FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Roy
Posts: 100
Joined: 16/08/2009 00:27

#3426 Re: FK Zeljeznicar

Post by Roy »

:arrow: Vjesati majmuna I. Sehica

Znao sam da ce se osvetit one sanse...
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3427 Re: FK Zeljeznicar

Post by simonese »

Seha,Seha ........... :x
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3428 Re: FK Zeljeznicar

Post by Edin H. »

simonese wrote:Seha,Seha ........... :x

Nema veze sad ce uci Pjanic :thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3429 Re: FK Zeljeznicar

Post by Edin H. »

Spuca Regoje sudiju i nikom nista :shock:

Joj lige i smijurije :D
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#3430 Re: FK Zeljeznicar

Post by Suicidal Siberian »

Ovo je za direkt crveni, jos plus da ga disciplinska komisija opali jedno 5 utakmica. Vidjet cemo sta ce biti poslije tekme. Regoje bi trebao dobiti kaznu, a sudija bi trebao biti maknut sa liste barem 2 utakmice zbog ovoga sto si je dozvolio.
User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#3431 Re: FK Zeljeznicar

Post by Faruk »

Regoje marise sudiju i ovaj nista
ovo je fakat sega liga
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3432 Re: FK Zeljeznicar

Post by hrasno38 »

Nije Sehic kriv sto je Zeljo propustio najmanje tri 100% sanse. Definitiivno Zelji treba samo jos jedan igrac tipa Spalevica. Najgore u ovoj utakmici je to sto se igraci Slavije zaista ponasaju vise nego bezobrazno a zeljini igraci samo primaju batine i sute. Navijaci Zelje odradjuju svoj posao fantasticno i kao sto neko rece "grmljavina u Lukavici". Inace generalno gledajuci Zeljo zaista igra dobro, napadacki i pozrtvovano i nista im se ne moze zamjeriti. Ovo je totalno drugi Zeljo u odnosu na proslu godinu.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3433 Re: FK Zeljeznicar

Post by The 51st State »

joj cetalja regoje, samo jos da ga je nogom napenalio pa da ga iskljuci iz igre, inace utakmica odigrana za cikulara, hidranta, cikcangu ili koji vec nick sada ima.
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#3434 Re: FK Zeljeznicar

Post by al_akhisari »

Svaka cast igracima na zalaganju...Prije utakmice definitivno bih potpiso bod...sad, eh...Ne mogu se oteti dojmu da smo zrelija - bolja ekipa...ali fali nam jedan igrac koji zna rijesiti one situacije 4 na 2...Sve u svemu, nije lose, ja zadovoljan...

Sudija je obicni komedijas...jos ne mogu da vjerujem...kako ga nije stid... :-) :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#3435 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

Bekrić idiot, mora naučiti šta znači predaja lopte :roll: Inače dobra igra, samo je falio 2.gol da završi priču. Još uvijek je dobro, ne zaostajemo puno za vodećim
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 908
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3436 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

Definitivno da poludiš, al ono baš da odeš na živcima.
Sreća njihova pa smo mi danas imali jednog Bekrića na terenu. Šehić koliko god dobrog uradi, sa jednim potezom u*ere utakmicu cijelu, jednostavno momak nema m*da ili nema onoga u glavi. I da naravno, onaj smrad Regoje je trebao biti istjeran poslije 3 faula nakon žutog, ali naravno sudija je prešutio i udaranje, guranje, psovanje i sve ostalo. :lol:

Čolić,Ćulum,Mešić,Cocalić :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Roy
Posts: 100
Joined: 16/08/2009 00:27

#3437 Re: FK Zeljeznicar

Post by Roy »

Prebise ih krkani iz sumske.... Samo nek je ziva glava :roll:

Od Bekrica cu secer dobit.. Lik na svakoj utakmici usere 3 sanse.

