FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94158
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15776 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Logovan »

Nisam se još od Zarije oporavio, a ovi su gori od Zarije. Znači potpuni oporavak tamo nekad 2060. ako uopšte tada budem bio živ.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#15777 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Revolucionar ★ »

Joj ocaja braco mila. Ovo dokazuje i da titula nije zasluzena, jer smo konstantno bili SHIT, a i da ako nismo u stanju uzet moldavce, nemamo sta trazit u vrhu tabele ove godine. Daj boze finansijske konsolidacije, sve ostalo je pozitivna nula
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8549
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#15778 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Pitar sa Kariba »

Ma ne krivim ni ja igrace, nema im se sta zamjeriti. Osim mozda Krletu sto na silu ganja rekord postignutih golova pa ne zna odustati od penala.
Takvi su kakvi su. Sve je krivica uprave!!! Sigurno bi bolje odigrali da ovi nisu sve u i oko kluba upropastili.

A sad na info! :D
Last edited by Pitar sa Kariba on 15/07/2021 23:30, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 94158
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15780 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Logovan »

Pitar sa Kariba wrote: 15/07/2021 23:28 Ma ne krivim ni ja igrace, nema im se sta zamjeriti. Osim mozda Krletu sto na silu ganja rekord postignutih golova pa ne zna odustati od penala.
Takvi su kakvi su. Sve je krivica uprave!!! Sigurno bi bolje odigrali da ovi nisu sve u i oko kluba upropastili.
S tim što trener stavi istog tog Velkoskog u prvih 11 i dozvoli mu da šuta penale. Trener kriv. Pa ako znaš da fula penale, pa skini ga, nije sveta krava.

A uprava je glavni krivac za sve ovo. Ubjedljivo najveći. Trener i igrači su ništa koliko su ovi zajebali.
User avatar
enko 1964
Posts: 1069
Joined: 11/02/2010 10:45

#15781 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by enko 1964 »

Logovan wrote: 15/07/2021 23:26 Nisam se još od Zarije oporavio, a ovi su gori od Zarije. Znači potpuni oporavak tamo nekad 2060. ako uopšte tada budem bio živ.
Ne boj se, ako budeš za ove navijo, nećeš se nikad oporaviti.
(A ni doživit' 2060-u😖)
Anquilla
Posts: 2390
Joined: 25/04/2016 19:31

#15782 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Anquilla »

Meni si krivi svi.
Možda nakon prespavane noći neće biti, ali večeras jesu.
Uprava, trener, Krste, Pidro, Kanurić...

Uprava najviše, ne možeš odigrati jednu prijateljsku na pripremama :roll:
A i u toj ti igra napadač koji ode za par dana, nemoguće da trener nije to znao.
Ja sam svjestan svega bio već nakon tri sedmice. Meni su poslije utakmice protiv Slobode otišla četiri igrača, vidite da stalno imamo situaciju da ne znamo ni ko će igrati. Nismo neke stvari znali u Moldaviji do posljednjeg momenta.
Šta tek očekivati od ove sezone...
Last edited by Anquilla on 15/07/2021 23:43, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 11672
Joined: 09/08/2012 23:19

#15783 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by last mohicans »

Kako niste prepoznali taj rukopis Sablica (čitaj Vinko II) u beskonačnom dodavanju nasih bekova i stopera, a 90% ekipe osnovne kretnje u fudbalu ne zna. A pokusaji nekih bravuroznih izvođenja prekida :-) :lol: No comment! Tako radostan sam otisao večeras da bi vidio još goru ekipu od one koja je prosula 13 bodova. Ljudi moji, to uživo izgleda užasno. Ja goru ekipu nisam gledao. Ne mogu se načuditi potezima pojedinaca, Krste nije za fudbala vise, to je tako. Čovjek dodaje lopte 15 m iza leđa. Tako djeca u mahali ne rade. Ovaj mali Salčin u I pol. 10 lopti prodao, Pidru ne treba ni komentarisati. Istok ga je ispoštovao. A i ovog Bilog kloca, sto ni Hajduk II nije mogao voditi, da im ja usadio lafo pokusaje igre kroz neki jalovi posjed, ne shvatam kako nije vidio za ovo mjesec, koliko je vec tu, s kakvim rosterom raspolaže. Ganjaš jedan pisljivi gol, tvoji stoperi se dodaju :-) Svim odgovornim u upravi se najebem nečega sto jednog napadača nisu doveli 2 godine. Pustiš Handzica, ne dovedeš nikoga, koja je misterija sa Ahmetom? Zalosno, na sta amateri svedu klub, kao dijetetu kad das auto na daljinski prvi put, pa ga sjebe totalno, jer se nikad s tim nije igrao. Tako nas jebe Sabrinina svojim wanna br star vizijama.
User avatar
jalijas74
Posts: 1347
Joined: 17/11/2010 15:10

