FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#86176 Re: FK Željezničar

Post by Ricken »

hrasno38 wrote: 31/07/2021 21:41
Tesla Edison wrote: 31/07/2021 21:34 Jadni mi kad se sa Veležom sudarimo :sad:
Nista ne mora da znaci ali ovo danas je bila pobjeda ali igra izuzetno losa...bar je to moje misljenje.
Nije dobro, pogotovo po bokovima, ali je Posušje dobra ekipa, pitare su isto izdominirali kolo prije. Zaslužili su više bodova.

P.S. Nas Ivković vodi jer naši nisu htjeli, pogotovo Joldić, izjasnio se da nije još dorastao. Tako da je to što se tiče struke jedino rješenje. Po mome mišljenju, igra ima smisla, i ovi momci mogu dobro napredovati uz ovaj trenerski dvojac.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5938
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#86177 Re: FK Željezničar

Post by studiorum_tuzlaensis »

Tri boda piši, šta ćeš. Ovakve su nam pobjede falile prošlih godina kad smo oscilirali u igri pa nas Radnik i GOŠK pobijede 0:1 na Grbavici iako ništa posebno ne pokažu. Zbog ovoga je veoma važna pobjeda, kao i za samopouzdanje igrača.

Dosta lošija i bezidejnija igra nego protiv Borca. Možda je i taktika malo pročitana, ali anemično smo djelovali na sredini i bokovima. Odbrana se uigrava, bekovi moraju biti dosta aktivniji. Posušje igralo veoma solidno, drže loptu i guraju naprijed. Imali smo malo sreće, ali mora se nekad i vratit jer smo definitivno najograisaniji klub u PL BiH zadnjih 5 godina.


Sljedeća kući je Sloboda, tu ćemo tek vidjeti kako stojimo sa ovom ekipom. Sredina tabele ili borba za Evropu. Ovo prvo je izglednije po dosad viđenom.
User avatar
sime_cipol
Posts: 15992
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#86178 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Gdje treba potpisati sredinu tabele bez straha za opstanak :!:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5938
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#86179 Re: FK Željezničar

Post by studiorum_tuzlaensis »

sime_cipol wrote: 02/08/2021 10:18 Gdje treba potpisati sredinu tabele bez straha za opstanak :!:
sredina tabele je od 5 do 10 mjesta :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86180 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

sime_cipol wrote: 02/08/2021 10:18 Gdje treba potpisati sredinu tabele bez straha za opstanak :!:
Pa prema onomo sto sam gledao do sada a odgledao sam skoro pa sve utakmice PL nisam bas nesto siguran da su i ostale ekipe puno iznad Zelje. Vidjet cemo i Velez jer jedno je igarti nasu ligu a drugo u Evropi. Zrinjski jeste stvarno igrao odlicno protiv Pitara ali je osnovni razlog sto su Pitari katastrofalni. TC nas je jedva dobila iako su podosta ulozili u ekipu a Borac je jedva izvukao bod na Grbavici. Sloboda jeste prva ali je imala najlaksi moguci raspored na pocetku i vidjet cemo gdje je vec sljedece kolo kad bude igrala protiv Sirokog iako je i Siroku jucer malo pokazao protoiv Rudara. Mislim da je ova godina kolosalna sansa Velezu da bude prvak jer su sve ostale ekipe u 5 deka.
Zeljo je po svemu prikazanom i rezultatima trebao imati makar ona tri boda proitv Borca i opet tvrdim i tvrdit cu da su bodovi i protiv Borca i protiv TC prosuti zahvaljujuci losem vodjenju ekipe sa klupe i uzasno losim izmjenama tj. nekoristenjem izmjena. Sta se desava sa Gasalom koji je po meni u ovoj ekipi najjaci igrac na lopti??? Ili ce mu mjesto uzeti nekakav polovnjak iz Hrvatske? Sta je vise sa tim Zecom? Ili ga imamo ili ga nemamo ili je Amar dobro zavukao klubu sa njegovim dovodjenjem i ogromnom platom koju nije jos ni jedan mjesec posteno zaradio. Vidim da je tu po tribinama i Memija a legao bi nam ko budali samar. Nikad necu prezaliti sto je otisao sa Grbavice da bi igrali nekakvi polovnjaci iz Hrvatske i Srbije.
Sad cemo vidjeti gdje smo protiv Zrinjskog...ako nas Zrinjski razvali Ivkovicu treba momentalno noga a ako se "pobijemo sa njima" pa kao sa TC tijesno zijanimo mozda treba dati jos sansu protiv Slobode.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55475
Joined: 15/12/2008 16:53

