Forumasi zaposljavaju

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
ibizza
Posts: 4551
Joined: 05/06/2008 00:46

#1 Forumasi zaposljavaju

Post by ibizza »

Pozdrav :)

Imam jedan fin prijedlog za sve nas,forumase ovog najposjecenijeg foruma u drzavi.
Osobe koje su nezaposlene da napisu svoju mini biografiju(strucna sptrema,ostale sposobnosti...),a da forumasi koji su u mogucnosti i koji imaju potrebu za zaposljavanjem izaberu nekoga.
Naravno,o detaljima se dogovoriti na PP ili FB.

Strucna sprema: Bakalaureat/Bachelor menadzmenta-ekonomskog smjera
Poznavanje rada na racunaru
Prosjecno poznavanje Engleskog jezika
Posjedujem vozacku dozvolu!

Nezaposlen vec 28 mjeseci :-)

p.s.Naravno,ako neko od forumasa zna za neki konkurs,bilo bi lijepo da ga objavi ovdje!
casanova123
Posts: 1495
Joined: 04/04/2011 22:16

#2 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by casanova123 »

i jarane.. kakvu vrstu ti posla trazis i zelis?
Da budes menadzer odmah ili da krenes da radis bilo sta pa da dodjes do menadzerske pozicije ili?
ibizza
Posts: 4551
Joined: 05/06/2008 00:46

#3 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ibizza »

casanova123 wrote:i jarane.. kakvu vrstu ti posla trazis i zelis?
Da budes menadzer odmah ili da krenes da radis bilo sta pa da dodjes do menadzerske pozicije ili?
Pa naravno da krecem od NULE. :)
ibizza
Posts: 4551
Joined: 05/06/2008 00:46

#4 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ibizza »

Lud i ponosan wrote:Vidis o ovome sam bas razmisljao, samo sam na kraju dosao do zakljucka da ideja bas nije najbolja. :D I da, tema bi nosila naslov "Trazim posao". :D

Ali haj' da se i ja predstavim, da podrzim ideju koju si od mene mazn'o. :D

Zavrsen Ekonomski fakultet po starom nastavnom planu i programu. Od skora na postdiplomskom studiju.
Aktivno bavljenje racunarskim mrezama (Cisco - trenutno 3. semestar). Office izvrsno. OS - Linux i Windows,...
Engleski - solidno. Razumjevanje odlicno, govor malo teze. :D
Aktivan vozac 6-7 godina.
Volonterski staz. Radio sve i svasta za platu, naravno honorarno.
Sta zelim? Da UCIM. Nista vise od toga. Nemam problema da krenem sa DNA, niti ocekujem da mi bude sve potaman.
Samo da su uslovi za rad pristojni i da postoji mogucnost strucnog napredovanja prvenstveno (opet se vracam na to UCENJE), a plata je sad, u ovim okolnostima, najmanje bitna. Eto.
:thumbup:
SRETNO NAM! :)
User avatar
mali Ninja
Posts: 2130
Joined: 22/09/2007 21:10

#5 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by mali Ninja »

ja bih rado da vam se priključim. Aplicirao bi na bilo koje radno mjesto sa normalnim radnim uslovima i radnim vremenom.

Vozač, skladištar, na opsluživanju mušterija, rad na računaru, rad na molerskim i keramičarskim poslovima, kao tehničar cestovnog saobraćaja (idealno :)), rad na fakturisanju KIF, KUF itd., rad u proizvodnji, na proizvodnim pogonima itd.

ako ima neki poslodavac, ili forumaš koji zna za neki konkurs, neka javi na pp gdje poslati CV ili otici na razgovor. hvala :skoljka:
ibizza
Posts: 4551
Joined: 05/06/2008 00:46

#6 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ibizza »

mali Ninja wrote:ja bih rado da vam se priključim. Aplicirao bi na bilo koje radno mjesto sa normalnim radnim uslovima i radnim vremenom.

Vozač, skladištar, na opsluživanju mušterija, rad na računaru, rad na molerskim i keramičarskim poslovima, kao tehničar cestovnog saobraćaja (idealno :)), rad na fakturisanju KIF, KUF itd., rad u proizvodnji, na proizvodnim pogonima itd.

ako ima neki poslodavac, ili forumaš koji zna za neki konkurs, neka javi na pp gdje poslati CV ili otici na razgovor. hvala :skoljka:
Sretno :thumbup:
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#7 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by jedna tamo »

.
Last edited by jedna tamo on 09/10/2011 20:43, edited 1 time in total.
ibizza
Posts: 4551
Joined: 05/06/2008 00:46

#8 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ibizza »

Nikako da zazivi tema :D :x
hurmasica
Posts: 1002
Joined: 18/03/2011 08:51

#9 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by hurmasica »

s obziom da sam ja od skoro nasla nekakav volonterski pripravnicki, predstavila bih svog momka koji je isto tako nezaposlen.

Dipl pravnik-stari sistem
engleski-aktivno
vozacka dozvola i vlastiti automobil
racunari - poznavanje mc office aplikacija, internet, instalacije programa, umrezavanje
Radno iskustvo: sve i svasta honorarno,od kuriskih poslova, administrativnih i prevodjenja do "majstor za sve" (moleraj, elektrika, keramika, postavljanje laminata i podova, iznosenje namjestaja,instalacije warilnessa,vizitke isl.

