FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

hostapler
Posts: 1135
Joined: 28/02/2012 18:47
Location: Selo Mravići pokraj Matuzica

#70501 Re: FK Željezničar

Post by hostapler »

Najpametnije im je pare ulazu u ono što znaju. Fosne, armaturu, eksere, cementu i kreč.
Ovo što su uložili u ekipu, bolje da su sadaku dali. Procardali su jednu tribinu u kvazi igrace i pokušaj od trenera, a svi smo dobili Qrcinu za uho da metnemo.
DonieBrasco
Posts: 15422
Joined: 31/08/2016 16:09

#70502 Re: FK Željezničar

Post by DonieBrasco »

hostapler wrote:Vidim, već se zemlja iza zapada počela nuditi na SBF. Ne znam otkud nekome pravo da nudi nešto što nije njegovo.
Koliko ima članova? 5000. Referendum napraviti. Najaviti kada ce biti glasanje i da se odluči sta ce se uraditi sa tim komadom zemlje. Pejgamber s nebesa da sidje nema pravo to sam odlučiti, a kamoli neka skupština ili UO. Nego navijači,clanovi,simpatizeri. Svi zajedno.
A titula?
Vidjet će da su ako ništa trebali premirati Krupu da odigra pošteno protiv Mostaraca, ne zbog Želje, nego zbog sebe,mira u kući, što se i vidi. Pritisak raste, manji nece biti sigurno.
Zemlja iza zapada tacnije pomocni teren je vlasnistvo kluba, tacno je da jedan od ponuđenih i najveci projekat na SBF da se na toj zemlji digne velika poslovna zgrada od koje bi klub imao para i prihoda koliko u mislima ne bi mogli zamisliti. I ostali projekti ponuđeni na SBF su fantasticni.

To nisu odluke jednog covjeka, nego grupe ljude iz kluba, ostalih firmi pri klubu koji rade na projektima kluba. Procitajte barem sta je upitanju, o cemu se radi i koji novci, projekti su u pitanju. To je za dobrobit kluba, ako se jedan od tih projekata ostavari klub ce se dici za deset stepenica iznad kompletne lige.

Ali eto i to ocrnite, treba premirati Krupu to je vazno...
hostapler
Posts: 1135
Joined: 28/02/2012 18:47
Location: Selo Mravići pokraj Matuzica

#70503 Re: FK Željezničar

Post by hostapler »

DonieBrasco wrote:
hostapler wrote:Vidim, već se zemlja iza zapada počela nuditi na SBF. Ne znam otkud nekome pravo da nudi nešto što nije njegovo.
Koliko ima članova? 5000. Referendum napraviti. Najaviti kada ce biti glasanje i da se odluči sta ce se uraditi sa tim komadom zemlje. Pejgamber s nebesa da sidje nema pravo to sam odlučiti, a kamoli neka skupština ili UO. Nego navijači,clanovi,simpatizeri. Svi zajedno.
A titula?
Vidjet će da su ako ništa trebali premirati Krupu da odigra pošteno protiv Mostaraca, ne zbog Želje, nego zbog sebe,mira u kući, što se i vidi. Pritisak raste, manji nece biti sigurno.
Zemlja iza zapada tacnije pomocni teren je vlasnistvo kluba, tacno je da jedan od ponuđenih i najveci projekat na SBF da se na toj zemlji digne velika poslovna zgrada od koje bi klub imao para i prihoda koliko u mislima ne bi mogli zamisliti. I ostali projekti ponuđeni na SBF su fantasticni.

To nisu odluke jednog covjeka, nego grupe ljude i ostalih firmi pri klubu koji rade na projektaima kluba. Procitajte barem sta je upitanju, o cemu se radi i koji novci, projekti su u pitanju. To je za dobrobit kluba, ako se jedan od tih projekata ostavari klub ce se dici za deste stepenica iznad kompletne lige.

