FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
hrasno38
Posts: 31558
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#74076 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

FreakyStyley wrote:Arezina=Karina
Kolika god da je karina manja je od vecine juniora tako da do sljedeceg prelaznog roka ga treba maksimalno koliko se moze iskoristiti
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#74077 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Na poziciji 10:

Curjuric > Arezina

Ramovic > Arezina

Dacic > Arezina
User avatar
hrasno38
Posts: 31558
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#74078 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

FreakyStyley wrote:Na poziciji 10:

Curjuric > Arezina

Ramovic > Arezina

Dacic > Arezina
Ramovic povrijedjen a Dacic je zaista jos uvijek smijesan za uporedjivanje sa Arezinom kakav god da je. Naravno ako uprava Zelje nije odlucila da odjebe nakon kupa i titulu....tada moja puna podrska da sve juniore stave u prvih 11.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#74079 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Dacic je vec sad 3-4 puta bolji i korisniji igrac od Arezine.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#74080 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Treba pocinjati utakmicu sa 10 igraca
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24288
Joined: 26/08/2007 17:10

#74081 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

zipoo wrote:Treba pocinjati utakmicu sa 10 igraca
Ali da u tih 10 nema Zajmovića.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#74082 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Treba im Odović fizičku spremu dići, nakon prve pauze nije im spremu digao 1 posto, najgora smo ekipa po tom pitanju. I nema Međugorja, neka trče po Igmanu i treniraju na glavnom, jer su svi Real Madrid na našem terenu osim nas.
User avatar
hrasno38
Posts: 31558
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#74083 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

FreakyStyley wrote:Dacic je vec sad 3-4 puta bolji i korisniji igrac od Arezine.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#74084 Re: FK Željezničar

Post by Radio Sarajevo »

hrasno38 wrote:
FreakyStyley wrote:Dacic je vec sad 3-4 puta bolji i korisniji igrac od Arezine.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ko je pratio Arežinu u drugim klubovima, zna koliki ovaj može biti majstor.

Dacić je možda dobar, ali glupo ih je uopšte porediti jer ih nismo ni vidjeli na djelu kako treba.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#74085 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Pratio sam ga ja, ko ga nije pratio? Zna lopte, ali ne vrijedi cekati neku majstoriju iz mjesta. To danasnji fudbal ne trpi, niti Odino shvatanje fudbala. To su prevazidjeni igraci. Zeba za siromasne. Dacic da nista ne zna s loptom (a zna) je u prednosti jer je brz i jer moze da trci - Arezina ne moze nijedno od toga. Naravno, pored toga je ublehas problematicni i to je bio cijelu karijeru.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#74086 Re: FK Željezničar

Post by Radio Sarajevo »

FreakyStyley wrote:Pratio sam ga ja, ko ga nije pratio? Zna lopte, ali ne vrijedi cekati neku majstoriju iz mjesta. To danasnji fudbal ne trpi, niti Odino shvatanje fudbala. To su prevazidjeni igraci. Zeba za siromasne. Dacic da nista ne zna s loptom (a zna) je u prednosti jer je brz i jer moze da trci - Arezina ne moze nijedno od toga. Naravno, pored toga je ublehas problematicni i to je bio cijelu karijeru.
Zašto smo ga onda dovodili?
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#74087 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

To se i Oda pita, pitao se i na presu. Ko god ga je doveo debilcina je i treba podnijeti ostavku.
User avatar
hrasno38
Posts: 31558
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#74088 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

FreakyStyley wrote:Pratio sam ga ja, ko ga nije pratio? Zna lopte, ali ne vrijedi cekati neku majstoriju iz mjesta. To danasnji fudbal ne trpi, niti Odino shvatanje fudbala. To su prevazidjeni igraci. Zeba za siromasne. Dacic da nista ne zna s loptom (a zna) je u prednosti jer je brz i jer moze da trci - Arezina ne moze nijedno od toga. Naravno, pored toga je ublehas problematicni i to je bio cijelu karijeru.
Prevazidjen Bekric pa nas naguzi u Mostaru, prevazidjen Jamak pa nam sinoc zavali golcinu, prevazidjen Ramic pa nas naguzi na sred Grbavice i tako svi oni koji su kod nas prevazidjeni i ne valjaju drugima valjaju i redovno nas karaju. Osim toga ono sve sto nije valjalo nama i Pitarima valjalo je Zrinjskom ko je tri puta za redom prvak sto pokazuje da pojedini forumski strucnjaci treba da se uhvate pikada a ne komentarisu fudbal. Pravi trener zna uvijek izvuci iz igraca ono najbolje. Zeljo nema boljeg tehnicara od Arezine gtrenutno i samo je do odovica koliko ce to prepoznati i koliko ce ga moci iskorsititi. Samo da podjestim da nam je cini mi se proslu ili predprsolu sezonu taj isti Arezina u Mladosti dovodio do ocaja.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#74089 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Arezina = Karina
User avatar
avetinja
Posts: 31431
Joined: 19/07/2014 13:31

#74090 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Problem je što rješenje tražimo u tjeranju igrača. Ko god malo odskače od ostalih nije za nas. Valjda je cilj da se igrač svim metodama pokuša prilagoditi timu i postati dio istog. Ali jok, bolje ga otjerati.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#74091 Re: FK Željezničar

Post by Radio Sarajevo »

avetinja wrote:Problem je što rješenje tražimo u tjeranju igrača. Ko god malo odskače od ostalih nije za nas. Valjda je cilj da se igrač svim metodama pokuša prilagoditi timu i postati dio istog. Ali jok, bolje ga otjerati.
Ne smije biti "u svom filmu".

