FK Željezničar - Evropske utakmice

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#4976 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Itsoktobealone »

Edin H. wrote:
Itsoktobealone wrote:Jel' vrijeme da dobije otkaz?
Pa nije Slavko prodao Lendrica, niti se kotariso Stevanovica.
To me ne interesuje. On je aminovao igrace koji su dolazili tokom njegovog perioda što znaci da se slagao sa tim igračima koje mu je Čenan doveo. A i ta priča oko te dvojice je bezveze jer i dok su oni bili tu mi nismo igrali dobro. Mi bolan ne igramo dobro otkako je on sjeo na klupi sa izuzetkom jedne ili dvije utakmice. Isto ovo ce se ponavljati i u Premier ligi ove sezone gdje je ponovo upitno hocemo li uzeti ligu. Shvatite da Slavko Petrovic nije trener za Zeljeznicar i tu je kraj price.

@lendric nije. Kad ode i kad dovedu provjerenog trenera, napadacki orijentiranog, koji ce postaviti moderan fudbal kakav se igra u Europi, sa puno trka, jakih bocnih igraca i jednog kvalitetnog veznog koji moze protnuti loptu ka naprijed, onda cu biti miran. Gdje si ti bolan vidio da u jednoj utakmici u normalnoj ekipi centralni vezni igraci 95% pasova svojih vracaju nazad u obranu i stoje staticni na sredini terena 2/3 vremena?!?!
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4977 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by hrasno38 »

lendric wrote:
Itsoktobealone wrote:Jel' vrijeme da dobije otkaz?
Jel vrijeme da popustiš?
Jesta vala vise ima ih par ubise .......promjenio je Zeljo od zadnje titule 10 trenera i sta je bilo....jedino sa Odovicem napravio jedan korak dalje u Evropi i to je to. Kad sam pisao ovdje da je Memija Karlos za sve bekove kenjali su "kakav Memija"....pa im onda neije valjo Lendric pa su isli i dotle da su neki govorili i da mu siluju majku na centru trebao da cuti.......pa onda po 1000 puta Amar. ma koji Amar jebo ga vise Amar. Koga je taj Amar trenirao da je iole jaci i pustite se vise price o dominacijama za vrijeme Amara. Pusli smo ga u Evropi da je bilo stid reci da si navijac |elje....jednom se proslo malo dalje i sad je Amar spas. Ne vucite me jezik........Ne kazem da je Slavko vrlo vrlo cudan trener koji igra vrlo nepopularan fudbal ali nije on kriv sto su dva najbolja igraca napsutila Zelju. Hocete tribine, hocete rezultate....e kurko moj nema sanse da moze oboje mada je prosla sezona bila neocekivano za bobu sampionska. Neskromni smo i nerealni....
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#4978 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by bersK »

Red je da se od sljedeće sezone riješimo ovih starkelja što nam prodadoše takmičenja. Počnimo ko Ajax. Riskiraj sezonu, al proizvedeš prvotimce.
User avatar
relativno84
Posts: 15322
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#4979 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by relativno84 »

hrasno38 wrote:Hocete tribine, hocete rezultate....e kurko moj nema sanse da moze oboje mada je prosla sezona bila neocekivano za bobu sampionska. Neskromni smo i nerealni....
Posteno, samo treba onda javno reci koliko sezona ce tribina biti alibi, cisto onako da smanjimo ocekivanja i nadanja. Ako je tribina razlog sto nemamo napadaca i igraca koji zna napraviti priliku halalosum.
Dead Man Walking
Posts: 6364
Joined: 28/05/2004 21:49

#4980 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Dead Man Walking »

Tribina kriva sto mislimo da mozemo igrati na 0-0 i proci? I corav je znao da cemo tako igrati i kad ga primimo da je tapija, scenarij vidjen milion puta. I da smo doveli Ordagica ili bilo koga, ruku dajem da bismo igrali potpuno isto.
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#4981 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Itsoktobealone »

