FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#12651 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Pitarrr82 »

Husref, ne Husref ako postavi srednji prst u prvih 11 protiv Slobode za mene je zavrsio...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12652 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by todd_smith »

Nakon prve utakmice rekao sam medju rajom, daj Boze da bude samo 5-0 za njih ako ovako na Kosevu krenu.

21 sut na gol su imali u prvoj, fulili 4-5 pravih zicera.

Ko je ocekivao 2,3 gola izmedju dvije ekipe je lud covjek.

8-0 jeste previsok tj za procitati, ali to je realnost jbg.

Sto se tice golmana....ne znam, ne mozes biti pametan. Lik je bio korektan do sada, ja ga se ne bih rijesio, solidan je golman za nase uslove kakvih smo sve imali i sada 5 do 12 da novog trazis a da bude kvalitetniji...tesko da ide
Labirint
Posts: 1992
Joined: 24/06/2013 14:37

#12653 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Labirint »

Protiv amatera- amaterski. Dobro je jezh, cini mi se, rekao, da smo prvu utakmicu izgubili sa nekih 3,4-0 onda do ovog debakla ne bi ni došlo, onih dva dva iz prve im je samo dodatni motiv bio da ubace kao da je utakmica Serije A...Imam neki osjećaj i da su ganjali 0-10 da bi stigli, bilo je još tu prostora i neke dvije tri dobre šanse al' sudbina htjede da se zaustave na osam :D Šteta, uz onakav ambijent, nevjerovatno dobru posjetu, neku tu pozitivnu atmsoferu par dana prije , baš šteta... Eh da, organizacija same utakmice je bila kriminalna...kada vidim da neka kalaštura u dopičnjaku sa tartan staze naredjuje šta i kako sve mi je jasno... :twisted:
gold'n'brown
Posts: 1612
Joined: 20/02/2007 16:20

#12654 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by gold'n'brown »

todd_smith wrote:Nakon prve utakmice rekao sam medju rajom, daj Boze da bude samo 5-0 za njih ako ovako na Kosevu krenu.

21 sut na gol su imali u prvoj, fulili 4-5 pravih zicera.

Ko je ocekivao 2,3 gola izmedju dvije ekipe je lud covjek.

8-0 jeste previsok tj za procitati, ali to je realnost jbg.

Sto se tice golmana....ne znam, ne mozes biti pametan. Lik je bio korektan do sada, ja ga se ne bih rijesio, solidan je golman za nase uslove kakvih smo sve imali i sada 5 do 12 da novog trazis a da bude kvalitetniji...tesko da ide
Iskreno, Pavlovic je imao gresaka, ali daleko da je zasluzio onakvo ponizavanje i prozivanje. Realno, za prvi gol je djelimicno kriv, po meni puno vise Halilovic koji na prvoj stativi je profulio loptu. Poslije toga za naredna 3 gola on uopste nije kriv, kada dopustis suteve Gomezu u onakvoj situaciji nemas se cemu nadati. Naravno njegova reakcija nema opravdanje, ali pitanje je ko bi reagovao puno drugacije. Nasi igraci sinoc nisu u posten duel usli. Da su dobili 5 zutih kartona i crveni, da je bio penal sigurno ne bi izgubili 8:0. Mislim da bi SFK 2000 bolje prosao sinoc.
Last edited by gold'n'brown on 03/08/2018 10:40, edited 1 time in total.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#12655 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by klosar pravi »

gold'n'brown wrote:
todd_smith wrote:Nakon prve utakmice rekao sam medju rajom, daj Boze da bude samo 5-0 za njih ako ovako na Kosevu krenu.

21 sut na gol su imali u prvoj, fulili 4-5 pravih zicera.

Ko je ocekivao 2,3 gola izmedju dvije ekipe je lud covjek.

8-0 jeste previsok tj za procitati, ali to je realnost jbg.

Sto se tice golmana....ne znam, ne mozes biti pametan. Lik je bio korektan do sada, ja ga se ne bih rijesio, solidan je golman za nase uslove kakvih smo sve imali i sada 5 do 12 da novog trazis a da bude kvalitetniji...tesko da ide
Iskreno, Pavlovic je imao gresaka, ali daleko da je zasluzio onakvo ponizavanje i prozivanje. Realno, za prvi gol je djelimicno kriv, po meni puno vise Halilovic koji na prvoj stativi je profulio loptu. Poslije toga za naredna 3 gola on uopste nije kriv, kada dopustis suteve Gomezu u onakvoj situaciji nemas se cemu nadati. Naravno njegova reakcija nema opravdanje, ali pitanje je ko bi reagovao puno drugacije.

A jebiga nisu ljudi navikli na igrača koji hladnokrvno gađa mrtve uglove s 20 metara.. :lol:
Bukvalno ovi golovi padnu svake prijestupne u ligi, a lik dao 2 na lošem terenu. :D
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#12656 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by al-em »

Kakva sramota.
Mada je veca sramota ispasti od onih moldavaca, ali ja ne znam kad je neko u fudbalu u zadnje vrijeme izgubio 8 razlike, jos kod kuce.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#12657 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by klosar pravi »

al-em wrote:Kakva sramota.
Mada je veca sramota ispasti od onih moldavaca, ali ja ne znam kad je neko u fudbalu u zadnje vrijeme izgubio 8 razlike, jos kod kuce.