Ali eto i to ocrnite, treba premirati Krupu to je vazno...
Hajde još jednom da ponovim,
Pejgamber s nebesa da sidje nema pravo to sam odlučiti, a kamoli neka skupština ili UO. Nego navijači,clanovi,simpatizeri. Svi zajedno.
Ti što pri klubu pokušavaju to uraditi sve na svoju ruku, tako sa babovinom neka rade, sa Zeljinom imovinom nece!
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#70504 Re: FK Željezničar

Post by salle_eh1986 »

avetinja wrote:
salle_eh1986 wrote:
avetinja wrote: Magacioner, letit ćete svi redom kada pukne film. Raja su Željovci, oni koje ne možete kupiti, koji ne prave Sjevernu Koreju od foruma da bi stvarali kult ličnosti zbog par stoja. Uživajte dok možete.
Hahaha
Nego nije mi jasno ovo magacioner ?
Sine dragi ne pišem ja na s1 forumu da me trpaš u taj koš.
Ja ti rekoh ako te zanima ko sam, možeš dobiti sve podatke. Je li važi i za suprotno ?
Magacioner je zbog stila pisanja.
Sine moj, mene ne interesuje ko si i šta si. Dovoljno mi je ovo što mogu da pročitam ovdje. Da te želim upoznati, javio bih ti se u privatnoj poruci.
Pa ovi što bi ih ti i želio na čelu kluba upravo i vole raditi u takvoj atmosferi. Da se niko i ništa ne zna.
Ja ti kažem, oraha u džepu nemam, nikakvih interesa već samo želim najbolje klubu. Ne bojim se ni lične podatke dati pa eto provjeri. Očito kod takvih ko što si ti to jeste problem...hoće to kad su mutne radnje u pitanju

@hoštapleru, a imali su neki pravo davati poslovne prostore kluba bez pitanja I ZNANJA IKOGA ?
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2608
Joined: 18/03/2015 01:36

#70505 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

Upravo pejgamber da sidje i nema pravo da odlucuje, ali ima skupstina kluba, prema aktima (statutu) kluba...
hostapler
Posts: 1135
Joined: 28/02/2012 18:47
Location: Selo Mravići pokraj Matuzica

#70506 Re: FK Željezničar

Post by hostapler »

Što ih Misimovic ne prijavi, rekao je da bi oca prijavio?
Dokle je došlo, gdje je zapelo? Da znamo ko je, prvi ću mu jbt majku.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2546
Joined: 28/02/2010 19:25

#70507 Re: FK Željezničar

Post by Plavo-bijeli »

Na osnovu čega se može uopšte znati ko je navijač i šta treba dozvoliti da 1 glas nekog simpatizera, još koji možda nema ni srednju školu, koji ode na utakmicu ponekad kad nema šta raditi bude jednak onome koji je u klubu čitav dan i koji je obrazovan?
Pojma nemam o prodaji, ali ako bi ta prodaja omogućila gradnju velikog trening kampa van grada u potpunosti podržavam. Da prodaje bilo ko drugi, gdje se ne bi znalo gdje će te pare i kako će se uložiti, branio bi ako treba tijelom tu prodaju.
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#70508 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

salle_eh1986 wrote:Pa ovi što bi ih ti i želio na čelu kluba upravo i vole raditi u takvoj atmosferi. Da se niko i ništa ne zna.
Ja ti kažem, oraha u džepu nemam, nikakvih interesa već samo želim najbolje klubu. Ne bojim se ni lične podatke dati pa eto provjeri. Očito kod takvih ko što si ti to jeste problem...hoće to kad su mutne radnje u pitanju
Lijepo je što blatiš Osima, ali nema veze, Misimović je mnogo bolji. Jeste da neće biti ni navijača ni titula, ali šta ima veze.
hostapler
Posts: 1135
Joined: 28/02/2012 18:47
Location: Selo Mravići pokraj Matuzica

#70509 Re: FK Željezničar

Post by hostapler »

