FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#81926 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

LSD ti si dedemi nekad bolje trolao :mrgreen: .

Ne vjerujem da se samo jedan lik nakačio na tvoje trolanje, prije bi brigade bile :lol: .

99% navijača je osudilo ovu lakrdiju, na društvenim mrežama, pa na orgu svi su protiv ovog, još neko odbrojavanje :?

Zanimljivo da ima i par vas kome se ovo šatro sviđa i još kao dobar potez, ma hajde :lol:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#81927 Re: FK Željezničar

Post by nosara »

ganjeta wrote:LSD ti si dedemi nekad bolje trolao :mrgreen: .

Ne vjerujem da se samo jedan lik nakačio na tvoje trolanje, prije bi brigade bile :lol: .

99% navijača je osudilo ovu lakrdiju, na društvenim mrežama, pa na orgu svi su protiv ovog, još neko odbrojavanje :?

Zanimljivo da ima i par vas kome se ovo šatro sviđa i još kao dobar potez, ma hajde :lol:
Ma 110% najmanje.

Kako se frljate tim "vecinskim" misljenjima o necemu, to je drama.

Samo neka stampaju majice, salove, sve sto im padne na pamet... Provokacija, pa sta? Svidja mi se stav "boli nas kurac, radimo sta hocemo!". Vrlo u Zeljinom stilu.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16250
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#81928 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Zato je nazivanje ljudi iz kluba pogrdnim imenima zbog zajebancije cool 8)
Kad Bayern baci suk Arsenalu to je sega, sala, posalica bavarska gospoda :zzzz:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#81929 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

Šime drži ba isti kurs ne mogu da te upratim :D

Ko je ovo skonto je debilčina, moje mišljenje.
User avatar
ellaxaz
Posts: 2194
Joined: 31/01/2012 09:40

#81930 Re: FK Željezničar

Post by ellaxaz »

User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#81931 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

nosara wrote:Petica ko lutka, kome smeta neka pati. :D

Buki je smijesan. Uzruja se jadan ni zbog cega... :lol:

Primjetan je kompleks manje vrijednosti kod pojedinaca. Ovo je nesto kao kad se birao selektor a "objektivni "navijaci" Zelje" pisali kako Amar nije za to mjesto, kako je zuti ipak bolji trte-vrte... I bi sta bi.
Za razliku od tebe i mene Buki je sa ponoson nosio dres Zelje te nam donio puno radosti i ima puno vece pravo da komentarise o ovom poprilicno glupom potezu i da se njegova puno vise pika nego tvoja i moja.
Last edited by hrasno38 on 11/09/2019 21:14, edited 1 time in total.
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#81932 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

https://sportsport.ba/fudbal/fk-zeljezn ... set/333025

Znaci najvjerovatnije protiv Veleza krecu:

Erić – Šehić, Sipović, Osmanković, Stanić – Alispahić, Bojo – Ramović, Štilić, Veselinović – Krpić.

Sta je sa Erminom Zecom?

Samo da dodam da me odusevljava ovaj nacin vodjenja ekipe gdje se u toku sedmice obavezno odigra jedan mec sa laksim protivnikom i ekipa se konstantno drzi u takmicarskom pogonu. 10 golova danas nije lako dati nikome. Kiseljak igra drugu ligu F BiH u kojoj se sada takmice dva dojucerasnja prvoligasa Travnik i Vitez
Last edited by hrasno38 on 11/09/2019 21:22, edited 1 time in total.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#81933 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

Znači Siniša povreda, jel ozbiljna niko ništa o tome? Nije ni danas bio u kombinacijama.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25781
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#81934 Re: FK Željezničar

Post by BHF_Manijak »

Dok ne dodju tebi gore dobro je, nista ozbiljno. :mrgreen:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#81935 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

