FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#79726 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Impressum wrote:
Alfa_i_Omega wrote: iako svi znaju ko je.
A ko je on?
Ja pojma neam ko je
Pa Nea :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#79727 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Burdus wrote:Kakav press, kakve tuzbe
Nista od toga
Ovo je samo da se skrene prica sa historijske blamaze na Grbavici i svi sranja koja idu uz ovu upravu.
Da su ozbiljni kosto su neozboljni i lopine onda bi skupili dokaze, odnjeli na tuzilaztvo pa tek onda izasli pred javnost.
Nemoj sada i ti pretjerivati....sta je ova uprava do sada mogla da uradi dobro ili lose.....malo strpljivosti nije na odmet a svi znamo sta su obecali. Ja se sjecam da je Misimovic obecao renoviranje stadiona i novi travnjak i to je i spunio, obeco je da ce dovest reprezentaciju na Grbavicu i doveo je e obeco je i titule i tu je dobro fulao ali s obzirom na koji nacin smo izgubili titule tesko da se to moze pripisati upravi.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#79728 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Ako bude press i bilo kakva prijava ja cu se samobanovati a prije toga se izvinuti Nei za svu nanesenu dusevnu bol :D
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#79729 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Burdus wrote:Ako bude press i bilo kakva prijava ja cu se samobanovati a prije toga se izvinuti Nei za svu nanesenu dusevnu bol :D
Ti i drugovi mozete Neu ljubit gdje sunce ne sija. Valjda vam je to jasno a nije da niste probali, od prijetnji meni i porodici, brisanja facebooka, poruka sa klubskog broja, poziva.

Ja i dalje tu, vi niste. Tako da, kuci se "izvinjaji".
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#79730 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Ja sam uvjek tu :D
Na zapadu, blizu uprave :run:
User avatar
chudjenhe
Posts: 527
Joined: 02/11/2012 13:52

#79731 Re: FK Željezničar

Post by chudjenhe »

alfa stigne na sve odgovoriti ali nikako na pitanje o terenu

dakle, prica je da teren nije otplacen, a izvodjac kaze da jeste, osim jedne rate

ima li iko da zna o cemu se radi
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#79732 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

chudjenhe wrote:alfa stigne na sve odgovoriti ali nikako na pitanje o terenu

dakle, prica je da teren nije otplacen, a izvodjac kaze da jeste, osim jedne rate

ima li iko da zna o cemu se radi
pa sta ce odgovoriti kad su izgleda iz ove uprave naletili ko levati i izofirali se!
User avatar
chudjenhe
Posts: 527
Joined: 02/11/2012 13:52

#79733 Re: FK Željezničar

Post by chudjenhe »

hrasno38 wrote:
chudjenhe wrote:alfa stigne na sve odgovoriti ali nikako na pitanje o terenu

dakle, prica je da teren nije otplacen, a izvodjac kaze da jeste, osim jedne rate

ima li iko da zna o cemu se radi
pa sta ce odgovoriti kad su izgleda iz ove uprave naletili ko levati i izofirali se!
bolje ofiraza vec dug
:lol:
printer
Posts: 166
Joined: 09/10/2011 21:46
Location: Dolina ćupova

#79734 Re: FK Željezničar

Post by printer »

Nekad su se pratili oni skijaski skokovi... Adam Malis, Jane Ahonen :mrgreen: Uvijek mi je interesantno bilo kako se najbolja i najgora ocjena sudija uvijek odbace, a one u sredini sto ostaju se pikaju.

E tako i ovde kod nas misljenja ovih ekstremnih pljuvaca treba pomnozit sa nulom... Istina je u sredini negdje.
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#79735 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

printer wrote:Nekad su se pratili oni skijaski skokovi... Adam Malis, Jane Ahonen :mrgreen: Uvijek mi je interesantno bilo kako se najbolja i najgora ocjena sudija uvijek odbace, a one u sredini sto ostaju se pikaju.