Plavo-bijeli wrote:Na osnovu čega se može uopšte znati ko je navijač i šta treba dozvoliti da 1 glas nekog simpatizera, još koji možda nema ni srednju školu, koji ode na utakmicu ponekad kad nema šta raditi bude jednak onome koji je u klubu čitav dan i koji je obrazovan?
Pojma nemam o prodaji, ali ako bi ta prodaja omogućila gradnju velikog trening kampa van grada u potpunosti podržavam. Da prodaje bilo ko drugi, gdje se ne bi znalo gdje će te pare i kako će se uložiti, branio bi ako treba tijelom tu prodaju.
To se majstore zove demokratija. 1 čovjek 1 glas. Nismo u S. Koreji.
Niko nikoga ne tjera da bude u klubu cijeli dan. Ne svidja ti se, napusti. Nije se školovao zbog Želje, nego zbog sebe.
I ja podržavam gradnju kampa ili ako bi to pomoglo dovršetku gradnje stadiona, ali tacno da se zna gdje,ko, sta i kako i da o tome svi odlucimo
Last edited by hostapler on 28/05/2018 22:07, edited 1 time in total.
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#70510 Re: FK Željezničar

Post by salle_eh1986 »

hostapler wrote:Što ih Misimovic ne prijavi, rekao je da bi oca prijavio?
Dokle je došlo, gdje je zapelo? Da znamo ko je, prvi ću mu jbt majku.
Ne govorim o mutnim radnjama već "čistim" prodajama poslovnih prostora. Otkud nekome pravo da to uradi bez da pita navijače ... jel de da je glupost ovako pisati 8-)
hostapler
Posts: 1135
Joined: 28/02/2012 18:47
Location: Selo Mravići pokraj Matuzica

#70511 Re: FK Željezničar

Post by hostapler »

salle_eh1986 wrote:
hostapler wrote:Što ih Misimovic ne prijavi, rekao je da bi oca prijavio?
Dokle je došlo, gdje je zapelo? Da znamo ko je, prvi ću mu jbt majku.
Ne govorim o mutnim radnjama već "čistim" prodajama poslovnih prostora. Otkud nekome pravo da to uradi bez da pita navijače ... jel de da je glupost ovako pisati 8-)
Ako ti smeta to što se radilo prije, prodavalo se i nudilo bez da se iko pita, zašto sad isto to podrzavas? Da se zemlja prodaje i nudi da se niko ne pita? :izet:
Sjeli njih 10 iz UO i odlučili zemlju ponuditi na prodaju.
:-)
Babovinu neka uzmu i rade sta hoće, neka je poklone, boli me neka stvar. Zeljino nece!
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2546
Joined: 28/02/2010 19:25

#70512 Re: FK Željezničar

Post by Plavo-bijeli »