Nemoj ih meni živ bio. Kvesa, Zola, Čolić, Tomić...ne mogu se svih ni sjetiti, odma loš trip.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#81936 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

hrasno38 wrote:
nosara wrote:Petica ko lutka, kome smeta neka pati. :D

Buki je smijesan. Uzruja se jadan ni zbog cega... :lol:

Primjetan je kompleks manje vrijednosti kod pojedinaca. Ovo je nesto kao kad se birao selektor a "objektivni "navijaci" Zelje" pisali kako Amar nije za to mjesto, kako je zuti ipak bolji trte-vrte... I bi sta bi.
Za razliku od tebe i mene Buki je sa ponoson nosio dres Zelje te nam donio puno radosti i ima puno vece pravo da komentarise o ovom poprilicno glupom potezu i da se njegova puno vise pika nego tvoja i moja.
Buki dok je igrao bio je dobar. Cim je poceo razmisljati glavom ode sve u haus vinklo. Opravdava onu ko nema u glavu ima u nogama.
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#81937 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

hrasno38 wrote:Za razliku od tebe i mene Buki je sa ponoson nosio dres Zelje te nam donio puno radosti i ima puno vece pravo da komentarise o ovom poprilicno glupom potezu i da se njegova puno vise pika nego tvoja i moja.
zipoo wrote:Buki dok je igrao bio je dobar. Cim je poceo razmisljati glavom ode sve u haus vinklo. Opravdava onu ko nema u glavu ima u nogama.
A ti si kao neko ko ima certfikat za izdavanje takvih dijagnoza:lol: :lol: :lol: :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#81938 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

hrasno38 wrote:
hrasno38 wrote:Za razliku od tebe i mene Buki je sa ponoson nosio dres Zelje te nam donio puno radosti i ima puno vece pravo da komentarise o ovom poprilicno glupom potezu i da se njegova puno vise pika nego tvoja i moja.
zipoo wrote:Buki dok je igrao bio je dobar. Cim je poceo razmisljati glavom ode sve u haus vinklo. Opravdava onu ko nema u glavu ima u nogama.
A ti si kao neko ko ima certfikat za izdavanje takvih dijagnoza:lol: :lol: :lol: :lol:
Jesam
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#81939 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

ganjeta wrote:LSD ti si dedemi nekad bolje trolao :mrgreen: .

Ne vjerujem da se samo jedan lik nakačio na tvoje trolanje, prije bi brigade bile :lol: .

99% navijača je osudilo ovu lakrdiju, na društvenim mrežama, pa na orgu svi su protiv ovog, još neko odbrojavanje :?

Zanimljivo da ima i par vas kome se ovo šatro sviđa i još kao dobar potez, ma hajde :lol:
Super potez sa ovim majicama :thumbup: šteta što je samo zayebancija i limitirana edicija od 100 komada.
Nemoj se furati na Bukija, on je konzervativac i tradicionalista iz SDA stranke...furaj se na progresivnu raju i sprdaj se sa konama koje su natrpane :izet: opusti se i laganica :nargila:
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2607
Joined: 18/03/2015 01:36

#81940 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

Super, slit ce se u kasu sigurno 2.000 KM, znacajna cifra, velik potez. Samo se ofiramo velicanjem pobjede, da je direktna borba za titulu, pa hajd, nego samo dodatni motiv u naredna minimalno 2 derbija, kao i onda ono njihovo: "pitanje je samo koliko razlike"
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#81941 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

LSD wrote:
ganjeta wrote:LSD ti si dedemi nekad bolje trolao :mrgreen: .

Ne vjerujem da se samo jedan lik nakačio na tvoje trolanje, prije bi brigade bile :lol: .

99% navijača je osudilo ovu lakrdiju, na društvenim mrežama, pa na orgu svi su protiv ovog, još neko odbrojavanje :?

