FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
DicaTM
Posts: 470
Joined: 15/09/2007 18:18

#1476 Re: FK Zeljeznicar

Post by DicaTM »

Ma Baltazar kan je neki šaljivdžija :D
User avatar
Peppers
Posts: 309
Joined: 25/06/2008 17:20

#1477 Re: FK Zeljeznicar

Post by Peppers »

dr.gog wrote:Svim navijachima Zeljeznichara,u zraku ,na zemlji i pod zemljom(ni smrt od Zelje ne rastavlja),kao i navijacima Zelje u bordo odorama,zelim sve najbolje u 2009-oj [email protected],tekija,vrbanja ekipi posebno!
A "nama" iz MZ Podtekija? :-D

Da se pridruzim cestitkama, sve najbolje u ovoj novoj godini svim navijacima FK Zeljeznicar, ali i ostalim normalnim ljudima.
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#1478 Re: FK Zeljeznicar

Post by bato99 »

Čestitam na reflektorima i sretna vam nova godina
User avatar
weed
Posts: 363
Joined: 11/08/2008 07:38
Location: BGW, IQ

#1479 Re: FK Zeljeznicar

Post by weed »

ćiro wrote:SRETNA NOVA GODINA!
i tebi takodje sretna nova, pozdravi staru... godinu! :thumbup:
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#1480 Re: FK Zeljeznicar

Post by campa_xxx »

Hotić: Igrači mi se sami nude

Novi trener Željezničara, Demir Hotić, nalazi se u Njemačkoj u potrazi za igračima i mjestom gdje bi se momčad s Grbavice trebala spremati za nastavak sezone.

Igrači mi se sami nude. Zovu iz Holandije, Švedske, Njemačke, ali u Želju mogu doći samo oni koji dovedu sponzore jer novca trenutno nemamo. Ono što nudimo je afirmacija igrača, kaže Hotić.

Trener Željezničara dodaje da će s momčadi otputovati krajem januara u Njemačku na pripreme za nastavak sezone.

Želja nam je u Njemačkoj ostati 12 dana. Već imamo ugovorenu utakmicu s Aahlenom, :thumbup: a u pregovorima smo s još nekim klubovima, kaže Hotić i dodaje kako je gledajući Željezničarove utakmice iz jesenjeg djela uvidio da momčad nije dovoljno fizički spremna, te će tomu posvetiti posebnu pažnju u predstojećim pripremama.
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#1481 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

campa_xxx wrote:Hotić: Igrači mi se sami nude

Novi trener Željezničara, Demir Hotić, nalazi se u Njemačkoj u potrazi za igračima i mjestom gdje bi se momčad s Grbavice trebala spremati za nastavak sezone.

Igrači mi se sami nude. Zovu iz Holandije, Švedske, Njemačke, ali u Želju mogu doći samo oni koji dovedu sponzore jer novca trenutno nemamo. Ono što nudimo je afirmacija igrača, kaže Hotić.

Trener Željezničara dodaje da će s momčadi otputovati krajem januara u Njemačku na pripreme za nastavak sezone.

Želja nam je u Njemačkoj ostati 12 dana. Već imamo ugovorenu utakmicu s Aahlenom, :thumbup: a u pregovorima smo s još nekim klubovima, kaže Hotić i dodaje kako je gledajući Željezničarove utakmice iz jesenjeg djela uvidio da momčad nije dovoljno fizički spremna, te će tomu posvetiti posebnu pažnju u predstojećim pripremama.
Hvala mu do neba za drugi dio posljednje rečenice...
ultrajvosa 1987
Posts: 863
Joined: 18/11/2008 17:34

#1482 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultrajvosa 1987 »

