Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#8351 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by zipoo »

Image

Bff :srce:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#8353 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by triconja »

Meni su ko malo poznate obje sto bi se reklo ali ne smijem brzat sa pretpostavkama :mrgreen:
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#8354 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Belay Queen »

triconja wrote:Meni su ko malo poznate obje sto bi se reklo ali ne smijem brzat sa pretpostavkama :mrgreen:
Bloo i ja :lol: :kiss:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#8355 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by triconja »

Belay Queen wrote:
triconja wrote:Meni su ko malo poznate obje sto bi se reklo ali ne smijem brzat sa pretpostavkama :mrgreen:
Bloo i ja :lol: :kiss:
Prepozno sam bloo zbog ruku, a tebe zbog kose. :mrgreen: :thumbup:
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#8356 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Hadzi Lojo »

Raja sto sam dobio dobar recept za dugi seks, po tri sata kita se ne spusta.
Ova mi zenska od mene, sutradan joj se citav dan mantalo poslije tri sata , ne zna ni ona sam akoliko je puta dozivila orgazmic.

Evo da vam kazem:

U pitanju je onaj americki antidepresiv sto mi zenska pije i ja ti uzmem jedan ,reko djeluje kao apaurin ne bil brze zaspo i zalijem kojom pivom.

Hajd ereko da ti ja malo depresiju popravim i malo pomalo skinemo se i pocnemo, covjece nikad svrsiti, Mi smo se talizali puna tri sata. Velicanstveno, samo ne znam da to sta ne skodi zdrarvlju ali jebiga moze se barem jednom sedmicno pa sta bude.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#8357 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by triconja »

sherbett wrote:
Hadzi Lojo wrote:Raja sto sam dobio dobar recept za dugi seks, po tri sata kita se ne spusta.
Ova mi zenska od mene, sutradan joj se citav dan mantalo poslije tri sata , ne zna ni ona sam akoliko je puta dozivila orgazmic.

Evo da vam kazem:

U pitanju je onaj americki antidepresiv sto mi zenska pije i ja ti uzmem jedan ,reko djeluje kao apaurin ne bil brze zaspo i zalijem kojom pivom.

Hajd ereko da ti ja malo depresiju popravim i malo pomalo skinemo se i pocnemo, covjece nikad svrsiti, Mi smo se talizali puna tri sata. Velicanstveno, samo ne znam da to sta ne skodi zdrarvlju ali jebiga moze se barem jednom sedmicno pa sta bude.
I sta ste pili na kafi?
Caj :mrgreen:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#8358 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by bleee_sa »

Patis od erektilne disfunkcije, nema to veze s bobama za depresiju :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#8359 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by triconja »

bleee_sa wrote:Patis od erektilne disfunkcije, nema to veze s bobama za depresiju :D
Haman lola udario po diazepamu pa ga halcevi udarali :lol: :lol: :lol:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#8360 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by ing-ecc »

Na forumskim sastancima samo naturale, nema vjestackih elemenata i aditiva :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#8361 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Ramzess Veliki »

triconja wrote:
Belay Queen wrote:
triconja wrote:Meni su ko malo poznate obje sto bi se reklo ali ne smijem brzat sa pretpostavkama :mrgreen:
Bloo i ja :lol: :kiss:
Prepozno sam bloo zbog ruku, a tebe zbog kose. :mrgreen: :thumbup:
Pune joj ruke pocupanih muskih (podrazumjeva se valjda) s'noznih dlaka? :shock:
Ko li je jadan ovaj put zaplatio ???
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#8362 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Ramzess Veliki »

Hadzi Lojo wrote:Raja sto sam dobio dobar recept za dugi seks, po tri sata kita se ne spusta.
Ova mi zenska od mene, sutradan joj se citav dan mantalo poslije tri sata , ne zna ni ona sam akoliko je puta dozivila orgazmic.

Evo da vam kazem:

U pitanju je onaj americki antidepresiv sto mi zenska pije i ja ti uzmem jedan ,reko djeluje kao apaurin ne bil brze zaspo i zalijem kojom pivom.

Hajd ereko da ti ja malo depresiju popravim i malo pomalo skinemo se i pocnemo, covjece nikad svrsiti, Mi smo se talizali puna tri sata. Velicanstveno, samo ne znam da to sta ne skodi zdrarvlju ali jebiga moze se barem jednom sedmicno pa sta bude.
Pije antidepresive tokom seksa? :shock:

Pa kol'ko vam je depresivan taj seks? :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#8363 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Hadzi Lojo »

Ma zenska mi pije jeboga ti, ja uzo reko da vidim kako to djeluje kad ono kita ko u kita.
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#8364 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Belay Queen »

Ramzess Veliki wrote: Pune joj ruke pocupanih muskih (podrazumjeva se valjda) s'noznih dlaka? :shock:
Ko li je jadan ovaj put zaplatio ???
Zipoo :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#8365 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by zipoo »

Belay Queen wrote:
Ramzess Veliki wrote: Pune joj ruke pocupanih muskih (podrazumjeva se valjda) s'noznih dlaka? :shock:
Ko li je jadan ovaj put zaplatio ???
Zipoo :lol:
Ja nikad ne zaplatim :trep:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#8366 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Ramzess Veliki »

zipoo wrote:
Belay Queen wrote:
Ramzess Veliki wrote: Pune joj ruke pocupanih muskih (podrazumjeva se valjda) s'noznih dlaka? :shock:
Ko li je jadan ovaj put zaplatio ???
Zipoo :lol:
Ja nikad ne zaplatim :trep:
Zipoo se zdepilira, on je moderan muskarac ... a ne k'o ja medjed pa moram duge nogavice nosit usred avgusta kad idem sa Bloo na kafu. :ljut:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#8367 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by zipoo »

Ramzess Veliki wrote:[qote="zipoo"][qote="Belay Queen"][qute="Ramzess Veliki"]
Pune joj ruke pocupanih muskih (podrazumjeva se valjda) s'noznih dlaka? :shock:
Ko li je jadan ovaj put zaplatio ???
Zipoo :lol:[/qote]

Ja nikad ne zaplatim :trep:[/qute]
Zipoo se zdepilira, on je moderan muskarac ... a ne k'o ja medjed pa moram duge nogavice nosit usred avgusta kad idem sa Bloo na kafu. :ljut:[/qote]

Ma jok ba, hajd ti iz betona iscupaj :chmoljava:
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#8368 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Belay Queen »

zipoo wrote:
Belay Queen wrote:
Ramzess Veliki wrote: Pune joj ruke pocupanih muskih (podrazumjeva se valjda) s'noznih dlaka? :shock:
Ko li je jadan ovaj put zaplatio ???
Zipoo :lol:
Ja nikad ne zaplatim :trep:
pa iscupala ti je jednom jednu dlakicu s ruke :lol: :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#8369 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by zipoo »

Belay Queen wrote:[qute="zipoo"][qote="Belay Queen"][qute="Ramzess Veliki"]
Pune joj ruke pocupanih muskih (podrazumjeva se valjda) s'noznih dlaka? :shock:
Ko li je jadan ovaj put zaplatio ???
Zipoo :lol:[/qute]

Ja nikad ne zaplatim :trep:[/qute]

pa iscupala ti je jednom jednu dlakicu s ruke :lol: :lol:

pustio je da ocejfi :mrgreen:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#8373 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by duminjo »

Image

Bujrum sace utakmica :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8374 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

bič pliz

Image
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#8375 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Fudo387 »

duminjo wrote:Image

Bujrum sace utakmica :mrgreen:
Ja pederluka braco mila :lol:
Post Reply