Eh to je blamaža i oni crnogorci..

S Atalantom možda ostaje 0-8 na kurcu me nosaš, al' zato ostaje i 2-2 u Italiji protiv ekipe koja igra X s Juventusom.
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#12658 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by al-em »

Ne ostaje nista u italiji vjeruj mi.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#12659 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Thorgerson »

Ubjedljivo najveci poraz sinoc. A igrale su ekipe iz zemalja poput Farskih ostrva npr.

Toliko o nasoj ligi, nasim klubovima i nasim "profesionalcima".

Pa jebote ako ne znas, onda udri, ubij...sprijeci. Ono dva zuta dobilo za 90 minuta. :roll:
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#12660 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Truba »

jaro mene boli ovo a kamoli strastvenim navijačima
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#12661 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Thorgerson »

klosar pravi wrote:
al-em wrote:Kakva sramota.
Mada je veca sramota ispasti od onih moldavaca, ali ja ne znam kad je neko u fudbalu u zadnje vrijeme izgubio 8 razlike, jos kod kuce.

Eh to je blamaža i oni crnogorci..

S Atalantom možda ostaje 0-8 na kurcu me nosaš, al' zato ostaje i 2-2 u Italiji protiv ekipe koja igra X s Juventusom.
Izvini prijatelju, ali ovo malo pateticno zvuci.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#12662 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by klosar pravi »

Ma zvuci jadno uz pateticno, al' rezultat stoji.
User avatar
tovarish
Posts: 3506
Joined: 26/05/2008 23:57

#12663 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by tovarish »

Nek Husref ovo privede kraju i da vidimo sta moze napraviti,a ako ne bude titula,onda na kraju sezone noga.

Da se razumijemo,on nije los trener za nase lige,ali za vise od toga nije.I nijedan trener u BiH nije dobar za bilo sta izvan nasih granica.

Nas fudbal stagnira,ideje modernog fudbala su za nas nepoznanica i nasi treneri su u glavi jos uvijek u nekim 90-tim.

Da ne bude da za sve krivim trenera,ima tu do igraca i uprave,a pogotovo do ovih zadnjih jer riba od glave smrdi.Al Tanu su oni ocito dobri i mi se tu nemamo sta pitati.

Zato iz ove situacije treba nesto nauciti i pokusati krenuti novim putem,a to je da akademija pored mladih igraca pocne stvarati i nove trenere,skolovane i moderne.

Uhljebljavanje bivsih igraca na te pozicije nece nam donijeti nikakav rezultat,jer vecina bivsih premijerligaskih igraca nema gram mozga za ovaj posao.Oni su igrali u takvom sistemu i nema sanse da iko od njih zna sta je profesionalizam.

Znaci,da rezimiram.Kad nam na svim pozicijama u klubu budu ljudi koji su profesionalci i sposobnh,onda mozemo nesto i ocekivati.

Do tada,ovakve stvari ce nam se desavati.Nijedan veliki poraz nama nije posluzio da iz njega nesto naucimo. Pored Besiktasa,bili su tu jos i Bazel,Gladbah,tako da ovo sa Atalantom je samo nastavak niza i on ce se ponavljati i bice jos gore.

A pored ovih velikih poraza,ne treba zaboraviti i one "male" sramote poput Zete,Kukesija i lanjske Zarije.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#12664 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by bersK »

Sinoć je svaki korner Italijana bio 80% gol. Italijani samo ako ubace u peterac, to je već gol. A i pokušavali su da šutaju, vjerovatno su bili nasavjetovani - golman rupa pa udri. Ljudi su ako ništa imali milosti. Onaj Gosens na lijevoj strani šparta i zajebaje bekove i krila ko da igra protiv Albinoleffea a ne protiv Sarajeva. Sinoć, ako je to realno bilo, jedinu kako treba utakmicu su odigrali Adukor i Krste.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#12665 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Pitarrr82 »

bersK wrote:Sinoć je svaki korner Italijana bio 80% gol. Italijani samo ako ubace u peterac, to je već gol. A i pokušavali su da šutaju, vjerovatno su bili nasavjetovani - golman rupa pa udri. Ljudi su ako ništa imali milosti. Onaj Gosens na lijevoj strani šparta i zajebaje bekove i krila ko da igra protiv Albinoleffea a ne protiv Sarajeva. Sinoć, ako je to realno bilo, jedinu kako treba utakmicu su odigrali Adukor i Krste.

S tim da je prvi gol barem pola Adukorov... Ja sam sinoc rekao da se jedino Krle potrosio, ostalo...
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12666 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Thorgerson wrote:
klosar pravi wrote:
al-em wrote:Kakva sramota.
Mada je veca sramota ispasti od onih moldavaca, ali ja ne znam kad je neko u fudbalu u zadnje vrijeme izgubio 8 razlike, jos kod kuce.

