FK Željeznicar - Dešavanja u klubu

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#26

Post by PITARKA_SA »

pitari ,zasto se bavite njihovim problemima?
njima je uvijek neko drugi kriv,neka visa sila..dugovi,podmladjuju ekipu,zuljaju ih kopacke,malaksali su itd
Svi vrlo dobro znaju kakvo je stanje u Sarajevu sa finansijama i da vrlo cesto naidjemo na zatvorena vrata stadiona,pred trening..zato dobro je sa tim prosipanjem socijale,svi smo mi u slicnoj situaciji.
Prosle sezone je bilo price,podmladjuje se ekipa ..koliko sam ja upucena ako je iko u zadnjih par sezona igrao sa "mladom"ekipom to je Sarajevo bilo,cak su nas i zvali "obdaniste sa koseva",pa to nikad nismo stavili u prvi plan,kao alibi kad odigramo lose..jednostavno ste slabi ,i to je to,finansije,uslovi..nista vam nije tako losije nego nama .
toliko od mene ,vozdrica 8-)
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#27

Post by chinese_water »

PITARKA_SA wrote:pitari ,zasto se bavite njihovim problemima?
njima je uvijek neko drugi kriv,neka visa sila..dugovi,podmladjuju ekipu,zuljaju ih kopacke,malaksali su itd
Svi vrlo dobro znaju kakvo je stanje u Sarajevu sa finansijama i da vrlo cesto naidjemo na zatvorena vrata stadiona,pred trening..zato dobro je sa tim prosipanjem socijale,svi smo mi u slicnoj situaciji.
Prosle sezone je bilo price,podmladjuje se ekipa ..koliko sam ja upucena ako je iko u zadnjih par sezona igrao sa "mladom"ekipom to je Sarajevo bilo,cak su nas i zvali "obdaniste sa koseva",pa to nikad nismo stavili u prvi plan,kao alibi kad odigramo lose..jednostavno ste slabi ,i to je to,finansije,uslovi..nista vam nije tako losije nego nama .
toliko od mene ,vozdrica 8-)
Pa lutkice, ekipa se podmladuje najmanje 3 sezone... i sama si to rekla...u proslih nekoliko godina se podmladivalo Sarajevo, i sada se tek vide rezultati toga, iskreno meni je drago.Puno draze nego da to bude jedan siroki, zrinjski, leotar,lukavac rudar kakanj itd...Itekako se u FCS koristio alibi, mladi smo...na celu sa Husrefom Musemicem jako smo cesto citali takve izjave, ali te izjave su sasvim normalne.Normalno je da ekipa koja se podmladuje lose igra.Ali postoji tu jedan veliki problem...evo uzmimo za primjer FCS...posto su oni tek izasli iz faze podmladivanja tima,i prerastaju u tu zrelu ekipu...da li je ijedan igrac sposoban igrati, recimo u Manchesteru?Naravno da nije...i sve dok ili Sarajevo ili Željo ne izbace jednog Rooney-a na trziste...od tog podmladivanja nema nista!!! Niti fajde, niti uspjeha...u evropskom fudbalu se trazi profesionalizam, kod nas ga nema, da ga ima nebi liga licila na sta lici, nebi se Željo radovao za pobjedu nad Lilstrome-om, niti Sarajevo za 2:2 protiv Besiktasa,niti za pobjedu 1:0 nad Rapidom,nebi Velež igrao u Vrapcicima,nebi Newcastle poderao Želju 4:0, pogotovo ne Litex, nebi Besiktas poderao Sarajevo 0:5, nebi bio sekretar Ušanovic, direktor Pasalic, bivsi predsjednik Pusina... nazalost i ovo Zeljo sto podmladuje ekipu, podmladuje na silu, nisu ljudi imali ideju, nego hajmo mi podmladiti pa nas nece niko kritikovati.Identicna je situacija bila u Sarajevu.Nigdje se u svijetu nije desilo da u gradskom DERBIJU suparnik ne pobjedi 5 godina drugog...nigdje!!!(Osim normalno kod nas...5 godina= 3 sezone, koliko ono traje podmladivanje tima???)
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#28

Post by zzzzz »

fczeljo wrote:
zzzzz wrote:
fczeljo wrote:tad nas ni leotar, ni vi, ni siroki nisu mogli ni kod kuce dobit, a to se buraz ne moze kupit.
Ne lupaj majke ti, od kad Leotar igra u ligi (tj. od kad je jedinstvena liga na cijeloj teritoriji BiH) vi niste nista ni osvojili.
ne lupetaj ti,
ako vec hoces, osvojili smo kup i to direkt protiv leotara!
ja sam ti napiso da ni u jednoj utakmici protiv navedenih timova nismo izgubili(veliki je postotak pobjeda), pa ti sad vidi jesmo li to kupili?
Jeste, posto je Leotar osvojio prvenstvo pa im je do kupa bilo ko do lanjskog snijega :D
XIII
Posts: 69
Joined: 09/07/2004 17:08
Location: FochA

