FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#101 Re: FK Zeljeznicar

Post by campa_xxx »

Je li bio neko na protestima danas ispred Grbavice, ja nisam stigao...!?
Cuo sam isto tako da ce se bojkotovati tekma u nedjelju?
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#102 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

campa_xxx wrote:Je li bio neko na protestima danas ispred Grbavice, ja nisam stigao...!?
Cuo sam isto tako da ce se bojkotovati tekma u nedjelju?
Bojkot svih domacih utakmica starta vec prekosutra kada igramo sa čelikom...bojkot ce trajati sve dok se kompletna uprava i njihovi saradnici ne smjene-u prevodu do daljnjeg...možda se to oduži na par godina ali tako je dogovoreno i bice ispoštovan taj dogovor.
elSaik
Posts: 11898
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#103 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

To nije zvanični stav Manijaka. Zasad.
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#104 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

elSaik wrote:To nije zvanični stav Manijaka. Zasad.
Ma nemoj mi reci...a ko je to zvanican stav manijaka...de me prosvjetli sviju ti
:x
elSaik
Posts: 11898
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#105 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Ja ti kažem da je ovo "organizovano" navrat-nanos, da pola raje ne zna ni o čemu se radi. A zvanični stavovi Manijaka su oni koji se objave, nećeš vjerovati, zvanično. A to u kontekstu bojkota još nije urađeno. Samo smo ispali rulja, ništa drugo... :roll:
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#106 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

elSaik wrote:Ja ti kažem da je ovo "organizovano" navrat-nanos, da pola raje ne zna ni o čemu se radi. A zvanični stavovi Manijaka su oni koji se objave, nećeš vjerovati, zvanično. A to u kontekstu bojkota još nije urađeno. Samo smo ispali rulja, ništa drugo... :roll:
To pola raje koje ne zna o cemu se radi,ako dosad nije saznalo nece nikad ni saznati.
Ovo nije na vrat-na nos varijanta vec se dobro analiziralo...(7 kola i kup ispadanje i šta treba više???)...ako tebi ovo nije dovoljno onda se zapitaj za sopstvenu inteligenciji a usput priupitaj sam sebe hoceš dozvoliti dodatna silovanja.
Ispali rulja,jelde??...pa hvala Bogu dragom,neka smo ispali i svaki cemo put ispadati rulja...ta rulja pokušava da spasi klub...stidi se tih izjava
:x
User avatar
Peppers
Posts: 309
Joined: 25/06/2008 17:20

#107 Re: FK Zeljeznicar

Post by Peppers »

Objavice se vjerovatno u toku dana. Tek je danas i odluceno da se utakmice bojkotuju. Svi su bili pozvani na sastanak i oni koji su se pojavili (a broj je bio po mom misljenju neocekivano velik) su bili za bojkot.
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#108 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Peppers wrote:Objavice se vjerovatno u toku dana. Tek je danas i odluceno da se utakmice bojkotuju. Svi su bili pozvani na sastanak i oni koji su se pojavili (a broj je bio po mom misljenju neocekivano velik) su bili za bojkot.
Bio sam na licu mjesta danas na jugu u 14.00
Dogovor je pao...BOJKOT DO DALJNJEG!!
User avatar
Peppers
Posts: 309
Joined: 25/06/2008 17:20

#109 Re: FK Zeljeznicar

Post by Peppers »

Bio sam i ja i meni sve ono nije bas izgledalo kao "neorganizovana rulja". Naprotiv, izgleda mi kao pocetak jedne ozbiljne borbe protiv gamadi u upravi voljenog kluba. Ne vidim drugi nacin u ovom trenutku da se rijesimo ovog tumora u klubu.
elSaik
Posts: 11898
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#110 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

LSD wrote:
elSaik wrote:Ja ti kažem da je ovo "organizovano" navrat-nanos, da pola raje ne zna ni o čemu se radi. A zvanični stavovi Manijaka su oni koji se objave, nećeš vjerovati, zvanično. A to u kontekstu bojkota još nije urađeno. Samo smo ispali rulja, ništa drugo... :roll:
To pola raje koje ne zna o cemu se radi,ako dosad nije saznalo nece nikad ni saznati.
Ovo nije na vrat-na nos varijanta vec se dobro analiziralo...(7 kola i kup ispadanje i šta treba više???)...ako tebi ovo nije dovoljno onda se zapitaj za sopstvenu inteligenciji a usput priupitaj sam sebe hoceš dozvoliti dodatna silovanja.
Ispali rulja,jelde??...pa hvala Bogu dragom,neka smo ispali i svaki cemo put ispadati rulja...ta rulja pokušava da spasi klub...stidi se tih izjava
:x
Šta se bolan analiziralo. Sinoć rečeno da će danas biti. :lol: Duboke mi analize. Umjesto da se čeka da Udruženje istupi sa pozivom na bojkot, demonstracije, sastanke, određeni ljudi su organizovali kako su organizovali. Vama ako je uredu da se sastanci vrše petkom u 14 sata i da se organizuju na ovakav način, onda je sve super. Meni nije.
User avatar
Peppers
Posts: 309
Joined: 25/06/2008 17:20

