FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24257
Joined: 26/08/2007 17:10

#74126 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

zipoo wrote:Imamo trenera kakvo smo htjeli, nakon x prelaznih rokova imamo jedan da valja. Upali smo u krizu jbg izaci cemo nekad. I umjesto da stanemo iza kluba i trenera mi opet trazimo razloge.
:thumbup:
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#74127 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Par godina smo u krizi, osijedismo cekajuci.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#74128 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Alfa_i_Omega, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

:jedekolac:
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#74130 Re: FK Željezničar

Post by Radio Sarajevo »

User avatar
UnKnownBA
Posts: 738
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#74131 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Blagojevića pod hitno klupirati, stvarno ne smije onakve asistencije dijeliti. :oops:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25761
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#74132 Re: FK Željezničar

Post by BHF_Manijak »

A to nam Sutjeska referenca?!
User avatar
UnKnownBA
Posts: 738
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#74133 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Bio bi referenca da ga klupiramo da smo kojim slučajem popasli, zar ne? Niste realni sekunde! Šta nam je argument da ga klupiramo, imamo nekog boljeg trenutno ... Šabanadžović, Hajdarević, Osmanović? Jednostavno se nazor traži neko da se okrivi. Danas je to Blagojević, sutra će biti Odović ... a o pravim krivcima se šuti. Opšte je poznato da igramo sa par omladinaca u prvoj ekipi, da su nam krila suhi prosjek lige, da nemamo niti jednog igrača koji nam donosi prevagu, da imamo samo jednog napadača i da nam je klupa odnosno zamjene sve sami omladinci. Kriv nam Blagojević? Jašta je, kriv je koliko i mi sa klix-a. Neki stranac koji bi nas sa strane posmatrao, sa ovolikim omladincima, bi rekao da smo nekakva akademija za afirmaciju igrača a ne klub koji ima cilj titulu. Trebamo se pomiriti sa tom činjenicom, daleko smo mi od ekipe kakvom nas pojedini smatraju a igrač kao pojedinac tu ne može mnogo promijeniti.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25761
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#74134 Re: FK Željezničar

Post by BHF_Manijak »

Ja niti sam rekao da ga terba klupirati niti da je karina igrac, stavise mislim da ima najmanje 4-5 losijih i gorih od Blagojevica u ekipi, medjutim kao proargument nemojte ba podastirati igre protiv smijesnih ekipa, kako bi nesto odbranili. Ionako su nam kriteriji u ambisu, jos da se pocnemo hvalit kako je neko razvalio protiv Sutjeske ili Ozrena.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#74135 Re: FK Željezničar

Post by manijak1 »

BHF_Manijak wrote:A to nam Sutjeska referenca?!
U situaciji smo da nam je svaki klub referenca i parametar .
Nakon demoliranja Širokog , poslije pauze , koliko se sjećam,
Krupa X
Mladost DBK X
Sloboda X
GOŠK zijan , prije toga KUP Široki zijan , pa hvala ćuni na pljucu , Čelik 1 , preokret za zaokret.
E sad šta je tu pokazatelj mogućih dešavanja na terenu ?
Niti smo daleko od titule niti smo blizu , jer svaki put nakon oplakivanja i kukanja , opet sami sebe zajebemo.
Jednostavno nikako da se pojmi da nema nazad , nego samo naprijed.
Pogled unazad služi za analizu onogo što te čeka da bi mogao naprijed.
Koliko sam ja vidio i čuo Oda je sve to lijepo ispričao, međutim na terenu , sve ide daleko od toga.Do sada .
Nadam se i vjerujem da ćemo bljesnuti u Mostaru i razvaliti one trebe .
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#74136 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Skinuta smijesna suspenzija ex kapitenu. Rezultat iste steta nanesena ugledu reprezentativca, ugledu kluba, dodatno naruseni odnosi u svlacionici, jos jedna farsa u nizu. Najtuznije je sto cemo prilikom eventualne prodaje Vedrana ovu smijesnu, nepotrebnu gresku platiti stotinjak hiljada necega jer ko ce pobogu kupiti 'pijanca i kolovodju', pacera koji 'mozda' namjerno pusta golove. I niko naravno da se javno izvine, prizna i bar malo skine ljagu sa momka, neseg djeteta kojem se cini nepravda i unistava dalja karijera.
DonieBrasco
Posts: 15361
Joined: 31/08/2016 16:09

