FK VELEŽ Mostar

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#1176 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by megaman4 »

Korisničkoime wrote:
Alighieri wrote:Ne vjerujem da će se vratiti.

Prevelika je to razlika u odnosu na prvo mjesto, te se gostuje i Slogi i Zvijezdi.

Ja stvarno ne znam kako Zvijezda konat u PL, ljudima racuni blokirani 300.000 KM duzni Poreskoj neko govori i do 500.000 KM, duzni su i nekim igracima, prevoznicima imaju oko 60.000 KM, dobavljacima, osoblju, kako oni kontaju dobit licencu nemam pojma. Govorim to zbog utakmica koje predstoje imam neki osjecaj da ce tu biti svega i svacega pred kraj sezone, iovako ima ali ...
Javna je tajna da savez nece dopustiti da se nijedna ekipa odlijepi do kraja zbog regularnosti i zanimljivosti. Prema tome, svi imaju sanse za ulazak u PL, time i Velez. Koliko se god Husic i Sloga gurali, nece se nista znati do kraja. Plus ide se na to da klubovi koji budu konkurisali, da zadovoljavaju uslove igranja u PL, kao sto su stadion, vracanje dugova, reflektori..jer tako traze propozicije. Ti sam zakljuci koji klub trenutno ide da zadovolji te uslove?
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#1177 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Alighieri »

Nadam se da će Velež upasti. Dobro bi to bilo za naš grad. Buđenje!
DeleteTheElite
Posts: 85
Joined: 27/02/2018 11:07

#1178 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by DeleteTheElite »



Sutra svi na stadion

Velež-Bratstvo 15:00 h
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#1179 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Alighieri »

Kiša najavljenja. Na petnaest domaćih utakmica, ne možeš na dvije otići da nije kiša, prevruće, bura :lol:

Uglavnom, očekujem pobjedu od tri gola razlike.
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#1180 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Alighieri »

Vremena danas :|
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1181 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Bazinga1234 »

Alighieri wrote:Vremena danas :|
M hajde boga ti sta fali :D
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#1182 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Alighieri »

Fali što je oluja.

Ko nije prije pretprošle sezone protiv Slavije kada je Spalović dao tri gola, ne zna šta je oluja. Nije bilo 50 ljudi na tribinama :mrgreen: I sada pamtim tu utakmicu.
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#1183 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Alighieri »

Tuga.
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1184 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Bazinga1234 »

Fuj nekakvo Bratstvo iz Gracanice nam daje gol u Vrapcicima. Nema opravdanja, loš teren ovo ono, ovo se mora dobit.
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#1185 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Alighieri »

Ja sam očekivao 3:0 ali za nas. Kakva blamaža, može sa onom od prije par sezona kada se gubili od Mramora...

Sve u svemu, ništa od Premijer lige. Biće sljedeće sezone mnogo teže, ispada Čelik sa turcima, te Vitez, koji je uvijek igrao dobro u Prvoj ligi Federacije. Ne treba zaboraviti da ostaju Sloga sa Husićem ili neugodni Olimpic ili još neugodnija Zvijezda iz Gradačca.

Kako je krenulo Prva liga će biti jača od Premijer lige :lol:
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#1186 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by megaman4 »

Alighieri wrote:Ja sam očekivao 3:0 ali za nas. Kakva blamaža, može sa onom od prije par sezona kada se gubili od Mramora...

Sve u svemu, ništa od Premijer lige. Biće sljedeće sezone mnogo teže, ispada Čelik sa turcima, te Vitez, koji je uvijek igrao dobro u Prvoj ligi Federacije. Ne treba zaboraviti da ostaju Sloga sa Husićem ili neugodni Olimpic ili još neugodnija Zvijezda iz Gradačca.

Kako je krenulo Prva liga će biti jača od Premijer lige :lol:
Celik nece ispasti. Malo savez, malo turci i eto opstanka. Sloga ulazi.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#1187 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by ExNihilo »

Ne da se usranom do potoka.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1188 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Nadzorna_ploca »

Sta je to Velez Barcelona pa mu tamo neko Bratstvo ne smije dati go.. :lol:
DeleteTheElite
Posts: 85
Joined: 27/02/2018 11:07

#1189 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by DeleteTheElite »

Nadzorna_ploca wrote:Sta je to Velez Barcelona pa mu tamo neko Bratstvo ne smije dati go.. :lol:
Kao veležovac i realista Bratstvo zasluženo uzelo 3 boda. Ljudi nisu igrali bunker nego strpljivo čekali svoje šanse. Stiže nas sumnjiv odabir pojačanja i pripreme na plastici koja je nebo i zemlja sa pravim terenom. Možda samo loš dan,kiša i težak teren uglavnom naredno kolo protiv Toška če dati bolje odgovore
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#1190 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Alighieri »

Uvijek neki izgovori. Jednostavno se radi o grupi polovnjaka koja nije ni p od profesionalaca. Ima tu par igrača koji to zaista i jesu, ali većina nije.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#1191 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by megaman4 »

Alighieri wrote:Uvijek neki izgovori. Jednostavno se radi o grupi polovnjaka koja nije ni p od profesionalaca. Ima tu par igrača koji to zaista i jesu, ali većina nije.
Sad je kasno za bilo sta. Jos 13 kola do kraja i mi smo vec otpali iz utrke za prvaka.
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#1192 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Alighieri »

Ne pamtim da je bila bolja atmosfera oko kluba, a klub, tj. igrač nikad prosječniji.