Terba to mrsnut, a Sehica posudit Hridu...zajebo nas u Gradaccu, zajebo sad...i opet ce
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3438 Re: FK Zeljeznicar

Post by Edin H. »

al_akhisari wrote:Svaka cast igracima na zalaganju...Prije utakmice definitivno bih potpiso bod...sad, eh...Ne mogu se oteti dojmu da smo zrelija - bolja ekipa...ali fali nam jedan igrac koji zna rijesiti one situacije 4 na 2...Sve u svemu, nije lose, ja zadovoljan...

Sudija je obicni komedijas...jos ne mogu da vjerujem...kako ga nije stid... :-) :lol:
Ma lako je mogao podleci pritisku i svirati nepostojeci penal pred kraj za Slaviju.
Premda nije dovoljno sankcionisao grubu igru Slavije.

Ali da ga Regoje spuca i da ne da mu crveni karton je za Ripleyja.
cikular
Posts: 389
Joined: 03/08/2009 13:06

#3439 Re: FK Zeljeznicar

Post by cikular »

Sta reci?
Komedija, brata mi!
Onaj neadertalac je trebao dobiti barem dva crvena, al' jok.
Mora l' sudija sjebat svaku tekmu koju gledam?
Ostaje zal za propustenim prilikama.
Primjetio sam, kao i Osim, da dosta lose idemo u kontru.
Presjekli smo barem 5-6 lopti u situacijama kad se to treba iskoristiti za postizanje gola, ali jok.
Nadam se da cemo popraviti taj segment u igri.
Mislim da Benjamin ima potencijala da postane veliki igrac. :thumbup:
Oj Veziri, je l' vas strah?
User avatar
Deriguz
Posts: 637
Joined: 30/07/2009 21:29

#3440 Re: FK Zeljeznicar

Post by Deriguz »

Nakon onakvog susnog perioda, vidjeti ovakvog Zelju je prelijepo, i stvarno... nemam srca ista kritikovati... NAPRIJED PLAVI
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3441 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

Šehića treba poslati na goli otok na kaljenje,sve što dobro uradi uvijek ali baš uvijek usere i košta nas pobjede ili boda,Bekrić treba dobro da nauči dodavati loptu,i oslobadjati se lopte ranije,a ne kad baš nema drugog izlaza pokuša dodati loptu i naravno pas većinom bude presječen i upropasti kompletnu akciju...Šteta imali smo 3 boda u djepu.... :sad:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3442 Re: FK Zeljeznicar

Post by -LIBERO- »

Ja ne pamtim kada sam Slaviju restrzaniju i ne povezaniju gledao.
Komsije,imali ste ih,narocito u onih par kontri kada je skoro pa sve bilo rijeseno... :mrgreen:
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 908
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3443 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

-LIBERO- wrote:Ja ne pamtim kada sam Slaviju restrzaniju i ne povezaniju gledao.
Komsije,imali ste ih,narocito u onih par kontri kada je skoro pa sve bilo rijeseno... :mrgreen:
I mi imamo svog Avdića, zove se Samir Bekrić :mrgreen:
User avatar
odvijac
Posts: 226
Joined: 27/09/2008 15:32

#3444 Re: FK Zeljeznicar

Post by odvijac »

falio je mesanovic,lisac bi iskoristio jednu od mnogobrojnih sansi!onaj popovic je truba,bekrica treba isamarati,a sehicu obavezno psihologa prepisati,bucan konjusina je trebao zabiti pri kraju,nesto ubacuje hoce da je fin...rekao sam vam ovdje da bolje igramo u gostima,shvatite kako hocete,ostaje zal za bodovima..
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3445 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

jooooj šteta, šteta, šteta onih šansi kod 0-1...imali su i oni svoje, ali da smo poveli 0-2, to bi bilo to...šteta fakat.