Dead Man Walking wrote:Tribina kriva sto mislimo da mozemo igrati na 0-0 i proci? I corav je znao da cemo tako igrati i kad ga primimo da je tapija, scenarij vidjen milion puta. I da smo doveli Ordagica ili bilo koga, ruku dajem da bismo igrali potpuno isto.
Objasnio. Ova politika koja se provodi bi i Ronalda u odbranbenog igraca pretvorila :roll:
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4982 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Edin H. »

relativno84 wrote:
hrasno38 wrote:Hocete tribine, hocete rezultate....e kurko moj nema sanse da moze oboje mada je prosla sezona bila neocekivano za bobu sampionska. Neskromni smo i nerealni....
Posteno, samo treba onda javno reci koliko sezona ce tribina biti alibi, cisto onako da smanjimo ocekivanja i nadanja. Ako je tribina razlog sto nemamo napadaca i igraca koji zna napraviti priliku halalosum.
Koliko godina je stadion alibi Arsenalu, skupa je to zabava. :roll:
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4983 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Šibicar »

Nemamo mi nikakve igre i to je naš najveći problem,nikakva kreacija ne postoji,to se ne odnosi samo na ovu utakmicu,nego na sve naše utakmice,vezni red ne postoji,igramo sporo i dosadno,lopta uvijek ali jebeno UVIJEK ide nazad,niko da se okrene prema golu,da prodje nekog,dupli pas je nepoznanica u našoj igri,eto vidjećete da ćemo i protiv GOŠK-a isto igrati kao i večeras,samo što ćemo imati posjed i bezidejno s loptom kružiti od veznog reda do stopera,pa do golmana,pa opet isto.AIK je prosječan klub,čvrsti su i samo to,nisu ni oni nešto posebno igrali,ali za nas su i takvi ekipa koja ima glavu i rep i sasvim zaslužemo su nas dobili po prikazanom na terenu.

Ovo je sve trebalo rastjerati na kraju prošle sezone kad su nas prodali a i Slavku sa njima,ovako ćemo samo dublje tonuti,više se nervirati i padati u depresiju poslije svake utakmice,jer ovi trenutni igrači ne zaslužuju da nose Željin dres,a ni Slavko da bude trener jer nikakav ali bukvalno NIKAKAV napredak u igri nije donio,samo nazadak.
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4984 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Šibicar »

Još nešto,Zeba je najveći krivac za prvi gol,pravi faul,ja haveru govorim,koji mu je kurac u apsolutno bezopsnoj situaciji lik uleti klizeći i napravi faul,ali nevjerovatno,ono lafo da dokaže kako je borben valjda i mi zbog njegove gluposti popušimo jeftin gol.
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4985 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by hrasno38 »

Definitivno Ramovic treba u prvih 11.....Projic je isto OK samo je previse ostar.....a i Beganovic evo vec drugu utakmicu unosi zivost....ne vidim razloga zasto Slavko ne bi promjenio formaciju iz dosadne u napadacku 4:4:2 pa kom opanci kom obojci. Meni licno pored Blagojevica nije bas ni jasan Radinovic i vise volim vidjeti Markovica na tom mjestu jer je opasan i za protivnicki gol. Ako nije kasno pljusnuti lovu za Vukotica i Ordagica i zestoko krenuti i napasti ligu....mada i dalje ne vidim ni pribliznu zamjenu za Lendrica
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4986 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by RasAlGhul »

Ovi su po jačini u rangu onog Ferenca što smo izbacili, ali kako mi igramo ko pičke to nije normalno grob ga jebo, jedva čekam Sinana umjesto Zebe da vidim, povraća mi se od ovakog kreatora igre, kakav kretenski faul napravi!Kako ne znamo akcije napraviti to je za Bogu plakati.Protiv mrtvog GOŠK-a želim apsolutnu ofanzivu vidjeti, znači da sjeva sa svih strana, i napokon pobjedu bez srkleta jedno od 3-0, one patnje protiv Radnika, Mladosti, Krupe u mezar će me otjerati. Znači od Zeca i Zakarića očekujem da igraju kao Ronaldo s jedne i Mesi s druge strane, valjda Sinan bude 100 posto spreman jebem ti povrede i majku i oporavak, večeras nije moago puno napraviti, ipak mu je debi!
User avatar
LunaLati
Posts: 1576
Joined: 17/04/2011 13:37
Location: Dublin

