FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#78301 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Alfa_i_Omega wrote:
ganjeta wrote:Poređenja radi, Jamak u trenerci Grašinih na zapadu slavi naš gol za 2-0 kad ga je Marković zabio.

Egzistencija se pokazao, a Bgm pokazaće i široke narodne mase na stadionu :skoljka: .
Sta da ti kazem. Vi kao Zeljovci imate apsolutno svo pravo da svoje misljenje iskazete. Sto se tice psovki na Grbavici, Zeljinim igracima, dok traje tekma, ako mene pitas, teski seljakluk od kojeg niko koristi nema.

Zato ce Brko dobiti ovacije. :lol:
Nisam siguran da ce biti ovacija.
Kamata cini cuda.
Mogo bi i on dobiti sve na kamaru.
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#78302 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Idi Burdus@ na svoju temu. Kakva je to bolest, pored Tanovog kluba pratiti neki drugi.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#78303 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

Alfa_i_Omega wrote:
ganjeta wrote:Poređenja radi, Jamak u trenerci Grašinih na zapadu slavi naš gol za 2-0 kad ga je Marković zabio.

Egzistencija se pokazao, a Bgm pokazaće i široke narodne mase na stadionu :skoljka: .
Sta da ti kazem. Vi kao Zeljovci imate apsolutno svo pravo da svoje misljenje iskazete. Sto se tice psovki na Grbavici, Zeljinim igracima, dok traje tekma, ako mene pitas, teski seljakluk od kojeg niko koristi nema.

Zato ce Brko dobiti ovacije. :lol:

Znaš me, znam te, ili jesi ili nisi. Jamak jeste :thumbup:.

Ko će ako neće Brko :izet: .

Da se ne ponavljam, objektivna Sarajevska publika će reći šta misli o egzistenciji.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#78304 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Alfa_i_Omega wrote:Idi Burdus@ na svoju temu. Kakva je to bolest, pored Tanovog kluba pratiti neki drugi.
Zeljo je moja tema. Kod tanovaca nisam krocio niti mislim.
Zasto mi osporavas pravo da imam svoje, a ne tvoje misljenje o kamati i tunelu?
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#78305 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

ganjeta wrote:
Alfa_i_Omega wrote:
ganjeta wrote:Poređenja radi, Jamak u trenerci Grašinih na zapadu slavi naš gol za 2-0 kad ga je Marković zabio.

Egzistencija se pokazao, a Bgm pokazaće i široke narodne mase na stadionu :skoljka: .
Sta da ti kazem. Vi kao Zeljovci imate apsolutno svo pravo da svoje misljenje iskazete. Sto se tice psovki na Grbavici, Zeljinim igracima, dok traje tekma, ako mene pitas, teski seljakluk od kojeg niko koristi nema.

Zato ce Brko dobiti ovacije. :lol:

Znaš me, znam te, ili jesi ili nisi. Jamak jeste :thumbup:.

Ko će ako neće Brko :izet: .

Da se ne ponavljam, objektivna Sarajevska publika će reći šta misli o egzistenciji.

Nemojte puno. :thumbup:

Bit ce ovo sve ok, samo treba vremena. Nekako mi se cini da su se ljudi malo odvikli od druzenja a navikli na neku novu furku prepirki i podjela. Prihvataju to kao nesto normalno. Fali nam "vanjski" protivnik da se ujedinimo opet pa koliko god to glupo zvucalo, mislim da je za nas bolje da ove sezone komsije budu prvaci a ne Zrinjski. To bi nas moglo razdrmati.

Na stranu sto naravno ne bih volio da budu prvi, ko ce ih slusat cijelo ljeto.

