FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
odvijac
Posts: 226
Joined: 27/09/2008 15:32

#976 Re: FK Zeljeznicar

Post by odvijac »

naravno na temi o zelji.a u vezi kluba glupo je polemisati,miljama smo vam daleko!!!i kojeg boli patka za fk torpedo,mislim susica!!
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#977 Re: FK Zeljeznicar

Post by Baltazar_khan »

odvijac wrote:naravno na temi o zelji.a u vezi kluba glupo je polemisati,miljama smo vam daleko!!!
1. Zrinjski 15 11 2 2 33:20 35
2. Slavija 15 8 5 2 21:13 29
3. Laktaši 15 8 3 4 26:18 27
4. Sloboda 15 7 3 5 19:11 24
5. Sarajevo 15 6 5 4 20:17 23
6. Široki 15 7 1 7 26:16 22
7. Zvijezda 15 5 6 4 19:15 21
8. Željezničar 15 6 3 6 15:16 21
9. Borac 15 6 2 7 18:16 20
10. Čelik 15 5 4 6 11:18 19
11. Leotar 15 6 1 8 14:25 19
12. Orašje 15 4 5 6 18:20 17
13. Modriča 15 4 4 7 15:21 16
14. Posušje 15 3 6 6 19:27 15
15. Travnik 15 3 4 8 14:26 13
16. Velež 15 3 2 10 15:24 11

Ma šta kažeš :oops:
User avatar
odvijac
Posts: 226
Joined: 27/09/2008 15:32

#978 Re: FK Zeljeznicar

Post by odvijac »

balta druze,kako kazu engleski klubovi,historija se ne moze kupiti,sto se toga tice malo ste mi u deficitu,u odnosu na plavu cetu!!!
Cape
Posts: 81
Joined: 03/08/2008 22:05

#979 Re: FK Zeljeznicar

Post by Cape »

odvijac wrote:naravno na temi o zelji.a u vezi kluba glupo je polemisati,miljama smo vam daleko!!!i kojeg boli patka za fk torpedo,mislim susica!!
To misliš ono u zadnje vrijeme ili inače :? :-) :mrgreen:

I ne bi bilo loše da prvo pročitaš ono što napišeš, pa da tek onda klikneš ovo "pošalji", ispadaš nepismen.. :)
Cape
Posts: 81
Joined: 03/08/2008 22:05

#980 Re: FK Zeljeznicar

Post by Cape »

odvijac wrote:balta druze,kako kazu engleski klubovi,historija se ne moze kupiti,sto se toga tice malo ste mi u deficitu,u odnosu na plavu cetu!!!
Sad je malo? Prije par minuta je bilo miljama daleko! :skoljka: :)
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#981 Re: FK Zeljeznicar

Post by campa_xxx »

DJECO DRAGA KASNO JE DA BUDETE BUDNI !!! CCC..
User avatar
odvijac
Posts: 226
Joined: 27/09/2008 15:32

#982 Re: FK Zeljeznicar

Post by odvijac »

ma ja adekvatni odgovori forumasa,redovno!!!vazi cape nekrunisani kralju,samo me ti napomeni,a za ovo drugo mi nemas argument!!a i ja se sa vama prepirem,vozdrica....
stolac-SARAJEVO
Posts: 158
Joined: 25/07/2007 00:43

#983 Re: FK Zeljeznicar

Post by stolac-SARAJEVO »

Hej Amra, zašto sama sjediš tu, na basamacima
Hej Amra, nemoj plakat, nije vakat, ni đenaza Titina
Amra pliz, samo tiše, neću više, tako mi malog Nešada
Kolko od sutra novi list, svijetli kist, da obojim nam dan

Od sutra vozdra plavi šal, kladiona, vozdra tombola
Od sutra ja i ti, samo mi, apartmani, Makarska
Evo brišem Bracin broj, Amra bit ću tvoj, bit ću samo tvoj
Tvoje suze bole više neg degenek protiv Čelika

Jer sutra je pravi dan, jer sutra je ... Amra, jebi ga
Sutra je derbi u Dolini Ćupova

Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo, pa sam poslje reko Tata
Nije to ni zbog nafake, nije to ni naka droga
Ali sve dok igra Željo, ja znam da ima Boga

Nije to, nije to ...
Čuva Bog, Želju svog ...
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

i za vas je ovo pjesma? :D himna neka?:D
pa mene bi bilo stid da je neko posvetio ovo klubu za koji navijam :run:[/quote]

Pa da bi ti svatio ovu pjesmu trebaš imati i nešto u glavi osim vakuma... :roll:[/quote]
Pa braca moj,ti il imas 15 godina il imas blagu mentalnu retardaciju pa ne shvatas text pjesme
Zeljo mi je drag (VELEZ DO GROBA :D )al ipak...procitaj pjesmu jos jednom,portudi se :)
Cape
Posts: 81
Joined: 03/08/2008 22:05

#984 Re: FK Zeljeznicar

Post by Cape »

odvijac wrote:ma ja adekvatni odgovori forumasa,redovno!!!vazi cape nekrunisani kralju,samo me ti napomeni,a za ovo drugo mi nemas argument!!a i ja se sa vama prepirem,vozdrica....
Čega ba? :mrgreen:

Ni sam ne znaš šta si želio reći... :)

campa_xxx nema ovdje djece, elSaik je odavno na spavanju... :mrgreen:

Aj zdra'o, dosta za večeras :)

Ili možda nije? :mrgreen:
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#985 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Cape wrote:
odvijac wrote:ma ja adekvatni odgovori forumasa,redovno!!!vazi cape nekrunisani kralju,samo me ti napomeni,a za ovo drugo mi nemas argument!!a i ja se sa vama prepirem,vozdrica....
campa_xxx nema ovdje djece, elSaik je odavno na spavanju... :mrgreen:
Ha? O čemu ti? :-?

A za onog psihologa... termin manijak ne mora nužno označavati niti psihičku devijaciju niti imati negativnu konotaciju. Primjera radi, sportski manijak je osoba zaluđena sportom, osoba koja izrazito mnogo voli sport, a u našem slučaju je to fudbal. Naša ljubav prema Klubu je vječna i neograničena zbog čega smo manijaci.

A kad smo se već dotakli psihologije, znate li koji je to fenomen kada osoba ili grupa ljudi ima nagonsku potrebu da drugoj osobi ili grupi ljudi stalno ukazuje na mane nastojeći tako prikriti vlastite nedostatke? Znate ono kada svako malo dođete na našu temu i počnete sa pisanjem tabele i rečenica tipa "mi vama bježimo 2 boda, vi ste mali, uaaa, luzeri"...? Mali hint, skraćenica tog fenomena je KNV. Eto, dobro razmislite. :)
User avatar
BocaJuniors
Posts: 178
Joined: 26/07/2007 19:29

#986 Re: FK Zeljeznicar

Post by BocaJuniors »

mala pomoć pitarima, KNV nije skraćenica za Klub Navijača Vratnik :D
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#987 Re: FK Zeljeznicar

Post by The 51st State »

Ha? O čemu ti? :-?

A za onog psihologa... termin manijak ne mora nužno označavati niti psihičku devijaciju niti imati negativnu konotaciju. Primjera radi, sportski manijak je osoba zaluđena sportom, osoba koja izrazito mnogo voli sport, a u našem slučaju je to fudbal. Naša ljubav prema Klubu je vječna i neograničena zbog čega smo manijaci.

A kad smo se već dotakli psihologije, znate li koji je to fenomen kada osoba ili grupa ljudi ima nagonsku potrebu da drugoj osobi ili grupi ljudi stalno ukazuje na mane nastojeći tako prikriti vlastite nedostatke? Znate ono kada svako malo dođete na našu temu i počnete sa pisanjem tabele i rečenica tipa "mi vama bježimo 2 boda, vi ste mali, uaaa, luzeri"...? Mali hint, skraćenica tog fenomena je KNV. Eto, dobro razmislite. :)
guzi li i tebe bajro golic pa si tako pametan?
User avatar
LSD
Posts: 27287
Joined: 24/07/2007 08:26