Prije svega sve cestitke za "kandilje" bilo je i vrijeme, jos istok da abd napravite i sve ce biti ok sto se nas tice :-D
Naravno morao se neko naci da me natjera da pisem, a to su ove "velike patriote".... Apsolutno me ne interesuje hocete li mi vjerovati, ali meni se srce cjepalo dok sam gledao ratne slike stadiona GRBAVICA,(covjek zaboravi,a ne bi trebalo) bio sam medju prvima na istom nakon reintegracije, dobio samar(kvalitetan) od naseg drota zbog toga "sto sam tu", a cetnici jos uvijek nose sve sto mogu i ne mogu( npr saobracajne znakove :roll:,svojim ocima sam gledao) Zasto ovo pisem? Zbog onih "patriota" koji se nikad ne oglasise, nakon jedne jadne i bijedne, a prije svega zalosne CINJENICE, a to je: pocetni udarac na utakmici zeljo - glasinac izvodi najmladji amputirac na zemaljskoj kugli , a spiker trazi i dobija aplauz za sportske prijatelje sa SOKOCA?????????? To su isti oni sto su do temelja srusili stadion, grad ,drzavu, SREBRENICA??? Kad se Buki grli i ljubi na rucku sa istim tim prijateljima, sa njihovim vodjom navijaca, a cetnik pokazuje tri prsta(zadnja strana "SPORT"-a, slikao Arsen Novalija vatreni navijac zelje), pa iste te prijatelje vodite u Malagu, pa u Gacku se dizu tri prsta i pozdravlja domaca publika, objasnjenje kao za trecu titulu, i BAS ta tri prsta???? Da ne nabrajam vise, STO SE TAD NE OGLASISTE PATRIOTE????? A neeee, tad su bila samo bitna 3 boda, isto kao i sa FK pa NK( zajednicka liga sa hrvatima) pa opet FK (usli srbi u ligu, itd). Znate samo kad treba pljuvati po FKS, bili vani ovo ono, hvala bogu da nam je to jedini "grijeh", vec sam jednom rekao bili vani samo zbog toga sto smo nosili naziv Grada koji je bio tad u zizi svjetskog interesovanja( mogli ste i vi nositi ime grada, ali ste izabrali zeljeznicu)
Takodjer za ove sto nas klasifikuju kao SDA klub, pa iz koje su stranke Kemal Kozaric, Nedzad Brankovic, Sabahudin Zujo, Resad Catic, zaboravih ime liku bio direktor zeljeznica federacije, beli iz SDS-a?????? A svi predsjednici zelje, i bas za njihova mandata zeljo uzima dvije titule zaredom , a fks kao njihov klub nema ga ni na mapi, a mi kao drzavni klub. Kratko SMIJESNI ste..... I da, umalo da zaboravim Nedzad Koldzo(svaka mu cast za reflektore) u kojeg se sad svi kunete, koja je on stranka???
A za ove sto pljuju po reflektorima, ne razumijem kako mozete poslije onih slika? Ne mogu da vjerujem da ima neko da mu nije drago....
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#1483 Re: FK Zeljeznicar

Post by Baltazar_khan »

ultrajvosa 1987 wrote:Prije svega sve cestitke za "kandilje" bilo je i vrijeme, jos istok da abd napravite i sve ce biti ok sto se nas tice :-D
Naravno morao se neko naci da me natjera da pisem, a to su ove "velike patriote".... Apsolutno me ne interesuje hocete li mi vjerovati, ali meni se srce cjepalo dok sam gledao ratne slike stadiona GRBAVICA,(covjek zaboravi,a ne bi trebalo) bio sam medju prvima na istom nakon reintegracije, dobio samar(kvalitetan) od naseg drota zbog toga "sto sam tu", a cetnici jos uvijek nose sve sto mogu i ne mogu( npr saobracajne znakove :roll:,svojim ocima sam gledao) Zasto ovo pisem? Zbog onih "patriota" koji se nikad ne oglasise, nakon jedne jadne i bijedne, a prije svega zalosne CINJENICE, a to je: pocetni udarac na utakmici zeljo - glasinac izvodi najmladji amputirac na zemaljskoj kugli , a spiker trazi i dobija aplauz za sportske prijatelje sa SOKOCA?????????? To su isti oni sto su do temelja srusili stadion, grad ,drzavu, SREBRENICA??? Kad se Buki grli i ljubi na rucku sa istim tim prijateljima, sa njihovim vodjom navijaca, a cetnik pokazuje tri prsta(zadnja strana "SPORT"-a, slikao Arsen Novalija vatreni navijac zelje), pa iste te prijatelje vodite u Malagu, pa u Gacku se dizu tri prsta i pozdravlja domaca publika, objasnjenje kao za trecu titulu, i BAS ta tri prsta???? Da ne nabrajam vise, STO SE TAD NE OGLASISTE PATRIOTE????? A neeee, tad su bila samo bitna 3 boda, isto kao i sa FK pa NK( zajednicka liga sa hrvatima) pa opet FK (usli srbi u ligu, itd). Znate samo kad treba pljuvati po FKS, bili vani ovo ono, hvala bogu da nam je to jedini "grijeh", vec sam jednom rekao bili vani samo zbog toga sto smo nosili naziv Grada koji je bio tad u zizi svjetskog interesovanja( mogli ste i vi nositi ime grada, ali ste izabrali zeljeznicu)
Takodjer za ove sto nas klasifikuju kao SDA klub, pa iz koje su stranke Kemal Kozaric, Nedzad Brankovic, Sabahudin Zujo, Resad Catic, zaboravih ime liku bio direktor zeljeznica federacije, beli iz SDS-a?????? A svi predsjednici zelje, i bas za njihova mandata zeljo uzima dvije titule zaredom , a fks kao njihov klub nema ga ni na mapi, a mi kao drzavni klub. Kratko SMIJESNI ste..... I da, umalo da zaboravim Nedzad Koldzo(svaka mu cast za reflektore) u kojeg se sad svi kunete, koja je on stranka???
A za ove sto pljuju po reflektorima, ne razumijem kako mozete poslije onih slika? Ne mogu da vjerujem da ima neko da mu nije drago....
Ovo je jedan od jačih postova na ovom forumu u zadnjih nekoliko mjeseci :thumbup:
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#1484 Re: FK Zeljeznicar