šeha nas kopa po stoti put, bekrić u svim dosudnim trenutcima presebičan, obojici treba psiholog podhitno. ali igra sve u svemu skroz dobra. u travniku se MORA krenuti na pobjedu protiv puno slabije ekipe. samo naprijed!

i zaista nije trebalo ono "ubij srbina" pri kraju, ne treba se spuštati na nivo čovjekolikih majmuna s druge strane...
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#3446 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

za mene je Šehić iskljucivi krivac što nismo uzeli sva 3 boda (prije toga Bućan je intervenisao u maniru retardiranog covjeka i umjesto da loptu nabije prema napadu on je poslao u korner :x )...i u Gradačcu a evo i danas krivac za golove je bio Šehić...vazda ista prica,brani dobro prvo poluvrijeme i onda ga pocne prenositi i pocne pametovati na golu i na kraju primimo presmiješan gol :x :x ...ja ne znam kako ga je lik mogao lobovati ako je stajao na metar od gol linije,nevjerovatno :x
Vec 4 boda smo zbog njega u minusu.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3447 Re: FK Zeljeznicar

Post by Edin H. »

LSD wrote:za mene je Šehić iskljucivi krivac što nismo uzeli sva 3 boda (prije toga Bućan je intervenisao u maniru retardiranog covjeka i umjesto da loptu nabije prema napadu on je poslao u korner :x )...i u Gradačcu a evo i danas krivac za golove je bio Šehić...vazda ista prica,brani dobro prvo poluvrijeme i onda ga pocne prenositi i pocne pametovati na golu i na kraju primimo presmiješan gol :x :x ...ja ne znam kako ga je lik mogao lobovati ako je stajao na metar od gol linije,nevjerovatno :x
Vec 4 boda smo zbog njega u minusu.
Pa naravno da je njegova greska, izasao je misleci da ce presjeci loptu iz kornera, nije bio ni blizu, poceo se vracati i onaj ga lobovao.

Zaista steta da onako dominantan Zeljo nije uzeo sva tri boda.
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3448 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

LSD wrote:za mene je Šehić iskljucivi krivac što nismo uzeli sva 3 boda (prije toga Bućan je intervenisao u maniru retardiranog covjeka i umjesto da loptu nabije prema napadu on je poslao u korner :x )...i u Gradačcu a evo i danas krivac za golove je bio Šehić...vazda ista prica,brani dobro prvo poluvrijeme i onda ga pocne prenositi i pocne pametovati na golu i na kraju primimo presmiješan gol :x :x ...ja ne znam kako ga je lik mogao lobovati ako je stajao na metar od gol linije,nevjerovatno :x
Vec 4 boda smo zbog njega u minusu.
Mislim da pojedinci previse napadaju Sehica .....
Zbog Sehe smo u plusu 3 boda ( Siroki ) i bod protiv Zrinjskog ( 1 ) . Znaci 4 u plusu , 4 u minusu - na nuli .... A koliko smo u plusu i u minusu recimo zbog Bekrica ???????
Btw - mislim da se stvara dobra ekipa: odbrana: Seha, Colic, Radovanovic, Coca, Mesic, Culum ..... sredina - Serdarevic, Selimovic, Bekric, Beslija, Svraka .... napad - Mesanovic, Mehic, Popovic, Rovcanin, Stanic ..... a na klupi Amar Osim :thumbup:
Last edited by veljaca on 30/08/2009 21:52, edited 1 time in total.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3449 Re: FK Zeljeznicar

Post by simonese »

Ma sve pet.Bod je bod u gostima.
FORZA ZELJO :thumbup:
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#3450 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

Utisci nakon gostovanja u lukavici mi se slijezu lagano...Jos u glavi premotavam akciju Bekrica gdje isti reaguje skrto do bola i ne predaje loptu niti jednom od dvojice slobodnih suigraca koji bi pospremili loptu onako neometano,rutinski u mrezu i kod 0-2 za nas ne bi vise bilo povratka Slaviji.Seha istrcava u prazno kod precke za Slaviju,zatim kod njihovog gola gdje da je ostao na golu ne bi ni govora bilo o istom.Jbg negdje nas izvadi negdje zakopa :D Igraci su dali sve od sebe i to je ono najvaznije.Oni su svoj dio dobro odradili na terenu a mi onaj na tribini 8-) Kao sto jedan prethodnik rece,ovo je neki drugi Zeljo-borbeniji,rastrcan i fizicki spreman za svih 90 minuta,srcan,agresivan...Ponosan sam kako na momke na terenu tako i na momke na tribini...
Post Reply