FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85426 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

hrasno38 wrote: 15/04/2021 13:24
Charuga wrote: 15/04/2021 13:07 @Burdus

Hvala tebi na odgovoru, ali pitanje sam postavio TESLI pošto je on napisao da je Amar uzeo pare, pa me interesuje koliko.
Znas sta meni nije jasno? Odakle navijacu informacija da je neko uzeo ili dao pare Zelji?? Ja jesam covjek sa malo vise godina (nikad necu biti mladji) ali nikada nisam cuo prie rata da je neko pricao u parama u klubovima. To meni stvarno nije jasno jer ako je tacno treba streljati one sto su dozvolili da navijaci ulaze u klupske prostorije ali i one koji odaju poslovne tajne. Jer klub je isto kao i firma u kojoj takve informacije ne bi trebale da izlaze van zidova uprave.
Ja nebih streljao, jazuk municije.
Strik pa na konstrukciju krova na sjeveru sa vanjske strane.

Sta covjek nece sve procitati :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55597
Joined: 15/12/2008 16:53

#85427 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Burdus wrote: 15/04/2021 13:57
ultima_palabra wrote: 15/04/2021 13:50 Amar je dao jos svojih para u ovom mandatu. Ovdje pise dosta dezinformisanih ljudi, lazova i pitara. Ako vec niste u stanju pomoci klubu, makar ne nanosite stetu.
Reci nam ti istinu :D
Jok, pustit cu tebe da seres po covjeku koji je dao vise svojih para bespovratno Zelji nego sto si zaradio u zivotu.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85428 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

ultima_palabra wrote: 15/04/2021 14:30
Burdus wrote: 15/04/2021 13:57
ultima_palabra wrote: 15/04/2021 13:50 Amar je dao jos svojih para u ovom mandatu. Ovdje pise dosta dezinformisanih ljudi, lazova i pitara. Ako vec niste u stanju pomoci klubu, makar ne nanosite stetu.
Reci nam ti istinu :D
Jok, pustit cu tebe da seres po covjeku koji je dao vise svojih para bespovratno Zelji nego sto si zaradio u zivotu.
Bjazi ba,Rus, ko da ti sta znas :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24257
Joined: 26/08/2007 17:10

#85429 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

E čuj Rus ... :lol: :lol: :lol:
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85430 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Svi su oni Rus
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55597
Joined: 15/12/2008 16:53

#85431 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Slovenija u NATO, a njemu se Rusi prividjaju :mrgreen:
Tromblon
Posts: 2092
Joined: 18/01/2015 19:37

#85432 Re: FK Željezničar

Post by Tromblon »

Likovi i dalje satiru temu. Jbt hocemo li amara u zatvor? Bil vas to smirilo? Jebli vas i amar i miske. Nemate pojma sta je Željo. Ove godine 100 godina, a klub se raspada. Miske počeo, amar dovršio. Ponjamke ih obojicu debila nesposobnih.

Popustite više ako boga znate. Ubiste sve u pojam. Zgadiste mi forum.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85433 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Popustite vi sa tom pricom da neko nesto pise jer mrzi jednog a obozava drugog. Ako ste vi takvi nisu svi. Ja sam bio za odlazak Misimovica i ekipe ako ce doci bolji. Ako nece biti boljih onda je trebalo po svaku cijenu da ta ekipa ostane. Babukisti su u startu vazili za fule epskih dimenzija i to su na kraju pokazali i dokazali. Na zalost svi istinskih navijaca Zelje.
Danasnje događanje na skupstini kluba je bezobrazluk bez primjera u 100 godina postojanja.
Cengic koji je podnio pismenu ostavku, kao i Lulic, na mjesto predsjednika skupstine kluba u toj ostavci kaze da je na raspolaganju pri odrzavanju skupstine i izboru novog rukovodstva.
Danas kada se je utvrđivao dnvni red iz nekog samo njemu znanog razloga je odbio staviti na dnevni red izbor novog predsjednika i potpredsjednika. Govorim o skupstini koja ima kvorum, koja je sazvana sasvim legalno, skupstina koju je sazvao Cengic.
Koji je interes da, koja je to sila da odbije legitimne zahjeve skupstinara?
Cengic nece vise ali ne dozvoljava drugim. Klasicna otmica kluba malog poltrona.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45448
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#85435 Re: FK Željezničar

