Fondacija Konrad Adenauer i najbliži saradnik Radovana

Post Reply
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#326

Post by lady midnight »

basicman wrote:
lady midnight wrote:ljudi, treba mi hitno pomoc.

potrebni su mi materijali koji jasno dokazuju gdje je dmichic bio 1992. i 1994. i shta je radio.
znam ja da je to opcepoznato nama, ali to nashe znanje nije dovoljno nekome sa strane ko zheli da se time pozabavi.

jedino shto imamo su navodi u medijima koji nikad nisu demantirani. imamo li josh shta?
ja mislim da je dovoljan dokaz da je bio sef kabineta u tom dobu. u protivnom je nemoguce sudski dokazati gdje je bio....

emmir je bio sastavio listu linkova o doticnom, evo ih:

.....
basicman,
hvala ti puno ;), ali ovo sam vec vidjela. iz vecine ovih linkova ne proizilazi ono shto ja trazhim, a to je dokaz shta je radio izmedju 1992. i 1994. godine.
mislim, ne gonimo ga sudski, je li, tako da nam nisu ni potrebni dokazi poput onih za pokretanje istrazhnog postupka, ali na ovim linkovima se njegova funkcija kao shef karadzhicevog kabineta spominje tek jednom ili dvaput ukupno, i to u formi apozicije. na to sam mislila kad sam rekla da imamo medijske izvjeshtaje, koji dodushe nisu demantirani, tako da time postaju naravno upotrebljivi. no vrijednost takvih sekundarnih informacija je prilichno ogranichena.
pitanje je bilo vishe upuceno onima koji mozhda imaju materijal koji nije dostupan na netu, a iz kojeg proizilazi ovo shto ja trazhim. ;)

bashto,
ti si inache prilichno temeljito upoznata sa biografijama javnih lichnosti. mozhda ti imash neki izvor koji bi htjela podijeliti sa nama?
kosarka
Posts: 14
Joined: 18/10/2006 14:07

#327

Post by kosarka »

basta sljezove boje wrote:cudi me da diskutant sa nickom "kosarka" koji ima "Vitamin B" iskljucivo u serioznim njemackim medijima nije nista nigdje plasirao ... ili sam previdjela te clanke :roll:
Nemoj te se praviti da ste uvrijedjeni ili slicno. Ako mozete pomoci na bilo koji nacin pomozite i nemojte uvjetovati Vasu pomoc s rijecima "obzirom da je bild...". Bild jeste masovan u njemackoj ali ne formira javno mijenje.

Ako zelite pomoci, i ako imate mogucnost da se brze realizuju neke stvari, ucinite to!! Nije ovo diskusija o tome koja je novina bolja, blabla... stoga predlazem da ne sirimo raspravu. Radi se o ozbiljnim stvarima.


p.s. Vitamin A,B i C :-?
CRO-srce-BiH
Posts: 21
Joined: 20/03/2008 18:59

#328 Re: Fondacija Konrad Adenauer i najbliži saradnik Radovana

Post by CRO-srce-BiH »

mislim da si u pravu glede pomenutog profe, mislim da Luksica nije bas nismalo nepristrasna, a zasto bi onda i ti bio, ali kada neso ne stima ne stima, jednom takvom covjeku koji je svojim svajetima i raznim drugim inicijativama sto direktno sto preko posrednika , vrsio kulturocid, ekocid i sl unistiteljske poduhvate po BiH kako FBiH tako i u RS, na nacin da je potpirivao svojim prisustvom u jednoj takvoj vldi, tenzije i zaostrvao situaciju iz dana u dan, da je bio covjek na mjestu kao milijuni drugih intelektualaca on bi se makar odmakao dalek od takve zbilje,.Znaci tada je svjesno podrzavao sve to a danas odlucuje kome u BiH stipendiju a kome ne strasno sramotno za jednu takvu fondaciju ali ne vjerujem u to da nisu upoznati sa tim..hmmmm :zzzz: oni spavaju kada treba da se oci drze sirom otvorene a :run: kada ima se nesto spomene ---
Post Reply