Forumasi zaposljavaju

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
zippoo87
Posts: 15530
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2276 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by zippoo87 »

nedims wrote:Treba mi ozbiljna i vrijedna zena dva puta sedmicno po 4 sata(od 9 - 13 sati) uz fiksnu platu 300 KM ... cijelu godinu, za normalno odrzavanje higijene stana.Mozda neko od forumasa ima takvu zenu pa bi se mogli popuniti radni dani. Preporuka je obavezna.
eto na stranici iza ,par postova unazad,kolega isto trazio tako zenu i nasao...pravo zadovoljan sa njom...pa mu se javi zbog kontakta i preporuke
User avatar
argyle
Posts: 1849
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#2277 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by argyle »

Image

Opis posla:

Proizvodnja i dekoracija igračaka.

Poslovi su jednostavne prirode i ne iziskuju predhodno radno iskustvo.

Rad u smjenama
User avatar
nagibSA
Posts: 893
Joined: 19/10/2017 01:21

#2278 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by nagibSA »

Eto @zippoo87 blizu ti je Tesanj. :)
seldzuk
Posts: 2824
Joined: 04/06/2007 18:51

#2279 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by seldzuk »

gordana76 wrote:Evo posao za nekog ko zna engleski i ima osnovno korisničko znanje kada su u pitanju aplikacije. Ukoliko se snalazite u testiranju aplikacija pritom posedujete uredjaj na kome mozete da radite pogledajte sledeći link https://appcoiner.com/ . Pozz
Koliko plaćaju?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#2280 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by O'zone »

seldzuk wrote:
gordana76 wrote:Evo posao za nekog ko zna engleski i ima osnovno korisničko znanje kada su u pitanju aplikacije. Ukoliko se snalazite u testiranju aplikacija pritom posedujete uredjaj na kome mozete da radite pogledajte sledeći link https://appcoiner.com/ . Pozz
Koliko plaćaju?
Prvo ti njima platiš 27$ da dobiješ premium membership a onda dijeliš referal linkove (no,no )kao @gordana76 iznad kako bi se drugi ljudi registrovali i skidali appse na kojima si ti napisao review

Što se love tiče kaže čovjek vako
But as with most programs, you are going to want to be prepared to put in some great effort to make it work for you. You will have to test out like ten games if you want to make at least $100 a day. (If their calculation system is legit and pays as promised) with a “sale” going to about $15 each, you can gather up to $150 for just ten sales.
• Many people who have used the program are complaining about having earned for awhile and then had their accounts that had money, closed and had so many problems trying to get the account up and running again.
https://onlineearningmentor.com/app-coi ... d-get-paid

https://everyonecanmakemoneyonline.com/ ... est-review

https://appcoiner.com/
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2281 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by triconja »

O'zone wrote:
seldzuk wrote:
gordana76 wrote:Evo posao za nekog ko zna engleski i ima osnovno korisničko znanje kada su u pitanju aplikacije. Ukoliko se snalazite u testiranju aplikacija pritom posedujete uredjaj na kome mozete da radite pogledajte sledeći link https://appcoiner.com/ . Pozz
Koliko plaćaju?
Prvo ti njima platiš 27$ da dobiješ premium membership a onda dijeliš referal linkove (no,no )kao @gordana76 iznad kako bi se drugi ljudi registrovali i skidali appse na kojima si ti napisao review

Što se love tiče kaže čovjek vako
But as with most programs, you are going to want to be prepared to put in some great effort to make it work for you. You will have to test out like ten games if you want to make at least $100 a day. (If their calculation system is legit and pays as promised) with a “sale” going to about $15 each, you can gather up to $150 for just ten sales.
• Many people who have used the program are complaining about having earned for awhile and then had their accounts that had money, closed and had so many problems trying to get the account up and running again.
https://onlineearningmentor.com/app-coi ... d-get-paid

https://everyonecanmakemoneyonline.com/ ... est-review

https://appcoiner.com/
Ponzijeva sema modernog doba :mrgreen:
Puf
Posts: 917
Joined: 07/02/2008 00:34