Tazi pripravnicki u struci ili bilo kakav drugi siguan posao, ne mora biti u struci, samo da su uslovi koliko toliko pistojno.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#10 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by PipiDugaDevetka »

Forumaš sa Saiks - poslodavac!?
Berza rada, ali fakat Berza rada Saiks?
:sax:

Umro drug Stari, umrli Kindže i Pjevač, umro Dačo-Pisac, umro Steve Jobs,.... a i ja se ne osjećam dobro ovih dana,...

http://www.sarajevo-x.com/scitech/clanak/111006001
''Naj je bolje'' biti vizionar, postati privatnik od ništice, pa dogurati do direktora u oblasti proizvodnje hrane. Svaki dan svi mi jedemo barem 2 ili tri puta. Uvijek će biti onih koji će mijenjati ''3 za 10'' kao u ratu.
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#11 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by jedna tamo »

Pipi drž se nedaj se ;-)
User avatar
Asmara
Posts: 150
Joined: 09/07/2008 11:52

#12 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Asmara »

:D :thumbup: :bih: :mrgreen: :dance: :D :-D :) :-) :o 8-) :lol: :razz: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

:sax:
Last edited by Asmara on 19/10/2011 10:19, edited 1 time in total.
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#13 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by mumy »

fina ideja,jos da se hoce ko javiti sa ponudama za posao :D
ibizza
Posts: 4551
Joined: 05/06/2008 00:46

#14 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ibizza »

mumy wrote:fina ideja,jos da se hoce ko javiti sa ponudama za posao :D
Ufurale se kolege forumasi :D
User avatar
janje_
Posts: 2223
Joined: 05/04/2007 14:05

#15 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by janje_ »

mumy wrote:fina ideja,jos da se hoce ko javiti sa ponudama za posao :D
treba nam web programer (po mogucnosti sa prostora TK, ali ne mora biti KO kriterij kad je kvalitet u pitanju), da je radio sa SilverStripe-om, Magentom i CodeIgniterom.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#16 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by udrch »

S obzirom da često ja anketiram nove uposlenike, obećavam da ću prilikom prvog sljedećeg konkursa prvo navratiti ovdje i vidjeti ima li onih koji ispunjavaju kriterije..
ibizza
Posts: 4551
Joined: 05/06/2008 00:46

#17 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ibizza »

udrch wrote:S obzirom da često ja anketiram nove uposlenike, obećavam da ću prilikom prvog sljedećeg konkursa prvo navratiti ovdje i vidjeti ima li onih koji ispunjavaju kriterije..
SVAKA CAST,OCEKUJEMO TE USKORO :thumbup:
User avatar
Entropio
Posts: 7799
Joined: 21/11/2010 21:49

#18 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Entropio »

Dobra ideja. Sretno svima!
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#19 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by kritichar »

ima li negdje mjesta za geotehnicara?
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#20 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by sandra01 »

Djeco a gdje vam je mjesto prebivalista na ovim aplikacijama? :-)
ibizza
Posts: 4551
Joined: 05/06/2008 00:46

#21 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ibizza »

sandra01 wrote:Djeco a gdje vam je mjesto prebivalista na ovim aplikacijama? :-)
SARAJEVO :D
Gavaz
Posts: 119
Joined: 27/02/2008 14:39

#22 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Gavaz »

Super. Skontajte se i možete osnovati sopstvenu firmu. Ja ću vam pomoći DTP i marketing!
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#23 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by terra_incognita »

mali Ninja wrote:ja bih rado da vam se priključim. Aplicirao bi na bilo koje radno mjesto sa normalnim radnim uslovima i radnim vremenom.

Vozač, skladištar, na opsluživanju mušterija, rad na računaru, rad na molerskim i keramičarskim poslovima, kao tehničar cestovnog saobraćaja (idealno :)), rad na fakturisanju KIF, KUF itd., rad u proizvodnji, na proizvodnim pogonima itd.

ako ima neki poslodavac, ili forumaš koji zna za neki konkurs, neka javi na pp gdje poslati CV ili otici na razgovor. hvala :skoljka:
imas PP
ibizza
Posts: 4551
Joined: 05/06/2008 00:46

#24 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by ibizza »

Gavaz wrote:Super. Skontajte se i možete osnovati sopstvenu firmu. Ja ću vam pomoći DTP i marketing!
Fina ideja! :thumbup:
Mozda ne bi bilo lose da se nadjemo negdje,mi nezaposleni,da malo razgovaramo na ovu temu ;-)
User avatar
Teta Macheta
Posts: 138
Joined: 09/09/2011 19:55
Location: Šeher Sarajevo

#25 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Teta Macheta »

Dajte malo sistematičnije podatke. Stručna sprema, radno iskustvo,
šta tačno znate da radite od software, poznavanje stranih jezika i kako dobro,
tip vozačke dozvole. Najbolje je da se stavi neka vrsta formulara u prvom
postu s ovim generalnim podacima. Ovako je malo haotično.
Post Reply