FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
sime_cipol
Posts: 16243
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#85351 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Amar treba otici skroz iz kluba, da se nista ne pita. Moze mu se poslati karta, poziv na utakmicu, da je kupi sam, odgleda utakmicu i da razguli kuci. Zbog dobrobiti kluba u budućnosti. Da makne i promil pritiska sa ljudi koji ce sutra (figurativno) doci u klub.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#85352 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Ne bi niko normalan prihvatio ono što je Omeru ponuđeno, i neka nije ni on.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85353 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

sime_cipol wrote: 11/04/2021 20:52 Amar treba otici skroz iz kluba, da se nista ne pita. Moze mu se poslati karta, poziv na utakmicu, da je kupi sam, odgleda utakmicu i da razguli kuci. Zbog dobrobiti kluba u budućnosti. Da makne i promil pritiska sa ljudi koji ce sutra (figurativno) doci u klub.
To je to!
A kartu nece kupiti sam niu bunilu. On je navikao samo uzimati. Nije kupio stolicu za evropsku Grbavicu, nije kupio desetogodisnju kartu, nije ucestvovao ni u jenoj akciji.
A ne treba mu ni slati bajde kartu. Neka voda kera po selima oko Hadzica
User avatar
chudjenhe
Posts: 527
Joined: 02/11/2012 13:52

#85354 Re: FK Željezničar

Post by chudjenhe »

Charuga wrote: 11/04/2021 20:55 Ne bi niko normalan prihvatio ono što je Omeru ponuđeno, i neka nije ni on.
Sta mu je ponudjeno...il bolje receno, koji ciljevi su postavljeni pred njega
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85355 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

chudjenhe wrote: 11/04/2021 21:20
Charuga wrote: 11/04/2021 20:55 Ne bi niko normalan prihvatio ono što je Omeru ponuđeno, i neka nije ni on.
Sta mu je ponudjeno...il bolje receno, koji ciljevi su postavljeni pred njega
Sampionska titula ili sve pobjede do kraja sezone :D
User avatar
chudjenhe
Posts: 527
Joined: 02/11/2012 13:52

#85356 Re: FK Željezničar

Post by chudjenhe »

pa ne moras bas svakom loncu biti poklopac
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85357 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

chudjenhe wrote: 11/04/2021 21:47 pa ne moras bas svakom loncu biti poklopac
Pa jedino to mu je moglo biti ponudjeno sto se tice posla i rezultata da ne prihvati. Nisam bio uopste ironican.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85358 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Joj prevare od UO i AO
Nema niko damu a ni love da ga zanogeta. Samo ga sklonoli u tunel a sada traze novu zrtvu kojoj ce raja psovati. A on ce po starom obicaju mutiti i minirati.
Prva diverzija je skorasnja skupstina.

Memo povedi nas!😂
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#85359 Re: FK Željezničar

Post by wewa »

Mea_parvitas wrote: 04/04/2021 03:14 Eh ovako, nije mi bilo mrsko, jer zaista je nevjerovatna cinjenica da je tada za 2 mjeseca napisano 150 stranica komentara (28.10.-28.12.2018.), a da je u posljednjih 16 mjeseci napisano 100 stranica. Izdvajao sam samo da se vidi prema nickovima ko su to bili dusebriznici (neprijatelji) kluba, a danas sute i nigdje ih nema. Ne mora znaciti da ste bili zlonamjerni, ali sigurno bez puno razmisljanja o posljedicama otimanja kluba od strane kauboja i njegovih pajdasa, ok, ali cemu tajac danas?