#74137 Re: FK Željezničar

Post by DonieBrasco »

Da je hiljadu puta nase djete, njegovo ukupno ponsanje i rad pred golom ne samo utakmicu protiv Goska nego ove tri sezone unazad je za svaku osudu. Ne igra on za klikere nego za pare kao i svi ostali, puca mu kurac za Zeljom sutra ce otici u Zrinjski ako daju vise, primjer Stanica, Bekrica koji su se slicno ponasali u Zelji a procvjetali u Zrinjskom.

Sto se on ne izvine i objasni cuganje nakon onakve utakmice ? Kapiten ? Nije pokazao lidestvo u kljucnim trenucima.

Ovo njegovo konzuniranje alkohola nakon onakve utakmice je nista, sta se zaista događa u svlacionici, ponasanje i igre pojedinih igraca na terenu je zaista upitno.

Tri domace utakmice zaredom kada imamo priliku da se zakucamo za vrh, igraci se kao sline vuku po terenu, pa sta je problem, kasni mozda plata, losi uslovi rada, oni TOP igraci a nesko ili nesto drugo su problem ? Cast pojedinicima koji se trude. Ono protiv Celika je na silu odigrano jer je poraz od Goska mnogima otvorio oci u klubu a pogotovo navijacima.

Nas Gosk nije porazio jer smo mi losi ili slabiji, kao i Slooboda sto je uzela bod, niko od njih nije bolji od nas, nego imamo pojedine igrace u klubu koji rade to sto rade samo iz njima znatih razloga.
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#74138 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

DonieBrasco wrote:Da je hiljadu puta nase djete, njegovo ukupno ponsanje i rad pred golom ne samo utakmicu protiv Goska nego ove tri sezone unazad je za svaku osudu. Ne igra on za klikere nego za pare kao i svi ostali, puca mu kurac za Zeljom sutra ce otici u Zrinjski ako daju vise, primjer Stanica, Bekrica koji su se slicno ponasali u Zelji a procvjetali u Zrinjskom.

Ovo njegovo konzuniranje alkohola nakon onakve utakmice je nista, sta se zaista događa u svlacionici, ponasanje i igre pojedinih igraca na terenu je zaista upitno.

Tri domace utakmice zaredom kada imamo priliku da se zakucamo za vrh, igraci se kao sline vuku po terenu, pa sta je problem, kasni mozda plata, losi uslovi rada, oni TOP igraci a nesko ili nesto drugo su problem ? Cast pojedinicima koji se trude. Ono protiv Celika je na silu odigrano jer je poraz od Goska mnogima otvorio oci.

Nas Gosk nije porazio jer smo mi losi ili slabiji, kao i Slooboda sto je uzela bod, niko od njih nije bolji od nas, nego imamo pojedine igrace u klubu koji rade to sto rade samo iz njima znatih razloga.
Prvo, nije konzumirao alkohol nego kupovao. Prvi put u istoriji sporta koliko sam ja upoznat jedan igrac je suspendovan zbog kupovine u prodavnici.

Drugo, njegovo ponasanje pred golom u zadnje tri godine ga je dovelo u reprezentaciju, ucinilo kapitenom i trenutno mozda najboljim golmanom lige. Dalje, kao takav trenutno je po tm-u nas najskuplji igrac, vrijedan exponat koji klubu moze i treba u buducnosti donijeti odredjeni profit, sto trenutnom prodajom sto buducim transferima kroz procenat. Nase dijete, ne zaboravi godine i godine u klubu.