#988 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

:D :lol: opet Saik poceo da slaže šukove pod precku i zadaje lekcije zvrkovima...sve manje i manje ovog bordo korova kako je Saik poceo sa ovim pitalicama i zadacama iz psihologije :lol: :mrgreen:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#989 Re: FK Zeljeznicar

Post by The 51st State »

LSD wrote::D :lol: opet Saik poceo da slaže šukove pod precku i zadaje lekcije zvrkovima...sve manje i manje ovog bordo korova kako je Saik poceo sa ovim pitalicama i zadacama iz psihologije :lol: :mrgreen:
rani se...ako je ovo njegovo litanije suk za tebe.
User avatar
LSD
Posts: 27287
Joined: 24/07/2007 08:26

#990 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

The 51st State wrote:
LSD wrote::D :lol: opet Saik poceo da slaže šukove pod precku i zadaje lekcije zvrkovima...sve manje i manje ovog bordo korova kako je Saik poceo sa ovim pitalicama i zadacama iz psihologije :lol: :mrgreen:
rani se...ako je ovo njegovo litanije suk za tebe.
Pusti se ti šuplje ba...vec odgvoroi momku na pitanje...ako znaš uopšte...normala pitanja a ti odmah ko papak "guzi li i tebe Golic"...ne ide to tako haveru.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#991 Re: FK Zeljeznicar

Post by The 51st State »

Pusti se ti šuplje ba...vec odgvoroi momku na pitanje...ako znaš uopšte...normala pitanja a ti odmah ko papak "guzi li i tebe Golic"...ne ide to tako haveru.
pa gdje cu odgovoriti liku koji je toliko pretenciozan da mi objasnjava termin manijak kao ja ne znam da ima i drugo znacenje ali normala da cu ga ja u tom kontekstu koristiti kada se ovako zezam po forumima, a ovo o knv je toliko ofirna i izlizana prica da bi bilo stvarno bespredmentno ista komentarisati i to jos napise lik koji je do jucer navijao za partizan, kada smo vec kod psihologije...
User avatar
LSD
Posts: 27287
Joined: 24/07/2007 08:26

#992 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Ofirni ste vi pitari koji vec GODINAMA prozivaju sad vec 19-godišnjeg elSaika kako je nekad navijao za Partizan :lol:...valja biti baš klocina žesca pa se spustiti na taj nivo,a onda još biti toliko godina uporan u tome da je to za baš za psihijatrije ...samo malo izracunaj koliko je lik mogao godina imati prije rata,ako sad ima 19 :lol: ...ali teško je mozak uštekati u radnu brzinu,lakše je pljuvati bez osnova...klasika pitarska...jel tako ili nije :mrgreen:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#993 Re: FK Zeljeznicar

Post by The 51st State »

normalno da nije, momak je sam izjavio da je nekad navijao za partizan, kad i u kom periodu uopste nije bitno.
The__Doctor
Posts: 456
Joined: 07/02/2008 19:28
Location: Capajebo

#994 Re: FK Zeljeznicar

Post by The__Doctor »

BocaJuniors wrote:
The__Doctor wrote:Navijati za Sarajevo je stvar geografije, a za Želju stvar filozofije.

Branko Đurić Đuro
mala ispravka... ;) čitava postava TLN ! :D
moja greska :thumbup:
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#995 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

The 51st State wrote:normalno da nije, momak je sam izjavio da je nekad navijao za partizan, kad i u kom periodu uopste nije bitno.
Ne. To što je vama u krvi lagati i izmišljati, vaš problem, a ne moj. Ja sam rekao da je moj otac navijao za Partizan i hvala Bogu, s obzirom da je iz Srbije, bio bi grijeh da je navijao za Zvezdu. A ja sam dovoljno mlad da se one države i ne sjećam, a pogoto da navijam za neki klub iz bivše. Otkad pratim fudbal navijam za Želju i hvala Bogu, s obzirom da sam iz BiH, bio bi grijeh da navijam za Sarajevo.
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#996 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

The 51st State wrote:
Ha? O čemu ti? :-?