#2282 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Puf »

O'zone wrote:
seldzuk wrote:
gordana76 wrote:Evo posao za nekog ko zna engleski i ima osnovno korisničko znanje kada su u pitanju aplikacije. Ukoliko se snalazite u testiranju aplikacija pritom posedujete uredjaj na kome mozete da radite pogledajte sledeći link https://appcoiner.com/ . Pozz
Koliko plaćaju?
Prvo ti njima platiš 27$ da dobiješ premium membership a onda dijeliš referal linkove (no,no )kao @gordana76 iznad kako bi se drugi ljudi registrovali i skidali appse na kojima si ti napisao review

Što se love tiče kaže čovjek vako
But as with most programs, you are going to want to be prepared to put in some great effort to make it work for you. You will have to test out like ten games if you want to make at least $100 a day. (If their calculation system is legit and pays as promised) with a “sale” going to about $15 each, you can gather up to $150 for just ten sales.
• Many people who have used the program are complaining about having earned for awhile and then had their accounts that had money, closed and had so many problems trying to get the account up and running again.
https://onlineearningmentor.com/app-coi ... d-get-paid

https://everyonecanmakemoneyonline.com/ ... est-review

https://appcoiner.com/
Klasicna prevara, ja ne znam kako neko moze biti toliko neinformisan i needukovan da se primi na ovakve gluposti
User avatar
mahir985
Posts: 175
Joined: 11/05/2012 10:15

#2283 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by mahir985 »

.
User avatar
black
Posts: 17150
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#2284 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by black »

WWT d.o.o. (Word Wide Travel) sa sjedištem u Njemačkoj i Bosni i Hercegovini je kompanija koja nudi riješenja za smještajne jedinice malog i velikog kapaciteta u sferi marketinga i organizacije poslovanja, te IT software-skih riješenja za online rezervacije na više online kanala (Booking.com, airbnb, Expedia itd.) popularan pod nazivom Channel Manager.

Pored toga razvili smo niz aplikacija vezanih za turizam i zaštitu klijenata od potencionalnih nedolazaka.

Cilj nam je da na našem i inozemnom tržištu budemo prepoznati po organizaciji i pouzdanosti u sferi online rezervacija. Zadovoljstvo našh klijenata je primat, dakle podrška i dostupnost našim klijentima je naša primarna zadaća.

Stoga otvaramo novo radno mjesto na poziciji:

TEAM LEITER i 5 agenata u client support centru

(područje grada Sarajeva) – 7 izvršioca

+

higijeničarka(održavanje i čišćenje kancelarija i zajedničkih prostorija)

(područje grada Sarajeva) – 1 izvršioc

Zbog složenosti poslova kandidati za pozicije TEAM LEITER i AGENTA u client support centru mora ispunjavati slijedeće uvjete:

- Obavezno poznavanje njemačkog jezika(kopetentna upotreba jezika odnosno govorenje i pisanje)

- Iskustvo u Call Centru (rukovodeća pozicija ili Call Agent)

- proaktivnost u radu i spremnost na samostalno obavljanje radnih zadataka

- sposobnost za timski rad

Od svakog kandidata očekujemo:

- KOMUNIKATIVNOST

- PREZENTACIJSKE I ORGANIZACIJSKE VJEŠTINE

- POZNAVANJE RADA NA RAČUNARU

- SPREMNOST NA UČENJE I USAVRŠAVANJE

- SPREMNOST NA POSJETU KLIJENATA

S ciljem što boljeg poslovanja nudimo:

- Dinamično radno okruženje

- Službeno vozilo

- Potpunu poslovno-tehničku podršku

- Fiksnu platu uz stimulativne bonuse

Ukoliko ste zainteresirani te ispunjavate navedene uvjete, prijaviti se možete putem priloženog linka:

https://jobstep-app.com/registracija/61/korak1

Konkurs ostaje otvoren do popunjavanja radnog mjesta.
User avatar
mobsterc
Posts: 2318
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#2286 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by mobsterc »