Eh to je blamaža i oni crnogorci..

S Atalantom možda ostaje 0-8 na kurcu me nosaš, al' zato ostaje i 2-2 u Italiji protiv ekipe koja igra X s Juventusom.
Izvini prijatelju, ali ovo malo pateticno zvuci.
Patetično ili ne, to nam je tako, na tom smo levelu. Naša realnost.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18637
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#12667 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by SmokingMan »

Euforiju stičemo u domaćoj ligi a osjećaj za ambis u pretkolima.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#12668 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by klosar pravi »

SmokingMan wrote:Euforiju stičemo u domaćoj ligi a osjećaj za ambis u pretkolima.

Misliš obratno?
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#12669 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by bersK »

Pitarrr82 wrote:
bersK wrote:Sinoć je svaki korner Italijana bio 80% gol. Italijani samo ako ubace u peterac, to je već gol. A i pokušavali su da šutaju, vjerovatno su bili nasavjetovani - golman rupa pa udri. Ljudi su ako ništa imali milosti. Onaj Gosens na lijevoj strani šparta i zajebaje bekove i krila ko da igra protiv Albinoleffea a ne protiv Sarajeva. Sinoć, ako je to realno bilo, jedinu kako treba utakmicu su odigrali Adukor i Krste.

S tim da je prvi gol barem pola Adukorov... Ja sam sinoc rekao da se jedino Krle potrosio, ostalo...

U drugom poluvremenu je povukao fino iako je igrač odbrane. Čovjek loptu pred šesnesterac sam par puta dovukao.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18637
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#12670 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by SmokingMan »

klosar pravi wrote:
SmokingMan wrote:Euforiju stičemo u domaćoj ligi a osjećaj za ambis u pretkolima.

Misliš obratno?
Onkao kako sam napiso,jedno vodi ka drugome jer smo tako navikli,ali ne ljutim se ja nešto povodom sinoćnjeg poraza jer sam očekivao da će oni nametnuti jak pressing od samog početka.Samo me boli činjenica da se nije učinlo dovoljno da se izbjegne jedan ovakav krah kosmičkih razmjera,mislim,fudbal se ovdje ne igra tek od juče...
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#12671 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by klosar pravi »

SmokingMan wrote:
klosar pravi wrote:
SmokingMan wrote:Euforiju stičemo u domaćoj ligi a osjećaj za ambis u pretkolima.

Misliš obratno?
Onkao kako sam napiso,jedno vodi ka drugome jer smo tako navikli,ali ne ljutim se ja nešto povodom sinoćnjeg poraza jer sam očekivao da će oni nametnuti jak pressing od samog početka.Samo me boli činjenica da se nije učinlo dovoljno da se izbjegne jedan ovakav krah kosmičkih razmjera,mislim,fudbal se ovdje ne igra tek od juče...

Pa pratiš brate Sarajevo dugo valjda bi znao da pretežno ono što se desi jeste upravo ova pretkola koja igraci odigraju kako treba digne se euforija živi se za utakmice ligu naravno ko jebe i desi se da popusimo u startu pod izgovorom " umor ".

Ove godine bojim se nece biti ništa drugacije mada bi trebalo jer igrački smo sigurno top top3.
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#12672 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by jazzer »

Dobar osvrt i na Musemicevu ulogu u sinocnjem debaklu.

http://scsport.ba/autopsija-epskog-pora ... u-dogovor/
User avatar
SmokingMan
Posts: 18637
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#12673 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by SmokingMan »

Dovoljno smo dobri za lige,ali ništa više od toga,pitanje je ko će se na kraju bolje snaći u ovoj nekvaliteti od lige.
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#12674 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by PeppermintSA »

Husref je najodgovorniji za ovu blamažu.

Ja bih ga odmah nogirao sinoć.

Oduvijek mi je bio klasična, prenapuhana prevara od trenera. U zadnjih 15 godina nije milimetar promijenio svoje viđenje fudbala. Kao što je nekoć Alaim nabijao na Raščića, tako je sinoć Bojan nabijao na Ahmetovića. Nigdje igre.

Kad čujem ono ''Husref Musemić jedan je od nas'', bude mi zlo.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#12675 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by kiligonzales »

PeppermintSA wrote:Husref je najodgovorniji za ovu blamažu.

Ja bih ga odmah nogirao sinoć.

Oduvijek mi je bio klasična, prenapuhana prevara od trenera. U zadnjih 15 godina nije milimetar promijenio svoje viđenje fudbala. Kao što je nekoć Alaim nabijao na Raščića, tako je sinoć Bojan nabijao na Ahmetovića. Nigdje igre.

Kad čujem ono ''Husref Musemić jedan je od nas'', bude mi zlo.
Vazda po Husrefu.

Pitar sam, ali vala nema gorih navijaca i nerealnijih od nas.
Post Reply