Ja zamjeram Ibri, što je davao izjave tipa Atl. Madrid.

Još ispadaju Vitez i Čelik, ko će tu ući sljedeće sezone? Ma zaista teška situacija...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#1193 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by ExNihilo »

Nešto ne štima, i neko je kriv. Očito nije dovoljno imati časne namjere.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#1194 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by megaman4 »

Alighieri wrote:Ne pamtim da je bila bolja atmosfera oko kluba, a klub, tj. igrač nikad prosječniji.

Ja zamjeram Ibri, što je davao izjave tipa Atl. Madrid.

Još ispadaju Vitez i Čelik, ko će tu ući sljedeće sezone? Ma zaista teška situacija...
Ma kakav Celik. Pa bolan oni ako bi ispali, nikad se ne bi kutarisali belaja. Oni ne smiju ispasti jer ce se odmah javiti tuzbe protiv njih zbog dugova koji su enormni. Zato se bore svim silama da opstanu.

Velez ima oko 300.000 KM jos duga i to je to a Celik preko 10 miliona KM.

Ja se ne bojim uopste Celika. Njihovo je proslo. Ako ispadnu, kljuc u bravu im je.
DeleteTheElite
Posts: 85
Joined: 27/02/2018 11:07

#1195 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by DeleteTheElite »

ExNihilo wrote:Nešto ne štima, i neko je kriv. Očito nije dovoljno imati časne namjere.
Druze Velez je jednom nogom bio u grobu koji su iskopali domaci dusmani sa onima koji i dan danas zive u 1945-toj i kojima smeta petokraka na nasem grbu. Ne stima priznajemo ali toliko je segmenata na koje smo se bazirali da se to prakticno razvodnilo i ni na jednoj strani se ne vidi pomak. Jedni su za jacanje prvog tima,drugi za infrastrukturu,treci za refanje dugova,cetvrti pljuju sva ta tri. Bili smo na dnu dna i dvije godine nisu dovoljne za plan koji imamo i za koji je najvaznije strpljenje. Malo je i Ibro lagan jer je to covjek kao prvo i taj prijateljski i ocinski nacin kojim zeli od ove djece napraviti igrace ne pije vode izgleda. 11 od 21 igraca su ispod 21 godine sto je za mene bar los potez ako se zelis vratiti u PL. Na duze staze to je vrh ali koliko ce mostarska raja inace po prirodi tabijati zesci imati strpljenja vidit cemo
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1196 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by leškarenje »

megaman4 wrote:
Alighieri wrote:Ne pamtim da je bila bolja atmosfera oko kluba, a klub, tj. igrač nikad prosječniji.

Ja zamjeram Ibri, što je davao izjave tipa Atl. Madrid.

Još ispadaju Vitez i Čelik, ko će tu ući sljedeće sezone? Ma zaista teška situacija...
Ma kakav Celik. Pa bolan oni ako bi ispali, nikad se ne bi kutarisali belaja. Oni ne smiju ispasti jer ce se odmah javiti tuzbe protiv njih zbog dugova koji su enormni. Zato se bore svim silama da opstanu.

Velez ima oko 300.000 KM jos duga i to je to a Celik preko 10 miliona KM.

Ja se ne bojim uopste Celika. Njihovo je proslo. Ako ispadnu, kljuc u bravu im je.
Ma ispada Čelik....vade se već par sezona,ove im je kapak....vidjeces.
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#1197 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by karanana »

meni onda nije jasno zasto su se uopste i dovodila neka polurjesenja od igraca preko zime. iskreno govoreci, zaostatak je vec bio prevelik i previse je timova bilo iznad nas da bi se covjek mogao nadati da ce svi kiksati a u isto vrijeme da cemo kao mi biti nepobjedivi. i sad mozda ovi novi igraci i kostaju para. nista, sad prodavati bodove ako ko ima da plati. mozda ovi tesnjaci ulete stagod, to je jedna bogata opstina, senad reko.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#1198 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by megaman4 »

karanana wrote:meni onda nije jasno zasto su se uopste i dovodila neka polurjesenja od igraca preko zime. iskreno govoreci, zaostatak je vec bio prevelik i previse je timova bilo iznad nas da bi se covjek mogao nadati da ce svi kiksati a u isto vrijeme da cemo kao mi biti nepobjedivi. i sad mozda ovi novi igraci i kostaju para. nista, sad prodavati bodove ako ko ima da plati. mozda ovi tesnjaci ulete stagod, to je jedna bogata opstina, senad reko.
Ma drug vjeruj mi ima Velez itekako para. Nije uopste vise do para. Bolje receno u poslijeratnom Velezu novci nikada nisu bili glavni problem. Glavni problem je Organizacija kluba koja je bila nikakva. Svako je radio sta je htio. Trosilo se a da se nisu uopste polagali racuni upravama.
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1199 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Bazinga1234 »

Orašje nadigrano, ovo je vec bolje.
Mujanović. :thumbup:
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1200 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Bazinga1234 »

Prenos u takmice izmedju Veleza i Iskre u Bugojnu možete pratiti na City tv. Sretno nam :oops:

Puu prečka :oops:

Opet prečku pogodismo, e moj Vedine :oops:
Post Reply