FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1475
Joined: 25/07/2015 14:13

#15176 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by rocco_siffredi »

Nemaju matematiku na žurnalistici :lol:
User avatar
_Reds_
Posts: 9369
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#15177 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by _Reds_ »

Čuj Bošnjo izbacuje frustracije.

Bošnjo ne zna maći dalje od mahalskog kluba.

Hoće neki evropski klub, a neka si ga Amare, neka si... da smo ispali, prvi bi svi vi, ne kritikovali ga, nego mu j.... šta bi stigli.

Ova je utakmica samo kulminacija njegovih gluposti, ustvari nadamo se da je kulminacija.
Naredni žuti u ligi i opet preskače utakmicu, možda to i derbi bude. Ili će ovako na derbiju da dobije crveni, jer ovakve je lahko isprovocirati.

Ali eto neka mu ovo bude presjek da sam rasčisti sa sobom.

Što se tiče para, pa uzet će i finu cifre Škotima za TV prava.
Last edited by _Reds_ on 24/09/2020 23:51, edited 1 time in total.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 977
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#15178 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Pitar sa Kariba wrote: 24/09/2020 23:47 I ja sad kontam otkud im 1.8M?!
Da nismo zaradili ispadanjem od Bresta? Jer taj poraz je ustvari znacio plasman u trecu rundu EL kvalifikacija, a i to nosi bar 2 stoje
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#15179 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Evo, gg.ba veli 1.8
https://sportsport.ba/fudbal/sarajevo-p ... asu/376641
Valjda ne mogu više računati procenat od Dzeke ni od prodaje livade,pa se bave našim parama. Nek pocrkaju od muke.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#15180 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Maharadza »

last mohicans wrote: 24/09/2020 23:52 Evo, gg.ba veli 1.8
https://sportsport.ba/fudbal/sarajevo-p ... asu/376641
Valjda ne mogu više računati procenat od Dzeke ni od prodaje livade,pa se bave našim parama. Nek pocrkaju od muke.
NE citiraj te otvorene kompleksaše i dušmane našega kluba, pocrkali od muka još večeras zajedno sa beganom plavom pudlicom. :evil:
Last edited by Maharadza on 24/09/2020 23:54, edited 1 time in total.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1475
Joined: 25/07/2015 14:13

#15181 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by rocco_siffredi »

izbjeglica_iz_besmisla wrote: 24/09/2020 23:50
Pitar sa Kariba wrote: 24/09/2020 23:47 I ja sad kontam otkud im 1.8M?!
Da nismo zaradili ispadanjem od Bresta? Jer taj poraz je ustvari znacio plasman u trecu rundu EL kvalifikacija, a i to nosi bar 2 stoje
Logovan wrote: 17/09/2020 19:44 260 hiljada eura - šampioni
280 hiljada eura - prvo pretkolo LP
380 hiljada eura - drugo pretkolo LP
280 hiljada eura - treće pretkolo EL

Zarađeno. :D

300 hiljada eura - play off EL?

Ako Bog da još ovoliko. :D
Vjerujte Logovanom. Kakav gg.ba
User avatar
_Reds_
Posts: 9369
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#15182 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by _Reds_ »

Uzimamo Celitc i kupujemo ovaj neki stadion da se nađe :D samo da postvimo bordo zastave po njemu :D
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#15184 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by van Basten »

Prvih 20 min smo igrali nasu igru i vidjelo se da smo za klasu bolji. Poslije smo dopustili da nas klocevi spuste na njihov nivo, poceli nekakve mindfuck igre udaranja i provociranja i nestali s terena. Poslije 2 gola malo smo odahnuli i opet do kraja pokazali koliko smo bolja ekipa.
O Rahmanovicu sve vec receno, crveni se mogao i morao izbjeci. Izvuci pouke iz svega
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15185 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

izbjeglica_iz_besmisla wrote: 24/09/2020 23:50
Pitar sa Kariba wrote: 24/09/2020 23:47 I ja sad kontam otkud im 1.8M?!
Da nismo zaradili ispadanjem od Bresta? Jer taj poraz je ustvari znacio plasman u trecu rundu EL kvalifikacija, a i to nosi bar 2 stoje
Zaradiš u svakom pretkolu koje odigraš, nebitno da li si ispao ili ne. Znači titula, prvo i drugo pretkolo LP, treće pretkolo EL i play off.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#15186 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Maharadza wrote: 25/09/2020 00:02 Image
Vala je večeras bio Nesta i Maldini u jednom. Igrač utakmice, svugdje ga je bilo.
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#15187 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

dobar je dupovac bio veceras. Odlicna partija :thumbup:
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#15188 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by svi u napad »