#86181 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Mislim da Zeko ne prima platu dok je povrijedjen.
Tromblon
Posts: 2023
Joined: 18/01/2015 19:37

#86182 Re: FK Željezničar

Post by Tromblon »

Jbt frajer nije ni sjeo na klupu, a već ga ćeraju. Aha, nema tika-take, blitzkriega i totalnog fuzbala na terenu. Šta ima dobro goni za sad. Moja jedna zamjerka je da Gasal treba igrati.

Na kraju osmi i da Drina, Beća, Hrelja, Duraković i sva ta djecanadođu, valjda će i Subašić ali sa njim treba baš raditi i na terenu i izvan njega.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#86183 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Kažu Ivković na klupi protiv Zrinjskog.

I još kažu da su svi stranci, uključujući i Zdunića, registrovani i mogu igrati.
User avatar
Didier
Posts: 2167
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#86184 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Tromblon wrote: 02/08/2021 16:39 Jbt frajer nije ni sjeo na klupu, a već ga ćeraju. Aha, nema tika-take, blitzkriega i totalnog fuzbala na terenu. Šta ima dobro goni za sad. Moja jedna zamjerka je da Gasal treba igrati.

A ovaj čikica iznad je svakog trenera tjerao poslije tri utakmice, i uvijek je imao istu priču (ne mijenjaju), frajer isto pokvarena ploča, a o fudbalu zna manje od moje nane.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86185 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Didier wrote: 02/08/2021 22:08
Tromblon wrote: 02/08/2021 16:39 Jbt frajer nije ni sjeo na klupu, a već ga ćeraju. Aha, nema tika-take, blitzkriega i totalnog fuzbala na terenu. Šta ima dobro goni za sad. Moja jedna zamjerka je da Gasal treba igrati.

A ovaj čikica iznad je svakog trenera tjerao poslije tri utakmice, i uvijek je imao istu priču (ne mijenjaju), frajer isto pokvarena ploča, a o fudbalu zna manje od moje nane.
Pa evo i ovaj kako ti volis reci "cikica" pod imenom @charuga isto je za trenera rekao sto i ja........znaci nas dvojica ne znamo nista ali zato ti strucnjak znas.....
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#86186 Re: FK Željezničar

Post by decko_sa_kovaca »

Zdrava mu je prica za omladinu ako nista. Ide se bez pritiska pa sta god da bude.
Imaju podrsku navijaca ljudi dolaze, pjevaju, odlaze sa stadiona zadovoljni bez obzira na rezultat, a sta treba vise od toga
User avatar
sime_cipol
Posts: 15992
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#86187 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

hrasno38 wrote: 02/08/2021 22:14
Didier wrote: 02/08/2021 22:08

A ovaj čikica iznad je svakog trenera tjerao poslije tri utakmice, i uvijek je imao istu priču (ne mijenjaju), frajer isto pokvarena ploča, a o fudbalu zna manje od moje nane.
Pa evo i ovaj kako ti volis reci "cikica" pod imenom @charuga isto je za trenera rekao sto i ja........znaci nas dvojica ne znamo nista ali zato ti strucnjak znas.....
@Charuga ne tjera nikoga nakon 4-5 kola.
Mislim, posteno je dati covjeku polusezonu, osim u slucaju da nas krene urnisati, pa da spasavamo zivu glavu. Za sad je meni ok i neka nastavi ovako.
User avatar
Didier
Posts: 2167
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#86188 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

hrasno38 wrote: 02/08/2021 22:14
Didier wrote: 02/08/2021 22:08

A ovaj čikica iznad je svakog trenera tjerao poslije tri utakmice, i uvijek je imao istu priču (ne mijenjaju), frajer isto pokvarena ploča, a o fudbalu zna manje od moje nane.
Pa evo i ovaj kako ti volis reci "cikica" pod imenom @charuga isto je za trenera rekao sto i ja........znaci nas dvojica ne znamo nista ali zato ti strucnjak znas.....
Ali Čaruga ne ponavlja iz mjeseca u mjesec istu priču. Tako si tjerao Odu, pa si tjerao Amara, pa ove prije njih, sad ćeš tjerati Ivkovića, pa onda Omera kad dođe... I tako ukrug :)