Post by abondanzieri »

Pogodite koja je navijacka grupa u izboru SportSport ba proglasena kao najbolja u prosloj godini 8-)
User avatar
dzipalo_junuz
Posts: 212
Joined: 09/02/2008 19:15

#1485 Re: FK Zeljeznicar

Post by dzipalo_junuz »

Svaka cast manijaci, doduse treba biti realan i priznati da ste u ovoj sezoni bili daleko ispred svih...Druge grupe mogu nauciti nesto od vas...

Jos jednom sve najbolje i zamislite sad da nije bilo vaseg bojkota gdje bi bili...

Manijaci no.1
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#1486 Re: FK Zeljeznicar

Post by abondanzieri »

evo i naseg najboljeg navijaca :D :D :D
User avatar
dzipalo_junuz
Posts: 212
Joined: 09/02/2008 19:15

#1487 Re: FK Zeljeznicar

Post by dzipalo_junuz »

abondanzieri wrote:evo i naseg najboljeg navijaca :D :D :D
Samo sam realan, 200 ljudi u kopu na domacim utakmicama, 10 ljudi na gostovanju sa 20 transova i par zastavica, zavidna statistika nema sta...
User avatar
LSD
Posts: 27272
Joined: 24/07/2007 08:26

#1488 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

dzipalo_junuz wrote:
abondanzieri wrote:evo i naseg najboljeg navijaca :D :D :D
Samo sam realan, 200 ljudi u kopu na domacim utakmicama, 10 ljudi na gostovanju sa 20 transova i par zastavica, zavidna statistika nema sta...
E Junuze,ovo ti je bio jubilarni 70 post na ovoj tebi omiljenoj temi...samo naprijed,moraš do 100 doci...nema ti druge :mrgreen:
User avatar
dzipalo_junuz
Posts: 212
Joined: 09/02/2008 19:15

#1489 Re: FK Zeljeznicar

Post by dzipalo_junuz »

LSD wrote:
dzipalo_junuz wrote:
abondanzieri wrote:evo i naseg najboljeg navijaca :D :D :D
Samo sam realan, 200 ljudi u kopu na domacim utakmicama, 10 ljudi na gostovanju sa 20 transova i par zastavica, zavidna statistika nema sta...
E Junuze,ovo ti je bio jubilarni 70 post na ovoj tebi omiljenoj temi...samo naprijed,moraš do 100 doci...nema ti druge :mrgreen:
broji, broji...evo ga i 71 :mrgreen:

Iz dana u dan sam popularniji, malo malo pa neko sjedne i prebroji mi sve postove u ovoj temi :D :lol:
User avatar
LSD
Posts: 27272
Joined: 24/07/2007 08:26

