FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#68651 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

Nakon prošlosezonske titule,treba istraziti da li je ikad iko u svijetu fudbala prokockao 3-0 od 89. Minute,i mislim da ova ekipa sa ovakvim luzerskim mentalitetom nemože osvojiti titulu,jer je ovo nevjerovatan udarac na njihovu ionako labilnu psihu a Zrinjskom vjetar u ledja.....jebem im sve što imaju luzersko.....
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#68652 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Allahu dragi Milostivi i Samilosni kadar li si :lol: Ništa, ostalo plus dva, idemo jako protiv Radnika, bez Zakarića, samo pobjeda, oni imaju Široki i pitare, samo jako!
5korpus
Posts: 1185
Joined: 24/07/2015 14:45

#68653 Re: FK Željezničar

Post by 5korpus »

kakve veze ima zeba, pa da ih je 7 ostalo koja suma moras biti da dobijes 3 gola za 5min :-)
Bambino Blu
Posts: 2057
Joined: 24/07/2014 15:38

#68654 Re: FK Željezničar

Post by Bambino Blu »

Psovo bi im do besvjesti al ne vrijedi ko da ce to nesto promjeniti...opustili se i to je to.

Kad sam govorio da Bogicevic ne moze biti starter i da ne moze biti taj koji ce biti "glavni" defanzivac ovdje su pojedinci rekli da je najbolji u ligi. Eto vidite da nije to je kiks igrac i na kraju se i ispostavilo tako. pisaj ga idemo dalje al umjesto slijedeecu tekmu da bude puna grbavica opet ce biti 1000 ljudi maximalno, smijesno da smijesnije ne moze biti
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#68655 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

5korpus wrote:kakve veze ima zeba, pa da ih je 7 ostalo koja suma moras biti da dobijes 3 gola za 5min :-)
kako nema ???? Zar nije bilo logicnije da uvede umjesto Vranjesa Osmankovica i zabetonira kazneni nego igraca koji ima bruku gdina i koji ne moze pogotovo na ovakvom terenu dati ista.
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#68656 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Bambino Blu wrote:Psovo bi im do besvjesti al ne vrijedi ko da ce to nesto promjeniti...opustili se i to je to.

Kad sam govorio da Bogicevic ne moze biti starter i da ne moze biti taj koji ce biti "glavni" defanzivac ovdje su pojedinci rekli da je najbolji u ligi. Eto vidite da nije to je kiks igrac i na kraju se i ispostavilo tako. pisaj ga idemo dalje al umjesto slijedeecu tekmu da bude puna grbavica opet ce biti 1000 ljudi maximalno, smijesno da smijesnije ne moze biti
Nemoj zajebavati ne mozes kriviti covjeka radi autogola...citavu utakmicu je na glavu skakao i borio se ko lav. Jebi ga autogolovi se desavaju!
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#68657 Re: FK Željezničar

Post by bersK »

Bravo Hajdarevicu sine, ufatis dva suta, oba suta posaljes satelitima. Pa jos i malo namlatis igraca u kontri. Iz kojeg padne gol. Samo naprijed.

I da, Zeba jos uvijek moze da se krece? :lol: :lol:
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#68658 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

hrasno38 wrote:
5korpus wrote:kakve veze ima zeba, pa da ih je 7 ostalo koja suma moras biti da dobijes 3 gola za 5min :-)
kako nema ???? Zar nije bilo logicnije da uvede umjesto Vranjesa Osmankovica i zabetonira kazneni nego igraca koji ima bruku gdina i koji ne moze pogotovo na ovakvom terenu dati ista.
Problem je što je Vranješa ikako vadio, a ne ko je ušao, lik sam držao sve u nogama i on ga vadi :lol:
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#68659 Re: FK Željezničar

Post by al_akhisari »

:evil: kakva skupina luzera i fudbalskih neznalica je ova ekipa zelje, ja još ne mogu da vjerujem; nisam nikada do sada pomislio da ću razmišljati o tome da prestanem pratiti, navijati i voljeti klub :evil: što se mene tiče, svih 11 koji su završili utakmicu zaslužuju da im se oduzme godišnja plaća :evil: uključujući trenere; neću o učinku pojedinaca, ali ne mogu da ne komentarišem najnoviju " jedinicu" reprezentacije :-)
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#68660 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

al_akhisari wrote::evil: kakva skupina luzera i fudbalskih neznalica je ova ekipa zelje, ja još ne mogu da vjerujem; nisam nikada do sada pomislio da ću razmišljati o tome da prestanem pratiti, navijati i voljeti klub :evil: što se mene tiče, svih 11 koji su završili utakmicu zaslužuju da im se oduzme godišnja plaća :evil: uključujući trenere; neću o učinku pojedinaca, ali ne mogu da ne komentarišem najnoviju " jedinicu" reprezentacije :-)
Sta ti je kriva jedinica :? ni jedan gol nije njegov
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#68661 Re: FK Željezničar

Post by agnostic_front »

:shock: :run:
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#68662 Re: FK Željezničar

Post by bersK »

Veca je medju svim ovim parmacima i kretenima danas zasluzio prolaznu ocjenu. Jedini pored Vranjesa. Ovo ostalo svi da im se uskrati plata za mjesec april.
Bambino Blu
Posts: 2057
Joined: 24/07/2014 15:38

#68663 Re: FK Željezničar

Post by Bambino Blu »

Uskratit ce im se karna, ja evo 2 lexa vec popio i kol'ko cu jos do vecera Bog zna, oni ce lagano u bus veceras u grad lomit neko u argelini na shisu neko na jahorinu ili u slogu zavisi. ja znam da sam budala al' ovo je za medalje
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#68664 Re: FK Željezničar

Post by nosara »

Oko Zeljeznicara je losa karma... Adzemu dati otkaz u autobusu... Amaru vratit pare i molit ga na koljenima da preuzme svoje mjesto, dati mu sve pare od tribina i stadiona, sva ovlastenja i ljubit ga u supak sedam dana, kompletna uprava i vascijela lobotomija...