A nemaš nikakvu ideju, nikakvo rješenje, čak ni ne znaš da NEMAMO drugog napadača trenutno jer je Erminu opet crijevo nalijevo otišlo.
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#86189 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

hrasno38 wrote: 02/08/2021 11:06
ako nas Zrinjski razvali Ivkovicu treba momentalno noga a ako se "pobijemo sa njima" pa kao sa TC tijesno zijanimo mozda treba dati jos sansu protiv Slobode.
:lol: :lol:

Covjek nije ni sjeo na klupu, a ti bi ga nogirao :lol:

Nego, nisi odavno o Amaru opeleo i nazvao ga grobarom kluba. Šta je reci :mrgreen:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#86190 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Eto sad imamo i napadača, registrovani su svi igrači pa i Zdunić. Sutra ima prijateljsku tekmu pa neka ih još malo uhoda sa ekipom.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86191 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

LSD wrote: 02/08/2021 22:46
hrasno38 wrote: 02/08/2021 11:06
ako nas Zrinjski razvali Ivkovicu treba momentalno noga a ako se "pobijemo sa njima" pa kao sa TC tijesno zijanimo mozda treba dati jos sansu protiv Slobode.
:lol: :lol:

Covjek nije ni sjeo na klupu, a ti bi ga nogirao :lol:

Nego, nisi odavno o Amaru opeleo i nazvao ga grobarom kluba. Šta je reci :mrgreen:
O Amaru je sve receno u jednoj rijci...SUPAK!
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86192 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Didier wrote: 02/08/2021 22:27
hrasno38 wrote: 02/08/2021 22:14

Pa evo i ovaj kako ti volis reci "cikica" pod imenom @charuga isto je za trenera rekao sto i ja........znaci nas dvojica ne znamo nista ali zato ti strucnjak znas.....
Ali Čaruga ne ponavlja iz mjeseca u mjesec istu priču. Tako si tjerao Odu, pa si tjerao Amara, pa ove prije njih, sad ćeš tjerati Ivkovića, pa onda Omera kad dođe... I tako ukrug :)

A nemaš nikakvu ideju, nikakvo rješenje, čak ni ne znaš da NEMAMO drugog napadača trenutno jer je Erminu opet crijevo nalijevo otišlo.
Ja sam navijac i nisam ja taj koji treba da daje rjesenja i ideje nego oni koji za to primaju pare i koji se kurce da su neko i nesto u Zelji. Primjeri kako to rade ozbiljni klubovi....

https://www.life.ba/sport-vijesti/bunde ... la/239989/
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/n ... 90310.html
https://www.aa.com.tr/ba/sport/njema%C4 ... ra/2159979

itd itd......kad klub zglajza prvo ide trener. Kad klub radi trenera izgubi titulu pa makar ona bila i Corona onda trener treba da leti. Kada trener nakrca klub igracima od kojih nema nikakve koristi i napravi troskove klubu trener treba da leti. Na zalost ona ljudski SUPAK nije odletio na vrijeme pa je klub na 100 godina doveo u sramotan polozaj i sad trebaju drugi da ga cupaju. Da se sve to ne bi ponovilo treba ici sa drugim pristupom. Nisi kreketo kada je Vlado Capljic otjeran nakon 7 dana, kad je Adzem otjeran bez ikakvog razloga, Mulalic itd itd. Sto se tice Odovica ja ga jesam kritikovao onoga trenutka kada vise nije vladao ekipom i kada su mu drugi govorili ko ce igrati. Inace uvijek sa pisao da mi je Oda drag i da je dobar trener. Najvijaci postoje da bi navijali ali i da bi kritikovali one na terenu. To sto je tebi Amar Osim sveta krava savreno me boli ona stvar. On je meni samo jedan maleni dio Zeljine istorije koji ni priblizno nije vazniji od kluba niti ce ikada biti. Jos uvijek je on mudo Marjanovo za svoga oca koji nikada nije zavio ovaj klub u crno za razliku od njega. Dakle Ivkovic prva tri kola nije uspio da sacuva vodostvo u dvije utakmice a u jednoj nije uspio da sacuva ni nerjseno i naravno da cu ga kritikovati jer ne koristi ono sto ima na raspolaganju.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86193 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