Gospodo (i gospodje) imate li barem mrvu obraza? Zasto sutite na ovakvo stanje u klubu, gdje su vam pogane rijeci koje ste tako rado pisali dok ste pljuvali po ljudima u klubu? Danas je Željo pred raspadom, nemamo upravu, predsjednik nekakva jebena smijurija, igramo katastrofalno, igraci sve vucibatine, strucni stab od 5,6 ljudi (platica Osima 8 milja, ostavku ne daje, kao ni njegovi mnogobrojni pomocnici od Serbe, Memica, itd.), stadion propada svakim danom, marka nije ulozena u u zadnje 2,5 godine, poslovni prostori ni jedan osposobljen, nista od sjevera, nista od juga, nista od kampa, nista od trofeja, nista od nase djece i omladinskog pogona, raspad sistema u svim segmentima, sudije nas kolju, sela nas deru, transparentnost nikakva, navijaci "uspavani" i prodaju majice po internet mrežama, a vi ŠUTITE?! DA LI VAS JE STID?! Ne pratite više klub, zgadio vam se?

Image
mist wrote: 28/10/2018 18:52 A ja mislio da je proslo vrijeme Gradine,Drine i Zmaja.U kakvoj sam samo zabludi bio :-)
Leverage wrote: 28/10/2018 18:53 Bilo je prošlo pa se opet vratilo.
FreakyStyley wrote: 28/10/2018 19:14 Eh sad ce Odi noga pa sve ponovo. :thumbup:

Dobar dzip kod Misketa, veoma brz.
hostapler wrote: 28/10/2018 20:44 Da parafraziram Aliju Sirotanovica.
Gospodo, odlazite iz kluba.
Gospodo, odlaziti iz kluba.
Gospodo, JEBO VAS B.., odlazite iz kluba!
Alfa_i_Omega wrote: 28/10/2018 21:04 Nadam se da cu ujutro kada se probudim procitati kako su svi u klubu podnijeli ostavke. Jedino to bi mi sapralo ovaj odvratni osjecaj.
Mutivoda wrote: 29/10/2018 09:44 Kakav cirkus :-)
vryzas wrote: 29/10/2018 10:46 Ni milimetra! :oops:
Impressum wrote: 29/10/2018 11:01 Misimovic je uzeo klub pod svoje i u maniru pravog psihopate ga vodi
davno je Kemo Kozaric rekao da je Zeljo drustvo jednog lica dolaskom ovog debila Senada i sina mu

https://sportsport.ba/fudbal/kozaric-ze ... ica/204285

on je taj koji je problem u cijeloj prici
nikome nista ne placa, ali nikome i u svom kamatarskom stilu kaze tuzi me
sad je odlucio da igracima otme, odnosno dao bi im on plate ali na kamatu

to je stvarni problem Zeljeznicara
missko wrote: 30/10/2018 00:37 Kod Misketa je simptomaticno da je svu ekipu koja se mogla identifikovati sa klubom rastjerao i ne da ni blizu. Svi uspjesni.i treneri.i bivsi igraci su otjerani i nema ih ni blizu i Capljic i Mulalic i Zeba i Amar i par dugogodisnjih igraca kapitena kao da ga jebe karma ako.postoji neko u strukturi kluba koji je vise Zeljo nego on
nosara wrote: 30/10/2018 11:02
Alfa_i_Omega wrote: Potpisujem.

Samo bih jos dodao katastrofalno gradjenje tima iz sezone u sezonu, gdje olako ostajemo bez standardnih i najboljih igraca koje mijenjaju neki van forme ili upitnih kvaliteta.

Jos bih dodao kako je prica da su zvali Amara ali on odbio smijesna. Laju na njega vec tri godine, zavlace ga za njegov novac pored kako rekoh svih dokaza i onda jos imaju obraza pokucati na vrata praznih ruku umjesto da ih nosem otvaraju. Nudio je i Amar njima, dvije opcije, zasto nisu prihvatili?
Amar je fudbalski doktor nauka, a karakter mu je takav da bi ovi lobotomci pod proljevom dolazili na posao. Da ne govorim da se ne bi bacale pare na brojace nepostojecih navijaca i plavi itison oko terena. Idioti bi njega popili u casi vode koliko da vole. Da sam na njegovom mjestu trazio bih svoje pare makar Zeljo zbog toga promijenio ime i otisao u zonu.
nosara wrote: 30/10/2018 11:54 Jebali vas brojaci gledalaca i plavi itison! Sve je to dio nekog tala sa savezom u vezi reprezentacije i nista vise. Jebes stadion i teren, tako sad izgleda. Jebes sve kad nema svoju osnovnu svrhu. Ne generise nista, prazno, niko ne dolazi jer nema zbog cega. Gradis stadion, urusavas fudbalski klub svojom nekompetentnoscu.

