FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#38551 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u ....
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#38553 Re: FK Željezničar

Post by Styling »

Tomos wrote:Nek ide do vraga konačno samo nam je blamažu najveću u istoriji kluba napravio i priredio jer je on bio kapetan sa svojom momčadi uz podršku par navijača od prosječne ekipe litexa primit 7 komada ej da bi se plišek otjerao nije bilo drugog načina smeće jedno neviđeno, sad kad bi nam Konjić došao na mjesto sportskog direktora to bi bila prava stvar.
K vragu. Koliko ja znam Djelo niti je golman niti je odbrambeni igrac. Kako je on mogao organizovati ekipu da tako visoko izgubi? Zar nije postojao neki suptilniji nacin da se Plisek otjera, ako je to bio cilj?
Prvu na Grbavici smo svakako vec bili izgubili sa 2:1.
Je li vama jasno da Zeljo polahko postaje DJL (drustvo jednog lica). Vise je nego simptomaticno da su u posljednjih godinu dana otisli Buki, Cviko, Zujo i Guso. Je li ni oni nisu valjali? Niko ne valja osim Amara.
Zeljo Djeli duguje ogromne pare za plate. Covjek nikada nije ni pomisljao da tuzi klub za dugove kao sto je to uradio Amar, pa zamalo blokirao pare iz Evrope jer nije htio da potpise reprogram. Laz je da je povukao tuzbu. Tuzba je ucjena za klub. Sa kamatama njegova tuzba je narasla na preko 120.000KM. Eto toliko o patriotizmu i ljubavi prema klubu.
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#38554 Re: FK Željezničar

Post by hopcup »

Styling wrote:
Tomos wrote:Nek ide do vraga konačno samo nam je blamažu najveću u istoriji kluba napravio i priredio jer je on bio kapetan sa svojom momčadi uz podršku par navijača od prosječne ekipe litexa primit 7 komada ej da bi se plišek otjerao nije bilo drugog načina smeće jedno neviđeno, sad kad bi nam Konjić došao na mjesto sportskog direktora to bi bila prava stvar.

Je li vama jasno da Zeljo polahko postaje DJL (drustvo jednog lica). Vise je nego simptomaticno da su u posljednjih godinu dana otisli Buki, Cviko, Zujo i Guso. Je li ni oni nisu valjali? Niko ne valja osim Amara.
Zeljo Djeli duguje ogromne pare za plate. Covjek nikada nije ni pomisljao da tuzi klub za dugove kao sto je to uradio Amar, pa zamalo blokirao pare iz Evrope jer nije htio da potpise reprogram. Laz je da je povukao tuzbu. Tuzba je ucjena za klub. Sa kamatama njegova tuzba je narasla na preko 120.000KM. Eto toliko o patriotizmu i ljubavi prema klubu.
što se mene lično tiče, ja bih dao želju porodici Osim doživotno, sad i odmah. što se duga prema njemu tiče, kao i prema svim ostalim, treba čovjeku platit. ne znam kako, al treba se nać rješenje. niko nije budala da radi džaba.
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#38555 Re: FK Željezničar

Post by salle_eh1986 »

Ništa drugo do otpisati kamatu, glavnicu podjeliti na 180 (15 godina po 12 mjeseci) i otplaćivati lagano :D
e_svasta
Posts: 107
Joined: 14/01/2014 20:14

#38556 Re: FK Željezničar

Post by e_svasta »

Styling wrote:
Tomos wrote:Nek ide do vraga konačno samo nam je blamažu najveću u istoriji kluba napravio i priredio jer je on bio kapetan sa svojom momčadi uz podršku par navijača od prosječne ekipe litexa primit 7 komada ej da bi se plišek otjerao nije bilo drugog načina smeće jedno neviđeno, sad kad bi nam Konjić došao na mjesto sportskog direktora to bi bila prava stvar.
K vragu. Koliko ja znam Djelo niti je golman niti je odbrambeni igrac. Kako je on mogao organizovati ekipu da tako visoko izgubi? Zar nije postojao neki suptilniji nacin da se Plisek otjera, ako je to bio cilj?
Prvu na Grbavici smo svakako vec bili izgubili sa 2:1.
Je li vama jasno da Zeljo polahko postaje DJL (drustvo jednog lica). Vise je nego simptomaticno da su u posljednjih godinu dana otisli Buki, Cviko, Zujo i Guso. Je li ni oni nisu valjali? Niko ne valja osim Amara.
Zeljo Djeli duguje ogromne pare za plate. Covjek nikada nije ni pomisljao da tuzi klub za dugove kao sto je to uradio Amar, pa zamalo blokirao pare iz Evrope jer nije htio da potpise reprogram. Laz je da je povukao tuzbu. Tuzba je ucjena za klub. Sa kamatama njegova tuzba je narasla na preko 120.000KM. Eto toliko o patriotizmu i ljubavi prema klubu.
To nije istina, to sto Dzelo ne voli Amara je njegov problem, tj sto ga svi porodicno ne volite i iznosite neistine o njemu.