A za onog psihologa... termin manijak ne mora nužno označavati niti psihičku devijaciju niti imati negativnu konotaciju. Primjera radi, sportski manijak je osoba zaluđena sportom, osoba koja izrazito mnogo voli sport, a u našem slučaju je to fudbal. Naša ljubav prema Klubu je vječna i neograničena zbog čega smo manijaci.

A kad smo se već dotakli psihologije, znate li koji je to fenomen kada osoba ili grupa ljudi ima nagonsku potrebu da drugoj osobi ili grupi ljudi stalno ukazuje na mane nastojeći tako prikriti vlastite nedostatke? Znate ono kada svako malo dođete na našu temu i počnete sa pisanjem tabele i rečenica tipa "mi vama bježimo 2 boda, vi ste mali, uaaa, luzeri"...? Mali hint, skraćenica tog fenomena je KNV. Eto, dobro razmislite. :)
guzi li i tebe bajro golic pa si tako pametan?
Bajro Golić? Ne baš. Posljednji put sam ga vidio u februaru kad mi je na usmenom ispitu smanjio ocjenu sa 10 na 9, jer nemam sise. :)
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#997 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

The 51st State wrote:
Pusti se ti šuplje ba...vec odgvoroi momku na pitanje...ako znaš uopšte...normala pitanja a ti odmah ko papak "guzi li i tebe Golic"...ne ide to tako haveru.
pa gdje cu odgovoriti liku koji je toliko pretenciozan da mi objasnjava termin manijak kao ja ne znam da ima i drugo znacenje ali normala da cu ga ja u tom kontekstu koristiti kada se ovako zezam po forumima, a ovo o knv je toliko ofirna i izlizana prica da bi bilo stvarno bespredmentno ista komentarisati i to jos napise lik koji je do jucer navijao za partizan, kada smo vec kod psihologije...
Sva sreća pa su vaša preseravanja novitet na ovom forumu. I ne znam zbog čega je ofirno. Svako treba da se raspravlja shodno svojim mogućnostima i svojim zamislima kvalitetne diskusije. Na vaše "sjoooooo, evo ovih što su se šljegli i sad navijaju za NK željAAAAAAAAAA" odgovarat ću spikom o voajerizmu i kompleksima niže vrijednosti, jer mi je alternativa spustiti se na vaš nivo.
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#998 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

LSD wrote:Ofirni ste vi pitari koji vec GODINAMA prozivaju sad vec 19-godišnjeg elSaika kako je nekad navijao za Partizan :lol:...valja biti baš klocina žesca pa se spustiti na taj nivo,a onda još biti toliko godina uporan u tome da je to za baš za psihijatrije ...samo malo izracunaj koliko je lik mogao godina imati prije rata,ako sad ima 19 :lol: ...ali teško je mozak uštekati u radnu brzinu,lakše je pljuvati bez osnova...klasika pitarska...jel tako ili nije :mrgreen:
Ma trebao si me, drug, vidjeti kako sam sa dvije godine organizovano sa svojom podgrupom Male lubanje išao iz Banja Luke u Beograd na utakmice Partizana. :mrgreen:
Cape
Posts: 81
Joined: 03/08/2008 22:05

#999 Re: FK Zeljeznicar

Post by Cape »

elSaik sine šta od tebe jedna godina Prava uradi :shock:

Samim načinom pisanja pokazuješ koji si kompleksaš. Kao pokušavaš nekim dubokoumnim rečenicama pokazati da si pametan ili šta? :-)

Šta sve neću na ovom forumu doživjeti... :mrgreen:

Ali najjači mi je LSD, kao on nama šuka nešto :lol:
User avatar
odvijac
Posts: 226
Joined: 27/09/2008 15:32

#1000 Re: FK Zeljeznicar

Post by odvijac »

o dje si pismenko,pazi se el saik,ovaj cape je mnogo nesto nacitan lik,sinoc mi ga dvaput sukno :-)
moguce da on sklapa tekstove za javnost udruzenja fk torpeda,kad placu po novinama...
Last edited by odvijac on 20/12/2008 13:59, edited 1 time in total.
Post Reply