#111 Re: FK Zeljeznicar

Post by Peppers »

Koje udruzenje? Ono koje jos nije formirano? Situacija je alarmantna i ovakav potez je bio neophodan jer sljedeca utakmica je vec prekosutra.
papa
Posts: 150
Joined: 30/03/2004 21:02

#112 Re: FK Zeljeznicar

Post by papa »

dokle li, kako li..
daj boze da sta promjenite...

LSD wrote:lik nas nece popustiti sve dok nam ne dovede Famos i Kreševo u goste
zaboravio si na nk omladinac iz mionice(gradacac) :-)
elSaik
Posts: 11898
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#113 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Samo da znate da je u nedjelju otkrivanje spomen ploče poginulim navijačima FK Željezničar u ratu. Pa eto, vama na obraz ako se ne pojavite. ;-)
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#114 Re: FK Zeljeznicar

Post by slucajan »

LSD wrote:
campa_xxx wrote:Je li bio neko na protestima danas ispred Grbavice, ja nisam stigao...!?
Cuo sam isto tako da ce se bojkotovati tekma u nedjelju?
Bojkot svih domacih utakmica starta vec prekosutra kada igramo sa čelikom...bojkot ce trajati sve dok se kompletna uprava i njihovi saradnici ne smjene-u prevodu do daljnjeg...možda se to oduži na par godina ali tako je dogovoreno i bice ispoštovan taj dogovor.
Zar taj bojkot nije na snazi od 2004. :-?
elSaik
Posts: 11898
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#115 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

SPOMEN PLOCA!!!
Otkrivanje spomen ploce ce biti u nedelju 28.09.2008 prije prvenstvene fudbalske utakmice ZELJEZNICAR-Celik u 14:30 h.

Otkrivanje spomen ploce i polaganje vijenaca ce biti u nedelju 28.09.2008 u 14:30 h.Spomen ploca ce biti postavljana ispred ulaza na zapadnu tribinu,ulaz 1.Ceremonija otkrivanja spomen ploce i polaganja vijenaca ce trajati 5-10 minuta,poslije toga moramo napustiti prostor sa kojeg se ulazi na zapadnu tribinu.Ovom prilikom prje svih pozivam sve navijace ZELJE,pozivam sve patriote,pozivam sve gradjane Sarajeva bez obzira za koga navijaju,pozivam sve Bosance i Hercegovce da budu sa nama ispred zapadne tribine da nam se pridruze i prisustvuju otkrivanju spomen ploce navijacima ZELJEZNICARA koji su dali svoje zivote u odbrani naseg grada Sarajeva i nase jedine domovine REPUBLIKE BOSNE i HERCEGOVINE.

Preneseno sa: http://www.themaniacs.org
musemić
Posts: 12
Joined: 01/09/2008 12:29

#116 Re: FK Zeljeznicar

Post by musemić »

kontibih wrote:"Odavno je alarmantno.Krajnje je vrijeme da se u rješavanje problema Sarajeva i Željezničara uključe i političari."Ovo je rekao predsjednik Sarajeva H. Šuman.

Pošto je ovo zasigurno identično mišljenje i kod ljudi u rukovodećim strukturama Željezničara a zbog toga što se Šuman dotakao i Želje,iskorističu naš forum pa da bacim koji komentar na ovu glupost.

Hajrudin je zasigurno mislio na novčana sredstva koja bi grad Sarajevo(odnosno stanovnici tog grada),dodjeljivao klubovima Sarajevu,odnosno Želji.Hajrudin se zasigurno povodi primjerom Borca koji je dobio pozamašan iznos novca od Banja Luke.

E pa ti i tebi slični u Želji,odakle vam ideja da sam ja za to da vam dajem novce(da,dobro si čuo,to su naravno i moji novci)!!!!!!Odakle tebi i onima u Želji uopšte ideja da se koristite tim novcima poreznih obveznika kad znamo da će sva ta sredstva propasti jer vi neznate ljudi!!!!!!!!

Odakle vama i onima u Želji uopšte i pomisao da ja vama vjerujem toliko da bih bio za tu suludu soluciju!!!!!!!!!

Ali,evo recimo da sam raspoložen za donaciju sredstava,vama koji nemate pojma o odnosima u modernom fudbalu.

Zar mislite,vi pametni,da me nebi zainteresovala jedna lagana revizija.Revizija koja bi trebala pokazati vašu dubiozu,nakon koje bi mi, koji vam daju novce, znali odkad,na šta i kako ste krčmili našu lovu!