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55690
Joined: 15/12/2008 16:53

#38557 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Niko nije tako jeftino prokockao ugled kao Dželo... ubjedljivo najbolji igrač iza rata, a velika većina navijača ga ne može smisliti... neka se zapita zašto. Za golove svaka čast, ali daleko mu kuća od nas.

A ovi navedeni, naravno da nisu valjali. Jeste Cviko, ali čovjek je otišao da živi vani.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#38558 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

ultima_palabra wrote:Niko nije tako jeftino prokockao ugled kao Dželo... ubjedljivo najbolji igrač iza rata, a velika većina navijača ga ne može smisliti... neka se zapita zašto. Za golove svaka čast, ali daleko mu kuća od nas.

:thumbup:

Jad! Daleko mu kuća bila. Nemam običaja da pljujem ove bivše što igrače, što ostale uposlenike, ali on zaslužuje sav drek.
e_svasta
Posts: 107
Joined: 14/01/2014 20:14

#38559 Re: FK Željezničar

Post by e_svasta »

Prije bih rekao nije sposoban, jedan po jedan. Znate vi to dobro kako ide, sifra Baljak, Alihodzic itd.

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#38560 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

Jedan je bitan!!! Onaj zbog kojeg nisi noćima spavao! :wink:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55690
Joined: 15/12/2008 16:53

#38561 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

ganjeta wrote:Jedan je bitan!!! Onaj zbog kojeg nisi noćima spavao! :wink:
Daj nam detalje :lol:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#38562 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

Odvojio sam ga ali opet se trese?! Šta da radim? :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38563 Re: FK Željezničar

Post by JThomas »

Styling wrote:
Tomos wrote:Nek ide do vraga konačno samo nam je blamažu najveću u istoriji kluba napravio i priredio jer je on bio kapetan sa svojom momčadi uz podršku par navijača od prosječne ekipe litexa primit 7 komada ej da bi se plišek otjerao nije bilo drugog načina smeće jedno neviđeno, sad kad bi nam Konjić došao na mjesto sportskog direktora to bi bila prava stvar.
K vragu. Koliko ja znam Djelo niti je golman niti je odbrambeni igrac. Kako je on mogao organizovati ekipu da tako visoko izgubi? Zar nije postojao neki suptilniji nacin da se Plisek otjera, ako je to bio cilj?
Prvu na Grbavici smo svakako vec bili izgubili sa 2:1.
Je li vama jasno da Zeljo polahko postaje DJL (drustvo jednog lica). Vise je nego simptomaticno da su u posljednjih godinu dana otisli Buki, Cviko, Zujo i Guso. Je li ni oni nisu valjali? Niko ne valja osim Amara.
Zeljo Djeli duguje ogromne pare za plate. Covjek nikada nije ni pomisljao da tuzi klub za dugove kao sto je to uradio Amar, pa zamalo blokirao pare iz Evrope jer nije htio da potpise reprogram. Laz je da je povukao tuzbu. Tuzba je ucjena za klub. Sa kamatama njegova tuzba je narasla na preko 120.000KM. Eto toliko o patriotizmu i ljubavi prema klubu.
zanimljivo, kod stranaka ti ne smeta koncept DJL :-D

dželo kao kapiten i vođa ekipe, u dosluhu sa nijazom brkovićem kao sivom eminencijom i tadašnjim generalnim sekretarom je organizovao bojkot plišeka u lovechu. i ja im ne halalim.
User avatar
Tomos
Posts: 586
Joined: 30/06/2013 12:05

#38564 Re: FK Željezničar

Post by Tomos »

leškarenje wrote:Lagano ste ih sve rastjerali,jedan po jedan nije podoban.
Naša stvar jbga ne moramo za to nikog pitati nit se kome ulizivati ovi nek se politikom bave pobrojani takvim mjesto u sportu nije.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38565 Re: FK Željezničar

Post by JThomas »

i usprkos ovome što ne halalim - halalio bi da bude tu da zna raditi svoj posao. ali ne zna.

nažalost, to apsolutno ne znači da će u sadašnjoj finansijskoj situaciji doći neko ko bolje zna, bar ako ne naplatimo svoja potraživanja. al' džele k'o džele na funkciji direktora mi apsolutno nema šta biti žao, jer sam neke stvari malo i iznutra vidio.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#38566 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

Bitno je da gori ne može doći, bar se nadam. I da, na svu sreću ni Maket ne može :oops: .

