FRIENDS

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

lamija_SA
Posts: 383
Joined: 20/08/2007 12:24

#1 FRIENDS

Post by lamija_SA »

Za mene, definitivno jedna od najzabavnijih serija ikada. Mnoge nas je nasmijavala, pa eto rekoh da se prisjetimo nekih trenutaka.

Ko vam je bio najdraži lik, najdraža scena, šta vam se/nije svidjelo kod kraja itd.
Ako je tema dupla, sorry!
b@tto
Posts: 938
Joined: 14/01/2008 09:28

#2 Re: FRIENDS

Post by b@tto »

lamija_SA wrote:Za mene, definitivno jedna od najzabavnijih serija ikada. Mnoge nas je nasmijavala, pa eto rekoh da se prisjetimo nekih trenutaka.

Ko vam je bio najdraži lik, najdraža scena, šta vam se/nije svidjelo kod kraja itd.
Ako je tema dupla, sorry!
meni je chandler broj 1 u seriji,cinizam bez granica
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#3 Re: FRIENDS

Post by aminchev2 »

naj draza osoba je chandler

a scena...
kad pita zenu koja mu radja djecu sta ona misli da vise boli...
porod ili da neko pukne muskarca u muda

ma... OSPEM se od smijeha svaki put
lamija_SA
Posts: 383
Joined: 20/08/2007 12:24

#4 Re: FRIENDS

Post by lamija_SA »

chandlerov lik je savrseno isprofiliran. cini mi se da je vecini ljudi on najdrazi.

A sjecam se te scene, kada su Monica i Chandler u bolnici i poradja se ona djevojka, a chandler mora ostati sa njom u sobi.
Nedavno sam gledala neke stare epizode i jos uvijek mi je sve jednako smjesno.

A koliko je samo gostujucih glumaca proslo kroz tu seriju...
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#5 Re: FRIENDS

Post by Skyfox »

Monika defintivno, zenska verzija mene :D

najaca je bila u svojim buci fazama... :thumbup:
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#6 Re: FRIENDS

Post by Skyfox »

Mozd' al ne bih podnio njen cinizam :D
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#7 Re: FRIENDS

Post by Op3r4t0r »

Ja sam prije nekih 6-7 mjeseci, mozda i godinu dana bio odlucio ponovo pogledati sve serije friendsa, na jednoj stranici na kojoj se serije i filmovi mogu gledati online sam nasao sve i jednu seriju, poceo polako gledati kad sam imao vremena, pregledao kompletne prve 4 sezone i pola pete sezone i onda zbog ne znam kojeg razloga ta stranica je napravila neke promjene i medju tim promjenama nestalo je i friends serija, kasnije sam uspjevao naci na drugim slicnim stranicama po neku friends epizodu ali nikako da nadjem kompletnu sezonu, pa bih zamolio ako neko zna neku stranicu ili mozda ima na cd-ovima pa da postavi na rapid share da mi javi kako bih mogao pogledati sve epizode meni daleko najbolje serije ikad, hvala
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#8 Re: FRIENDS

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 17/03/2016 03:12, edited 1 time in total.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#9 Re: FRIENDS

Post by fixer »

i meni je chandler najbolji lik. a najsmjesnija mi je scena...joj malo mi je maglovita... ako se sjecate kad on pjeva nesto sa slusalicama na usima. pokusat cu pronaci na youtube
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#10 Re: FRIENDS

Post by fixer »

User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#11 Re: FRIENDS

Post by Skyfox »

Kad je Fibi bila beskucnica spavala u olupini od auta a beskucnik u prolazu joj pljunuo u usta i prenio neku bolescinu :shock: :lol:
lamija_SA
Posts: 383
Joined: 20/08/2007 12:24

#12 Re: FRIENDS

Post by lamija_SA »

Op3r4t0r wrote:Ja sam prije nekih 6-7 mjeseci, mozda i godinu dana bio odlucio ponovo pogledati sve serije friendsa, na jednoj stranici na kojoj se serije i filmovi mogu gledati online sam nasao sve i jednu seriju, poceo polako gledati kad sam imao vremena, pregledao kompletne prve 4 sezone i pola pete sezone i onda zbog ne znam kojeg razloga ta stranica je napravila neke promjene i medju tim promjenama nestalo je i friends serija, kasnije sam uspjevao naci na drugim slicnim stranicama po neku friends epizodu ali nikako da nadjem kompletnu sezonu, pa bih zamolio ako neko zna neku stranicu ili mozda ima na cd-ovima pa da postavi na rapid share da mi javi kako bih mogao pogledati sve epizode meni daleko najbolje serije ikad, hvala
znam za jednog momka koji tako snimi i prodaje ti serije, filmove koje pozelis i znam da ima friends. Bas cu pogledati, pa cu ti naci njegov broj i poslati.
lamija_SA
Posts: 383
Joined: 20/08/2007 12:24