Maharadza dobar komentar. :thumbup: :izet: Niko koliko sam ja primjetio ne pljuje po Vinku ali da je veceras pogrijesio pogrijesio je da bog otac kaze. Normalno da je i njemu ova tekma veliko iskusenje i nauk za ubuduce, ali trener mora ostati hladne glave. Veceras je morao u poluvremenu izvediti Rahmanovica. Citam komentare raje i tacno vidis nase balkansko razmisljanje i tacno vidis zasto nemamo napretka u Evropi. Evo vracam se na Besica. Momak zna igrati lopte ali niko ga nestavlja u ekipu. E sad Bosnjo odmah skoci i kaze mrzi ga trener i niko da se upita zasto ga svi treneri mrze. Pa prijatelji moji u Engleskoj nema emocija jer je biznis tj. velika lova u pitanju i ko ce zrtvovati svoju stolicu i klubsku tj. gazdinu lovu za nekog malog Balkanca. Niko nece da preuzme takav rizik na sebe jer imaju sve dokumentovano i izracunato da ce isti svake druge tekme napraviti neko sranje. Zato sjedi i sjedice jos dugo. Tako i Rahmanovic. Tehnicki najbolji nas igrac ali kako neko prije rece tj. navede divan primjer sa kravom i 20 litara mlijeka koje prospe tako i Rahmanovic radi. Hajd nek neko objasni kako on ima najvise kartona? Pa ni Jusuf Hatunic (za mladje cuveni centarhalf oli ti mesar Slobode koji je presao u Partizan i odigrao nekoliko tekmi za repku bivse drzave) u svoje doba nije pravio tolike kartone. Mi smo postali sada poluozbiljan klub i na putu smo da postanemo zaista ozbiljan klub. Veceras se to dobro vidjelo i mi zaista polako napredujemo u svakom segmentu. Moramo razmisljati pragmaticno, racionalno i hladno kao zapadnjaci jer to donosi uspjeh. Mi imamo dobre sanse protiv Celtika i ja sam optimista. Susica na Rahmanovo mjesto a na njegovo Adukora. Fanimo ce biti nas najbolji igrac i dobit cemo dobru lovu za njega. Dakle sad proslaviti i od nedelje prionuti na posao. Dolazi dan X i mi mozemo ici dalje. Mi smo divovi. Zivjeli. :thumbup:
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#15189 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Dinostula »

Meni ne bi bilo krivo da Rahman napravi zuti da presjece neku akciju ili nesto slicno liku je svaki zuti totalno bespotreban.Imali smo dosta srece danas ali smo mogli i zabiti jos 3 gola.Sve u svemu idemo dalje i to je najbitnije.Ahmetovicu hvala za sve ali pod hitno naci novog napadaca.Vidi se da ne moze vise.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#15190 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Nadzorna_ploca »

Imaju li gdje golovi i sanse jos jednom da se pogleda
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15191 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Dupovac produžio ugovor prije tri mjeseca, a mogao bi vala opet. :D

Pokušati produžiti sa Rahmanovićem i Tatarom.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#15192 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

svi u napad wrote: 25/09/2020 00:06 Maharadza dobar komentar. :thumbup: :izet: Niko koliko sam ja primjetio ne pljuje po Vinku ali da je veceras pogrijesio pogrijesio je da bog otac kaze. Normalno da je i njemu ova tekma veliko iskusenje i nauk za ubuduce, ali trener mora ostati hladne glave. Veceras je morao u poluvremenu izvediti Rahmanovica. Citam komentare raje i tacno vidis nase balkansko razmisljanje i tacno vidis zasto nemamo napretka u Evropi. Evo vracam se na Besica. Momak zna igrati lopte ali niko ga nestavlja u ekipu. E sad Bosnjo odmah skoci i kaze mrzi ga trener i niko da se upita zasto ga svi treneri mrze. Pa prijatelji moji u Engleskoj nema emocija jer je biznis tj. velika lova u pitanju i ko ce zrtvovati svoju stolicu i klubsku tj. gazdinu lovu za nekog malog Balkanca. Niko nece da preuzme takav rizik na sebe jer imaju sve dokumentovano i izracunato da ce isti svake druge tekme napraviti neko sranje. Zato sjedi i sjedice jos dugo. Tako i Rahmanovic. Tehnicki najbolji nas igrac ali kako neko prije rece tj. navede divan primjer sa kravom i 20 litara mlijeka koje prospe tako i Rahmanovic radi. Hajd nek neko objasni kako on ima najvise kartona? Pa ni Jusuf Hatunic (za mladje cuveni centarhalf oli ti mesar Slobode koji je presao u Partizan i odigrao nekoliko tekmi za repku bivse drzave) u svoje doba nije pravio tolike kartone. Mi smo postali sada poluozbiljan klub i na putu smo da postanemo zaista ozbiljan klub. Veceras se to dobro vidjelo i mi zaista polako napredujemo u svakom segmentu. Moramo razmisljati pragmaticno, racionalno i hladno kao zapadnjaci jer to donosi uspjeh. Mi imamo dobre sanse protiv Celtika i ja sam optimista. Susica na Rahmanovo mjesto a na njegovo Adukora. Fanimo ce biti nas najbolji igrac i dobit cemo dobru lovu za njega. Dakle sad proslaviti i od nedelje prionuti na posao. Dolazi dan X i mi mozemo ici dalje. Mi smo divovi. Zivjeli. :thumbup:
S dosta stvari se slazem,moraju se stvari postaviti tako. Klub na prvom mjestu,gledam Rahmana na ovim klipovima,ispred svih slavi, neka slavi, a sta da su ovi konji nas izbacili zahvaljujuci njegov gluposti. Ja njega gotivim kao igrača, ali ovo sto radi, mora se promijeniti, to ni jedan trener nece trpiti da si Ronaldo. Pa Ronaldo i Mesi se izvode iz igre kad ne ide, a da to nije jedan Rahmanovic bez obzira na njegov doprinos. Zaboravljavamo ostalih 10 igrača koji također nemali doprinos daju i ginu. Najbolji primjer Dupovac veceras kome se na kiks zna spočitati i antitalentom ga prozvati. Hajmo imati jednak odnos prema svima. Benjo fuli nemoguce, ali zabi prvi, zabi onim krkanima dva i još 6 komada u ligi. Sta reci za Fanima, proslu dva zabi, veceras pobjedonosni koji je Amar svojim pandrcanjima mogao poništiti. Ja ne znam kako je onaj Mušija iz MDK iskopao ovog Fanima i kako lik nije zavrsio u puno boljoj ligi. U onakvoj MDK je oskakao, sta reci u nasoj ekipi. Samo moze biti bolji, među zadnjim je stigao, djeluje vec spreman za razliku od Tinkija koji se pola godine ne moze spremiti. ABd, dogodine ovu lovu iskoristiti i dovesti jos par igrača, pojačati konkurenciju. Vinka ostaviti da radi. To je taj famozni iskorak o kome maštamo godinama.
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#15193 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

