freak, lost

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
fiona
Posts: 2
Joined: 22/08/2005 20:33

#1 freak, lost

Post by fiona »

hej ljudi prije svega pozdrav svima, dosla sam na ovaj forum zato sto mi je dopiz...lo i zato sto sam malo izgubljena i sjeb..
razloga ima mnogo, ali evo jedan mi je bas ono sjeb. naime imam 20 god, skoro 21 i nikad do sad nisam imala momka , niti sam se poljubila.
ni meni samoj nije jasno kako :? . znam sad ce vecina pomisliti, kako sam gabor, glupa ili sl. ali najiskrenje glupa definitivno nisam, sad da sam gabor nisam, recimo ljepuskasta sam,poprilicno komunikativna, ali niko me ne gleda kao djevojku nego kao drugaricu.
znam mozda ovo sve zvuci glupo, ali meni je to problem i ne znam kako ga rijesiti.
sto vise godine prolaze to me je i vise strah uopste traziti momka, jer mi je nezgodno reci da mi je prvi momak. i sve se vise zatvaram u sebe i polako ludim i postajem freak, sve mi se manje izlazi jer u maloj mahali sve se zna, i svi me gledaju kao jadnicu sto me najvise boli :sad:
ne znam ni zasto sam ovo napisala, ali zanima me vase misljenje
et pozdrav svima, necu vas vishe peglati
User avatar
Qler
Posts: 23595
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2

Post by Qler »

obrati se momku koji se krije pod nickom edu :D

on ce da rijesi sve tvoje probleme :D:D:D:D:D


sala :D

nego ako nisi gabor, i ako si komunikativna, onda pokusaj biti malo komunikativnija :D

nabacuj se ti malo momcima :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#3 Re: freak, lost

Post by pitt »

fiona wrote:hej ljudi prije svega pozdrav svima, dosla sam na ovaj forum zato sto mi je dopiz...lo i zato sto sam malo izgubljena i sjeb..
razloga ima mnogo, ali evo jedan mi je bas ono sjeb. naime imam 20 god, skoro 21 i nikad do sad nisam imala momka , niti sam se poljubila.
ni meni samoj nije jasno kako :? . znam sad ce vecina pomisliti, kako sam gabor, glupa ili sl. ali najiskrenje glupa definitivno nisam, sad da sam gabor nisam, recimo ljepuskasta sam,poprilicno komunikativna, ali niko me ne gleda kao djevojku nego kao drugaricu.
znam mozda ovo sve zvuci glupo, ali meni je to problem i ne znam kako ga rijesiti.
sto vise godine prolaze to me je i vise strah uopste traziti momka, jer mi je nezgodno reci da mi je prvi momak. i sve se vise zatvaram u sebe i polako ludim i postajem freak, sve mi se manje izlazi jer u maloj mahali sve se zna, i svi me gledaju kao jadnicu sto me najvise boli :sad:
ne znam ni zasto sam ovo napisala, ali zanima me vase misljenje
et pozdrav svima, necu vas vishe peglati
Nadji shreka :D:D:D
Sad ozbiljno...........nemoj si nabijat komplex vec se malo potrudi i ganjaj momke......ne mora biti sve u mahali. Sve ce to samo na svoje doci :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#4 Re: freak, lost

Post by danas »

pitt wrote:Sve ce to samo na svoje doci :D
u prevodu -- pitt volontira... :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#5 Re: freak, lost

Post by Lace »

fiona wrote:hej ljudi prije svega pozdrav svima, dosla sam na ovaj forum zato sto mi je dopiz...lo i zato sto sam malo izgubljena i sjeb..
razloga ima mnogo, ali evo jedan mi je bas ono sjeb. naime imam 20 god, skoro 21 i nikad do sad nisam imala momka , niti sam se poljubila.
ni meni samoj nije jasno kako :? . znam sad ce vecina pomisliti, kako sam gabor, glupa ili sl. ali najiskrenje glupa definitivno nisam, sad da sam gabor nisam, recimo ljepuskasta sam,poprilicno komunikativna, ali niko me ne gleda kao djevojku nego kao drugaricu.
znam mozda ovo sve zvuci glupo, ali meni je to problem i ne znam kako ga rijesiti.
sto vise godine prolaze to me je i vise strah uopste traziti momka, jer mi je nezgodno reci da mi je prvi momak. i sve se vise zatvaram u sebe i polako ludim i postajem freak, sve mi se manje izlazi jer u maloj mahali sve se zna, i svi me gledaju kao jadnicu sto me najvise boli :sad:
ne znam ni zasto sam ovo napisala, ali zanima me vase misljenje
et pozdrav svima, necu vas vishe peglati
pravi se da nije...sto manje zna to bolje :)
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#6 Re: freak, lost