E tako i ovde kod nas misljenja ovih ekstremnih pljuvaca treba pomnozit sa nulom... Istina je u sredini negdje.
naravno :thumbup:
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2609
Joined: 18/03/2015 01:36

#79736 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

hrasno38 wrote:
Evo ovo je jedan od razloga sto je Zeljo za kurac jer svakom zivom dozvoljavaju da se mota oko uprave i da dobija podatke koji bi trebali znati samo oni koji su u upravi kluba. I sve dok bude ovaj malogradjanski pristup gdje se navijacima dozvoljava da vode politiku kluba Zeljo ce biti kita Marjanova od kluba. Koji si ti faktor da znas te podatke????
Upravo se "takvima" i plasiraju informacije jer znaju da sire pricu, hajcaju raju, a sve to pod krinkom "evo mi dosli, spasili klub" a ustvari prikrivaju svoj nerad i nesposobnost obicnim lazima, spletkarenjem i laznim informacijama ili preoblikovanim informacijama.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#79737 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

:thumbup:
Mea_parvitas wrote:
hrasno38 wrote:
Evo ovo je jedan od razloga sto je Zeljo za kurac jer svakom zivom dozvoljavaju da se mota oko uprave i da dobija podatke koji bi trebali znati samo oni koji su u upravi kluba. I sve dok bude ovaj malogradjanski pristup gdje se navijacima dozvoljava da vode politiku kluba Zeljo ce biti kita Marjanova od kluba. Koji si ti faktor da znas te podatke????
Upravo se "takvima" i plasiraju informacije jer znaju da sire pricu, hajcaju raju, a sve to pod krinkom "evo mi dosli, spasili klub" a ustvari prikrivaju svoj nerad i nesposobnost obicnim lazima, spletkarenjem i laznim informacijama ili preoblikovanim informacijama.
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#79738 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Mea_parvitas wrote:
hrasno38 wrote:
Evo ovo je jedan od razloga sto je Zeljo za kurac jer svakom zivom dozvoljavaju da se mota oko uprave i da dobija podatke koji bi trebali znati samo oni koji su u upravi kluba. I sve dok bude ovaj malogradjanski pristup gdje se navijacima dozvoljava da vode politiku kluba Zeljo ce biti kita Marjanova od kluba. Koji si ti faktor da znas te podatke????
Upravo se "takvima" i plasiraju informacije jer znaju da sire pricu, hajcaju raju, a sve to pod krinkom "evo mi dosli, spasili klub" a ustvari prikrivaju svoj nerad i nesposobnost obicnim lazima, spletkarenjem i laznim informacijama ili preoblikovanim informacijama.
Mislim fakat meni je nezamislivo da se nekome "sa ulice" daju finansijski podaci nekakve firme jer fudbalski klub je klasicna firma. To je svugdje u svijetu poslovna tajna bila ona pozitivna ili negativna i jedino ko o tome moze da prica su ljudi koji vode klub. Ali i ti koji vode klub tu pricu trebaju da ispricaju tuzilastvu a ne navijacima jer je to cisto mahalanje. Po toj logici zato sto citas Avaz morao bi znati kako posluje Avaz, zato sto ides u kino trebao bi znati kako posluje kino????? To stvarno samo ima kod nas na brdovitom Balkanu pa cak nisam siguran da ima i na citavom Balkanu jer neki klubovi su se okrenuli totalno profesionalno vodjenju kluba. Ovo je ono klasicno mahalanje svojestveno ponajvise sarajevskoj carsiji (mislim na citav grad) gdje svako sve zna! I upravo kao sto si rekao ovakvi jedva cekaju da nesto cuju da bi bili "bitni" i da bi sa tim podacima pokazali kako su oni na neki nacin vezani direktno za klub. Ma komedija cista.....
User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#79739 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#79740 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

UnKnownBA wrote:http://scsport.ba/slika-doriana-graya-f ... o-milione/

Da zaključite raspravu.
Uh jest mi ovo argument :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24276
Joined: 26/08/2007 17:10

#79741 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

UnKnownBA wrote:http://scsport.ba/slika-doriana-graya-f ... o-milione/

Da zaključite raspravu.
Ovim tekstom ... :mrgreen:

Sve dok neko iz kluba ne "prostre" dokaze za ovo što se piše, ostat će rekla-kazala. Organizuju lijepo konferenciju, i lagano papir po papir.