sime_cipol wrote: 02/08/2021 22:26
hrasno38 wrote: 02/08/2021 22:14

Pa evo i ovaj kako ti volis reci "cikica" pod imenom @charuga isto je za trenera rekao sto i ja........znaci nas dvojica ne znamo nista ali zato ti strucnjak znas.....
@Charuga ne tjera nikoga nakon 4-5 kola.
Mislim, posteno je dati covjeku polusezonu, osim u slucaju da nas krene urnisati, pa da spasavamo zivu glavu. Za sad je meni ok i neka nastavi ovako.
Ja kada sam ovdje tjerao Osima i govorio da unistava i ekipu i klub vecina vas je jos uvijek svrsavala na njega. Desilo se upravo ono sto sam predvidjao. Ko se iole razumije u sport neke stvari moze vidjeti kada ne valjaju.
User avatar
Didier
Posts: 2167
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#86194 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

hrasno38 wrote: 03/08/2021 14:57

Ja sam navijac i nisam ja taj koji treba da daje rjesenja i ideje nego oni koji za to primaju pare i koji se kurce da su neko i nesto u Zelji. Primjeri kako to rade ozbiljni klubovi....

https://www.life.ba/sport-vijesti/bunde ... la/239989/
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/n ... 90310.html
https://www.aa.com.tr/ba/sport/njema%C4 ... ra/2159979

itd itd......kad klub zglajza prvo ide trener. Kad klub radi trenera izgubi titulu pa makar ona bila i Corona onda trener treba da leti. Kada trener nakrca klub igracima od kojih nema nikakve koristi i napravi troskove klubu trener treba da leti. Na zalost ona ljudski SUPAK nije odletio na vrijeme pa je klub na 100 godina doveo u sramotan polozaj i sad trebaju drugi da ga cupaju. Da se sve to ne bi ponovilo treba ici sa drugim pristupom. Nisi kreketo kada je Vlado Capljic otjeran nakon 7 dana, kad je Adzem otjeran bez ikakvog razloga, Mulalic itd itd. Sto se tice Odovica ja ga jesam kritikovao onoga trenutka kada vise nije vladao ekipom i kada su mu drugi govorili ko ce igrati. Inace uvijek sa pisao da mi je Oda drag i da je dobar trener. Najvijaci postoje da bi navijali ali i da bi kritikovali one na terenu. To sto je tebi Amar Osim sveta krava savreno me boli ona stvar. On je meni samo jedan maleni dio Zeljine istorije koji ni priblizno nije vazniji od kluba niti ce ikada biti. Jos uvijek je on mudo Marjanovo za svoga oca koji nikada nije zavio ovaj klub u crno za razliku od njega. Dakle Ivkovic prva tri kola nije uspio da sacuva vodostvo u dvije utakmice a u jednoj nije uspio da sacuva ni nerjseno i naravno da cu ga kritikovati jer ne koristi ono sto ima na raspolaganju.
Objasnio sam ja tebi sve ovo jedno petnaest puta, ali nisi ti kapacitet da shvatiš. Nastavi tjerati i dalje, bez da ideš na utakmice, bez da predlažeš bolje rješenje, bez da kurcem mrdneš, bez čak i da jebenu majicu kupiš u fan prodavnici. A s obzirom kako primitivno inače razgovaraš s ostalim forumašima, ne pada mi napamet učiti te sabiranju i oduzimanju jer više od toga nije potrebno da se shvati koliko ti je glupa priča.