Vidi prijatelju. Hocu reci da je imene vinko iznervirao. Kad vidjeh Handzica kad.me stomak nije presjekao, kontam evo ga, klasicne mahalske iste izmjene koje smo gledali kod svih ostalih trenera. Sto nije.pojacao sredinu ili odbranu...

Ali handzic odigra odlicno. Trcao, borio se, presjecao lopte, nastimao zicer tataru...odlican bio :wink:

Srecalne okolnosti ili necija vizija?! Ne.znam. hocu da mislim da je ovo drugo, pogotovo sto nas rezultati za sada prate
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#15194 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by bhnapoleon1 »

Oni tvrda eljačka ekipa, nisu loši i u našoj ligi bi bili sigurno tu negdje u vrhu. Da su ne daj Bože dali prvi go teško bi bilo sa njima se nositi.

Mi prvih 20-30 minuta aotmski fudbal sa visokim presingom, ja sam se prepao da ćemo izgubiti snagu što se eventualno i desilo. Drugo poluvrijeme katastrofa otvoreno ali nakon gola i pogotovo crvenog vrhunski u odbrani i čuvanje vremena i lopte.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#15195 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Isto sam pomislio kad je Hare ušao, ali sreca da me demantovao. Haris je dokazao da je puno bolji i korisniji s klupe. Veceras odlicno odrađeno kad je usao. Dosta je loptu uspio zadrzati, za razliku od Velkoskog koji ju je kao bek nabijao u daljinu. Treneru treba vjerovati, normalno je da pogrijesi, grijese i oni sto milione godisnje kostaju.
User avatar
_Reds_
Posts: 9369
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#15196 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by _Reds_ »

Jel se ovi iz Celtica moraju kod nas testirati ? Neka ih dobro pretresu na ovu Coronu.

P.S. Možda zakasne na utakmicu, prošle godine igrali na Koševu, možda zaborave da sad trebaju u Zenicu, a isti klub :D


Handžić je večeras odigrao najbolje minute ove sezone.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#15197 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Sultanija nek pripremi vec pozitivne testove, ma ko ce ga znati. Ovim evropskim ekipama se moze svasta progledati, samo jadnog Đumija oštetiše :lol: Zapeo da igra Roland, a zna da ce ispasti u kvalifikacijama.
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#15198 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by emigrazione »

Konstantno napredujemo kao klub i to u svim mogućim segmentima, svake godine je ta razlika vidljiva i to me najvise raduje...ja sekunde nisam strepio veceras, jednostavno znas da ces proci....momci su fantasticni i izuzetno talentovani, prava klapa bez nekakvih kurcevih klanova i sl i to se vidi iz aviona, Vinko gospodin upravlja mašinom na maestralan nacin...Fanimo je nevjerovatan
User avatar
xoklix
Posts: 2424
Joined: 16/01/2018 16:07

#15200 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by xoklix »

Od neke 35te minute govorim starom trebamo se povući jer ovi ne mogu Azotu dati gola na postavljenu odbranu.
Sve im prilike bile nakon naših grešaka u tranziciji ili kontra napad... umjesto da smo se povukli i ganjali preko Fanima i Tatara gol iz kontre mi ga primišmo iz polu kontre.
Poslije crvenog bijadoh siguran da ćemo sačuvati rezultat jer smo se povukli. Nisu poštene prilike napravili dok je Tatar imao zicer nakon ubacivanja večeras ooodličnog Handžića.
Bravo Hare :thumbup:
Sušić loš,preloš...čak ga ne bih ni stavljao protiv Seltika.
Post Reply