FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85926 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Heheheh nova informacija da bi danas trebao za trenera da potpise Zvezdan Milosevic :D
User avatar
sime_cipol
Posts: 15970
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#85927 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Gdje nalaze te klovnove :-)
User avatar
Didier
Posts: 2166
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#85928 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

kakotakonikako wrote: 17/06/2021 10:47

Ne iznosi ne istine, ima nas koji se dobro sjecamo perioda do "otvaranja sampanjca" i poslije toga. Mozes mrziti Mislimovica a voliti Amara ali istina je jedna i jedina. Libo mene tuki za obojicu, FK Zeljeznicar je iznad svakoga.
Koje ba neistine? Amar se s lošim timom borio za titulu prvo pola sezone, a tvoj miljenik je spiskao Boga oca i pobjegao.

Eno ima intervju s Gredićem, sve je tamo rečeno.

Šampanjac se otvorio ne znajući da će nam lani ukrasti titulu, i da će nas korona pokositi. Ne kažem da tu nije bilo kukolja, ali sve su to Željini prijatelji koji se nisu okoristil o Klub, za razliku od tvog Utovarivača koji je hladno uzeo kamatu.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85929 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Didier wrote: 17/06/2021 11:40
kakotakonikako wrote: 17/06/2021 10:47

Ne iznosi ne istine, ima nas koji se dobro sjecamo perioda do "otvaranja sampanjca" i poslije toga. Mozes mrziti Mislimovica a voliti Amara ali istina je jedna i jedina. Libo mene tuki za obojicu, FK Zeljeznicar je iznad svakoga.
Koje ba neistine? Amar se s lošim timom borio za titulu prvo pola sezone, a tvoj miljenik je spiskao Boga oca i pobjegao.

Eno ima intervju s Gredićem, sve je tamo rečeno.

Šampanjac se otvorio ne znajući da će nam lani ukrasti titulu, i da će nas korona pokositi. Ne kažem da tu nije bilo kukolja, ali sve su to Željini prijatelji koji se nisu okoristil o Klub, za razliku od tvog Utovarivača koji je hladno uzeo kamatu.
Kojim losim timom?? Pa on ga je sastavljao nije moj pokojni caca! U svemu tome najlosiji je bio trener a ne tim!
User avatar
Didier
Posts: 2166
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#85930 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

hrasno38 wrote: 17/06/2021 12:15
Kojim losim timom?? Pa on ga je sastavljao nije moj pokojni caca! U svemu tome najlosiji je bio trener a ne tim!
Pa evo došli su novi treneri, i vidjeli smo kako su prošli.

Taj isti trener ti je donio deset trofeja, i donio bi i prošle godine da nije bilo krađe, i ti to znaš.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85931 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Didier wrote: 17/06/2021 12:18
hrasno38 wrote: 17/06/2021 12:15
Kojim losim timom?? Pa on ga je sastavljao nije moj pokojni caca! U svemu tome najlosiji je bio trener a ne tim!
Pa evo došli su novi treneri, i vidjeli smo kako su prošli.

Taj isti trener ti je donio deset trofeja, i donio bi i prošle godine da nije bilo krađe, i ti to znaš.
Pa sta ti mislis kad nesto unistavas 2 godine da se moze popraviti za pola??? Ja ne znam ja samo predpostavljam da bi Zeljo uzeo titulu ali isti taj Amar je cutao zajedno sa strukturama kluba ko pizda nakon prekida. Bolan nebio koliko je donio Amar toliko su donjeli i oni koji su mu bili support sto u klubu sto u savezu. Amar je nikakav trener shvatite to jednom za svagda jer da je ikakav trener bar neko iole ozbiljniji bi se zainteresovao za njega kao trenera. Evo sad nakon Zelje nema ga nigdje propo ko zeton. Da je dobar trener trazio bi ga bar neko iz regiona da ne spominjem Evropu i makar drogoligaske klubove.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85932 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Uzgred pogresna je informacija za Zvezdana kao trenera :)