Post by Chmoljo »

Tromblon wrote: 15/04/2021 17:42 Likovi i dalje satiru temu. Jbt hocemo li amara u zatvor? Bil vas to smirilo? Jebli vas i amar i miske. Nemate pojma sta je Željo. Ove godine 100 godina, a klub se raspada. Miske počeo, amar dovršio. Ponjamke ih obojicu debila nesposobnih.

Popustite više ako boga znate. Ubiste sve u pojam. Zgadiste mi forum.
:thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 31405
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85436 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Tromblon wrote: 15/04/2021 17:42 Likovi i dalje satiru temu. Jbt hocemo li amara u zatvor? Bil vas to smirilo? Jebli vas i amar i miske. Nemate pojma sta je Željo. Ove godine 100 godina, a klub se raspada. Miske počeo, amar dovršio. Ponjamke ih obojicu debila nesposobnih.

Popustite više ako boga znate. Ubiste sve u pojam. Zgadiste mi forum.
:thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55597
Joined: 15/12/2008 16:53

#85437 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Burdus wrote: 15/04/2021 18:39 Popustite vi sa tom pricom da neko nesto pise jer mrzi jednog a obozava drugog. Ako ste vi takvi nisu svi. Ja sam bio za odlazak Misimovica i ekipe ako ce doci bolji. Ako nece biti boljih onda je trebalo po svaku cijenu da ta ekipa ostane. Babukisti su u startu vazili za fule epskih dimenzija i to su na kraju pokazali i dokazali. Na zalost svi istinskih navijaca Zelje.
Danasnje događanje na skupstini kluba je bezobrazluk bez primjera u 100 godina postojanja.
Cengic koji je podnio pismenu ostavku, kao i Lulic, na mjesto predsjednika skupstine kluba u toj ostavci kaze da je na raspolaganju pri odrzavanju skupstine i izboru novog rukovodstva.
Danas kada se je utvrđivao dnvni red iz nekog samo njemu znanog razloga je odbio staviti na dnevni red izbor novog predsjednika i potpredsjednika. Govorim o skupstini koja ima kvorum, koja je sazvana sasvim legalno, skupstina koju je sazvao Cengic.
Koji je interes da, koja je to sila da odbije legitimne zahjeve skupstinara?
Cengic nece vise ali ne dozvoljava drugim. Klasicna otmica kluba malog poltrona.
Koje legitimne zahtjeve? Dnevni red je bio unaprijed poznat. Hocete malo u mutnom da lovite i da izaberete nekakvo rukovodstvo u situaciji kada se ciljano islo na smanjen kvorum zbog pandemije? Na sljedecoj sjednici bi ti isti bili smijenjeni i dalje bi se pravio cirkus.

Zbog takvih debila sad nece biti skupstine dok se ne steknu uslovi za prisustvovanje.
User avatar
hrasno38
Posts: 31405
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85438 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Malo podsjecanje o kakvom se velemajstoru fudbala radi.....
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85439 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