#13 Re: FRIENDS

Post by lamija_SA »

Skyfox wrote:Monika defintivno, zenska verzija mene :D

najaca je bila u svojim buci fazama... :thumbup:
svi uviijek pokašavaju pronaći lika koji ih naj opisuje. Ja moram priznati da sam prije neka mahnita kombinacija Rachel i Monike.
vrinda
Posts: 27
Joined: 08/07/2008 13:04

#14 Re: FRIENDS

Post by vrinda »

Imam sve epizode i redovno ih gledam.
Najsmješnija mi je epizoda "The one with the fake party" iz 4. sezone, ima milion provala, uvijek se ismijem.
Mnogi me porede sa Phoebe, a meni je najdraži Chandler.
User avatar
srpanj
Posts: 459
Joined: 16/07/2007 18:53

#15 Re: FRIENDS

Post by srpanj »

lamija_SA wrote: znam za jednog momka koji tako snimi i prodaje ti serije, filmove koje pozelis i znam da ima friends. Bas cu pogledati, pa cu ti naci njegov broj i poslati.

moze li broj i meni...ako nije problem...please... :-)
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#16 Re: FRIENDS

Post by Op3r4t0r »

srpanj wrote:
lamija_SA wrote: znam za jednog momka koji tako snimi i prodaje ti serije, filmove koje pozelis i znam da ima friends. Bas cu pogledati, pa cu ti naci njegov broj i poslati.

moze li broj i meni...ako nije problem...please... :-)
Evo i ja jos cekam na broj :)
User avatar
edin_Basket
Posts: 326
Joined: 08/05/2008 22:47

#17 Re: FRIENDS

Post by edin_Basket »

prejaka serija
sjecate li se kad ross upoznaje starog od rachel
joey mi je najjaci lik ubjedljivo
User avatar
superxenon
Posts: 356
Joined: 26/12/2006 03:07
Location: sarajevo

#18 Re: FRIENDS

Post by superxenon »

ima na globalnet-ovoj "free-zoni" sve sezone friends-a pa eto ako ko moze nek skida i uploada na rapid ili da snimi da dalje daje... :-?
User avatar
darius_maximus
Posts: 3200
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#19 Re: FRIENDS

Post by darius_maximus »

Imam ja nesto malo seste i sedme sezone, osmu i devetu citave i desetu prvih 16 epizoda, mogu jos naci, ali mi mrsko uvijek bilo ripovati sa DVD-ova u DivX format... :-)

Helem, mogu ja postaviti sta imam na rapid, samo je pitanje mogu li, jer ne znam mogu li ako nisam premium user sve postaviti? Ima li neko ogranicenje?
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#20 Re: FRIENDS

Post by Op3r4t0r »

darius_maximus wrote:Imam ja nesto malo seste i sedme sezone, osmu i devetu citave i desetu prvih 16 epizoda, mogu jos naci, ali mi mrsko uvijek bilo ripovati sa DVD-ova u DivX format... :-)

Helem, mogu ja postaviti sta imam na rapid, samo je pitanje mogu li, jer ne znam mogu li ako nisam premium user sve postaviti? Ima li neko ogranicenje?
Ne znam imas li ogranicenje ali bi ti bio vjecno zahvalan ako postavis to sto imas, hvala unapred
User avatar
darius_maximus
Posts: 3200
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#21 Re: FRIENDS

Post by darius_maximus »

Imao sam nekog posla, pa nisam odmah vidio odgovor...

Ici ce sve sto imam, samo polako. ;) Evo sad sam poceo uploadenovati prvu epizodu seste sezone, kaze da ce biti gotovo za 73 minute... :D :-) Postavit cu onda link ovdje.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#22 Re: FRIENDS

Post by Neelix »

evo me ko partybreaker, al meni je ova serija vazda bila nidje veze :D ono, ako su friends smijesni- onda je i "Vrisak" strasan :D tinejdzerska serija )

Seinfeld, Just Shoot Me, 'Alo 'Alo su nemjerljivo bolji :D
User avatar
darius_maximus
Posts: 3200
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#23 Re: FRIENDS

Post by darius_maximus »

Ma dobro, ne moze se porediti britanski humor i americki... :-) Monty Python, Faulty Towers, Red Dwarf, itd.
Seinfield mi je uvijek bio pravo naporan i dosadan, rijetko kad sam se nasmijao, iskreno.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#24 Re: FRIENDS

Post by Neelix »

jebiga, ukusi :-)
User avatar
darius_maximus
Posts: 3200
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#25 Re: FRIENDS

Post by darius_maximus »

Evo prve epizode seste sezone, druga ide ujutro... :D :-)

http://rapidshare.com/files/129491728/F ... 1.avi.html
Post Reply