Jučerašnji dan je donio totalni preokret, pa bi prema posljednjim informacijama na klupu trebao sjesti Tomislav Ivković, dok bi funkciju sportskog direktora trebao obavljati Zvezdan Milošević.
User avatar
sime_cipol
Posts: 15970
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#85933 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

SD treba biti neko ko PL, federalku i ligu RS ima u malom prstu. Gdje zna svakog igraca u brk, sta moze, koliko moze, a ne nekakav covjek koji ovdje nije bio ni na odmoru zadnjih 30 godina.
User avatar
Didier
Posts: 2166
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#85934 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

hrasno38 wrote: 17/06/2021 12:28
Pa sta ti mislis kad nesto unistavas 2 godine da se moze popraviti za pola??? Ja ne znam ja samo predpostavljam da bi Zeljo uzeo titulu ali isti taj Amar je cutao zajedno sa strukturama kluba ko pizda nakon prekida. Bolan nebio koliko je donio Amar toliko su donjeli i oni koji su mu bili support sto u klubu sto u savezu. Amar je nikakav trener shvatite to jednom za svagda jer da je ikakav trener bar neko iole ozbiljniji bi se zainteresovao za njega kao trenera. Evo sad nakon Zelje nema ga nigdje propo ko zeton. Da je dobar trener trazio bi ga bar neko iz regiona da ne spominjem Evropu i makar drogoligaske klubove.

To što većina naše raje ima kompleks niže vrijednosti i konstantno traži potvrdu iz inostranstva da je dobar, pa mu je bolja turska druga liga nego naš šampion, to ne znači da svako misli tako.

Imao je Amar ponuda kakve su imali Faruk i Pape, ali mu nije palo na pamet da ide u francusku drugu ligu jer mu to nije interesantno.

Ali ne možeš ti to shvatiti, ti si vijek proveo u Sarajevu, i vjerovatno misliš da je zapadno govno mjerilo nečega.
izvrsni direktor
Posts: 9132
Joined: 20/12/2018 16:11

#85935 Re: FK Željezničar

Post by izvrsni direktor »

Pa jes, sramota je poslije katarske lige spasti na drugu francusku :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85936 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Didier wrote: 17/06/2021 13:13
hrasno38 wrote: 17/06/2021 12:28
Pa sta ti mislis kad nesto unistavas 2 godine da se moze popraviti za pola??? Ja ne znam ja samo predpostavljam da bi Zeljo uzeo titulu ali isti taj Amar je cutao zajedno sa strukturama kluba ko pizda nakon prekida. Bolan nebio koliko je donio Amar toliko su donjeli i oni koji su mu bili support sto u klubu sto u savezu. Amar je nikakav trener shvatite to jednom za svagda jer da je ikakav trener bar neko iole ozbiljniji bi se zainteresovao za njega kao trenera. Evo sad nakon Zelje nema ga nigdje propo ko zeton. Da je dobar trener trazio bi ga bar neko iz regiona da ne spominjem Evropu i makar drogoligaske klubove.

To što većina naše raje ima kompleks niže vrijednosti i konstantno traži potvrdu iz inostranstva da je dobar, pa mu je bolja turska druga liga nego naš šampion, to ne znači da svako misli tako.

Imao je Amar ponuda kakve su imali Faruk i Pape, ali mu nije palo na pamet da ide u francusku drugu ligu jer mu to nije interesantno.

Ali ne možeš ti to shvatiti, ti si vijek proveo u Sarajevu, i vjerovatno misliš da je zapadno govno mjerilo nečega.
Imao je Amar govno a ne ponude! Da je imao makar neko bi to nekada negdje objavio kao i za svakog iole poznatijeg trenera. Zapadna govna danas gledas na evropskom prvenstvu tj redovno ih gledas a nase skooro ni u tragovima tako da pusti mi tu suplju ziv bio. Druga liga bilo koje zemlje petice je jedno 10x jaca nego nasa tako da tvoja ljubav prema Amaru je jedno a argumenti su nesto drugo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#85937 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Ma Amar se promijenio poslije korone, nekako digao ruke od svega… nije licio na sebe uopste, davao nekakve pausalne izjave. Do korone je to bilo sasvim solidno, uz par glupih kikseva.

