Frankfurt - BH restorani/kafići

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#26 Re: Frankfurt - BH restorani/kafići

Post by Maraschino »

spreca wrote: znam...ali kod toliko cura u SA ici u FranVurt da prcam neke prostitutke meni nebi trebalo :mrgreen:
Sto kaze ovaj jedan vamo kurbasa, do Mostara bi isao za njom samo da mi da a kad dobije u Neretvu bi skocio gdje sam dosao radi nje. :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#27 Re: Frankfurt - BH restorani/kafići

Post by spreca »

Maraschino wrote:
spreca wrote: znam...ali kod toliko cura u SA ici u FranVurt da prcam neke prostitutke meni nebi trebalo :mrgreen:
Sto kaze ovaj jedan vamo kurbasa, do Mostara bi isao za njom samo da mi da a kad dobije u Neretvu bi skocio gdje sam dosao radi nje. :lol:
Jebes Frankfurt daleko ici za to zadovoljstvo...ja sad kad sam bio kuci i glledam kavih riba ima to germanija nije vidjela :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#28 Re: Frankfurt - BH restorani/kafići

Post by Maraschino »

spreca wrote: Jebes Frankfurt daleko ici za to zadovoljstvo...ja sad kad sam bio kuci i glledam kavih riba ima to germanija nije vidjela :D
Gdje ba, u Spreci? :D

A tek na jezeru :-)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#29 Re: Frankfurt - BH restorani/kafići

Post by spreca »

Maraschino wrote:
spreca wrote: Jebes Frankfurt daleko ici za to zadovoljstvo...ja sad kad sam bio kuci i glledam kavih riba ima to germanija nije vidjela :D
Gdje ba, u Spreci? :D

A tek na jezeru :-)
Ma kud god krenes ba :mrgreen: .....same trzaju :lol:
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#31 Re: Frankfurt - BH restorani/kafići

Post by detroit-mercy »

spreca wrote:
Maraschino wrote:
spreca wrote: znam...ali kod toliko cura u SA ici u FranVurt da prcam neke prostitutke meni nebi trebalo :mrgreen:
Sto kaze ovaj jedan vamo kurbasa, do Mostara bi isao za njom samo da mi da a kad dobije u Neretvu bi skocio gdje sam dosao radi nje. :lol:
Jebes Frankfurt daleko ici za to zadovoljstvo...ja sad kad sam bio kuci i glledam kavih riba ima to germanija nije vidjela :D
Pa ne ide covjek u Frnakfurt maksuz radi toga :mrgreen: nego kad je vec tu nek sve o jednom trosku obavi :mrgreen: .
Bit u medu a ne liznut :mrgreen: .
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#32 Re: Frankfurt - BH restorani/kafići

Post by spreca »

detroit-mercy wrote: Pa ne ide covjek u Frnakfurt maksuz radi toga :mrgreen: nego kad je vec tu nek sve o jednom trosku obavi :mrgreen: .
Bit u medu a ne liznut :mrgreen: .
Kad samo pomislis koje sve i sta u nju guro...ma bjebi ba ja nebih da je zlatna :lol:...radije bi se u kafani napio i iso spavati :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#33 Re: Frankfurt - BH restorani/kafići

Post by insomnia78 »

Pa jbg rijetko za koju sa sigurnoscu mozes znati ko je sta u nju guro :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34 Re: Frankfurt - BH restorani/kafići

Post by spreca »

insomnia78 wrote:Pa jbg rijetko za koju sa sigurnoscu mozes znati ko je sta u nju guro :lol:
To ti jarane dodje kao gradski prevoz i svoje auto....ovo bi bilo najbolje poredjenje :mrgreen: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#35 Re: Frankfurt - BH restorani/kafići

Post by insomnia78 »

spreca wrote:
insomnia78 wrote:Pa jbg rijetko za koju sa sigurnoscu mozes znati ko je sta u nju guro :lol:
To ti jarane dodje kao gradski prevoz i svoje auto....ovo bi bilo najbolje poredjenje :mrgreen: :lol:
Al auto ti dovuko rodjak iz Njemacke nemas pojma koja je ruka i kako ga je ko vozio.
Mozda je gonila baba do pijace, mozda je Turcin vozio kurbane, mozda se neki srpski krimos trko po cesti u njemu. Haj znaj
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#36 Re: Frankfurt - BH restorani/kafići

Post by spreca »

insomnia78 wrote:
spreca wrote:
insomnia78 wrote:Pa jbg rijetko za koju sa sigurnoscu mozes znati ko je sta u nju guro :lol:
To ti jarane dodje kao gradski prevoz i svoje auto....ovo bi bilo najbolje poredjenje :mrgreen: :lol:
Al auto ti dovuko rodjak iz Njemacke nemas pojma koja je ruka i kako ga je ko vozio.
Mozda je gonila baba do pijace, mozda je Turcin vozio kurbane, mozda se neki srpski krimos trko po cesti u njemu. Haj znaj
svejedno, ali nije kao traJvan ili autobus ili nedaj boze Metro :mrgreen:
Post Reply