#29

Post by XIII »

Zeljo se VOLI za ostale se navija :D
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#30

Post by Skoro »

XIII wrote:Zeljo se VOLI za ostale se navija :D
:lol: :lol: :lol: buhhahaha ja filozofije :lol: :lol: :lol:
E daboga da vi nama lijepo ispali, pa se mi vama ne bavili jedno 2-3 sezone. Mislim svakako ste se digli previse....
Ljudi se satrase govoreci vam o stimanjima, kupovanjima sudija, utakmica, ovog onog a vi opet isto. OK, niste, nista kupili, niste nista zavrsavali, otkud ovoliki dugovi? Gdje su pare?
Pojela ih 'Groka' :lol: :lol: :lol: Ne da ste ste smijesni vi ste.... :lol: :lol:

P.S. Pitarko pusti ba debile, kakav Amar i Kemo, nisu oni pokrali pare ili to je laz. Pomenuti dvojac je i dan danas sa NK Zeljom na SUDU zbog dugovanja
cpt.picard
Posts: 270
Joined: 19/03/2005 20:33
Location: U.S.S. Sarajevo

#31

Post by cpt.picard »

Skoro wrote:
XIII wrote:Zeljo se VOLI za ostale se navija :D
:lol: :lol: :lol: buhhahaha ja filozofije :lol: :lol: :lol:
E daboga da vi nama lijepo ispali, pa se mi vama ne bavili jedno 2-3 sezone. Mislim svakako ste se digli previse....
Ljudi se satrase govoreci vam o stimanjima, kupovanjima sudija, utakmica, ovog onog a vi opet isto. OK, niste, nista kupili, niste nista zavrsavali, otkud ovoliki dugovi? Gdje su pare?
Pojela ih 'Groka' :lol: :lol: :lol: Ne da ste ste smijesni vi ste.... :lol: :lol:

P.S. Pitarko pusti ba debile, kakav Amar i Kemo, nisu oni pokrali pare ili to je laz. Pomenuti dvojac je i dan danas sa NK Zeljom na SUDU zbog dugovanja
Prvo Manijaci vidite sa kakvim ljudima imate posla? Zasto ulazite u raspravu sa njima? Izvlacili smo se i iz tezeg pa ne vidim zasto nebi iz ovog. Zar mi njima imamo nesto dokazivati? 5 godina su nam gledali u ledja, u svakom smislu.

Vrhunac gluposti je kad te pitar pocne optuzivati za namjestanje utakmica :lol: :lol: :lol:

VAMA KAD DOZVOLE DA TRENIRATE NA KOSEVU JAVITE SE. TOLIKO O TOME KAKO SMO MI VISE U GOVNIMA (finansijski). KAD VAM NAJBOLJI IGRACI PRESTANU BJEZATI (PELAK, MATKO) MOZETE DOCI I POCETI PRICATI O TOME KAKO IZMIRUJETE OTRAZIVANJA...

I ovo zadnje, stari ti je odgojio debil, ocito.
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#32

Post by Skoro »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
e kukavci, samo kukajte i dalje i ne zaboravite da se barem jednom pozovete na 'bajnu historiju' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. I kao sto kaze jedan PRAVI filozofski citat sa themaniacs.org:
'sta bi sa mojim zeljom koji je prije par godina HARAO Evropom'
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#33

Post by pape »

cpt.picard wrote:
Skoro wrote: P.S. Pitarko pusti ba debile, .......
.... stari ti je odgojio debila, ......
:roll: Momci, a .... fair play ???
cpt.picard
Posts: 270
Joined: 19/03/2005 20:33
Location: U.S.S. Sarajevo

#34

Post by cpt.picard »

Skoro wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
e kukavci, samo kukajte i dalje i ne zaboravite da se barem jednom pozovete na 'bajnu historiju' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. I kao sto kaze jedan PRAVI filozofski citat sa themaniacs.org:
'sta bi sa mojim zeljom koji je prije par godina HARAO Evropom'
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jel ti to homepage? Duboko seze taj kompleks kod tebe momak. Ne vidim sta ima raditi jedan pitar na http://www.themaniacs.org osim se nasladjivati nasim problemima, jadno... Zar to nije malo... cudno? Igrate uzvratnu u KUP UEFA (imali ste solidnu prednost i sansu za prolaz), prvi ste u PL i opet toliko interesovanje za nase probleme. Kompleks? Ma ne....