Mada generalno mislim da prvo treba dovesti kakvih hodza da sta prouce na stadionu, nevjerovatna je kolicina baksuzluka koja je udarila klub zadnjih pet godina.
User avatar
sime_cipol
Posts: 15970
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#85938 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Jesmo li zaklali kurban na temelje Istoka?
Ubacili malo zlata u beton? :mrgreen:
User avatar
Didier
Posts: 2166
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#85939 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

hrasno38 wrote: 17/06/2021 13:26
Imao je Amar govno a ne ponude! Da je imao makar neko bi to nekada negdje objavio kao i za svakog iole poznatijeg trenera. Zapadna govna danas gledas na evropskom prvenstvu tj redovno ih gledas a nase skooro ni u tragovima tako da pusti mi tu suplju ziv bio. Druga liga bilo koje zemlje petice je jedno 10x jaca nego nasa tako da tvoja ljubav prema Amaru je jedno a argumenti su nesto drugo.
E vidiš, neko više voli živjeti u svom gradu nego voditi FK Kuracspor iz turske druge lige.

Ali kao što rekoh, ne možeš ti to shvatiti.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85940 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Pa i nije los raspored

Željezničar - Borac
Tuzla City – Željezničar
Željezničar – Posušje
Zrinjski – Željezničar
Željezničar – Rudar Prijedor
Radnik – Željezničar
Željezničar – Sloboda
Široki Brijeg – Željezničar
Željezničar – Velež
Sarajevo – Željezničar
Željezničar – Klub X
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85941 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Didier wrote: 17/06/2021 14:00
hrasno38 wrote: 17/06/2021 13:26
Imao je Amar govno a ne ponude! Da je imao makar neko bi to nekada negdje objavio kao i za svakog iole poznatijeg trenera. Zapadna govna danas gledas na evropskom prvenstvu tj redovno ih gledas a nase skooro ni u tragovima tako da pusti mi tu suplju ziv bio. Druga liga bilo koje zemlje petice je jedno 10x jaca nego nasa tako da tvoja ljubav prema Amaru je jedno a argumenti su nesto drugo.
E vidiš, neko više voli živjeti u svom gradu nego voditi FK Kuracspor iz turske druge lige.

Ali kao što rekoh, ne možeš ti to shvatiti.
De ba ne provaljuj se ziv bio...ode frajer u Japan i u Katar a ne bi otisao u Cvajtu ili recimo Hrvatsku ligu.....otisao bi on pjeske kad bi ga neko zvao i smatrao ozbiljnim trenerom.
User avatar
ellaxaz
Posts: 2189
Joined: 31/01/2012 09:40

#85942 Re: FK Željezničar

Post by ellaxaz »

Ali braniti bilo koga ko je u zadnjih nekoliko godina bio na nekom imalo bitnijem mjestu u klubu, je stvarno za veliko poštovanje.
: :|
:thumbup:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10464
Joined: 27/04/2021 22:52

#85943 Re: FK Željezničar

Post by tramvajtrojka »

Didier wrote: 17/06/2021 10:44 Struja Senada Misimovića je itekako aktuelna u Klubu, i najzaslužnija je za trenutno rasulo, a on to sve radi iz egoističnih razloga, kako bi se tobože prikazalo šta se desilo kad je on otišao.

To što je uzeo zadnje pare iz Omladinskog pogona da bi sebi namirio dug i kamatu od 7%, to se namjerno prešućuje, a da ne pričam o tome što je zatekao četiri miliona i ostavio karinu. Tako bismo svi mi gradili kule i gradove da nam neko drugi zaradi, i čim je krenulo po zlu, bježanija i tavorenje u Klubu, a ne pomišlja da se vrati i da proba zakrpiti postojeće stanje jer mu je jasno da je toliko zasrao da je to nemoguće.

