Forumov Inbox

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#1 Forumov Inbox

Post by sandra01 »

Zasto se meni poruke koje zelim da posaljem nekom drugom clanu foruma zadrzavaju satima u Outboxu i nikako da odu na zeljenu adresu???To nekada traje par sati a bogami bilo je slucajeva kada su tri poruke ostale dva dana tamo :x :x
nisam_ja_
Posts: 16
Joined: 16/08/2011 18:05

#2 Re: Forumov Inbox

Post by nisam_ja_ »

Sihre.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#3 Re: Forumov Inbox

Post by ema_ »

sandra01 wrote:Zasto se meni poruke koje zelim da posaljem nekom drugom clanu foruma zadrzavaju satima u Outboxu i nikako da odu na zeljenu adresu???To nekada traje par sati a bogami bilo je slucajeva kada su tri poruke ostale dva dana tamo :x :x

Pa nije valjda da ne znaš? :)

Sve dok taj neko ne otvori poruku, one budu u tvom outboxu. Znači, ako neko nije pored kompjutera, ili možda ima pun inbox, te i ne prati ima li poruke na čekanju, tvoja poruka će biti neizručena ;-)
User avatar
Duhovni Vođa
Posts: 758
Joined: 16/08/2008 08:35
Location: I shall release you all!

#4 Re: Forumov Inbox

Post by Duhovni Vođa »

sandra01 wrote:Zasto se meni poruke koje zelim da posaljem nekom drugom clanu foruma zadrzavaju satima u Outboxu i nikako da odu na zeljenu adresu???To nekada traje par sati a bogami bilo je slucajeva kada su tri poruke ostale dva dana tamo :x :x
uf sandrice, lagano na kurs kompjutera , samo nemoj tersat sa ovim smajlićima što gore, izgorio mi monitor na par mjesta :D
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#5 Re: Forumov Inbox

Post by sandra01 »

:shock: :shock: :shock:
Pa cekajte ljudi :cry: da li se vama isto desava kada saljete sa normalnih accounta tipa gmail,yahoo itd?
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#6 Re: Forumov Inbox

Post by fatamorgana »

Ne bih znao, :run:
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#7 Re: Forumov Inbox

Post by sandra01 »

fatamorgana wrote:Ne bih znao, :run:
Nemas sta znati,ne ostaje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


PS
Djesi ti meni :kiss:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#8 Re: Forumov Inbox

Post by fatamorgana »

sandra01 wrote:
fatamorgana wrote:Ne bih znao, :run:
Nemas sta znati,ne ostaje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


PS
Djesi ti meni :kiss:
:-D
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#9 Re: Forumov Inbox

Post by Ridjobrki »

sandra01 wrote:Zasto se meni poruke koje zelim da posaljem nekom drugom clanu foruma zadrzavaju satima u Outboxu i nikako da odu na zeljenu adresu???To nekada traje par sati a bogami bilo je slucajeva kada su tri poruke ostale dva dana tamo :x :x
:shock: :shock: :shock: Svašta... Ja kad šaljem forumašicama poruke nikad nisam to vidio da se to zadrži u outboxu duže od 2-3 sekunde. Nije nešto u redu sa tvojim accountom, vidi to sa zoomom. :-?
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#10 Re: Forumov Inbox

Post by fatamorgana »

Ja sam primijetio da kad pobrišem neku poruku da je onda više nema ....
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#11 Re: Forumov Inbox

Post by Ridjobrki »

sandra01 wrote::shock: :shock: :shock:
Pa cekajte ljudi :cry: da li se vama isto desava kada saljete sa normalnih accounta tipa gmail,yahoo itd?
Hajde da testiramo, pošalji mi testnu poruku i da vidimo za koliko će stići. :-?
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#12 Re: Forumov Inbox

Post by ema_ »

Ridjobrki wrote:
sandra01 wrote:Zasto se meni poruke koje zelim da posaljem nekom drugom clanu foruma zadrzavaju satima u Outboxu i nikako da odu na zeljenu adresu???To nekada traje par sati a bogami bilo je slucajeva kada su tri poruke ostale dva dana tamo :x :x
:shock: :shock: :shock: Svašta... Ja kad šaljem forumašicama poruke nikad nisam to vidio da se to zadrži u outboxu duže od 2-3 sekunde. Nije nešto u redu sa tvojim accountom, vidi to sa zoomom. :-?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup:
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#13 Re: Forumov Inbox

Post by sandra01 »

Ridjobrki wrote:
sandra01 wrote::shock: :shock: :shock:
Pa cekajte ljudi :cry: da li se vama isto desava kada saljete sa normalnih accounta tipa gmail,yahoo itd?
Hajde da testiramo, pošalji mi testnu poruku i da vidimo za koliko će stići. :-?

Poslato u 6:09
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#14 Re: Forumov Inbox

Post by Ridjobrki »

Još ništa...
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#15 Re: Forumov Inbox

Post by sandra01 »

fatamorgana wrote:Ja sam primijetio da kad pobrišem neku poruku da je onda više nema ....

Sunce moje ,kako se ono meni nasekira :cry:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45498
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#16 Re: Forumov Inbox

Post by Chmoljo »

ema_ wrote:
sandra01 wrote:Zasto se meni poruke koje zelim da posaljem nekom drugom clanu foruma zadrzavaju satima u Outboxu i nikako da odu na zeljenu adresu???To nekada traje par sati a bogami bilo je slucajeva kada su tri poruke ostale dva dana tamo :x :x

Pa nije valjda da ne znaš? :)

Sve dok taj neko ne otvori poruku, one budu u tvom outboxu. Znači, ako neko nije pored kompjutera, ili možda ima pun inbox, te i ne prati ima li poruke na čekanju, tvoja poruka će biti neizručena ;-)
sandra, odgovoreno ti je. a ako ne znaš u čemu je razlika između foruma i e-mail servisa, to je tvoj problem. :) :sax:
Locked