Freaky

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Locked
Ujedam

#1 Freaky

Post by Ujedam » 13/12/2011 17:54

Eh ovako, tema je čudni ljudi i budale u javnim prijevozima. Sigurno ste svi naletili na jednog takvog. :D :-)
Ja ću prva, ima ih više, ali izdvojit ću ovaj. Jednom ja krenula na Dobrinju, i uđem u trolu na Skenderiji i samo jedno slobodno mjesto kod neke djevojke. I hajd ja sjednem, kontam neće niko :D
Inače imam duge prirodne nokte, i okrenu se ona prema meni i pita jesu li moji nokti ili umjetni, i ja joj odgovorim da su moji. Inače, djevojka je sasvim normalna, pristojno obučena, sasvim normalno izgleda. Okrenu se ona opet prema meni i poče pričati kako ona radi nokte u Skenderiji, i odjednom me pita jesam udata. Ja odgovorim da nisam, i ona poče pričati kako je ona udata, 1990 je ona godište, ima curicu od godinu dana. Aman, ispričala mi cijeli život, kako je imala momka prije ovog sadašnjeg muža, kako je on bio nasilan prema njoj, bla bla. Hajd ja kuliram, šutim, mislim u sebi budala ko budala. U po frke pita ona mene iznajmljujem li ja stan, i ja kažem da ne iznajmljujem. Kad negdje na Alipašinu meni zvoni mobitel, i ja se javljam mami (govorim mami kako ću kupiti hljeb), spuštam slušalicu, stavljam mobitel u džep, a ona se opet okrenu prema meni i pita me šta ću kupiti. :lol: :-)
Ja kontala skrivena kamera negdje u troli. Okrenem se ja prema njoj i kažem: "Da nije to malo previše pitanja, malo si radoznala", kaže ona sva sretna, pa eto ja volim pričati bla bla. Napokon izađem na Dobrinji, a ona ostade mahajući u troli. :? :-)
Druga scena je tramvaj, gužva. Neki pedofil pored mene. Osjetim ja nešto me dira po guzici :lol: :o
Hajd rekoh gužva, neko me slučajno dotakao, kad ono opet. Ja pogledam malo bolje, kad čika pedofil se smije meni. I ja mu puknem tu šamarčinu, počnem psovati da svi čuju kakav je i izađem iz tramvaja. Srce me zamalo strefilo koliko sam se nasekirala zbog budaletine.

Mr.Penguin

#2 Re: Freaky

Post by Mr.Penguin » 13/12/2011 17:58

Fina tema :D

Ujedam

#3 Re: Freaky

Post by Ujedam » 13/12/2011 18:01

Mr.Penguin wrote:Fina tema :D
grasias :D

Radar71

#4 Re: Freaky

Post by Radar71 » 13/12/2011 18:03

Ima li nastavak? Tebe vidim pravo krenulo :-D

threshold

#5 Re: Freaky

Post by threshold » 13/12/2011 18:04

cuj cika pedobear te diro po guzici hahaha. to je highlight teme.

Ujedam

#6 Re: Freaky

Post by Ujedam » 13/12/2011 18:09

Radar71 wrote:Ima li nastavak? Tebe vidim pravo krenulo :-D

Kažem vam, imam čudnu privlačnost ka budalama. :D

Ujedam

#7 Re: Freaky

Post by Ujedam » 13/12/2011 18:10

threshold wrote:cuj cika pedobear te diro po guzici hahaha. to je highlight teme.
hahaha nije nimalo smiješno niti poželjno vjeruj :-) :oops:

Radar71

#8 Re: Freaky

Post by Radar71 » 13/12/2011 18:11

Ujedam wrote:

Proklestvo atraktivnog izgleda :-D :-D :-D

Ujedam

#9 Re: Freaky

Post by Ujedam » 13/12/2011 18:18

Radar71 wrote:
Ujedam wrote:

Proklestvo atraktivno izgleda :-D :-D :-D

:D :P
Jednom prilikom čekam sestru pred Altom, i pored mene stoji čovjek, zrelih 60-70 godina, elegantno profinjen, šešir, odijelo, kaput, cipele, u ruci aktovka. Priđe on meni i pita me da li bih željela glumiti u njegovom filmu koji on snima :D Kaže da sam lijepa, taman za ulogu. Ja ga gledam, u šoku, i odgovorim da ne bih voljela ništa i da čelam nekoga pa ako može da se odmakne. Uzimam mobitel i sestri šaljem poruku da ću je čekati unutra kod ulaza. Ulazim, a on gospodin za mnom. Ja stala, on stao. Kaže on meni: "Predpostavljam da si studentica, i da nemaš nekog prihoda mjesečno, ja ti mogu omogućiti dovoljno novca da kupiš sebi šta god želiš". Okrenem se i kažem mu da ću zvati policiju ako ne ode od mene, i on ode napokon. U to dolazi moja sestra i pita šta je bilo, kad sam joj ispričala-valjala se od smijeha. :-) Meni nije bilo smiješno.
P.S. I dan danas me zanima kako bi se zvao taj film :lol:

Radar71

#10 Re: Freaky

Post by Radar71 » 13/12/2011 18:22

Prvo si trebala pitati za naziv filma :D Ko zna mozda bi te sad gledali u nekom od njih :lol: :lol:

Ujedam

#11 Re: Freaky

Post by Ujedam » 13/12/2011 18:27

Radar71 wrote:Prvo si trebala pitati za naziv filma :D Ko zna mozda bi te sad gledali u nekom od njih :lol: :lol:
hahaha daaaaj nemoj zezati :D

threshold

#12 Re: Freaky

Post by threshold » 13/12/2011 18:28

Te situacije, gdje nije mnogo opasno, treba iskoristit pa zaj*bavat sugovornika.

Mr. Brightside

#13 Re: Freaky

Post by Mr. Brightside » 13/12/2011 18:34

da ti preporucim dvije teme... :-D

tramvajske zgode...

i

Čudaci na sarajevskim ulicama...

uzivaj na forumu, mani se trolanja( zachatavanja pogotovo) :oops:
dobro dosla :sax: :roll:

Locked