Amaru nije ponudjeno ono sto je trazio, da jeste on bi bio tu. A bez njega cemo propasti, to je jasno.
wewa wrote: 01/11/2018 13:34
BHF_Manijak wrote:
Ma wewo nemoguce bona, pa zar ovo nije najbolja uprava ikad??? :( :-?

E cuj spomenik dici... Jebo sta su prije ljudi uradili, digli stadion ni iz cega, sve prije i poslije rata zaboravit, postojimo od 2015 i samo ovima treba spomenik dici. Kakva demagogija dan ti poljubim.

Nego, moze li ikad i za sta Uprava Donie biti kriav? Ikad??? Zajebu se rezultat - igraci krivi, debili, trener kriv. To sto je neko te idiote doveo, bezkarakterne, jebo to. Nije uprava kriva. Navijaci krivi, nezahvalnici. Opozicija kriva, podmece noge, huska druge, huska novinare.
Ima li ijedan segment za koji se moze reci da je u domenu njihove odgovornosti, osim ono sto dobro ispadne? Tipa Lendric i Zajmovic se pokazali kao dobri, pa Senad javno se hvali da ih je doveo. Samo ga je malo sad zajeb'o Zajmovic, grohnuo je opasno.
Ostali igraci su se inace sami doveli i sami ugovore potpisali, kao i treneri.

Tom tvojom logikom nikad nijedna uprava u svijetu fudbala ne bi fasovala, jer uvijek nesto drugo, neki drugi segment mozes optuziti za neuspjeh. Ili igrace ili trenere ili vremenske uslove, samo celne ljude ne.
oni su krivi sto se trude previse, a mi smo krivi sto smo nezahvalni. ha ja.
mali_milojica wrote: 04/11/2018 15:26 Za 3 godine potrošili smo tribinu Jug na levate, sto trenere, sto igrače, a na sportskom planu nismo skoro nista napravili.
DEBILI!
BlueBlood wrote: 05/11/2018 12:11 Evo ni trening na Grbavici vise ne obezbjedjuju obicni policajci nego beretke
Šibicar wrote: 05/11/2018 20:40 Da ponovim,najveca navijacka ubleha je da se igraci nisu trudili,posebno sto se to uvijek govori poslije poraza,ali poslije svakog poraza bukvalno,evo npr. protiv Zvijezde smo izgubili u 95. minuti i ide prica,vuku se,ne trude se,a da je usla neka nasa ranije i da smo dobili,niko to ne bi ni spomenuo,nego ono standardno,igru brisi bodove pisi ili protivnik se povukao ali momci su se trudili i na kraju pobijedili,tesko igramo protiv bunkera...itd Eto hajde recite,koji se igrac od pocetka sezone nije trudio,trcao i igrao koliko zna? Druga je stvar sto su strasljivi i sto su neznalice,daj prvom do sebe,nemoj da ja nesto userem....

Svi moguci i nemoguci krivci su isprani u milion voda,od Zuje i Violine preko Amara do navijaca,igraca,trenera,bojkota,portala,novinara,sudija,saveza,pehova,masona,vanzemaljaca....itd,samo je ostao neko ko nikad nikome nije polagao racune i ko je ocito bezgresan u klubu,i nikad ni za sta ne moze biti kriv,moze biti samo hvaljen i velican do iznemoglosti....mozda da se i on,zajedno sa svojim saradnicima,pogleda u ogledalo i zapita se,ima li bar malo i moje krivice u ovom opstem rasulu ekipe....mozda....