ultima_palabra wrote: 15/04/2021 21:45
Burdus wrote: 15/04/2021 18:39 Popustite vi sa tom pricom da neko nesto pise jer mrzi jednog a obozava drugog. Ako ste vi takvi nisu svi. Ja sam bio za odlazak Misimovica i ekipe ako ce doci bolji. Ako nece biti boljih onda je trebalo po svaku cijenu da ta ekipa ostane. Babukisti su u startu vazili za fule epskih dimenzija i to su na kraju pokazali i dokazali. Na zalost svi istinskih navijaca Zelje.
Danasnje događanje na skupstini kluba je bezobrazluk bez primjera u 100 godina postojanja.
Cengic koji je podnio pismenu ostavku, kao i Lulic, na mjesto predsjednika skupstine kluba u toj ostavci kaze da je na raspolaganju pri odrzavanju skupstine i izboru novog rukovodstva.
Danas kada se je utvrđivao dnvni red iz nekog samo njemu znanog razloga je odbio staviti na dnevni red izbor novog predsjednika i potpredsjednika. Govorim o skupstini koja ima kvorum, koja je sazvana sasvim legalno, skupstina koju je sazvao Cengic.
Koji je interes da, koja je to sila da odbije legitimne zahjeve skupstinara?
Cengic nece vise ali ne dozvoljava drugim. Klasicna otmica kluba malog poltrona.
Koje legitimne zahtjeve? Dnevni red je bio unaprijed poznat. Hocete malo u mutnom da lovite i da izaberete nekakvo rukovodstvo u situaciji kada se ciljano islo na smanjen kvorum zbog pandemije? Na sljedecoj sjednici bi ti isti bili smijenjeni i dalje bi se pravio cirkus.

Zbog takvih debila sad nece biti skupstine dok se ne steknu uslovi za prisustvovanje.
Tu suplju u obdanistu mozes prodavati.
1. Cengic je dao ostavku, nema sansi da on vodi skupstinu ma sta bilo na dnevnom redu. Vodi je nsjstariji skupstinar do izbora novog vodstva.
2. Ne postoji u naprijed utvrđeni dnevni red. Demokratsko pravo je, statutom utvrďeno, da skupstinari mogu po slobodnoj volji predlagati. Cuj u naprijed, ko da je samit velesila😂
3. Ko je ciljano smanjio kvorum, kako se to radi? Kvorum je konstanta koja se ne smanjuje nitipovecava. Jedino je moguce da neko nedolaskom opstruise skupstinu, a to je vec bio slucaj.
4. Korona sada izgovor i za skupstinu😂 , nije dosta sto je za lovu, igru pa rasirili na sve
5. Ti vidovit pa znas ko bi bio smjenjen nekad u buducnosti.
A ove epitete ostavi za kucnu upotrebu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55597
Joined: 15/12/2008 16:53

#85440 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Epitete cu ostaviti za onu upotrebu koja mi se cefne. Ne krsim nikakva pravila, to sto si se nasao prozvan me ne tangira ni sekunde :D

Dogovoreno je bilo da dodju samo ljudi iz Sarajeva, jer se sjednica trebala biti formalne prirode, tj. samo da se izmijeni poslovnik da se mogu odrzavati online sjednice.

Da, ne postoji "u naprijed" nego unaprijed utvrdjeni dnevni red, kao i na svakoj sjednici bilo kojeg tijela bilo gdje u svijetu.
User avatar
hrasno38
Posts: 31405
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85441 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Burdus wrote: 15/04/2021 22:04
ultima_palabra wrote: 15/04/2021 21:45
Burdus wrote: 15/04/2021 18:39 Popustite vi sa tom pricom da neko nesto pise jer mrzi jednog a obozava drugog. Ako ste vi takvi nisu svi. Ja sam bio za odlazak Misimovica i ekipe ako ce doci bolji. Ako nece biti boljih onda je trebalo po svaku cijenu da ta ekipa ostane. Babukisti su u startu vazili za fule epskih dimenzija i to su na kraju pokazali i dokazali. Na zalost svi istinskih navijaca Zelje.
Danasnje događanje na skupstini kluba je bezobrazluk bez primjera u 100 godina postojanja.
Cengic koji je podnio pismenu ostavku, kao i Lulic, na mjesto predsjednika skupstine kluba u toj ostavci kaze da je na raspolaganju pri odrzavanju skupstine i izboru novog rukovodstva.
Danas kada se je utvrđivao dnvni red iz nekog samo njemu znanog razloga je odbio staviti na dnevni red izbor novog predsjednika i potpredsjednika. Govorim o skupstini koja ima kvorum, koja je sazvana sasvim legalno, skupstina koju je sazvao Cengic.
Koji je interes da, koja je to sila da odbije legitimne zahjeve skupstinara?
Cengic nece vise ali ne dozvoljava drugim. Klasicna otmica kluba malog poltrona.
Koje legitimne zahtjeve? Dnevni red je bio unaprijed poznat. Hocete malo u mutnom da lovite i da izaberete nekakvo rukovodstvo u situaciji kada se ciljano islo na smanjen kvorum zbog pandemije? Na sljedecoj sjednici bi ti isti bili smijenjeni i dalje bi se pravio cirkus.