Zanimljivo da ima i par vas kome se ovo šatro sviđa i još kao dobar potez, ma hajde :lol:
Super potez sa ovim majicama :thumbup: šteta što je samo zayebancija i limitirana edicija od 100 komada.
Nemoj se furati na Bukija, on je konzervativac i tradicionalista iz SDA stranke...furaj se na progresivnu raju i sprdaj se sa konama koje su natrpane :izet: opusti se i laganica :nargila:
Ja sam planirao uzeti 5
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#81942 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

Zipoo, pet komada mjera :thumbup:



Ovaj iracionalni strah od neke moguce motivacije razvaljenih kona mi je veoma smiješan :lol: koga zanima šta ce njih motivisati, ko neka ekipa u PM :lol: samo nek se oni motivišu našim majicama, time zapravo dokazuju koliki su levati, a mi cemo trpati vijetnamsku prćiju :izet: tek je krenuo cuveni Amarov zulum nad njima :nargila:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#81943 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Samo im zamjeram sto nisu petkom poceli prodaju
User avatar
sime_cipol
Posts: 16250
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#81944 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Ja predlažem da mi na sljedeći derbi ni ne idemo, bolje 3:0 za zelenim stolom nego da nam komsije uvale 5 komada uz 4 precke, 3 stative i posjed od 80%. Poderat ce nas sljedeća dva derbija. :(
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#81945 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Mogli bi i jednu NI MILIMETAR!
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#81946 Re: FK Željezničar

Post by wewa »

Ja sam zavoljela I navikla se na dostojanstvenog Zelju, Zelju Josipa Domorockog I Ivice Osima. Ne treba nam jeftina zajebancija, ima u gradu ko se time bavi, ko zapisava stadion na kojem je domain I baca smrdljivu ribu da bi nastetio nasim navijacima...

Odlicne vijesti za Sjever, nisam iskreno ocekivala da ce ova uprava imati volje I kapaciteta da se bavi stadionom nakon onog rasula krajem proljeca. Nadati se da ce nam pozitiva odgovor stici cim prije pa da se uljudi vanjski izgleda stadion. Jos krov na Istoku I da se pocne s izdavanjem poslovnih prostora, pa da smo barem tu rahat.

BTW, ova prica oko Amara kao selektora. Draze mi je da je kod nas, barem dok su kriminalci u Savezu. Ne treba mu to u zivotu, a on nama itekako treba.
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#81947 Re: FK Željezničar

Post by decko_sa_kovaca »

Jasta nego lobotomija i karina
Majice su beze :run:
User avatar
sime_cipol
Posts: 16250
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#81948 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Ne daj Bože da smo peti i da smo izgubili derbi :-)
Ne prestaje se srati, od prvog dana Amarovog povratka. Svaki potez i svako slovo se vaga.
Kao sto rekoh, Za nesto sto im odgovara da seru ide 100 postova, za nesto pozitivno oko kluba, 10 postova
Samo naprijed zeljovci :thumbup:
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#81949 Re: FK Željezničar

Post by Radio Sarajevo »

Hajde da budemo realni, potez je papanski i nije u duhu Želje.

Ipak, Buki nije smio onako pisati po Fejsbuku. Ispada da se mi vazda svađamo između sebe, dok ostali svoje konflikte drže u svojoj kući.

Proći će i ovo, i zaboraviće se. Ako su uradili jedan loš marketinški potez, ne znači da im se sada treba posrati na sav rad od ranije koji je bio veoma dobar.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#81950 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Najgora ostavstina prosle uprave su ove frakcije. Na stranu i titule, losi sportski potezi, dugovi...Da se to ispraviti, nekad i "preko noci" u zaborav staviti. Ali sujetu tesko kontrolisati.
Nama ne treba niko sa strane. Sami gledamo kako da podapnemo sebi. Iskoristit ce se svaka sitnica samo da se unese losa atmosfera. Kad se bude lomila sezona i trebala jos veca podrska, mi cemo iskoristiti trenutak za unosenje lose atmosfere. Samo da bi se zadovoljio taj ego. Navijaci iz interesa.
Post Reply