Zar ne misliš Šumane i tebi slični u Želji, da bi nam prije te financijske inekcije mogli odgovoriti na pitanje gdje je ta silna lova od lige prvaka odnosno,da nama ovi luzeri sa Grbavice,kažu gdje nestade 600.000 KM -a od Štilića i Dijalibe.

Na kraju krajeva baš je i taj Borac močan sa lovom Banjalučana!!!!!!!!!
Jako, jako glup i prvenstveno zlonamjeran komentar.
User avatar
shana_majka
Posts: 2349
Joined: 25/10/2006 03:34

#117 Re: FK Zeljeznicar

Post by shana_majka »

elSaik wrote:SPOMEN PLOCA!!!
Otkrivanje spomen ploce ce biti u nedelju 28.09.2008 prije prvenstvene fudbalske utakmice ZELJEZNICAR-Celik u 14:30 h.

Otkrivanje spomen ploce i polaganje vijenaca ce biti u nedelju 28.09.2008 u 14:30 h.Spomen ploca ce biti postavljana ispred ulaza na zapadnu tribinu,ulaz 1.Ceremonija otkrivanja spomen ploce i polaganja vijenaca ce trajati 5-10 minuta,poslije toga moramo napustiti prostor sa kojeg se ulazi na zapadnu tribinu.Ovom prilikom prje svih pozivam sve navijace ZELJE,pozivam sve patriote,pozivam sve gradjane Sarajeva bez obzira za koga navijaju,pozivam sve Bosance i Hercegovce da budu sa nama ispred zapadne tribine da nam se pridruze i prisustvuju otkrivanju spomen ploce navijacima ZELJEZNICARA koji su dali svoje zivote u odbrani naseg grada Sarajeva i nase jedine domovine REPUBLIKE BOSNE i HERCEGOVINE.

Preneseno sa: http://www.themaniacs.org
Rahmet i pokoj.
Vjerujem da ce doci svi bez obzira na boje kluba.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#118 Re: FK Zeljeznicar

Post by strong69 »

elSaik wrote:SPOMEN PLOCA!!!
Otkrivanje spomen ploce ce biti u nedelju 28.09.2008 prije prvenstvene fudbalske utakmice ZELJEZNICAR-Celik u 14:30 h.
Neka im je rahmet i vjeciti mir. Danas cu sa svojom ekipom doci da odam pocast braniocima Sarajeva. Zao mi je sto ovi momci danas nisu tu zajedno sa mojim najblizim...
Pozivam sve gradane Sarajeva da odamo pocast.
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#119 Re: FK Zeljeznicar

Post by Topla voda »

nek je rahmet i slava braniocima grada..nekad nas je rahmetli dzilda pratio na gostovanja,sjecam se ko klincu mi je davao cigare i nesto love,kad krenemo vozom..on isprati pitare na stanici :(
User avatar
emCo87
Posts: 14
Joined: 08/08/2008 02:16

#120 Re: FK Zeljeznicar

Post by emCo87 »

neka je vjecni rahmet dusama njihovim
User avatar
shana_majka
Posts: 2349
Joined: 25/10/2006 03:34

#121 Re: FK Zeljeznicar

Post by shana_majka »

Imal' neko da informishe kako je bilo ?
Hvala !
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#122 Re: FK Zeljeznicar

Post by campa_xxx »

shana_majka wrote:Imal' neko da informishe kako je bilo ?
Hvala !
Gdje kako je bilo? Na tekmi ili...?
User avatar
shana_majka
Posts: 2349
Joined: 25/10/2006 03:34

#123 Re: FK Zeljeznicar

Post by shana_majka »

campa_xxx wrote:
shana_majka wrote:Imal' neko da informishe kako je bilo ?
Hvala !
Gdje kako je bilo? Na tekmi ili...?
Otkrivanje SPOMEN PLOCE
User avatar
cudnovati kljunas
Posts: 30
Joined: 17/03/2008 01:41
Location: Sarajevo

#124 Re: FK Zeljeznicar

Post by cudnovati kljunas »

shana_majka wrote:
campa_xxx wrote:
shana_majka wrote:Imal' neko da informishe kako je bilo ?
Hvala !
Gdje kako je bilo? Na tekmi ili...?
Otkrivanje SPOMEN PLOCE
evo kako je bilo

Image
Image
Image
Image

sve je proslo u najboljem redu, hvala onima koji su dosli, a oni koji nisu neka im je na cast.
treba dodati da je plocu otkrio otac naseg jedinog vodje rahmetli djilde :thumbup:
User avatar
shana_majka
Posts: 2349
Joined: 25/10/2006 03:34

#125 Re: FK Zeljeznicar

Post by shana_majka »

Hvala na slikama i info
Post Reply