Inace cemo kurcinu uzet, a i to bi bilo nezasluzeno, nismo ni za mlohave kurcine... Mozda neka gumena kita, za uho...
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#68665 Re: FK Željezničar

Post by nadžak »

nosara wrote:Oko Zeljeznicara je losa karma... Adzemu dati otkaz u autobusu... Amaru vratit pare i molit ga na koljenima da preuzme svoje mjesto, dati mu sve pare od tribina i stadiona, sva ovlastenja i ljubit ga u supak sedam dana, kompletna uprava i vascijela lobotomija...

Inace cemo kurcinu uzet, a i to bi bilo nezasluzeno, nismo ni za mlohave kurcine... Mozda neka gumena kita, za uho...
:D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#68666 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica »

Ne može ni ovo svako :D
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#68667 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

yebem ti sve :angry: :angry: :angry: nevjerovatno

Ocekujem da Adžem sam podnese ostavku.
Bogičevića i Mehremića protjerati iz grada, zauvijek.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#68668 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Nikakve nam sad turbulencije ne trebaju, pogotovo pred pauzu, ali vaditi Vranješa koji je doktor na sredini je van svake pameti. Imaju dvije sedmice da se pripreme, i da nam se iskupe protiv Radnika!
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#68669 Re: FK Željezničar

Post by Mutivoda »

tim psihologa do kraja da radi s njima (a i nama bi dobro došli) - ništa taktika ništa kondicija
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#68670 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica »

LSD wrote:yebem ti sve :angry: :angry: :angry: nevjerovatno

Ocekujem da Adžem sam podnese ostavku.
Bogičevića i Mehremića protjerati iz grada, zauvijek.
Bogi je bio dobar. AG se može desiti bilo kome.
Mehremic je nizasta.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20569
Joined: 12/08/2013 12:51

#68671 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

ma ne vrijedi se nervirati, i treba biti spreman na sve. pa i na ovakve nevjerovatne ispade i propuste. ja se tituli ne nadam godinama. a ono prosle sezone sto smo prokockali je bilo vrhunac. ako se sta osvoji, dobro je ako ne, nikom nista. kad njima nije stalo sto bi se meni dizao pritisak zbog njihove qrcobolje ili neznanja. da znaju i umiju vise valjda bi to pokazali na terenu, al ne znaju. takvi su kakvi su, i igraju za fk zeljeznicar. ima kraj sezone pa mijenjaj kao sto smo i navikli. i jbg bude ti krivo kad se dese stvari kao danas ali u fudbalu je sve moguce, samo je glupo kad se nama dese.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#68672 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

ne mogu nista da napisem, a da ne sadrzi crkli, jebe, gorili, sunce, Bog, svetac, mater...
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#68673 Re: FK Željezničar

Post by al_akhisari »

hrasno38 wrote:
al_akhisari wrote::evil: kakva skupina luzera i fudbalskih neznalica je ova ekipa zelje, ja još ne mogu da vjerujem; nisam nikada do sada pomislio da ću razmišljati o tome da prestanem pratiti, navijati i voljeti klub :evil: što se mene tiče, svih 11 koji su završili utakmicu zaslužuju da im se oduzme godišnja plaća :evil: uključujući trenere; neću o učinku pojedinaca, ali ne mogu da ne komentarišem najnoviju " jedinicu" reprezentacije :-)
Sta ti je kriva jedinica :? ni jedan gol nije njegov
:-x što se mene tiče, svi koji su učestvovali u ovoj lakrdiji, zaslužuju kritiku i osudu; kad smo kod vece i njegovog doprinosa, za početak odsustvo osjećaja za izlazak na visoka ubacivanja i predinfraktno stanje mog organizma na svako; mislim da snosi dio krivice i za prvi gol; dovoljno za kritiku nove 1 repke :twisted: a nije mi namjera praviti od njega isključivog i glavnog krivca i nadam se da nisam tako zvučao
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#68674 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Prestanite sa pričom o tjeranju Adžema. Valjao vam je kada smo uzimali sve redom, a sada vam ne valja. Ne budite licemjeri. Gadi mi se takvo pisanje.

Svi ovdje bi garant potpisali ovaj remi, ali je problem što se on dogodio na nenormalan način. Imamo +2 i ne smijemo se bojati. Mene najviše muči to što bi mogli psihički pasti zbog ovoga danas, a da su labilni su već dokazali. Sadpauzu iskoristiti kako treba i uozbiljiti se. Pobjedom u sljedeće dvije domaće bi vratili samopouzdanje, a možda i navukli još veću prednost.
Last edited by avetinja on 17/03/2018 18:11, edited 1 time in total.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#68675 Re: FK Željezničar

Post by agnostic_front »

Po izlasku iz busa, trening. I Adžem nek trči s njima.
Post Reply