Contact:

#88977 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

sime_cipol wrote: 27/04/2024 17:09 Vadi ga vise u pm :-)
Sto ce ga vaditi kad je fakticki asistirao kod oba gola. Hirosa nema nigdje u drugom poluvremenu..nisam cuo da ga je reporter spomenuo

#88979 Re: FK Željezničar

spree wrote: 27/04/2024 17:20 Mogao je vala je aljaber prvu poslati desno, a amoah je morao ovo iz prve :(
Mogao je ali desno je bio Amoah :)
User avatar
hrasno38
Contact:

#88980 Re: FK Željezničar

Ja mislim da nema nij jedan igrac iz Goska koji danas nije Radovca nagrdio :lol: :lol: :lol: ja jest peh covjek
User avatar
hrasno38
Contact:

#88981 Re: FK Željezničar

Ma zabole nas u srijedu jos dobiti kuci TC i do kraja sezone igrati za svoju dusu.

Post by Porodice Foht »

Bogme Zeljo kakvog nije bilo od Borca. Treba pohvaliti Dinu sto je dao cijelu utakmicu Al Jaberu. Momak je zasluzio pored slabog Mekica i starog Stilica da odigra do kraja sve utakmice. Svaka cast.
User avatar
Dino Djurbuzovic
Posts: 639
Joined: 10/03/2014 15:40

#88983 Re: FK Željezničar

Post by Dino Djurbuzovic »

hrasno38 wrote: 27/04/2024 18:00 To je to....svaka cast Dini za Al-jabera ali i za Mahmica koji je isto tako bio odlican. Njih dvojca su pokazali povrsnost Brune Akrapovica. Hiros u prvom dobar u drugom se ne sjecam da sam cuo njegovo ime.

Post by Charuga »

agnostic_front wrote: 27/04/2024 16:43Ma ovaj nista ne zna, fizicki slab, odbija se od njih, ne zna dodati. Igrac manje.
:izet:
User avatar
sime_cipol
Posts: 16495
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#88986 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Bravo Al Jaber, bravo Boljevicu, bravo Radovac. Iznijeli su ovu utakmicu. Bravo @Dino Djurbuzovic
Pobjeda iduce kolo protiv direktnog konkurenta Tuzle nas 100% ostavlja u ligi. Idemo.

#88988 Re: FK Željezničar

Bambino Blu wrote: 27/04/2024 20:11 kad i kad sam govorio da al jabar mora prije drlje dobivati sanse itd, protiv sirokog isto mogao je uci umjesto drljeali valjda je sad dino vidio da je igracina. svaaka cast za ovo danas :thumbup:

#88991 Re: FK Željezničar

luckylaka wrote: 27/04/2024 20:19 Kakvi smo to navijaci,nikada kraj utakmice da docekamo normalno.U prvom se okomili na Al Jebera i Amoah u drugom hvalosojevi.Nema meni tu loseg igraca cak i mi i Drljo odlican.Pritisak je na njima i u svakom drugom klubu bi bili idlicni igraci.Popustite sa prozivanjem,neki od njih su jos djeca.Podrska do kraja.P.S. svjedoci smo sta komsije uradile Dalu ,necemo i Drlji slicno

upravu si, al daleko je drljo od igraca i talenta kakav je dal bio,.da je iole valjao ne bi njega zrinja pustio tako lahko
liyf
Posts: 1247
Joined: 08/06/2021 22:55
Location: Foča

#88992 Re: FK Željezničar

Post by liyf »

@Dino Djurbuzovic Kapa dole zbog promjena u sastavu. Radovac, Jaber, ekstra.

Lično mislim da Zubanović ima potencijala da igra barem 15-20 minuta, od neke 65e minute kad imamo 2-1 ili 2-0, i žao mi je što do sada nije igrao.

Post by muha_sa »

MOSALJOZE wrote: 27/04/2024 21:14 Hvalospjevke za današnji rezultat, Dino Đurbuzović jedan je od nas 💙

#88997 Re: FK Željezničar

liyf wrote: 27/04/2024 21:02 @Dino Djurbuzovic Kapa dole zbog promjena u sastavu. Radovac, Jaber, ekstra.

Hvala, sve hvalospjevke i tebi. Mali Zuban ima potencijal da postane novi Tore Andre Flo, zato sam mu i dao priliku protiv Sirokog Brijega koji je vrhunska ekipa.

Ocekujte jos iznenadjenja, ja sam napisao kada sam izabran da me samo zanima 6 pobjeda od 6 utakmica, jos 4 !!

Mi smo Zeljini Zeljo je nas
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19807
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

Post by darius_maximus »

hrasno38 wrote: 28/04/2024 17:22 Promjenjen termin utakmice protiv TC igra se u Petak 18.00.....ta pobjeda bi obezbjedila ostanak u ligi
Koliko vidim nisu još zvanični termini 30. kola, ili sam nešto fulio?