Za razliku od njega, Amar kojem se duguje mnogo više, nikad nije ni pomislio praviti sranje zbog licence, ili uzimati kamate, što mu se često spočitava, a pored toga je uzeo više titula nego svi ostali zajedno.

Ovako nam se smiješi borba za opstanak.
Image

amar nije uzimao kamate on se ugradjivao u procente 😆😆😆😆
Dead Man Walking
Posts: 6339
Joined: 28/05/2004 21:49

#85944 Re: FK Željezničar

Post by Dead Man Walking »

Didier wrote: 17/06/2021 10:44 Struja Senada Misimovića je itekako aktuelna u Klubu, i najzaslužnija je za trenutno rasulo, a on to sve radi iz egoističnih razloga, kako bi se tobože prikazalo šta se desilo kad je on otišao.

To što je uzeo zadnje pare iz Omladinskog pogona da bi sebi namirio dug i kamatu od 7%, to se namjerno prešućuje, a da ne pričam o tome što je zatekao četiri miliona i ostavio karinu. Tako bismo svi mi gradili kule i gradove da nam neko drugi zaradi, i čim je krenulo po zlu, bježanija i tavorenje u Klubu, a ne pomišlja da se vrati i da proba zakrpiti postojeće stanje jer mu je jasno da je toliko zasrao da je to nemoguće.

Za razliku od njega, Amar kojem se duguje mnogo više, nikad nije ni pomislio praviti sranje zbog licence, ili uzimati kamate, što mu se često spočitava, a pored toga je uzeo više titula nego svi ostali zajedno.

Ovako nam se smiješi borba za opstanak.
Ukoliko nam se to smijesi, glavni i odgovorni za to je upravo Amar.
User avatar
sime_cipol
Posts: 15970
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#85945 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Odakle lova frajeri za Ivkovica :roll:
Mea_parvitas
Posts: 2525
Joined: 18/03/2015 01:36

#85946 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

Zalosno je gledati ove idolopoklonike tipa Didiera. Vi ste izgleda zabili glave kao nojevi totalno nesvjesni realnosti. Ja ne vidim da je neko poslusao manijake, pa dao ostavku, a sa istim ovim koji pojma nemaju i ne znaju marku namaknuti, mi nastavljamo sezonu. Amarovi zohari su i zadnju skupstinu sjebali, te dolazak novih ljudi. Jedina vizija koju oni imaju je da sto vise sjebu klub, Sliskovic, Ivkovic rade za ozbiljne novce, Osimu i njegovim hamalima pomocnicima uredno plata ide, niko obraza nema da podnese ostavku, FUJ... pa ce se onda rastaliti fino od prodaje pomocnog...

Zeljo se sljedece sezone bori za opstanak...
vozacautobusa
Posts: 9
Joined: 19/06/2021 20:55

#85947 Re: FK Željezničar

Post by vozacautobusa »