Post by Soul_Sista »

fiona wrote:hej ljudi prije svega pozdrav svima, dosla sam na ovaj forum zato sto mi je dopiz...lo i zato sto sam malo izgubljena i sjeb..
razloga ima mnogo, ali evo jedan mi je bas ono sjeb. naime imam 20 god, skoro 21 i nikad do sad nisam imala momka , niti sam se poljubila.
ni meni samoj nije jasno kako :? . znam sad ce vecina pomisliti, kako sam gabor, glupa ili sl. ali najiskrenje glupa definitivno nisam, sad da sam gabor nisam, recimo ljepuskasta sam,poprilicno komunikativna, ali niko me ne gleda kao djevojku nego kao drugaricu.
znam mozda ovo sve zvuci glupo, ali meni je to problem i ne znam kako ga rijesiti.
sto vise godine prolaze to me je i vise strah uopste traziti momka, jer mi je nezgodno reci da mi je prvi momak. i sve se vise zatvaram u sebe i polako ludim i postajem freak, sve mi se manje izlazi jer u maloj mahali sve se zna, i svi me gledaju kao jadnicu sto me najvise boli :sad:
ne znam ni zasto sam ovo napisala, ali zanima me vase misljenje
et pozdrav svima, necu vas vishe peglati
...sestro ovo nije problem vec sloboda 8-)
:D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#7

Post by Lace »

i samo da ti kazem...ja sam se tako osjecala sa 14 (u 14-oj se prvi put poljubila :D) jer su moje drugarice vec "vodale" momke sa 11 :D

nije to ba nista strasno :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#8

Post by danas »

Lace wrote:i samo da ti kazem...ja sam se tako osjecala sa 14 (u 14-oj se prvi put poljubila :D) jer su moje drugarice vec "vodale" momke sa 11 :D

nije to ba nista strasno :D
sa 11?!? :shock:
gdje ti zivis? ili sam ja fakat ostarila... :D :D :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#9

Post by Lace »

u sarajevu :D ...ja sam 76-o i moja generacija je tada pocela da se ljubaka...bar je tako bilo sada...vec davne 87-e :D
Last edited by Lace on 22/08/2005 21:10, edited 1 time in total.
Settler
Posts: 873
Joined: 31/07/2005 17:07

#10

Post by Settler »

Lace wrote:u sarajevu :D ...ja sam 76-o i moja generacija je tada pocela da se ljubaka...bar je tako bilo sada...vec davne 87-e :D
Off topic - zar imamo i babe na forumu? :D

@fiona - ne kontam gdje je problem, imaćeš momka kad dođe vrijeme i kad sretneš odgovarajućeg. Nećeš valjda s prvim Kvazimodom u krevet samo da bi udovoljila mahali?
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#11

Post by Bumbar »

Fiona dont sikirli...imam prijateljicu koja je starija godinu dana od tebe i u istoj je situaciji...samo sto ona nije narocito komunikativna. Stidljivo celjade. U svakom slucaju...doci ce to na svoje da citiram doticnu prijateljicu (a kako je u istoj situaciji...treba joj vjerovati) :D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#12

Post by Bumbar »

I nisi freak nego premija :-) :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#13

Post by anais_nin »

fiona bona opusti se i uzivaj :D nema rokova koje u zivotu moras ispuniti, niti je cinjenica da do sada nisi imala momka odraz da ti bilo sta fali :D kao sto rekose neki prije mene, desice se kad treba da se desi :D i ne treba da ti bude blam reci momku da ti je prvi momak, onaj koji bude pravi za tebe nece gledati na to kao nesto negativno :D
manjifiko
Posts: 69
Joined: 22/04/2005 14:21

#14

Post by manjifiko »

posalji sliku ,neko od forumasa ce se vec pobrinuti da ti rijesi probleme 8)

ozbiljno sad- bezze ti je sekirati se oko toga a kamoli padati u nekakve depresije
be cool :)
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#15

Post by flora.sa »

a ja imam prijateljicu koja nije imala momka od "99.
da nisi malo poteška u izboru?