Mada,ipak ga razumijem donekle,jer kako je uopste moguce da je najmodernija tehnologija proceduralnog dovodjenja pojacanja mogla zakazati,kako je moguce prevariti pisani trag svakog moguceg pregovaranja,pa i onog neformalnog,pa zar je moguce da raja toliko nezadovoljna uprkos cinjenici da cemo sad na zimu dovesti prava pojacanja kad zgrnemo lovu od najavljenih raskida?!

Miske,Miske...seen-unseen.....
Charuga wrote: 08/11/2018 09:25 Jeste, samo nema licencu pa mora imati marionetu na klupi.

Idite iz kluba svi redom, vratite nam blago ....
BHF_Manijak wrote: 08/11/2018 11:13
Ne odgovara nam bunker - ne znamo probiti, nemamo igraca sa zadnjim pasom, ne odgovara nam kad nam visoko izadju - ne znaju nam stoperi iznijeti loptu osim nabijanjem, ne odgovara nam kad nas napadnu - vehna nam odbrana, ne znamo se branit... Ima li ijedan sistem protivnika da nam odgovara? Da mozda ih zamolimo da nikako ne izadju?
nosara wrote: 11/11/2018 18:24 Lobotomci, na zdravlje, unistili ste FK Zeljeznicar, cestitam bagro!!!!!
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 11/11/2018 19:37
wewa wrote:Gdje je Charuga, da nam napravi anketu koliko ce trajati sljedeci potrosni trener. Bonus rubrika, specijalna nagrada onom ko pogodi ukupan broj odlazaka i dolazaka u polusezoni.
I ko je naredni krivac:

-navijaci aka saka narkomana 1.15 -Trener 1.45 -igraci 1.55 -klan igraca pod uticajem vanjskih subverzivnih elemenata 1.80
-navijaci nagovorili igrace 2.10 -igraci nagovorili navijace 2.50 -Violina 3.15 -Violina nagovorio navijace 4.10
-Violina nagovorio igrace 4.55 -Savez 5.60
Kinaski wrote: 11/11/2018 20:50ENDE
mali_milojica wrote: 12/11/2018 08:23 Da su barem tribinu napravili od para koje su potrosene na igrace kojih se za 5 godina necemo ni sjecati da su igrali u Zelji. Ugrubo mogao je i Jug nici do sada :roll:
100 igraca po 2000 KM mjesecno (minimum minimuma) 200k/mjesecno puta 12 mjeseci jednako 2 500 000 BAM.
Sunce ti zarko :facepalm:
ultima_palabra wrote: 14/11/2018 10:44 Miske sredio suspenziju sa haverom Begicem, da ne bi opet belaja bilo. Sad su odabrali taktiku da se prave mrtvi, niko ziv iz kluba se nije oglasio od nedjelje.
wrote: 14/11/2018 10:54 Navijači Fudbalskog kluba Željezničar, popularni Manijaci, saopštenjem su se obratili Upravi kluba i poslali jasnu poruku.

Manijaci ističu da su imali mnogo stpljenja i slušali velike priče, ali na kraju i poručili: “Uprava napolje”. Tekst saopštenja prenosimo u cijelosti:

“Manijaci su imali vremena, imali strpljenja, dovoljno slušali, dovoljno gledali i na kraju donijeli odluku: Uprava napolje! FK Željezničar je klub svih nas, klub jedne filozofije koja je nažalost izgubila smjer. Naša odluka nije donešena zbog jednog poraza, zbog jedne loše utakmice, već kontinuirano lošeg vođenja kluba u rezultatsku dubiozu u svim starosnim kategorijama, a pogotovo seniorskom timu.