Sto se igraci vuku kao sline, nemam pojma. Valjda sada proigraju kada im isplate minimalac narednu platu. To ce ih sigurno motivisati. Cisto reda radi, Vedranu i nasoj djeci plata je blizu minimalca dok za ove sto vole Zelju i ginu za njega ne bih bio siguran to reci.

Samo nemoj lagat. Pokvaren si i bezobrazan do kosti.
User avatar
hrasno38
Posts: 31405
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#74139 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Alfa_i_Omega wrote:Skinuta smijesna suspenzija ex kapitenu. Rezultat iste steta nanesena ugledu reprezentativca, ugledu kluba, dodatno naruseni odnosi u svlacionici, jos jedna farsa u nizu. Najtuznije je sto cemo prilikom eventualne prodaje Vedrana ovu smijesnu, nepotrebnu gresku platiti stotinjak hiljada necega jer ko ce pobogu kupiti 'pijanca i kolovodju', pacera koji 'mozda' namjerno pusta golove. I niko naravno da se javno izvine, prizna i bar malo skine ljagu sa momka, neseg djeteta kojem se cini nepravda i unistava dalja karijera.
Treba sad suspendirati onoga ko je plasirao svu ovui glupavu pricu. Gdje to i po kojem zakonu, pravilima ili ti bilo cemu nema pravo sportista da kupuje alkohol i cigare u prodavnici :? :? :? Ako mu je to bio grijeh treba momentalno jebati mater onome sto je to proglasio grijehom i krsenjem discipline. Druga je prica kad pijes i pusis. I stvarno ne znam cim je Vedran zasluzio takav tretman jer decko je zaista primjeran i kao sto kazes stigao je i do reprezentacije, najskuplji igrac Zelje i radi necijeg kurcanja treba sad da ode u nekog od rivala.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24257
Joined: 26/08/2007 17:10

#74140 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

DonieBrasco wrote:Sto se on ne izvine i objasni cuganje nakon onakve utakmice ?
Veca ne konzumira alkohol.
User avatar
hrasno38
Posts: 31405
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#74141 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

DonieBrasco wrote:Da je hiljadu puta nase djete, njegovo ukupno ponsanje i rad pred golom ne samo utakmicu protiv Goska nego ove tri sezone unazad je za svaku osudu. Ne igra on za klikere nego za pare kao i svi ostali, puca mu kurac za Zeljom sutra ce otici u Zrinjski ako daju vise, primjer Stanica, Bekrica koji su se slicno ponasali u Zelji a procvjetali u Zrinjskom.

Sto se on ne izvine i objasni cuganje nakon onakve utakmice ? Kapiten ? Nije pokazao lidestvo u kljucnim trenucima.

Ovo njegovo konzuniranje alkohola nakon onakve utakmice je nista, sta se zaista događa u svlacionici, ponasanje i igre pojedinih igraca na terenu je zaista upitno.

Tri domace utakmice zaredom kada imamo priliku da se zakucamo za vrh, igraci se kao sline vuku po terenu, pa sta je problem, kasni mozda plata, losi uslovi rada, oni TOP igraci a nesko ili nesto drugo su problem ? Cast pojedinicima koji se trude. Ono protiv Celika je na silu odigrano jer je poraz od Goska mnogima otvorio oci u klubu a pogotovo navijacima.

Nas Gosk nije porazio jer smo mi losi ili slabiji, kao i Slooboda sto je uzela bod, niko od njih nije bolji od nas, nego imamo pojedine igrace u klubu koji rade to sto rade samo iz njima znatih razloga.
Evo ovako kao sto si ti napisao obicnu i krenu neistinite price...koje kad prodju nekoliko recenzija dobiju podatak da je Vedran bio napusen i napijen da nije mogao hodati. Jesi li ga ti vidio da cuga?
User avatar
hrasno38
Posts: 31405
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#74142 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Charuga wrote:
DonieBrasco wrote:Sto se on ne izvine i objasni cuganje nakon onakve utakmice ?
Veca ne konzumira alkohol.
Ma gotovo je to vec je on kod forumasa postao alkoholicar i pijanica :-)
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#74143 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