Vidis Burdusa@, vec nam "kost" gura da se koljemo. Slatki mali maleni, zaboravili kada su se u petom kolu oprastali od titule.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#78306 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Realnost je da je raji pun kurac procedura, misketa, manekena i slicnih sranja. Utakmica ce vjerovatno poceti sa AMAR AMAR OSIM OSIM
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#78307 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

zipoo wrote:Realnost je da je raji pun kurac procedura, misketa, manekena i slicnih sranja. Utakmica ce vjerovatno poceti sa AMAR AMAR OSIM OSIM
Naravno.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#78308 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

BŽOŠ
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#78309 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

sime_cipol wrote:BŽOŠ
vidio sam :zoka:
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#78310 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Ubost cemo nekad :D
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#78311 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Sta jos cu dobiti kao pridjev?
Sada bi ja trebao reci da je ovo lobotomija?
Vi mislite sta hocete ali nemojte meni osporavati misljenje. Posebno ne bez argumenata, vec sa nekim djecijim epitetima.

O jedinstu nema govora jer nema niko bez grijeha. Svako ima svoje viďenje. Svi koji su sada za podrsku bili su prije zestoki psovaci i pljuvaci. Licemjerno.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#78312 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Vala bila je podrska 95% prve dvije i po godine. Jedini su kontra bili oni gmazovi iz SD i njihova raja.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#78313 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Pa ovi iz SD su bili protiv zbog svog šičara, gledali svoju guzicu. Ne zbog ljudi u klubu ili rezultata, nego gledali da za sebe najviše izvuku.
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#78314 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Da hoce kakav prenos danas, makar i na ss.ba. :lol:
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#78315 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Povratak egzistencije je samo tjeranje kaprica i pokazivanje da moze raditi sta mu je volja. Dovesti igraca kojeg je bolja ekipa odpisala, igraca kojem je koljeno u helacu je sve samo ne strucni odabir. Da ne spominjemo druge stvari.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7326
Joined: 12/03/2012 18:04

#78316 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Burdus wrote:Povratak egzistencije je samo tjeranje kaprica i pokazivanje da moze raditi sta mu je volja. Dovesti igraca kojeg je bolja ekipa odpisala, igraca kojem je koljeno u helacu je sve samo ne strucni odabir. Da ne spominjemo druge stvari.
Dobro je pitaru, sjasi malo

Hvala
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#78317 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Burdus wrote:Povratak egzistencije je samo tjeranje kaprica i pokazivanje da moze raditi sta mu je volja. Dovesti igraca kojeg je bolja ekipa odpisala, igraca kojem je koljeno u helacu je sve samo ne strucni odabir. Da ne spominjemo druge stvari.
Dobro je pitaru, sjasi malo

Hvala
Jeli svaki put treba da napisem da nisam pitar. A egzistencija jeste pitar.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#78318 Re: FK Željezničar

Post by rumenige_brajtner »

Burdus wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Burdus wrote:Povratak egzistencije je samo tjeranje kaprica i pokazivanje da moze raditi sta mu je volja. Dovesti igraca kojeg je bolja ekipa odpisala, igraca kojem je koljeno u helacu je sve samo ne strucni odabir. Da ne spominjemo druge stvari.
Dobro je pitaru, sjasi malo

Hvala
Jeli svaki put treba da napisem da nisam pitar. A egzistencija jeste pitar.
stanić je igrač fk željezničar i tu završava svaka priča. kad ljudi iz uprave dođu na forum, tribinu i sl da pitaju navijače hoće li nekog dovest ili neće, onda se buni koliko hoćeš.
navijači se baš ufurali da su bitni i da ih neko nešto treba pitat. koga boli qrac šta ti misliš o nekom igraču, navijaj ako hoćeš, ako nećeš ne moraš.
osim toga, ljudi iz uprave se jasno rekli da amar u potpunosti ima kontrolu nad dovođenjem igrača, tako da nema potrebe da on nekome nešto dokazuje. može da radi šta mu je volja kad su igrači i teren u pitanju. možda je to nekome teško svarit, al to su činjenice.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#78319 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Ima pravo kao sto i ja imam pravo da iznosim svoje misljenje na forumu, da psujem i jednom i drugom na stadionu. Ne vidim nikakav problem. Vama predstavlja problem samo druga polovina ove jednacine.
Sto se tice toga dali su navijaci bitni, posjeta je pokazala i pokazace dali se navijaci osjecaju bitnim. Ko ce lud davati stalno lovu za nekvalitet egzistencije i sindikalca, zeca ili zaima.
Last edited by Burdus on 21/01/2019 13:55, edited 1 time in total.
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#78320 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Kjosevski - Stevanović, Bogičević, Velić, Stanić - Šabanadžović, Osmanović - Žerić, Ramović, Zajmović - Krpić.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7326
Joined: 12/03/2012 18:04