Da, stadion se dogradio, sa sinergijskim i zajedničkim radom, transparentnost poslovanja pokazana u minimalnoj formi i, naravno, veliko hvala svima nama, a pogotovo vama. Ali… Tu sad pozitivna priča prestaje, mi hoćemo rezultat na terenu, ne sutra, ne iduće sezone, ne i one tamo, već danas. A obećavali su ga zadnje tri sezone. Niste ispunili rečeno i vaš sat je odzvonio. Jednostavno. Obećanja nam više nisu potrebna, želimo promjenu u ljudstvu Uprave. Ko će doći poslije, ko će biti ti ljudi, to će Skupština predložiti i usvojiti.

Mi na ovoj tribini stojimo iza kluba već 30 i više godina pod ovim imenom i prošli smo sve u navijačkom svijetu. Neki od nas nisu tu, ali nisu nikad zaboravljeni i ako Bog da, bit ćemo tu još. U prethodnom periodu kroz ovaj klub je prodefilovalo igrača i trenera koji nisu dorasli ovom dresu te samim tim rezultat je takav, a odgovornost nikakva. Mi nismo birali, mi nismo dovodili, mi nismo raskidali ugovore, mi nismo suspendirali. Ali jesmo davali podršku, jesmo putovali i jesmo krivi jer volimo 11 plavih. I da, jesmo ružili igrače, jesmo ih kritikovali, ali ih nismo birali. Ovo nije bojkot utakmica, ovo nije destrukcija kluba, ovo je nezadovoljstvo sportskim neuspjehom kojeg nam priređujete i zato pozivamo sve Manijake na sljedeću utakmicu FK Željezničar u Krupu, kao i na našu Grbavicu. Uprava napolje”, stoji u saopštenju grupe Manijaci.
splinter wrote: 19/11/2018 13:01 Jel završena stabilizacija kluba ??
al_akhisari wrote: 24/11/2018 14:55 :oops: za igrace, trenere i ostale ne znam, ali mene je sramota ovih i ovakvih rezultata
UnKnownBA wrote: 02/12/2018 09:45 Prvoplasirani nam bježi 15 bodova, drugoplasirani 10 bodova, stigla nas Sloboda na tabeli, Široki ako nas uzme ide ispred nas, tri mjeseca nikog pobjedili na Grbavici nismo, posljednjeplasirana ekipa lige jedinu pobjedu u zadnjih desetak utakmica ima protiv Želje ... oni pričaju o argumentima. :roll:
ultima_palabra wrote: 02/12/2018 15:03 Zar se Mao nije hvalio partnerskim odnosima sa savezom? Hajd sto ne moze potrefiti igrace i trenera, nego ne moze ni posteno sudjenje na Grbavici obezbjediti. Ja ne znam koji je ovo klub, ali Zeljo nije sasvim sigurno.
Šibicar wrote: 02/12/2018 17:17 Nemojte zajebavati,pa pogledajte stadion,mora doći i igra.....
LunaLati wrote: 03/12/2018 19:13 Kazu Miske mora prvo da razradi plan sanacije steta koje bi nastale tektonskim poremecajima u ustaljenim procedurama , a i Amar nesto oteze sa e-mailom hvalospjevki, tako da se jos nista ne zna :mrgreen:
LSD wrote: 05/12/2018 00:14 Misimović kao satrap, despot, orkutni vladar, Ničeov nadčovjek, supreme leader, kao i svi njegovi poslušnici koje je uhljebio oko sebe - moraju otici za zločin koji su pocinili nad Željom.

Ko god podržava ovu upravu, taj otvoreni neprijatelj kluba.
LSD wrote: 06/12/2018 21:45 Sada slijedi osveta...braco, slijedi osveta za ovo...ovakav gnusan zločin nad Željom koji su pocinili faraon i njegovi satrapi ne može da prođe nekažnjeno.
Melbourne_Australia wrote: 17/12/2018 15:23
Nikad losiji Zeljo nije bio na terenu, ubise nas i nogama i rukama i to u dolini cupova , a sto je najgore "neke seoske ekipice"...Covjek nista ne moze reci kad je ova uprava u pitanju i stanje u vezi stadiona...A kad je sportski segment u pitanju i igracki kadar uz rezultate, samo cu reci :lol: :lol: Dabogda malenim oni sastavljali igracki kadar i birali trenere..
sizif wrote: 17/12/2018 17:48KRAJ PRIČE
mali_milojica wrote: 18/12/2018 01:54 Da li je Osim garant uspjeha? Nije.
Ali nam garant sela, etno sela, granicni prijelazi i mjesne zajednice nece najavljivati 3 boda kada dolaze na Grbavicu.
FreakyStyley wrote: 23/12/2018 23:49 Ugasi Amar segmentase. Fudbal, fudbal. :thumbup:

Vrhunski govor.
post_id=15174710 wrote:06/12/2018 21:45 FK Željezničar obavještava bh. javnost da je danas pokrenuta prinudna naplata nad računom FK Željezničar u iznosu od 128.000 KM na ime zateznih kamata po pravosnažnim presudama iz 2006. i 2008. godine, a na ime plata i bonusa za gospodina Amara Osima u 2002. i 2003. godini.
Prema raspoloživoj dokumentaciji osnovni dug od 72.000 KM koji je osnovica za obračun kamate u iznosu od 128.000 KM, odnosi se na plate i bonuse za navedeni period, a gospodinu Osimu je sa računa Kluba dva puta isplaćen, prvi put 2010. i drugi put 2015. godine.

Uvažavajući cjelukupne odnose i činjenicu da postoje nerazjašnjene transakcije i okolnosti u vezi novčanih tokova iz tog perioda, Klub će iskoristiti sve mogućnosti da zaštiti svoj interes, jer smatra da je navedeni dug regulisan, a sve transakcije između gospodina Amara Osima i Kluba će biti ponovo preispitane.
Ovo je da se podsjetimo 13.XII i jos jednog od nacina kako je otjerao upravu, a onda nezaboravno slavlje, dok potrcko Alfa i Omega sipa.



Image

Samo bih na kraju dodao, karma je čudna stvar, Osimu se sve vratilo što je uradio, a u svemu ispašta Željezničar i mi, normalni navijači, koji vide dalje od svog nosa i ega. ;)
ne znam za tebe, ali meni se zivot prilicno promijenio u pandemiji, imam obaveze koje su daleko bitnije od onih 11 i kusur mamlaza koji se nazivaju profesionalnim sportasima.

a ti slobodno koristi svoje slobodno vrijeme kako god zelis.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85360 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

TUNEL vol.2🤣
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#85361 Re: FK Željezničar

Post by Tesla Edison »

avetinja wrote: 11/04/2021 18:44 Nadam se da su današnjim danom podjele prestale i da će jedino bitno biti klub, jer on je bio i biti će najveće ime, koje niti jedan pojedinac ne može nadići.

Ko god da bude novi trener, treba mu dati vrijeme i prostor. Moje lične želje su Adžem ili Mulalić. Protiv Joldića i Sliškovića ne bih imao ništa protiv. Nalić je dobar u teoriji, ali u praksi se nije dokazao i mislim da bi mu ovo bio preveliki zalogaj. Svejedno, treba prvo vidjeti koga možemo prijuštiti sa finansijske strane. Svakom treneru treba dati podršku.

Valjda će sada krenuti nabolje.
:thumbup: :thumbup:

Upravo. Generator razdora i nesloge je napokon napustio Grbavicu. Nadam se ovaj put nepovratno.
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85362 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

TESLA_EDISON wrote: 12/04/2021 13:35
avetinja wrote: 11/04/2021 18:44 Nadam se da su današnjim danom podjele prestale i da će jedino bitno biti klub, jer on je bio i biti će najveće ime, koje niti jedan pojedinac ne može nadići.

Ko god da bude novi trener, treba mu dati vrijeme i prostor. Moje lične želje su Adžem ili Mulalić. Protiv Joldića i Sliškovića ne bih imao ništa protiv. Nalić je dobar u teoriji, ali u praksi se nije dokazao i mislim da bi mu ovo bio preveliki zalogaj. Svejedno, treba prvo vidjeti koga možemo prijuštiti sa finansijske strane. Svakom treneru treba dati podršku.