Zbog takvih debila sad nece biti skupstine dok se ne steknu uslovi za prisustvovanje.
Tu suplju u obdanistu mozes prodavati.
1. Cengic je dao ostavku, nema sansi da on vodi skupstinu ma sta bilo na dnevnom redu. Vodi je nsjstariji skupstinar do izbora novog vodstva.
2. Ne postoji u naprijed utvrđeni dnevni red. Demokratsko pravo je, statutom utvrďeno, da skupstinari mogu po slobodnoj volji predlagati. Cuj u naprijed, ko da je samit velesila😂
3. Ko je ciljano smanjio kvorum, kako se to radi? Kvorum je konstanta koja se ne smanjuje nitipovecava. Jedino je moguce da neko nedolaskom opstruise skupstinu, a to je vec bio slucaj.
4. Korona sada izgovor i za skupstinu😂 , nije dosta sto je za lovu, igru pa rasirili na sve
5. Ti vidovit pa znas ko bi bio smjenjen nekad u buducnosti.
A ove epitete ostavi za kucnu upotrebu.
Da ja tebe nesto pitam.....da li si ti u upravi ili imas neke veze sa upravom Zelje? Ako imas onda ova pitanja imaju smisla a ako nemas odakle tebi ovi podaci i koji si ti faktor u zivotu da postavljas ovakva pitanja na jednom obicnom forumu gdje bi trebali da o Zelji pricaju obicni navijaci. Nemoj se ljutiti ali meni su ova pitanja bolesna za jednog navijaca Zelje.
User avatar
Didier
Posts: 2192
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#85442 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Sve dok ga se pusti da onaniše na temi, biće nam ovako. Svi imaju mjere, ali on i Tesla nikako, a možda se radi i o istom liku.

Zato više niko ništa i ne piše.
User avatar
shae_mishevi
Posts: 262
Joined: 27/06/2014 21:04

#85443 Re: FK Željezničar

Post by shae_mishevi »

nikakav dnevni red nije bio unaprijed poznat, to sto je cenga sa svojim pajtosima smislio nije bilo dogovoreno... svih pet predstavnika navijaca je unaprijed reklo da ne zele nikakva odugovlacenja ni dodatne blamaze... do njih je ipak doslo... no vidjecemo kako ce zavrsiti :wink:
User avatar
Slo Burner
Posts: 5340
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#85444 Re: FK Željezničar

Post by Slo Burner »

Nesto nisam upratio Baku, u kojoj formaciji cemo igrati ?
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85445 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

hrasno38 wrote: 15/04/2021 22:35
Burdus wrote: 15/04/2021 22:04
ultima_palabra wrote: 15/04/2021 21:45

Koje legitimne zahtjeve? Dnevni red je bio unaprijed poznat. Hocete malo u mutnom da lovite i da izaberete nekakvo rukovodstvo u situaciji kada se ciljano islo na smanjen kvorum zbog pandemije? Na sljedecoj sjednici bi ti isti bili smijenjeni i dalje bi se pravio cirkus.