Potrebna zenska osoba za rad od kuce uz povremeno licno sastajanje kao sekretarica-licni asistent. Uslov je poznavanje njemackog i engleskog, te vrlo dobra informaticka piemenost (u koristenju aplikacija win/ios/android, pravljenje prezentacija, poznavanje servisa i sl.). Plata okvirno 500+bonus.
zippoo87
Posts: 15530
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2287 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by zippoo87 »

nagibSA wrote:Eto @zippoo87 blizu ti je Tesanj. :)
nisam ovaj post do sada vidio :D
btw. poceo zippo raditi u svom gradu
a da na tu platu od 700 KM moram platiti gorivo i topli obrok...plata bi bila oko 400 KM :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#2288 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ExNihilo »

zippoo87 wrote:
nagibSA wrote:Eto @zippoo87 blizu ti je Tesanj. :)
nisam ovaj post do sada vidio :D
btw. poceo zippo raditi u svom gradu
a da na tu platu od 700 KM moram platiti gorivo i topli obrok...plata bi bila oko 400 KM :D
Kako ide?
zippoo87
Posts: 15530
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2289 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by zippoo87 »

ExNihilo wrote: Kako ide?
za pocetak dobro...obzirom da sam u "svom fahu"...nemam sta novo uciti ,jedino malo neke sitnice i prilagodjavanje firmi i to je to
nadam se da ce ovaj posao potrajati :D
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#2290 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by hamza_sa »

Postovani forumasi!

Obracam vam se sa molbom, a plasticnije bih rekao "klecanjem na koljenima" za pomoc.

Ja sam ratni vojni invalid koji je u vrijeme agresije ranjavan 5 puta i zbog posljedica od ranjavanja sam u penziji (286 KM).

Obzirom da se u nasoj zemlji sve teze zivi, ja sa porodicom vec spadam u kategoriju siromasnih.

Zato sam vam se obratio na ovom forumu, pa ko moze neka pomogne.

Ja samo imam jednu molbu, a to je ako iko ima ikakvu ponudu za posao. Bilo kakvu.

Spreman sam raditi bilo sta, Bez obzira na zdravstveno stanje, ne bjezim ni od fizickog rada. Cak sta vise.

Hvala unaprijed svima koji nadju shodno da ponude bilo kakav posao!

Na preporuku forumasa zippoo87: Moja lokacija zivljenja je Sarajevo.
Last edited by hamza_sa on 01/03/2018 20:55, edited 1 time in total.
zippoo87
Posts: 15530
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2291 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by zippoo87 »

hamza_sa wrote:Postovani forumasi!

Obracam vam se sa molbom, a plasticnije bih rekao "klecanjem na koljenima" za pomoc.

Ja sam ratni vojni invalid koji je u vrijeme agresije ranjavan 5 puta i zbog posljedica od ranjavanja sam u penziji (286 KM).

Obzirom da se u nasoj zemlji sve teze zivi, ja sa porodicom vec spadam u kategoriju siromasnih.

Zato sam vam se obratio na ovom forumu, pa ko moze neka pomogne.

Ja samo imam jednu molbu, a to je ako iko ima ikakvu ponudu za posao. Bilo kakvu.

Spreman sam raditi bilo sta, Bez obzira na zdravstveno stanje, ne bjezim ni od fizickog rada. Cak sta vise.

Hvala unaprijed svima koji nadju shodno da ponude bilo kakav posao!
hamza
prati ovu temu i nesto ce sigurno iskrsnuti...ovdje ljudi traze a i nude poslove
a sada ide i proljece pa ljeto...biti ce posla
i edituj svoj post i napisi u kojem si gradu...mozda te neko angazuje za nesto
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#2292 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by hamza_sa »

zippoo87 wrote:
hamza_sa wrote:Postovani forumasi!

Obracam vam se sa molbom, a plasticnije bih rekao "klecanjem na koljenima" za pomoc.

Ja sam ratni vojni invalid koji je u vrijeme agresije ranjavan 5 puta i zbog posljedica od ranjavanja sam u penziji (286 KM).

Obzirom da se u nasoj zemlji sve teze zivi, ja sa porodicom vec spadam u kategoriju siromasnih.