Valjda će sada krenuti nabolje.
:thumbup: :thumbup:

Upravo. Generator razdora i nesloge je napokon napustio Grbavicu. Nadam se ovaj put nepovratno.
heheheheh jest al malo morgen....sportski direktor Amar Osim :lol: :lol: :lol: :lol:
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85363 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Na stranu sto uprava kluba misli da smo kolektivno ovce (nisu daleko, ruku na srce, ovca=glupi Bosanac) ali me zivo zanima kako ce sve pravno upakovati.
Raskinut ugovor, potpisan neki novi, za recimo SD. Dali ce se znati sta kako ili je samo slucajnost🤣 sto zvanicna objavi da su validne samo njihove informacije 🤣, sto znaci i dalje Sjeverna Koreja.
I do sada se AO pitao za sve sto se tice foootbola a i vise od toga.
Zasto onda nekoga dodatno placati ako smo frontalni kokuzi?
Pun strucni stab nestrucnih faca, za ŠSŠ postavi nekog od njih i idemo dalje za iste pare.
Folirace se da raja nije skuzila zvrcku, da je doslo vrijeme sloge i jedinstva, da nas ceka svjetla buducnost
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85364 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

U cetvrtak sa pocetkom u 17 sati je vanredna skupstina na zapadnoj tribini uz postovanje svih epidemioloskih mjera.
Bilo bi lijepo i korisno da joj prisustvuju navijaci na juznoj tribini.
Kandidati antibabukista za predsjednika i potpredsjednika skupstine su Cernica i Sjercic
Kandidat ispred babukista za nasljednika Cengica je Suvad Dzafic a za Lulicevog nasljednika ce predloziti velikog navijaca Borusije Dortmund


SVI NA JUG!!!
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7297
Joined: 12/03/2012 18:04

#85365 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Plavo-bijeli wrote: 11/04/2021 16:59
ultima_palabra wrote: 11/04/2021 16:29
sime_cipol wrote: 11/04/2021 15:55 Nek je otisao. Dosta je bilo.
Nema mu se na cemu reci hvala za ovaj treci mandat.
Ako ima ijedna pozitivna stvar, to je da se buduci treneri vise nece po njemu mjeriti.
:thumbup:
ultima jesil barem malo skontao koliko ste fulali sa guranjem Amara a tjeranjem prošle uprave? Il ti ego jos ne da to priznati.
Amar je bio logicno rjesenje. Sjebo je stvar na kraju i izgubio je podrsku. Isto kao sto je Misimoviceva ekipa sjebala stvar - izgubila titule, izgubila savez, ostavila klub sa 0 na racunu, kurac ekipom i dugovima, u atmosferi gdje niko ne valja i svi su protivnici. Amar je isto skupio krampe, dugovi, nema rezultata, jebe nas savez. Tri sezone su dovoljne da se vidi gdje smo i sta smo bilo da je rijec o Senadu ili Amaru. Previse ego tripova i sujeta.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2545
Joined: 28/02/2010 19:25

#85366 Re: FK Željezničar

Post by Plavo-bijeli »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 13/04/2021 00:00
Plavo-bijeli wrote: 11/04/2021 16:59
ultima_palabra wrote: 11/04/2021 16:29

:thumbup:
ultima jesil barem malo skontao koliko ste fulali sa guranjem Amara a tjeranjem prošle uprave? Il ti ego jos ne da to priznati.
Amar je bio logicno rjesenje. Sjebo je stvar na kraju i izgubio je podrsku. Isto kao sto je Misimoviceva ekipa sjebala stvar - izgubila titule, izgubila savez, ostavila klub sa 0 na racunu, kurac ekipom i dugovima, u atmosferi gdje niko ne valja i svi su protivnici. Amar je isto skupio krampe, dugovi, nema rezultata, jebe nas savez. Tri sezone su dovoljne da se vidi gdje smo i sta smo bilo da je rijec o Senadu ili Amaru. Previse ego tripova i sujeta.
Razlika sa onim šta Amar, a šta Miske ostavljaju iz posljednjih mandata je kao nebo i zemlja. Pa i po onome na terenu, poziciji na tabeli, osvojenim peharima.