#4987 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by LunaLati »

U prvoj utakmici sa Zetom vidjelo se kud plovi ovaj brod, odlaskom Lendrića i Stevanovića uplovili smo u luku prije nego što je itko od nas želio, ali stvarnost je takva da mi sa igračima i trenerom kakve imamo ne možemo ni dalje, ni više ni bolje...
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4988 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by hrasno38 »

RasAlGhul wrote:Ovi su po jačini u rangu onog Ferenca što smo izbacili, ali kako mi igramo ko pičke to nije normalno grob ga jebo, jedva čekam Sinana umjesto Zebe da vidim, povraća mi se od ovakog kreatora igre, kakav kretenski faul napravi!Kako ne znamo akcije napraviti to je za Bogu plakati.Protiv mrtvog GOŠK-a želim apsolutnu ofanzivu vidjeti, znači da sjeva sa svih strana, i napokon pobjedu bez srkleta jedno od 3-0, one patnje protiv Radnika, Mladosti, Krupe u mezar će me otjerati. Znači od Zeca i Zakarića očekujem da igraju kao Ronaldo s jedne i Mesi s druge strane, valjda Sinan bude 100 posto spreman jebem ti povrede i majku i oporavak!
Ferencvaros nije ni blizu AIK-a po kvalitetu jer evo ti jedan banalan primjer .....prije dvije sedmice AIK je opdigrao nerjeseno sa ekipom koja je veceras izbacila Galatu koja vrijedi blizu 100 miliona EUR. Pricate zaista nebuloze i podcjenjujete Svedski fudbal koji je u svakom aspektu ispred naseg od infrastrukture, profesionalnosti, kolicine novca sa kojim raspolazu. Opet ponavljam AIK je najkvalitetniji klub od svih protivnika BH klubova. I Zeljo je imao najjaebeniji raspored jer je obadvije utakmice revanse gostovao za razliku od sva tri ostala nasa kluba.
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4989 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Šibicar »

Možemo se mi nadati, k'o što se uvijek i nadamo,da ćemo konačno proigrati,ali ja nažalost ne vidim apsolutno ništa što bi mi dalo za pravo da to očekujem,ni protiv GOŠK-a,ni protiv bilo koga drugog,naša igra se zna i ona je postala prepoznatljiva bez obzira ko je protivnik,Slavkin vezni red joj je dao pečat,kako je i sam izjavio,nego naoružati se apaurinima i strpljenjem jer nas očigledno čeka još jedna mučna i teška sezona, a s obzirom da nema ni Lendrića koji je trpao i u našoj igri bez igre,moglo bi biti i mučnije nego inače.
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4990 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Šibicar »