Zato sam vam se obratio na ovom forumu, pa ko moze neka pomogne.

Ja samo imam jednu molbu, a to je ako iko ima ikakvu ponudu za posao. Bilo kakvu.

Spreman sam raditi bilo sta, Bez obzira na zdravstveno stanje, ne bjezim ni od fizickog rada. Cak sta vise.

Hvala unaprijed svima koji nadju shodno da ponude bilo kakav posao!
hamza
prati ovu temu i nesto ce sigurno iskrsnuti...ovdje ljudi traze a i nude poslove
a sada ide i proljece pa ljeto...biti ce posla
i edituj svoj post i napisi u kojem si gradu...mozda te neko angazuje za nesto
Hvala na savjetu!

Odradjen edit.
User avatar
Dozer
Posts: 28379
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#2293 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Dozer »

Hamza je u Sarajevu, na Dobrinji.
I ako neko zaista ima nesto za ponuditi - ponudite. Iako on kaze "bilo sta, pa i fizicki rad", ja ipak apelujem da to ne bude fizicki rad, upravo radi njegovih rana i invaliditeta. Bar ne neki teski fizicki rad. Malo fizike mu vjerovatno nije na odmet, da mu dodje kao vjezba, ali nista pretesko. Ipak treba imati i obzira i razumijevanja.

Covjek je bio borac od prvog dana (cini mi se i maloljetni), i ako nista drugo, onda bar radi toga zasluzuje nekakav minimum postovanja. Ova drzava nas ne jebe ni 1%, ali bismo se bar medjusobno trebali postovati toliko da izadjemo jedni drugim u susret kada to treba, a u ovakvim slucajevima cak i ako je to mozda i na neku nasu manju stetu.

Hamza, sutra cu ti provjeriti nesto sto imam na umu, pa ti javim.
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#2294 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by hamza_sa »

Dozer wrote:Hamza je u Sarajevu, na Dobrinji.
I ako neko zaista ima nesto za ponuditi - ponudite. Iako on kaze "bilo sta, pa i fizicki rad", ja ipak apelujem da to ne bude fizicki rad, upravo radi njegovih rana i invaliditeta. Bar ne neki teski fizicki rad. Malo fizike mu vjerovatno nije na odmet, da mu dodje kao vjezba, ali nista pretesko. Ipak treba imati i obzira i razumijevanja.

Covjek je bio borac od prvog dana (cini mi se i maloljetni), i ako nista drugo, onda bar radi toga zasluzuje nekakav minimum postovanja. Ova drzava nas ne jebe ni 1%, ali bismo se bar medjusobno trebali postovati toliko da izadjemo jedni drugim u susret kada to treba, a u ovakvim slucajevima cak i ako je to mozda i na neku nasu manju stetu.

Hamza, sutra cu ti provjeriti nesto sto imam na umu, pa ti javim.
Hvala ti Dozer na lijepim rijecima!!

Samo cu ponoviti da cu pristati i na fizicke poslove, bez obzira na sve, jer valja prezivjeti.
User avatar
Dozer
Posts: 28379
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#2295 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Dozer »

Dobro ba, ne tersaj :-D
Pa nece ti se traziti kopanje rovova jbt :
Odgovorii mi na PP.
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#2296 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Cookie85 »

hamza_sa wrote:Postovani forumasi!

Obracam vam se sa molbom, a plasticnije bih rekao "klecanjem na koljenima" za pomoc.

Ja sam ratni vojni invalid koji je u vrijeme agresije ranjavan 5 puta i zbog posljedica od ranjavanja sam u penziji (286 KM).

Obzirom da se u nasoj zemlji sve teze zivi, ja sa porodicom vec spadam u kategoriju siromasnih.

Zato sam vam se obratio na ovom forumu, pa ko moze neka pomogne.

Ja samo imam jednu molbu, a to je ako iko ima ikakvu ponudu za posao. Bilo kakvu.

Spreman sam raditi bilo sta, Bez obzira na zdravstveno stanje, ne bjezim ni od fizickog rada. Cak sta vise.