Selam s Dunava.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86195 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Didier wrote: 03/08/2021 16:10
hrasno38 wrote: 03/08/2021 14:57

Ja sam navijac i nisam ja taj koji treba da daje rjesenja i ideje nego oni koji za to primaju pare i koji se kurce da su neko i nesto u Zelji. Primjeri kako to rade ozbiljni klubovi....

https://www.life.ba/sport-vijesti/bunde ... la/239989/
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/n ... 90310.html
https://www.aa.com.tr/ba/sport/njema%C4 ... ra/2159979

itd itd......kad klub zglajza prvo ide trener. Kad klub radi trenera izgubi titulu pa makar ona bila i Corona onda trener treba da leti. Kada trener nakrca klub igracima od kojih nema nikakve koristi i napravi troskove klubu trener treba da leti. Na zalost ona ljudski SUPAK nije odletio na vrijeme pa je klub na 100 godina doveo u sramotan polozaj i sad trebaju drugi da ga cupaju. Da se sve to ne bi ponovilo treba ici sa drugim pristupom. Nisi kreketo kada je Vlado Capljic otjeran nakon 7 dana, kad je Adzem otjeran bez ikakvog razloga, Mulalic itd itd. Sto se tice Odovica ja ga jesam kritikovao onoga trenutka kada vise nije vladao ekipom i kada su mu drugi govorili ko ce igrati. Inace uvijek sa pisao da mi je Oda drag i da je dobar trener. Najvijaci postoje da bi navijali ali i da bi kritikovali one na terenu. To sto je tebi Amar Osim sveta krava savreno me boli ona stvar. On je meni samo jedan maleni dio Zeljine istorije koji ni priblizno nije vazniji od kluba niti ce ikada biti. Jos uvijek je on mudo Marjanovo za svoga oca koji nikada nije zavio ovaj klub u crno za razliku od njega. Dakle Ivkovic prva tri kola nije uspio da sacuva vodostvo u dvije utakmice a u jednoj nije uspio da sacuva ni nerjseno i naravno da cu ga kritikovati jer ne koristi ono sto ima na raspolaganju.
Objasnio sam ja tebi sve ovo jedno petnaest puta, ali nisi ti kapacitet da shvatiš. Nastavi tjerati i dalje, bez da ideš na utakmice, bez da predlažeš bolje rješenje, bez da kurcem mrdneš, bez čak i da jebenu majicu kupiš u fan prodavnici. A s obzirom kako primitivno inače razgovaraš s ostalim forumašima, ne pada mi napamet učiti te sabiranju i oduzimanju jer više od toga nije potrebno da se shvati koliko ti je glupa priča.

Selam s Dunava.
Odakle ti znas sta sam ja kupio i koliko ja kurcem mrdam??? To sto sam prije 10 godina rekao da ne idem na utakmice ne znaci da i dan danas ne idem nikako ali to ne postavljam na forumu kao nesto bitno u zivotu. Ja znam da je tebi odlazak na Grbavicu prava avantura i nevidjeni dozivljaj ali meni koji sam odrastao na njoj nije. Koliki sam ja kapacitet to ti ne znas ali citajuci tvoje postove siguran sam da sam puno veci od tebe sto i nije iskreno biti neki veliki problem.

Selam sa Miljacke
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86196 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Meni je Blagojevic bio bas drag igrac a valjo bi i Zelji

https://www.klix.ba/sport/nogomet/blago ... /210804092
User avatar
Slo Burner
Posts: 5302
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#86197 Re: FK Željezničar

Post by Slo Burner »

Neka ba Ivkovica, ovo sto za sad imamo je puna saka brade. Mozemo izdrzati 60 minuta jer nije bilo ni ekipe 7 dana prije pocetka lige, a ne priprema. nadoci ce to.
Zadnja linija odlicna u subotu, od Blazevica nemamo boljeg, mozda ako bi Memija kojim slucajem dosao. Onu atmosferu od subote ja nisam upamtio, kao da sam na nekom koncertu bio :D, potez sa djecom na stadionu :thumbup:
Mate na zadnjem veznom bi mogao i valjati, volio bih da je Subasic blize sredini nego krilu a Gasal mozda desno ali ocito da postoji razlog zasto to nije tako.
Luka je car najveci, treba dobro zapamtiti njegovu zadnju godinu da to imamo u vidu kad nekad podbaci.
Od Mostara puno ne ocekujem, ako bi uboli bod bio bi bingo, jedva cekam rudar i Grbavicu
User avatar
Didier
Posts: 2167
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#86198 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