#78321 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

rumenige_brajtner wrote:
Burdus wrote:
Jeli svaki put treba da napisem da nisam pitar. A egzistencija jeste pitar.
stanić je igrač fk željezničar i tu završava svaka priča. kad ljudi iz uprave dođu na forum, tribinu i sl da pitaju navijače hoće li nekog dovest ili neće, onda se buni koliko hoćeš.
navijači se baš ufurali da su bitni i da ih neko nešto treba pitat. koga boli qrac šta ti misliš o nekom igraču, navijaj ako hoćeš, ako nećeš ne moraš.
osim toga, ljudi iz uprave se jasno rekli da amar u potpunosti ima kontrolu nad dovođenjem igrača, tako da nema potrebe da on nekome nešto dokazuje. može da radi šta mu je volja kad su igrači i teren u pitanju. možda je to nekome teško svarit, al to su činjenice.
:thumbup:

Bas tako, nafurali se ljudi da oni odreduju ko ce igrati, a ko nece :-) To je za navijace Zelje :D

Za pitara,

ne lazi, provaljen si :mrgreen:
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#78322 Re: FK Željezničar

Post by Kinaski »

Momci smanjite malo sa komentarima, nije Amar bogom dat da mora biti na toj funkciji. Navijaci se pitaju itekako, prvi kiks kad napravi bit ce pod ogromnim pritiskom. Ja kad god procitam vase debilne komentare, stvorim neki dodatni revolt protiv Amara. Ne vodi ovo nicemu dobrom, vasim debilnim komentarima napravit ce te ono sto se desava u FK Partizan!!!
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#78323 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Znaci, svi koji cijene i postuju trenera koji sa Zeljom ima pet titula prvaka, su debili.

Hvala ti.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#78324 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
rumenige_brajtner wrote:
Burdus wrote:
Jeli svaki put treba da napisem da nisam pitar. A egzistencija jeste pitar.
stanić je igrač fk željezničar i tu završava svaka priča. kad ljudi iz uprave dođu na forum, tribinu i sl da pitaju navijače hoće li nekog dovest ili neće, onda se buni koliko hoćeš.
navijači se baš ufurali da su bitni i da ih neko nešto treba pitat. koga boli qrac šta ti misliš o nekom igraču, navijaj ako hoćeš, ako nećeš ne moraš.
osim toga, ljudi iz uprave se jasno rekli da amar u potpunosti ima kontrolu nad dovođenjem igrača, tako da nema potrebe da on nekome nešto dokazuje. može da radi šta mu je volja kad su igrači i teren u pitanju. možda je to nekome teško svarit, al to su činjenice.
:thumbup:

Bas tako, nafurali se ljudi da oni odreduju ko ce igrati, a ko nece :-) To je za navijace Zelje :D

Za pitara,

ne lazi, provaljen si :mrgreen:
Misli sta hoces ali pitar nisam. Ne pada mi na pamet da se vise pravdam i objasnjavam.
Lobotomci :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#78325 Re: FK Željezničar

Post by Kinaski »

Alfa_i_Omega wrote:Znaci, svi koji cijene i postuju trenera koji sa Zeljom ima pet titula prvaka, su debili.

Hvala ti.
konkretno ovo
navijači se baš ufurali da su bitni i da ih neko nešto treba pitat. koga boli qrac šta ti misliš o nekom igraču
Ne moze ba Amar ici u inat, postoje granice u svemu.
Post Reply