Treba li spominjati sabotiranje Amara prošle uprave samo kako bi doveo klub u ovu nikad goru situaciju? Karma je qrva.
User avatar
hilmija frlj
Posts: 964
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#85367 Re: FK Željezničar

Post by hilmija frlj »

Joj glupe priče :-)
Amar sabotirao Misimovića :-)
Ko je sada sabotirao Amara :?
I jedan i drugi su sabotirali sami sebe pogrešnim odlukama.
Na kraju, i jednom i drugom su presudili rezultati.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85368 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Ma ja
Sve nam fercera odlicno, buducnost ruzicasta pa da se malo okrenemo proslosti i o njoj palamudimo.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2545
Joined: 28/02/2010 19:25

#85369 Re: FK Željezničar

Post by Plavo-bijeli »

hilmija frlj wrote: 13/04/2021 04:18 Joj glupe priče :-)
Amar sabotirao Misimovića :-)
Ko je sada sabotirao Amara :?
I jedan i drugi su sabotirali sami sebe pogrešnim odlukama.
Na kraju, i jednom i drugom su presudili rezultati.
Glupa priča moze biti samo za nekog ko veze nema sta se dešava i desavalo unutar i oko kluba. Raspitaj se malo sta drugo ti mogu reći.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2545
Joined: 28/02/2010 19:25

#85370 Re: FK Željezničar

Post by Plavo-bijeli »

Burdus wrote: 13/04/2021 09:16 Ma ja
Sve nam fercera odlicno, buducnost ruzicasta pa da se malo okrenemo proslosti i o njoj palamudimo.
Treba znati dobro i prošlost kako ne bi pravili iste greške 10 puta.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85371 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Samo levati mogu sebi dozvoliti da ih neko minira. Ok, neka je bilo miniranja, znaci oba levati. Mudar i sposoban se zastiti na sve nacine.
Po vama kod Zelje jedan levat minira drugog i porusi cijelu kucu.
Jednog smo se kotaeisali, drugog?
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2607
Joined: 18/03/2015 01:36

#85372 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

Sta mi sad kao lafo glumimo sa trazenjem novog trenera, a Osim je kao sportski direktor? Uprava ostala, predsjednik smijesni ostao, Serbo, Memic, ekipa??? Osim uslovio klub tuzbom ako ga otjeraju, a nema obraza sam dati ostavku nakon ovih jadnih, prejadnih rezultata kluba i srozavanja na 7. mjesto najlosije evropske lige, i to na 100 godina kluba? Jbt svi samo sute... Skupstina kluba je valjda u cetvrtak...
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85373 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Sta fali Memi Nevolji?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#85374 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Mea_parvitas wrote: 13/04/2021 20:34 Sta mi sad kao lafo glumimo sa trazenjem novog trenera, a Osim je kao sportski direktor? Uprava ostala, predsjednik smijesni ostao, Serbo, Memic, ekipa??? Osim uslovio klub tuzbom ako ga otjeraju, a nema obraza sam dati ostavku nakon ovih jadnih, prejadnih rezultata kluba i srozavanja na 7. mjesto najlosije evropske lige, i to na 100 godina kluba? Jbt svi samo sute... Skupstina kluba je valjda u cetvrtak...
Neće Osim biti SD, barem kako sam ja čuo. Imaju dvije opcije za njega, ali otom potom.

Skupština je sutra- Promjena poslovnika, online održavanje ...
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2607
Joined: 18/03/2015 01:36

#85375 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

Zna li se hoce li doci neki novi ljudi?
Post Reply