hostapler wrote:
Plavo-bijeli wrote:Na osnovu čega se može uopšte znati ko je navijač i šta treba dozvoliti da 1 glas nekog simpatizera, još koji možda nema ni srednju školu, koji ode na utakmicu ponekad kad nema šta raditi bude jednak onome koji je u klubu čitav dan i koji je obrazovan?
Pojma nemam o prodaji, ali ako bi ta prodaja omogućila gradnju velikog trening kampa van grada u potpunosti podržavam. Da prodaje bilo ko drugi, gdje se ne bi znalo gdje će te pare i kako će se uložiti, branio bi ako treba tijelom tu prodaju.
To se majstore zove demokratija. 1 čovjek 1 glas. Nismo u S. Koreji.
Niko nikoga ne tjera da bude u klubu cijeli dan. Ne svidja ti se, napusti. Nije se školovao zbog Želje, nego zbog sebe.
I ja podržavam gradnju kampa ili ako bi to pomoglo dovršetku gradnje stadiona, ali tacno da se zna gdje,ko, sta i kako i da o tome svi odlucimo
Eh pa demokratija u ovakvom našem glupom društvu je nešto najgore što se može desiti. Ne mogu i ne smiju biti jednaka dva glasa mesara i dvojice naučnika, osim možda kad se raspravlja o tome koji dio mesa je najbolji.
User avatar
UnKnownBA
Posts: 738
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#70513 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Zaklaše ovi naši još jedan kurban ... :roll:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#70514 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Kakva ofanziva :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#70515 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Plavo-bijeli wrote:
hostapler wrote:
Plavo-bijeli wrote:Na osnovu čega se može uopšte znati ko je navijač i šta treba dozvoliti da 1 glas nekog simpatizera, još koji možda nema ni srednju školu, koji ode na utakmicu ponekad kad nema šta raditi bude jednak onome koji je u klubu čitav dan i koji je obrazovan?
Pojma nemam o prodaji, ali ako bi ta prodaja omogućila gradnju velikog trening kampa van grada u potpunosti podržavam. Da prodaje bilo ko drugi, gdje se ne bi znalo gdje će te pare i kako će se uložiti, branio bi ako treba tijelom tu prodaju.
To se majstore zove demokratija. 1 čovjek 1 glas. Nismo u S. Koreji.
Niko nikoga ne tjera da bude u klubu cijeli dan. Ne svidja ti se, napusti. Nije se školovao zbog Želje, nego zbog sebe.
I ja podržavam gradnju kampa ili ako bi to pomoglo dovršetku gradnje stadiona, ali tacno da se zna gdje,ko, sta i kako i da o tome svi odlucimo
Eh pa demokratija u ovakvom našem glupom društvu je nešto najgore što se može desiti. Ne mogu i ne smiju biti jednaka dva glasa mesara i dvojice naučnika, osim možda kad se raspravlja o tome koji dio mesa je najbolji.
Jebo te Vugdalic celavi :mrgreen:
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#70516 Re: FK Željezničar

Post by salle_eh1986 »

Upravu si sem eto samo jedne sitnice.
Ranije je bilo prodaj klupsko a pare u svoj džep dok bi sad bilo prodaj jedno kupi drugo KLUBU.
Mada razumijem ja i to da se pojedinci bune što klub ide naprijed bez njih, što raste vrijednost kluba a oni nisu u talu. Žao mi ih/vas je ali trebali bi tražiti druge izvore prihoda, vakat je
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#70517 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

salle_eh1986 wrote:Upravu si sem eto samo jedne sitnice.
Ranije je bilo prodaj klupsko a pare u svoj džep dok bi sad bilo prodaj jedno kupi drugo KLUBU.
Mada razumijem ja i to da se pojedinci bune što klub ide naprijed bez njih, što raste vrijednost kluba a oni nisu u talu. Žao mi ih/vas je ali trebali bi tražiti druge izvore prihoda, vakat je
Ma gdje ide naprijed? Dokle smo stigli? :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25782
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#70518 Re: FK Željezničar

Post by BHF_Manijak »

salle_eh1986 wrote:Raja... Koja raja, šaka vas koji iz interesa pišete ?
Jah, raja pise iz licnih interesa, a vi Misketa, pardon gosp. Misimovica, branite zivotom eto tek onako, iako imaju milion fula po sezoni! :lol: :oops:

I kakve bljuvotine samo pisete o Amaru, najtrofejnijem treneru u historiji kluba, sram vas bilo. Djon obraz, fuj. Inace se fudbal igra za tribine, a ne za pehare, pa je odjednom Misimovic uradio vise za klub od Amara!
Lobotomija vas ubi, moralne fukare...

I kazu pravimo ozbiljan sistem i klub, a mi 3 godine zaredom iste fule radimo u sportskom dijelu, od igraca, trenera, do omladinskog... Ali idemo kazu naprijed. :lol: :lol: :oops:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7297
Joined: 12/03/2012 18:04

#70519 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

zipoo wrote:
salle_eh1986 wrote:Upravu si sem eto samo jedne sitnice.
Ranije je bilo prodaj klupsko a pare u svoj džep dok bi sad bilo prodaj jedno kupi drugo KLUBU.
Mada razumijem ja i to da se pojedinci bune što klub ide naprijed bez njih, što raste vrijednost kluba a oni nisu u talu. Žao mi ih/vas je ali trebali bi tražiti druge izvore prihoda, vakat je
Ma gdje ide naprijed? Dokle smo stigli? :lol:
Make Zrinjski champions again :lol: :lol: :lol: :lol:
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#70520 Re: FK Željezničar