hrasno38 wrote:
RasAlGhul wrote:Ovi su po jačini u rangu onog Ferenca što smo izbacili, ali kako mi igramo ko pičke to nije normalno grob ga jebo, jedva čekam Sinana umjesto Zebe da vidim, povraća mi se od ovakog kreatora igre, kakav kretenski faul napravi!Kako ne znamo akcije napraviti to je za Bogu plakati.Protiv mrtvog GOŠK-a želim apsolutnu ofanzivu vidjeti, znači da sjeva sa svih strana, i napokon pobjedu bez srkleta jedno od 3-0, one patnje protiv Radnika, Mladosti, Krupe u mezar će me otjerati. Znači od Zeca i Zakarića očekujem da igraju kao Ronaldo s jedne i Mesi s druge strane, valjda Sinan bude 100 posto spreman jebem ti povrede i majku i oporavak!
Ferencvaros nije ni blizu AIK-a po kvalitetu jer evo ti jedan banalan primjer .....prije dvije sedmice AIK je opdigrao nerjeseno sa ekipom koja je veceras izbacila Galatu koja vrijedi blizu 100 miliona EUR. Pricate zaista nebuloze i podcjenjujete Svedski fudbal koji je u svakom aspektu ispred naseg od infrastrukture, profesionalnosti, kolicine novca sa kojim raspolazu. Opet ponavljam AIK je najkvalitetniji klub od svih protivnika BH klubova. I Zeljo je imao najjaebeniji raspored jer je obadvije utakmice revanse gostovao za razliku od sva tri ostala nasa kluba.
A ne govoriš kako je nakav Traku ili kako već iz pičke materine,izbacio Norčeping,kako je prvaka te Švedske,koji je btw. svemirski brod za ovaj AIK, izbacio Vardar...ipak nije sve crno i nije sve bijelo.....
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20519
Joined: 12/08/2013 12:51

#4991 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by insaneinthebrain »

sa ovakvim igracima nema nama selameta, opet se vracamo tamo gdje ne zelimo biti. a lafo bi se trebalo napredovati. :roll:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4992 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by mali_milojica »

Jos malo pa cemo proigrati. Cekamo samo godinu i po,jos malo pa dvije,samo sto nismo :skoljka:
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4993 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by hrasno38 »

Šibicar wrote:
hrasno38 wrote:
RasAlGhul wrote:Ovi su po jačini u rangu onog Ferenca što smo izbacili, ali kako mi igramo ko pičke to nije normalno grob ga jebo, jedva čekam Sinana umjesto Zebe da vidim, povraća mi se od ovakog kreatora igre, kakav kretenski faul napravi!Kako ne znamo akcije napraviti to je za Bogu plakati.Protiv mrtvog GOŠK-a želim apsolutnu ofanzivu vidjeti, znači da sjeva sa svih strana, i napokon pobjedu bez srkleta jedno od 3-0, one patnje protiv Radnika, Mladosti, Krupe u mezar će me otjerati. Znači od Zeca i Zakarića očekujem da igraju kao Ronaldo s jedne i Mesi s druge strane, valjda Sinan bude 100 posto spreman jebem ti povrede i majku i oporavak!
Ferencvaros nije ni blizu AIK-a po kvalitetu jer evo ti jedan banalan primjer .....prije dvije sedmice AIK je opdigrao nerjeseno sa ekipom koja je veceras izbacila Galatu koja vrijedi blizu 100 miliona EUR. Pricate zaista nebuloze i podcjenjujete Svedski fudbal koji je u svakom aspektu ispred naseg od infrastrukture, profesionalnosti, kolicine novca sa kojim raspolazu. Opet ponavljam AIK je najkvalitetniji klub od svih protivnika BH klubova. I Zeljo je imao najjaebeniji raspored jer je obadvije utakmice revanse gostovao za razliku od sva tri ostala nasa kluba.
A ne govoriš kako je nakav Traku ili kako već iz pičke materine,izbacio Norčeping,kako je prvaka te Švedske,koji je btw. svemirski brod za ovaj AIK, izbacio Vardar...ipak nije sve crno i nije sve bijelo.....
Aha al u kurcu svemirski brod......nisam ja napisao da je AIK zvijer za Zelju nego me nervira sto se AIK kao stavlja ispod Zelje za sta nema aposlutno nikakve osnove jer je AIK bola ekipa odn Zelje kao sto je i Aberden od Sirokog. Mozmo mi srati koliko hocemo "jebo UEFA rankingse" ali nisu oni tamo bez veze poredani zato se je neko nekome simpatican a ne ko nekome nije.
Image
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4994 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Šibicar »

