje sarma tom prijateljstvu. :thumbup:
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#1097 Re: Friendzone

Post by male_okice »

Ramzess Veliki wrote:
mousstapha wrote:Poenta je onda da nije uvijek negativno istrpiti osjecaje jedno vrijeme i izgraditi prijateljstvo. Ne mora se sve zavrsiti u krevetu. :D

Samo nisi reko kad se planiras uozbiljiti. :lol:
Nikad. :igrac:

Da, kad se s' nekim krehnes pozelis se opet krehnut' I tako poslije nekog vremena nekome prorade emocije, I dodje do totalnog raspada. Dok god nisi neku jaranicu krehnuo cak i kada ona to hoce, prijateljstvo ce biti ekstra. Imao sam kao i svako hrpu jarana, ali najbolja i najiskrenija prijateljstva sam imao sa zenama sa kojima nisam imao seks. Seks nekad pokvari stvar. A ona neka mala znatizelja kako bi bilo kresnuti se dodatno daje sarma tom prijateljstvu. :thumbup:
:-?
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#1098 Re: Friendzone

Post by Warashii »

Ramzess Veliki wrote:
mousstapha wrote:Poenta je onda da nije uvijek negativno istrpiti osjecaje jedno vrijeme i izgraditi prijateljstvo. Ne mora se sve zavrsiti u krevetu. :D

Samo nisi reko kad se planiras uozbiljiti. :lol:
Nikad. :igrac:

Da, kad se s' nekim krehnes pozelis se opet krehnut' I tako poslije nekog vremena nekome prorade emocije, I dodje do totalnog raspada. Dok god nisi neku jaranicu krehnuo cak i kada ona to hoce, prijateljstvo ce biti ekstra. Imao sam kao i svako hrpu jarana, ali najbolja i najiskrenija prijateljstva sam imao sa zenama sa kojima nisam imao seks. Seks nekad pokvari stvar. A ona neka mala znatizelja kako bi bilo kresnuti se dodatno daje sarma tom prijateljstvu. :thumbup:
Ramo jbte :roll:
Hajd procitat cu jos koji put. MoRebit ja ne kontam :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1099 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Warashii wrote:
Ramzess Veliki wrote:
mousstapha wrote:Poenta je onda da nije uvijek negativno istrpiti osjecaje jedno vrijeme i izgraditi prijateljstvo. Ne mora se sve zavrsiti u krevetu. :D

Samo nisi reko kad se planiras uozbiljiti. :lol:
Nikad. :igrac:

Da, kad se s' nekim krehnes pozelis se opet krehnut' I tako poslije nekog vremena nekome prorade emocije, I dodje do totalnog raspada. Dok god nisi neku jaranicu krehnuo cak i kada ona to hoce, prijateljstvo ce biti ekstra. Imao sam kao i svako hrpu jarana, ali najbolja i najiskrenija prijateljstva sam imao sa zenama sa kojima nisam imao seks. Seks nekad pokvari stvar. A ona neka mala znatizelja kako bi bilo kresnuti se dodatno daje sarma tom prijateljstvu. :thumbup:
Ramo jbte :roll:
Hajd procitat cu jos koji put. MoRebit ja ne kontam :mrgreen:
Kako ne kontaš, no sex, no glavobolja.
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#1100 Re: Friendzone

Post by Warashii »

To je fakat.
Al ne ide mi nikako zajedno prijateljstvo i pomisao kako bi s njom mogao zavrsiti u krevetu.
Post Reply