Hvala unaprijed svima koji nadju shodno da ponude bilo kakav posao!

Na preporuku forumasa zippoo87: Moja lokacija zivljenja je Sarajevo.
Zdravo,
Samo par pitanja :
Koliko godina imas?
Koju skolu?
Rad na racunaru ?
Ikakav programski jezik znas?
Kakav si sa Crtanjem?
zippoo87
Posts: 15530
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2297 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by zippoo87 »

Cookie85 wrote:
hamza_sa wrote:Postovani forumasi!

Obracam vam se sa molbom, a plasticnije bih rekao "klecanjem na koljenima" za pomoc.

Ja sam ratni vojni invalid koji je u vrijeme agresije ranjavan 5 puta i zbog posljedica od ranjavanja sam u penziji (286 KM).

Obzirom da se u nasoj zemlji sve teze zivi, ja sa porodicom vec spadam u kategoriju siromasnih.

Zato sam vam se obratio na ovom forumu, pa ko moze neka pomogne.

Ja samo imam jednu molbu, a to je ako iko ima ikakvu ponudu za posao. Bilo kakvu.

Spreman sam raditi bilo sta, Bez obzira na zdravstveno stanje, ne bjezim ni od fizickog rada. Cak sta vise.

Hvala unaprijed svima koji nadju shodno da ponude bilo kakav posao!

Na preporuku forumasa zippoo87: Moja lokacija zivljenja je Sarajevo.
Zdravo,
Samo par pitanja :
Koliko godina imas?
Koju skolu?
Rad na racunaru ?
Ikakav programski jezik znas?
Kakav si sa Crtanjem?
ti izgleda nisi ni procitao njegov oglas
kolika je sansa da ratni vojni invalid od sigurno 50+ godina programer i sposoban u CAD programima ?
ne potcjenjujem Hamzu ni ikoga...ali sansa je vrlo mala
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#2298 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Cookie85 »

zippoo87 wrote:
Cookie85 wrote:
hamza_sa wrote:Postovani forumasi!

Obracam vam se sa molbom, a plasticnije bih rekao "klecanjem na koljenima" za pomoc.

Ja sam ratni vojni invalid koji je u vrijeme agresije ranjavan 5 puta i zbog posljedica od ranjavanja sam u penziji (286 KM).

Obzirom da se u nasoj zemlji sve teze zivi, ja sa porodicom vec spadam u kategoriju siromasnih.

Zato sam vam se obratio na ovom forumu, pa ko moze neka pomogne.

Ja samo imam jednu molbu, a to je ako iko ima ikakvu ponudu za posao. Bilo kakvu.

Spreman sam raditi bilo sta, Bez obzira na zdravstveno stanje, ne bjezim ni od fizickog rada. Cak sta vise.

Hvala unaprijed svima koji nadju shodno da ponude bilo kakav posao!

Na preporuku forumasa zippoo87: Moja lokacija zivljenja je Sarajevo.
Zdravo,
Samo par pitanja :
Koliko godina imas?
Koju skolu?
Rad na racunaru ?
Ikakav programski jezik znas?
Kakav si sa Crtanjem?
ti izgleda nisi ni procitao njegov oglas
kolika je sansa da ratni vojni invalid od sigurno 50+ godina programer i sposoban u CAD programima ?
ne potcjenjujem Hamzu ni ikoga...ali sansa je vrlo mala
Jesam i takodjer da je bio maloljetni vojnik.
Sta znam mozda je malo citao/ucio nesto dok ne radi, samo pitam.

Ako sta izleti da znam da ga preporucim
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#2299 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by hamza_sa »

Cookie85 wrote:
Zdravo,
Samo par pitanja :
Koliko godina imas?
Koju skolu?
Rad na racunaru ?
Ikakav programski jezik znas?
Kakav si sa Crtanjem?
Odgovorio na PP.
black_noke
Posts: 596
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#2300 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by black_noke »

Znaju li forumasi treba li nekome radnik u turizmu?
Hotel, agencija neka? Ili neki drugi posao mozda :)
Post Reply