Spasi ovaj post, posebno ovo: "ne zaboravite da se barem jednom pozovete na 'bajnu historiju'". Bas me interesuje koliko ce te se puta pofaliti pobjedom nad rapidom :)

@pape upravi si. Izvinjavam se!
branimir_s
Posts: 484
Joined: 28/04/2006 23:00
Location: Tamo gdje su Semiha i Tajo glavni

#35

Post by branimir_s »

PA sta je ovo veceras - Okrenem BK televiziju kad tamo OTPISANI, okrenem TVBiH kad i tamo OTPISANI direktno iz Bukuresta.
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#36

Post by Skoro »

Fenjerasi, a sta je sa dugovima? :D
P.S. picard majstore jadan je onaj kome zeljo a posebno vi kao navijaci mogu biti kompleks, vjeruj mi. mislim bez ljutnje ali... :-)
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#37

Post by PITARKA_SA »

Skoro wrote:Fenjerasi, a sta je sa dugovima? :D
P.S. picard majstore jadan je onaj kome zeljo a posebno vi kao navijaci mogu biti kompleks, vjeruj mi. mislim bez ljutnje ali... :-)
pametno zboris :lol: :lol: :lol:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#38

Post by manijak1 »

ali.....neki su bili jadni punih šest godina skoro .......Škoro :D :D
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#39

Post by Skoro »

Bilo - proslo, sada se vama odbrojava :D
fczeljo
Posts: 241
Joined: 19/08/2005 01:51

#40

Post by fczeljo »

Skoro wrote:Bilo - proslo, sada se vama odbrojava :D
jel ti drago?
cpt.picard
Posts: 270
Joined: 19/03/2005 20:33
Location: U.S.S. Sarajevo

#41

Post by cpt.picard »

Skoro wrote:Fenjerasi, a sta je sa dugovima? :D
P.S. picard majstore jadan je onaj kome zeljo a posebno vi kao navijaci mogu biti kompleks, vjeruj mi. mislim bez ljutnje ali... :-)
Normalno da nam sad nemate na cemu zaviditi, ispred nas ste i bolje igrate. Ali ono sto se akumuliralo u onih 5+ godina (bolji od vas u svakom pogledu) nece tek tako proci :D

Jesi siguran da su nasi dugovi veci od vasih?

A sto se tice navijanja... uozbilji se :D
dinamit_covjek
Posts: 29
Joined: 14/08/2006 23:01
Location: negdje tamo

#42

Post by dinamit_covjek »

Željo je dno dna
Diablo
Posts: 27
Joined: 14/08/2006 01:38
Location: Sarajevo
Contact:

#43

Post by Diablo »

Ma ljudi sta je ovo??? 4:1 izgubili od Modrice :shock: :shock: :shock: ovo fakat nije normalno...pa ubjedljivo smo zadnji... :x :x :x :(
pike8
Posts: 80
Joined: 26/07/2005 23:25

#44

Post by pike8 »

.
Last edited by pike8 on 25/04/2009 00:36, edited 1 time in total.
pudlica
Posts: 764
Joined: 04/06/2006 22:03
Location: sarajevo

#45

Post by pudlica »

zeljo sto je igro igro.nema vise.sarajevo dobilo pare vrate se dugovi navijanje milion puta bolje nego zeljino.mislim vi u prvom poluvremenu na jugu 300 ljudi i navijase 25min.drugo poluvrijeme 50 ljudi na jugu.
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3046
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#46

Post by suad-sarajevo »

pike8 wrote:jes ba
zadnji smo
al
NA NEBU JE JEDNA BOJA, JEDAN VOZ I JEDNA PRUGA, U MOM SRCU JEDNA LJUBAV, I NE POSTOJI DRUGA. VOLIM TE ZELJO. TVOJ MANIJAK S JUGA.

volimo tebe, a ove dusmane ko jebe.........
E moj jarane, ta vasa pruga odvede vas do zadnjeg mjesta u ovoj jadnoj premijer ligi... :lol: :lol: :lol:
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#47

Post by daduli_sa »

Diablo wrote:Ma ljudi sta je ovo??? 4:1 izgubili od Modrice :shock: :shock: :shock: ovo fakat nije normalno...pa ubjedljivo smo zadnji... :x :x :x :(
Ovo se samo moze citirati. zaista, sta se desava sa Zeljom? Ne ocekujem da se sad raspale supljiranja na postavljeno pitanje, konkretno! Pitar sam ali mi je bezze da nam je gradski rival zadnji na tabeli.. Halo, MODRICA?! 4:1?!
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3046
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#48

Post by suad-sarajevo »

Ma buraz, znas li ti onu staru:Nema para nema bodova... :D :D :D
pike8
Posts: 80
Joined: 26/07/2005 23:25

#49

Post by pike8 »

.
Last edited by pike8 on 25/04/2009 00:36, edited 1 time in total.
Diablo
Posts: 27
Joined: 14/08/2006 01:38
Location: Sarajevo
Contact:

#50

Post by Diablo »

suad-sarajevo wrote:Ma buraz, znas li ti onu staru:Nema para nema bodova... :D :D :D
Ma nema ni nekakav Radnik para pa su 5-ti na tabeli, fakat se nesto desava....
Post Reply