Do tada samo nagađanja ...
User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#79742 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Charuga wrote:
UnKnownBA wrote:http://scsport.ba/slika-doriana-graya-f ... o-milione/

Da zaključite raspravu.
Ovim tekstom ... :mrgreen:

Sve dok neko iz kluba ne "prostre" dokaze za ovo što se piše, ostat će rekla-kazala. Organizuju lijepo konferenciju, i lagano papir po papir.

Do tada samo nagađanja ...
Mislio sam više da se završi sa ovim, gomilu stranica nekakva diskusija koja nigdje ne vodi. Isto kao da smo na sudu! Prvo optužbe pa onda odbrana ... ne pada mi na pamet da ulazim u ovakvu diskusiju koja nigdje ne vodi, ne možeš nikom ništa reći a da on to prihvati, svako svoju verziju vrti u krig po milion puta ma šta da mu neko drzgi kaže. Otvorite im temu pa neka tamo nastave, koga interesuje neka čita.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#79743 Re: FK Željezničar

Post by manijak1 »

Haj onda me prosvijetli .
Hoš reć da je bivša Uprava neopravdano smijenjena i da je sve u milimetar, tj. dlaku transparentno i pošteno radila ?
Hoš opet kazat na petsto stranica ovdje da je tri godine pripreman puč radi Amarovih kamata , para koje je čovjek zaradio kao i onaj Petko .
Opet hoš reć da je Amar jedan izvikan besposličar koji pojma ne zna o fudbalu .
Adžem nije otjeran , razlozi su posebne prirode koje smatram da nije prikladno iznijeti ih ovdje , ako si već tako stalno na Zapadu i osluškuješ šta se priča i šta se zna , sam je otišao, jer ego je ego , meni je zarad tog njegovog čina , i žao i krivo .
Sve stvari koje bolje i jasnije poznajemo unutar kluba , nije potrebno iznositi na forumima , već se boriti u klubu , ako ti taj klub toliko znači koliko i svima ovdje.
i puna mi je ćuna ovih vještačkih podjela i zajebancija koje truju atmosferu , prvo na ovoj temi , drugo vjerovatno se dosta toga i prenosi u stvarni život.
I sad , kako si ti , burdus , po nekim činjenicama koje iznosiš , stalno na Zapadu i Upravi ili nekom ćunčiću okolo kluba, podsjeća li te ovo mahalanje na vrijeme kad su otišli iz kluba K.K. ili A.G. , ili baš to nema nikakvih dodirnih tačaka?
I jel Željo , ma kakav god sad bio , opstao , a tada se činilo da će se urušiti i da ga nikad više neće biti.
Mi vi oni i mahalaši , violine i ko naki batinaši ....istina je uvijek negdje između .I zaboravih , đe si ti tu ? :D Ne bih rekao da si volonterski na Zapadu i oko bilo koje Uprave .Čudo tebe niko nije otjerao :D ili zaboravio ili zapostavio .Ali uvijek ima alternativa , il pišat niz i uz vjetar, ili samo prdit u prašinu.
Pa vi sad nastavite ekonomsko-sportsko-mahalaške sveukupne analize.
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#79744 Re: FK Željezničar

Post by decko_sa_kovaca »

Mene manje vise boli cosak za sve te stvari jer ja ne mogu nista tu promjeniti moje je da kupim godisnju, dres i da podrzim klub sa tribina ostalo cu prepustit ljudima koji su zaduzeni za to. Mogu ih volit ili ne al moja podrska klubu nikad nece izostati
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24276
Joined: 26/08/2007 17:10

#79745 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Banned user for reason “Kršenja pravila foruma, ...”
» Burdus
» Alfa_i_Omega

1 mjesec
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#79746 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

.....a taman su se prepoznali :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#79747 Re: FK Željezničar

Post by Raigor Stonehoof »

bjež ba čaruga, pojeo sam 3 kutije kokica čitajući ovo :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#79748 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#79749 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

u vezi cega?
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#79750 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

zipoo wrote:u vezi cega?
Cas je bivsa uprava ovo cas je bivsa uprava ono, cas imamo cas nemamo para, cas dugujemo iyvodjacima cas ne dugujemo itd itd
Post Reply