Post by salle_eh1986 »

Odblokiran jedan račun a i licencu ćemo dobiti ipak, pristali neki igrači da se vansudski nagodimo plus odustali od kamata.
Još da je dogovoriti sa poreznom da bar kako na rate ovaj dug prebijamo

@bhfmanijak... nekako mi i ovaj forum naginje na lobotimiju jer čim se ne misli isto odma MI-VI.
Ja bih volio vidjeti kako mene lično neko može svrstati bilo gdje od strana...ali eto furka valjda takva da moraš biti negdje :)
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2608
Joined: 18/03/2015 01:36

#70521 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

BHF_Manijak wrote:
I kakve bljuvotine samo pisete o Amaru, najtrofejnijem treneru u historiji kluba, sram vas bilo. Djon obraz, fuj. Inace se fudbal igra za tribine, a ne za pehare, pa je odjednom Misimovic uradio vise za klub od Amara!
Lobotomija vas ubi, moralne fukare...
PAPAK hoces li prestati vrijedjati ljude napokon?! A bljuvotine o Osimu niko ne pise, prestanite izmišljati gluposti.

Danas napokon niko ne krade klub, tačka... Ni milimetra g. Misimovicu
hostapler
Posts: 1135
Joined: 28/02/2012 18:47
Location: Selo Mravići pokraj Matuzica

#70522 Re: FK Željezničar

Post by hostapler »

zipoo wrote:
salle_eh1986 wrote:Upravu si sem eto samo jedne sitnice.
Ranije je bilo prodaj klupsko a pare u svoj džep dok bi sad bilo prodaj jedno kupi drugo KLUBU.
Mada razumijem ja i to da se pojedinci bune što klub ide naprijed bez njih, što raste vrijednost kluba a oni nisu u talu. Žao mi ih/vas je ali trebali bi tražiti druge izvore prihoda, vakat je
Ma gdje ide naprijed? Dokle smo stigli? :lol:
Image
Već nekoliko sezona.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#70523 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

avetinja wrote:
Brat wrote:Jadni ste. I jedni i drugi.
Jadan si ti kada se javljaš samo da ovo napišeš.
Mea_parvitas wrote:
BHF_Manijak wrote:
I kakve bljuvotine samo pisete o Amaru, najtrofejnijem treneru u historiji kluba, sram vas bilo. Djon obraz, fuj. Inace se fudbal igra za tribine, a ne za pehare, pa je odjednom Misimovic uradio vise za klub od Amara!
Lobotomija vas ubi, moralne fukare...
PAPAK hoces li prestati vrijedjati ljude napokon?! A bljuvotine o Osimu niko ne pise, prestanite izmišljati gluposti.

Danas napokon niko ne krade klub, tačka... Ni milimetra g. Misimovicu
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, vrijeđanje"
» Brat
» avetinja
» BHF_Manijak

7 dana


Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, vrijeđanje"
» Mea_parvitas

14 dana


Sreća vaša pa je tomo zaključao temu, inaće bi lista bila duža.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#70524 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

Ne kontam koja je fora trovati raju sa jednog od dva nika na Željinoj temi? Žalosno je to što radiš :wink: .

Inače DonieBrasco za post :thumbup:
User avatar
LSD
Posts: 27274
Joined: 24/07/2007 08:26

#70525 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

Nisam znao da najtrofejniji trener Želje (poznatiji kao Amar Osim) ima ovoliko neprijatelja među željovcima.
Ako se pojedinci koji pišu ovdje mogu uopšte zvati željovcima. Ja mislim da su to ubaceni elementi sa strane, al eto.

Kaže onaj jedan "yebeš klub kojem samo Amar može donijeti titule" kao treba ga odmah ugasiti :facepalm: :skoljka: strašno šta se piše i dozvoljava ovdje.
Last edited by LSD on 29/05/2018 00:05, edited 1 time in total.
Post Reply