Da se ja pitam direktor bi bio jedan od momaka iz "radne grupe" ( Kapar, Numa ).
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38567 Re: FK Željezničar

Post by JThomas »

svaka njima čast ali mislim da je to nerealno. numa bi trebao biti ono što je i bila zamisao - marketing menadžer, sa nekim finim budžetom i ovlaštenjima na raspolaganju. a ful tajm direktor, prvi čovjek operative bi ipak trebao biti neko malo "jači" u svakom pogledu.

ne mislim da bi bio lošiji od džele, to ne... :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#38568 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

04.09.2012.
Charuga wrote:Nece li i Dzelo reci da ima puno obaveza oko izbora pa da i on napusti funkciju. Gori od njega ne bi mogao doci ..
Konacno dodje i taj dan ... :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#38570 Re: FK Željezničar

Post by MOSALJOZE »

Još jedna pozitivna stvar odlaskom Dzele,mozda se i otvorio put Koldzi.Znam da je nerealno pričati da će Koldzo uloziti neke pare,ali sigurno da će biti manje otpora prema klubu.Njih dvojica su dvije različite struje,i nešto ne vjerujem da bi Nedzad finansirao svoga protivnika,da ovaj ubire poene
User avatar
šrilančananin
Posts: 450
Joined: 06/07/2013 12:36

#38571 Re: FK Željezničar

Post by šrilančananin »

insaneinthebrain wrote:Sir Šef Brko 8-)

http://sportsport.ba/bh_fudbal/osim-dol ... ort/122395
Amar je stvarno najjaca osoba u BH nogometu. Rezon i znanje, galaktikos s ovih prostora.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38572 Re: FK Željezničar

Post by JThomas »

MOSALJOZE wrote:Još jedna pozitivna stvar odlaskom Dzele,mozda se i otvorio put Koldzi.Znam da je nerealno pričati da će Koldzo uloziti neke pare,ali sigurno da će biti manje otpora prema klubu.Njih dvojica su dvije različite struje,i nešto ne vjerujem da bi Nedzad finansirao svoga protivnika,da ovaj ubire poene
da je htio i mogao, dao bi pare i ubrao bi samo on poene na tome. u nas se ne bi moglo sakriti ko je dao pare ni da se hoće, a naravno da bi političar to razglasio na sva zvona. nema ništa od te ljubavi.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#38573 Re: FK Željezničar

Post by Styling »

Obnova Grbavice je preveliki projekat i samo neupuceni i nerealni mogu ocekivati da bi opstina, tj. Koldzo ili mozda kanton dali pare. Projekat je vrijedan 40 miliona eura i bez stranog investitora o obnovi se samo moze sanjati. Koldzo je to dobro iskoristio kod naivnih navijaca na izborima i ubrao poene. Njihov problem.

Sto se tice vodjenja kluba, Amar ce ga voditi po tatinom receptu, tj. opet ce se pokusati kupovati titule jer je realno da ce FK Sarajevo sa novim establishmentom, parama i pojacanjima pregaziti u proljetnom dijelu sezone. Amar dugacije i ne zna a imao je od koga i nauciti jer mu je i otac Ivica, zajedno sa Misom Smajlovicem, 1969 gdine bio suspendovan godinu dana zbog namjestanja utakmica. To malo ko zna, a pogovoto naivni navijaci sa juga kojima je Amar sve u zivotu.

Bas me interesuje ko ce se prijaviti na konkurs sa novog direktora.

BTW, juce je Edin Dzeko poslao sms podrske Djeli. To dovoljno govori o tome ko je u pravu a ko nije. A vrijeme ce pokazati sve.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38574 Re: FK Željezničar

Post by JThomas »

šta da ti kažemo - nije po zakonu, al' nam se žuri do titule... :lol:
e_svasta
Posts: 107
Joined: 14/01/2014 20:14

#38575 Re: FK Željezničar

Post by e_svasta »

Dzelo heroj a ne zlocinac! Pravda za Dzelu :smile:

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
Post Reply