#1490 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Jesi popularan...to se mora priznati...nisi bezveze dobio titulu najveceg navijaca Željeznicara,maximalan trud i zalaganje su ti donijeli tu prestižnu nagradu...uvijek sam smatrao da je Junuz NAŠ covjek :-) :thumbup:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#1491 Re: FK Zeljeznicar

Post by Baltazar_khan »

Gledao sam onaj izbor na hayatu, ono je jedna velika provokacija od strane sportsport.ba, al ok, imaju slikoviti, i video dokazi koji su najbolji navijači bili u prosloj godini. Dovoljno je ukucati na youtube "hordanje", i sve će vam biti jasno :thumbup:
bos
Posts: 538
Joined: 14/08/2006 00:51
Location: Sarajevo

#1492 Re: FK Zeljeznicar

Post by bos »

Ovo je bas komedija...nevjerovatno. :-)
cpt.picard
Posts: 270
Joined: 19/03/2005 20:33
Location: U.S.S. Sarajevo

#1493 Re: FK Zeljeznicar

Post by cpt.picard »

:lol: :lol:

UEFA kaze: Zeljeznicar najuspjesni BH klub. Pitari: ma sta znaju oni.. mi nismo nikad culi za njih.
Ziri: Manijaci najbolja navijacka grupa za 2008. Pitari: Ali mi smo hordali...

Ne da nas boli neka stvar za ovim izvorom, al eto. Vidjeti pitare kako pjene: Neprocjenjivi :lol: :lol:
User avatar
edin_Basket
Posts: 326
Joined: 08/05/2008 22:47

#1494 Re: FK Zeljeznicar

Post by edin_Basket »

.
Last edited by edin_Basket on 28/10/2010 09:11, edited 1 time in total.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#1495 Re: FK Zeljeznicar

Post by Baltazar_khan »

edin_Basket wrote:trebalo vam je da vas se malo spusti na zemlju...

E vala ako nas spuštate preko sportsport ba portala, onda ste jadni, da ne možete jadniji da budete :wink:

To se "spušta" preko tribina, a ne preko kojekakvih portala :dance:
Last edited by Baltazar_khan on 08/01/2009 23:23, edited 1 time in total.
User avatar
LSD
Posts: 27272
Joined: 24/07/2007 08:26

#1496 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Ma hajde ba pitari...podjeljene su vam nagrade na temi Najbolji navijac godine NK Željeznicar...i glavne i utješne...i opet se nešto bunite :roll: ...ne može vam niko ugoditi.
User avatar
dzipalo_junuz
Posts: 212
Joined: 09/02/2008 19:15

#1497 Re: FK Zeljeznicar

Post by dzipalo_junuz »

Slavite svoju internet pobjedu, zasluzili ste je...

Mislim da bi se vama trebala dodjeliti u skorijoj buducnosti nagrada "internet navijac"
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#1498 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

dzipalo_junuz wrote:Slavite svoju internet pobjedu, zasluzili ste je...

Mislim da bi se vama trebala dodjeliti u skorijoj buducnosti nagrada "internet navijac"
Jao ko nam kaže... :roll: :lol:

E haveru ako ima većeg od tebe ja se odma odoh baciti s mosta... :lol: :lol: :lol:
User avatar
weed
Posts: 363
Joined: 11/08/2008 07:38
Location: BGW, IQ

#1499 Re: FK Zeljeznicar

Post by weed »

Ma ovi torpedashi su i na internetu tanki... :lol:
User avatar
dzipalo_junuz
Posts: 212
Joined: 09/02/2008 19:15

#1500 Re: FK Zeljeznicar

Post by dzipalo_junuz »

Šibicar wrote:
dzipalo_junuz wrote:Slavite svoju internet pobjedu, zasluzili ste je...

Mislim da bi se vama trebala dodjeliti u skorijoj buducnosti nagrada "internet navijac"
Jao ko nam kaže... :roll: :lol:

E haveru ako ima većeg od tebe ja se odma odoh baciti s mosta... :lol: :lol: :lol:
Kako znas da sam ja internet navijac?

Po ovoj nagradi ja znam da ste vi net navijaci, jer realno u ovoj sezoni ste mozda 4 ili 5 navijacka skupina...
Post Reply