A i dalje ne znamo šta je uradio...
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#74092 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Pa lako je pretpostaviti. Citavu karijeru (zato mu je ovakva kakva jeste) ga prate opijanja, odbijanje da trenira, kockanje, neposlusnost, krsenje discipline na svaki moguci nacin...

Ko god ga je doveo treba da odgovara.
User avatar
avetinja
Posts: 31431
Joined: 19/07/2014 13:31

#74093 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Radio Sarajevo wrote:
avetinja wrote:Problem je što rješenje tražimo u tjeranju igrača. Ko god malo odskače od ostalih nije za nas. Valjda je cilj da se igrač svim metodama pokuša prilagoditi timu i postati dio istog. Ali jok, bolje ga otjerati.
Ne smije biti "u svom filmu".

A i dalje ne znamo šta je uradio...
Baš me zanima koliko se potrudio da ga vrati u "pravi film".

Pošto se klub busa u prsa kako je sve transparentno, bilo bi korektno da nas izvjeste o čemu se tačno radi.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#74094 Re: FK Željezničar

Post by Radio Sarajevo »

avetinja wrote:
Radio Sarajevo wrote:
avetinja wrote:Problem je što rješenje tražimo u tjeranju igrača. Ko god malo odskače od ostalih nije za nas. Valjda je cilj da se igrač svim metodama pokuša prilagoditi timu i postati dio istog. Ali jok, bolje ga otjerati.
Ne smije biti "u svom filmu".

A i dalje ne znamo šta je uradio...
Baš me zanima koliko se potrudio da ga vrati u "pravi film".

Pošto se klub busa u prsa kako je sve transparentno, bilo bi korektno da nas izvjeste o čemu se tačno radi.
Pa to, i da onda vidimo ima li fakat razloga za ovo. Niti je u redu plaćati ga da ne igra, niti je u redu upropaštavati mu karijeru. Neka se dogovore štagod, samo da se više završi sapunica.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#74095 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Pa ako su ikako i postojale sanse da ga se vrati, nakon retardiranog interviewa njegovog managera za ss.ba vise ne postoje. I neka ne postoje. Sreca sto je na posudbi.
Dead Man Walking
Posts: 6385
Joined: 28/05/2004 21:49

#74096 Re: FK Željezničar

Post by Dead Man Walking »

Otjerat’ odmah! Nece biti ni prva ni posljednja nasa bivsa karina koja ce nam kasnije zagorcati zivot.
Tromblon
Posts: 2208
Joined: 18/01/2015 19:37

#74097 Re: FK Željezničar

Post by Tromblon »

Arezina zna lopte u to nema sumnje, Ali ne moze potrcati. Protiv Krupe trcali pored njega Kao pored semafora a Tek usao bio. Da GA trpimo zbog 1,2 slobodna u sezoni ne znam.

Van terena vjecni problem. Mozak promaja. U Mostaru bio clan bande koja se bavila kradjom automobila. Cak bio I uhapsen. Olimpik zavrnuo za 20 milja. Ma koka mozak.

Veca se precise izdigao. Cuo Sam prije Radnika da se ponasa Kao da je on sef. Vjerovatno se cekalo nesto da GA spuste I Sam im se ponudio. Jbg.

Imali smo srece da okrenemo protiv Celika, Ali mi nikakve igre nemamo. Niti opcija da se poboljsa. Cekamo sinana Koji Ko zna kad ce se vratiti, veselinovica Koji nije neka pljacka Ili jazvica Koji je pokazao da ima Sta ponuditi Ali hoce Li niko ne zna.

Samo dragi Oda ne mijenjaj rodina I bakraca nikako. Molim Te.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55759
Joined: 15/12/2008 16:53

#74098 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

FreakyStyley wrote:Pa lako je pretpostaviti. Citavu karijeru (zato mu je ovakva kakva jeste) ga prate opijanja, odbijanje da trenira, kockanje, neposlusnost, krsenje discipline na svaki moguci nacin...

Ko god ga je doveo treba da odgovara.
Pa samo ideš logikom... Zrinjski je doveo u red Bekrića i Jamaka, a njega nije mogao, i to su dvaput pokušali. Zašto je neko mislio da mi možemo, u svom organizacijskom i međuljudskom kuršlusu koji imamo u ekipi i klubu, stvarno ne znam. Ali taj neko definitivno treba da gleda fudbal samo preko tv-a.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#74099 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Jednostavno, suludo je bilo dovodit budalu u svlacionicu punu budala. Samo trenerima pravis problem tako. Svako ko iole prati PLBiH zna kakav je frajer karakter, ali nasi se jos ludji naprave. Pri tom dovedes takvog igraca na poziciju gdje, objektivno, imas dovoljno alternativa da se mozes sasvim fino skrpit.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#74100 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Blago nama kada je Arezina jedini problem
Post Reply