Najjaci su ovi sto postove zavrsavaju sa "Zeljo je vazan, Zeljo u srcu, samo je Zeljo bitan, briga me za Amara ili Misimovica"... ali obavezno dobro popljuje jednog od te dvojice.
Podjele su tu, od pocetka 2019. i bit ce jos dugo. Nazalost, ovi sto pljuju po Amaru su po forumima brojniji i nemaju granica.
Dzaba sto je Misimovic u intervjuu rekao, ranije smo se vec svi dogovorili da se pokupimo iz kluba kad skrsimo sve pare sto smo zatekli. Niko nas nije otjerao ali cemo ipak angazovati brigade drekavaca da sire pricu da smo otjerani. I bi tako. Drekavci dobise i novi forum da orgijaju i zadatak da sve svale na Amara. Naravno, nazvase ga po svom idolu i nalogodavcu MS Prvi. Kad Dzeko bude blizu transfera ili kad Amir promjeni klub ili se ozbiljno priblizi trenutak prodaje nekog dijela imovine eto njima idola nazad. Drekavci vec pripremaju teren pricom o postenju i transparentnosti jednog i jedinog jer ko drugi zna bolje od njega trositi pare koje se zateknu u klubu.
Naravno, nije ni Amarovo maslo za Ramazana ali ni priblizno stete nije nanio klubu i navijacima koliko su drekavci sa otvorenom mrznjom prema klubu samo zato sto im neprezaljeni nije vise tu.
Da se ne bi ja razlikovao od drugih i od drekavaca, red je da i ja zavrsim sa: briga mene i za ovog i za onog, svi su prolazni samo je Zeljo vjecan, sve sto pisem je iz ljubavi prema Zelji.
User avatar
Didier
Posts: 2166
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#85948 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Mea_parvitas wrote: 19/06/2021 06:19 Zalosno je gledati ove idolopoklonike tipa Didiera. Vi ste izgleda zabili glave kao nojevi totalno nesvjesni realnosti. Ja ne vidim da je neko poslusao manijake, pa dao ostavku, a sa istim ovim koji pojma nemaju i ne znaju marku namaknuti, mi nastavljamo sezonu. Amarovi zohari su i zadnju skupstinu sjebali, te dolazak novih ljudi. Jedina vizija koju oni imaju je da sto vise sjebu klub, Sliskovic, Ivkovic rade za ozbiljne novce, Osimu i njegovim hamalima pomocnicima uredno plata ide, niko obraza nema da podnese ostavku, FUJ... pa ce se onda rastaliti fino od prodaje pomocnog...

Zeljo se sljedece sezone bori za opstanak...
Jest eto, treba slušati ulicu i grupu narkomana. Hvala Bogu pa su ta vremena prošla.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10464
Joined: 27/04/2021 22:52

#85949 Re: FK Željezničar

Post by tramvajtrojka »

Didier wrote: 20/06/2021 10:48
Mea_parvitas wrote: 19/06/2021 06:19 Zalosno je gledati ove idolopoklonike tipa Didiera. Vi ste izgleda zabili glave kao nojevi totalno nesvjesni realnosti. Ja ne vidim da je neko poslusao manijake, pa dao ostavku, a sa istim ovim koji pojma nemaju i ne znaju marku namaknuti, mi nastavljamo sezonu. Amarovi zohari su i zadnju skupstinu sjebali, te dolazak novih ljudi. Jedina vizija koju oni imaju je da sto vise sjebu klub, Sliskovic, Ivkovic rade za ozbiljne novce, Osimu i njegovim hamalima pomocnicima uredno plata ide, niko obraza nema da podnese ostavku, FUJ... pa ce se onda rastaliti fino od prodaje pomocnog...

Zeljo se sljedece sezone bori za opstanak...
Jest eto, treba slušati ulicu i grupu narkomana. Hvala Bogu pa su ta vremena prošla.
ocekujemo sad da pocnes navijati za lole iz Trebinja jer ko ne postuje manijake ne zasluzuje se nazivati navijacem zelje
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85950 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Amin da babuka sarne za Leotar i da dole ostane sto duze. Nije on toliko lud, ima jarane koji pamte usluge od prije i vracaju kada je nevolja. Trebinje fina klima, klub bez ambicija a i blizina ko fol granice sa CG je bitna, zlu ne trebalo :D
Ako sarne za Leotar pada jos jedan mit, kao su ga mnogi zvali ali on nece, hoce da radi u svom gradu :lol:
Ja jedva cekam utakmicu Zeljo-Leotar, vratice se raja na tribine, bice svega sa zapada :lol:
Nebi bio u babukinoj kozi jer Sarajevo je grad koji ne prasta ni istinskim velicinama a ne kokosarima njegovog tipa.

IDI I OSTANI U TREBINJU, KO TE .E.E, BICE ZELJO I BEZ TEBE
Post Reply