sigurno je postojao neko ko je bio zainteresiran za tebe, a ti ili nisi primjećivala, ili te nije zainteresirao...
pogledaj malo oko sebe, možda je tvoj problem, što pogrešno tumačiš znake koje ti šalju muškarci oko tebe...

to definitivno nije razlog da se zatvaraš u kuću, jer time, ne dobijaš ništa, nego samo gubiš na vremenu, nego se lijepo spremi i večeras u grad...budi još više komunikativnija, koketiraj sa muškarcima oko tebe...vjerovatno je problem što si stidna, pa ne smiješ upotrijebiti svoj šarm u borbi za osvajanje istih...
pa šta i ako te odbije 1, 2, 3...4. sigurno neće...nekome će se sigurno svidjeti tvoj način komuniciranja sa njim...

Ovo definitivno nije vrijeme, kada su muškarci dolazili pod tvoj prozor, i kamenčićima te budili iz sna...a tebi je konačno vrijeme da se sama probudiš, i upoznaš ljubav...

a to što se nisi nikada poljubila, pa šta...to i nije neka velika strašna stvar...nisi ni svjesna koliko je to ustvari jednostavno...ma samo uživaj...kreni u lov, a ne čekaj da neko ulovi tebe...ne želim da te plašim, ali bojim se da bi tako mogla da dočekaš i 25., sama, i nezadovoljna...

Sretno Diona...i ne zaboravi da nikada nije kasno da se započnu prave stvari!!! :-)
kalesijski slavuj
Posts: 404
Joined: 12/08/2005 09:03
Location: kalesija

#16

Post by kalesijski slavuj »

Diona draga moja,
dodji kod mene ljubim i volim sve bez razlike!

laka sam roba, zavedes me dok kazes KEKS...
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#17

Post by edu »

sto me qler preporucuje.. :D :D ..mog'o bi mi PR raditi.. :D :D :D

ako ti je to bas problem..sibni sliku na mail..pa mozda ga i rijesimo.. :D :D :D
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#18

Post by luciferino »

zdravo fiona,
nemoj se previse sekirati oko toga. Neko to ucini sa 11, neko sa 16, sa 23, sa 30 ...i ja sam bila kao ti. osjecala sam pritisak, a onda sam usla u vezu zbog koje cu se kajati do kraja zivota. :roll: sve se desilo samo zbog pritiska "jao koliko mi je godina, a jos se nisam ni poljubila". eto sad jesam i niko mi ne pljesce zbog toga.

prvo treba da se zaljubis, a onda u akciju. i bas te briga za mahalu. vazno je da ti nadjes svoju srecu.
User avatar
sffovac
Posts: 922
Joined: 26/08/2004 23:08
Location: kad jednom odem, a poci cu

#19

Post by sffovac »

:lol: :lol: :lol: :lol:
ovo mi je pravo poznato
ne znam sta da ti kazem
samo da nisi jedina
i isto tako koliko djevojaka takvih ima vjeruj mi da ima i momaka, bas u bocu kao sto si ti, ali naravno rijetki to priznaju, a ima veliki broj takvih djevojaka auuuuu
ali ... ne znam, sve u svoje vrijeme, a ako ti je bas stalo do mahale, onda prodji s kojim jaranom par puta pa nece vise pricat :lol: :lol: :lol:
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#20

Post by edu »

kako se vremena mijenjaju.. :roll: :roll: :roll: ..nekad se pjevalo 17 mi je godina jos se nisam ljubila..a danas se pjeva 21 mi je godina i jos se nisam ljubila.. :D :D :D
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#21

Post by flora.sa »

edu wrote:kako se vremena mijenjaju.. :roll: :roll: :roll: ..nekad se pjevalo 17 mi je godina jos se nisam ljubila..a danas se pjeva 21 mi je godina i jos se nisam ljubila.. :D :D :D

edu, ne zahebavaj se na ovom topicu :D , ukrast ću ti Deena :D ...

Ipak treba hrabrosti pa se suočiti sa ovim problemom, i sve to iznijeti na forum... :oops:

go na Dobro jutro...ili ću te nagaziti štiklom :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#22

Post by edu »

floriana..ja veliki imam.. :D :D ..zato pazi sta pricas.. :D :D :D
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#23

Post by flora.sa »

edu wrote:floriana..ja veliki imam.. :D :D ..zato pazi sta pricas.. :D :D :D
ja velika :D flora na visokim štiklama... :D ...auuu što bi boljelo... :D :D :D

bjaži na dobro jutro...
Post Reply