Pa pobjegli im ljudi 6 bodova u 15 kola,ne moraju biti svemirski brod ali svakako bolja i kvalitetnija ekipa,to će ti svako iz Švedske potvrditi.Ja se slažem da je AIK bolja ekipa od nas,ali se ne slažem da nismo mogli bolje odigrati ovaj dvomeč i proći da smo barem malo napredovali u odnosu na prošlu sezonu jer ni nas ovakve mrljave i nikakve nisu nešto posebno nadigrali i poderali.
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4995 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by hrasno38 »

Šibicar wrote:Pa pobjegli im ljudi 6 bodova u 15 kola,ne moraju biti svemirski brod ali svakako bolja i kvalitetnija ekipa,to će ti svako iz Švedske potvrditi.Ja se slažem da je AIK bolja ekipa od nas,ali se ne slažem da nismo mogli bolje odigrati ovaj dvomeč i proći da smo barem malo napredovali u odnosu na prošlu sezonu jer ni nas ovakve mrljave i nikakve nisu nešto posebno nadigrali i poderali.
Nismo mogli sa ovom ekipom bolje ni u mislima. Zamisli da Barceloni odu Mesi i Nejmar....najbolji strijelac i najbolji paker....kako bi se to osjetilo u igri. Ovo je 100% objektivan rezultat ali je moglo uci nesto slucajno kao obaj Stevin sut. I te kako smo mi napredovali na proslu sezonu jer nismo proslu uopste usli u Evropu:) a sad smo cvaknuli od nje milioncic :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#4996 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Charuga »

Po ko zna koji put ponovljeno, nije problem poraz i ispadanje, nego način igre.

Idemo dalje, nova sezona nova nafaka.
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4997 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Šibicar »

Nismo mogli zato što su nas navikli na istu sporu i bezidejnu igru,nećemo moći ni u ligi jer će isto igrati.I zaista više ne mogu da se ponavljam kao papagaj,još ću reći samo ovo i da završim priču oko svega,preko 20 godina aktivno pratim Želju i u svoje ime mogu reći da je ovo najgori Željo kojeg ja pamtim,ne mislim bodovno i tabelarno,nego po igri na terenu,ubjedljivo najgori i najbezidejniji,mislim da sam time sve rekao.
Dead Man Walking
Posts: 6364
Joined: 28/05/2004 21:49

#4998 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Dead Man Walking »

Šibicar wrote:Nismo mogli zato što su nas navikli na istu sporu i bezidejnu igru,nećemo moći ni u ligi jer će isto igrati.I zaista više ne mogu da se ponavljam kao papagaj,još ću reći samo ovo i da završim priču oko svega,preko 20 godina aktivno pratim Želju i u svoje ime mogu reći da je ovo najgori Željo kojeg ja pamtim,ne mislim bodovno i tabelarno,nego po igri na terenu,ubjedljivo najgori i najbezidejniji,mislim da sam time sve rekao.
Ja 30ak, al eto da izuzmemo spejs shatlove od ekipe od prije rata, ovo isto pomislim svake godine od rata i naredne sezone vidim da sam se zayebo. Sve mi se cini da opet idemo u tom smjeru i da ces naredne sezone imait priliku da gledas malo goreg Zelju. :(
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#4999 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by ultima_palabra »

Šibicar wrote:Nismo mogli zato što su nas navikli na istu sporu i bezidejnu igru,nećemo moći ni u ligi jer će isto igrati.I zaista više ne mogu da se ponavljam kao papagaj,još ću reći samo ovo i da završim priču oko svega,preko 20 godina aktivno pratim Želju i u svoje ime mogu reći da je ovo najgori Željo kojeg ja pamtim,ne mislim bodovno i tabelarno,nego po igri na terenu,ubjedljivo najgori i najbezidejniji,mislim da sam time sve rekao.
Ko god je imao prste u sklapanju ove ekipe, treba mu dozivotno zabraniti rad u fudbalu.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#5000 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by mali_milojica »

Da preduhitrim neke.
Raspadamo se :zzzz:
Post Reply