hrasno38 wrote:
Alfa_i_Omega wrote:Skinuta smijesna suspenzija ex kapitenu. Rezultat iste steta nanesena ugledu reprezentativca, ugledu kluba, dodatno naruseni odnosi u svlacionici, jos jedna farsa u nizu. Najtuznije je sto cemo prilikom eventualne prodaje Vedrana ovu smijesnu, nepotrebnu gresku platiti stotinjak hiljada necega jer ko ce pobogu kupiti 'pijanca i kolovodju', pacera koji 'mozda' namjerno pusta golove. I niko naravno da se javno izvine, prizna i bar malo skine ljagu sa momka, neseg djeteta kojem se cini nepravda i unistava dalja karijera.
Treba sad suspendirati onoga ko je plasirao svu ovui glupavu pricu. Gdje to i po kojem zakonu, pravilima ili ti bilo cemu nema pravo sportista da kupuje alkohol i cigare u prodavnici :? :? :? Ako mu je to bio grijeh treba momentalno jebati mater onome sto je to proglasio grijehom i krsenjem discipline. Druga je prica kad pijes i pusis. I stvarno ne znam cim je Vedran zasluzio takav tretman jer decko je zaista primjeran i kao sto kazes stigao je i do reprezentacije, najskuplji igrac Zelje i radi necijeg kurcanja treba sad da ode u nekog od rivala.
Nastavak nonsensa je kapitenska traka Krpicu. Svaka cast za golove ali dati kapitensku nekome ko je u klubu tri mjeseca, promijenio klubova kao carapa, sudjen i sudi mu se za nasilnicko ponasanje U KAFANAMA, e to je tek kad se sam sebi u usta ponjaske.
DonieBrasco
Posts: 15361
Joined: 31/08/2016 16:09

#74144 Re: FK Željezničar

Post by DonieBrasco »

Alfa_i_Omega wrote: Vedranu i nasoj djeci plata je blizu minimalca dok za ove sto vole Zelju i ginu za njega ne bih bio siguran to reci.

Samo nemoj lagat. Pokvaren si i bezobrazan do kosti.
On kao igra za 500 KM u Zelji. :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#74145 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Ides i ti na foe
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#74146 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

DonieBrasco wrote:
Alfa_i_Omega wrote: Vedranu i nasoj djeci plata je blizu minimalca dok za ove sto vole Zelju i ginu za njega ne bih bio siguran to reci.

Samo nemoj lagat. Pokvaren si i bezobrazan do kosti.
On kao igra za 500 KM u Zelji. :lol:
Ne znam zasto se kleberis. Nesto smijesno?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24257
Joined: 26/08/2007 17:10

#74147 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

E čuj Veci plata blizu minimalca ... :-)
DonieBrasco
Posts: 15361
Joined: 31/08/2016 16:09

#74148 Re: FK Željezničar

Post by DonieBrasco »

Neka ide u Zrinjski da se osigura kao Stanic, tolike godine u klubu a igra za minimalac.

Alergican sam na ovo "nasa djeca, djete".
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55597
Joined: 15/12/2008 16:53

#74149 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Ništa onda, ugasiti omladinski pogon, samo pravi troškove... može se umjesto toga kakva zgrada napraviti, a i više mjesta će biti za menadžere poput Džeke Muminovića.
DonieBrasco
Posts: 15361
Joined: 31/08/2016 16:09

#74150 Re: FK Željezničar

Post by DonieBrasco »

Idete iz krajnosti u krajnost, niko ne valja u klubu a ispred Grbavice u redu stoje strucnjaci za upravu i trener koji treba da preuzmu klub.

Mi imamo problem ljudskosti, morala, kucnog odgoja, ono sto se u narodu kaze "treba biti covjek prije svega", e to je nas glavni problem.
Post Reply