hrasno38 wrote: 03/08/2021 16:25

Odakle ti znas sta sam ja kupio i koliko ja kurcem mrdam??? To sto sam prije 10 godina rekao da ne idem na utakmice ne znaci da i dan danas ne idem nikako ali to ne postavljam na forumu kao nesto bitno u zivotu. Ja znam da je tebi odlazak na Grbavicu prava avantura i nevidjeni dozivljaj ali meni koji sam odrastao na njoj nije. Koliki sam ja kapacitet to ti ne znas ali citajuci tvoje postove siguran sam da sam puno veci od tebe sto i nije iskreno biti neki veliki problem.

Selam sa Miljacke
Ma mrdaš ti kurcem, ali ispred tevea jer da mrdaš drugačije, ne bi ovakve gluposti valjao.

I opet ti kažem, ne pada mi na pamet s tobom ući više u polemiku, osim ako počneš normalnije komunicirati, a ne ovako primitivno kao i dosad. Ne spuštam se na taj nivo.
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#86199 Re: FK Željezničar

Post by Ricken »

hrasno38 wrote: 03/08/2021 14:57
Didier wrote: 02/08/2021 22:27

Ali Čaruga ne ponavlja iz mjeseca u mjesec istu priču. Tako si tjerao Odu, pa si tjerao Amara, pa ove prije njih, sad ćeš tjerati Ivkovića, pa onda Omera kad dođe... I tako ukrug :)

A nemaš nikakvu ideju, nikakvo rješenje, čak ni ne znaš da NEMAMO drugog napadača trenutno jer je Erminu opet crijevo nalijevo otišlo.
Ja sam navijac i nisam ja taj koji treba da daje rjesenja i ideje nego oni koji za to primaju pare i koji se kurce da su neko i nesto u Zelji. Primjeri kako to rade ozbiljni klubovi....

https://www.life.ba/sport-vijesti/bunde ... la/239989/
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/n ... 90310.html
https://www.aa.com.tr/ba/sport/njema%C4 ... ra/2159979

itd itd......kad klub zglajza prvo ide trener. Kad klub radi trenera izgubi titulu pa makar ona bila i Corona onda trener treba da leti. Kada trener nakrca klub igracima od kojih nema nikakve koristi i napravi troskove klubu trener treba da leti. Na zalost ona ljudski SUPAK nije odletio na vrijeme pa je klub na 100 godina doveo u sramotan polozaj i sad trebaju drugi da ga cupaju. Da se sve to ne bi ponovilo treba ici sa drugim pristupom. Nisi kreketo kada je Vlado Capljic otjeran nakon 7 dana, kad je Adzem otjeran bez ikakvog razloga, Mulalic itd itd. Sto se tice Odovica ja ga jesam kritikovao onoga trenutka kada vise nije vladao ekipom i kada su mu drugi govorili ko ce igrati. Inace uvijek sa pisao da mi je Oda drag i da je dobar trener. Najvijaci postoje da bi navijali ali i da bi kritikovali one na terenu. To sto je tebi Amar Osim sveta krava savreno me boli ona stvar. On je meni samo jedan maleni dio Zeljine istorije koji ni priblizno nije vazniji od kluba niti ce ikada biti. Jos uvijek je on mudo Marjanovo za svoga oca koji nikada nije zavio ovaj klub u crno za razliku od njega. Dakle Ivkovic prva tri kola nije uspio da sacuva vodostvo u dvije utakmice a u jednoj nije uspio da sacuva ni nerjseno i naravno da cu ga kritikovati jer ne koristi ono sto ima na raspolaganju.
Ima li igdje u toj priči kontinuiteta? Ili se priča svodi na ambalaža rotira?
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86200 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Ajmo reci da je ovo bio bas los dan kao sto je rekao Ivkovic :(
Post Reply