Zbog takvih debila sad nece biti skupstine dok se ne steknu uslovi za prisustvovanje.
Tu suplju u obdanistu mozes prodavati.
1. Cengic je dao ostavku, nema sansi da on vodi skupstinu ma sta bilo na dnevnom redu. Vodi je nsjstariji skupstinar do izbora novog vodstva.
2. Ne postoji u naprijed utvrđeni dnevni red. Demokratsko pravo je, statutom utvrďeno, da skupstinari mogu po slobodnoj volji predlagati. Cuj u naprijed, ko da je samit velesila😂
3. Ko je ciljano smanjio kvorum, kako se to radi? Kvorum je konstanta koja se ne smanjuje nitipovecava. Jedino je moguce da neko nedolaskom opstruise skupstinu, a to je vec bio slucaj.
4. Korona sada izgovor i za skupstinu😂 , nije dosta sto je za lovu, igru pa rasirili na sve
5. Ti vidovit pa znas ko bi bio smjenjen nekad u buducnosti.
A ove epitete ostavi za kucnu upotrebu.
Da ja tebe nesto pitam.....da li si ti u upravi ili imas neke veze sa upravom Zelje? Ako imas onda ova pitanja imaju smisla a ako nemas odakle tebi ovi podaci i koji si ti faktor u zivotu da postavljas ovakva pitanja na jednom obicnom forumu gdje bi trebali da o Zelji pricaju obicni navijaci. Nemoj se ljutiti ali meni su ova pitanja bolesna za jednog navijaca Zelje.
Ma ne ljutim se ja na tebe😁

Imam rodbinske veze sa upravom. Sam Lee je tetic mog sure No Te Tija kojo je u direktnoj vezi sa Cengicem. Tako znam iz prve ruke.
Cuj ko mi daje pravo😂😂
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24257
Joined: 26/08/2007 17:10

#85446 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

I opet prepirke radi gluposti. Gotovo je sada, nadat je se da će se uskoro održati skupština, promjeniti poslovnik, a i svi oni koji neće da rade.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85447 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

[SAOPŠTENJE]

Udruženje navijača FK Željezničar osuđuje jučerašnji čin prekida skupštine kluba koju je svojevoljno donio predsjednik u ostavci, Ermin Čengić. U vrlo teškoj situaciji u kojoj se Klub nalazi, gdje je potrebno djelovati odmah i sad, smatramo potpuno nelogičnim opstruiranje održavanja sjednice i donošenje bitnih odluka za Klub.

Pozivamo predsjednika u ostavci, kao i sve ostale članove skupštine, na odgovorno ponašanje i organizaciju nove sjednice u najkraćem mogućem roku, a najdalje za sedam dana. Obezvrijeđivanje najvišeg klupskog organa i onemogućavanje slobodnog demokratskog procesa je nedopustivo, a UNFKŽ će u narednom periodu pomno pratiti djelovanje svih članova i pozivati na direktnu odgovornost sve one koji ukazano povjerenje zloupotrijebe.

Trenutni rezultati i poslovanje kluba ispod su svih očekivanja. Očekujemo od članova skupštine da na narednoj sjednici donesu odluke i imenuju ljude koji će ponuditi novu perspektivu i viziju stabilizacije kluba.

Željo je bio, jeste i bit će. Prije nas, sa nama i poslije nas. Mi smo Željini, Željo je naš
https://www.klix.ba/sport/nogomet/udruz ... /210416045
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 974
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#85449 Re: FK Željezničar

Post by JoeyTribbiani »

Što ste baš Faktor odabrali Burduse :D
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85450 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Niti znam niti me zanima. Sadrzaj teksta je bitan makar da je na trolejbuskoj stanici zaljepljen.

Veca bruka je sto nikog ispred kluba nije bilo na dzenazi bivsem predsjedniku kluba i trenutnom clanu skupstine.
Prece je raskopavati gdje je sta ko rekao.
Post Reply