#15784 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by jalijas74 »

Meni je ovo sasvim OK. Normalno da žalim sto smo ispali ali ovo je pokazalo sa čim raspolažemo. Trener je hrabro stavio djecu i neka je da vidimo sta znaju i umiju. Ko ga ne bude zadovoljio laganice klupa pa bio ti Krste ili Pidro nikada niti jedan nas trener nije imamo ovakav stav. Bio je Krste na klupi ali smo tada imali bolje na terenu. Idemo laganica utakmica poutakmica i lagano dizati formu za Evropu ove sezone nismo bilo spremni sukanje sa svih strana otišao ovaj onom nisu platili … neka se sve raščistilo da znamo sta imamo pa makar to bila i djeca.
Zelim da gledam i Dala i ovoga malog iz Krupe pa i ovoga Ramica i još sve ostale koji su gotovo zaboravljeni i potisnuti do velikih zvijezda polovnjaka. :evil:
Last edited by jalijas74 on 15/07/2021 23:49, edited 1 time in total.
NuraharuN
Posts: 182
Joined: 07/06/2013 00:05

#15785 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by NuraharuN »

Kako je krenulo, u ovoj polusezoni bismo se mogli vrlo lako boriti za opstanak. Bez imalo pretjerivanja.
last mohicans
Posts: 11672
Joined: 09/08/2012 23:19

#15786 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by last mohicans »

jalijas74 wrote: 15/07/2021 23:44 Meni je ovo sasvim OK. Normalno da žalim sto smo ispali ali ovo je pokazalo sa čim raspolažemo. Trener je hrabro stavio djecu i neka je da vidimo sta znaju i umiju. Ko ga ne bude zadovoljio laganice klupa pa bio ti Krste ili Pidro nikada niti jedan nas trener nije imamo ovakav stav. Bio je Krste na klupi ali smo tada imali bolje na terenu. Idemo laganica utakmica pobutakmica i lagano dizati formu za Evropu ove sezone nismo bilo spremni suknje sa svih strana otišao ovaj onom nisu platili … neka se sve raščistilo da znamo sta imamo pa makar to bila i djeca.
Zelim da gledam i Dala i ovoga malog iz Krupe pa i ovoga Ramica i još sve ostale koji su gotovo zaboravljeni i potisnuti do velikih zvijezda polovnjaka. :evil:
Ovaj mali iz Krupe sto je odigrao obecava, ima lijep pregled igre i zna s loptom. Kurdic nije los, Dupovac najbolji igrač utakmice. Pidro,Krste i Salčin flop.
User avatar
enko 1964
Posts: 1069
Joined: 11/02/2010 10:45

#15787 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by enko 1964 »

Boriti se hoćemo ali sa ovakvom igrom, pitanje hoćemo li se izboriti.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#15788 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by sha_ba »

Ja bih Sabliću halalila večeras :oops: :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#15789 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Velkoski »

down bad, go touch some grass :mrgreen:
svi u napad
Posts: 1866
Joined: 14/10/2012 14:40

#15790 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by svi u napad »

Ne znam mozda grijesim i mozda sam previse razjeban ali ovo veceras mi se cini najvecom blamazom ikad. Protiv Atalante smo primili 8 komada ali smo u italiji odigrali momacki. A ovdje protiv amatera gola nismo zabili u 180 mimuta a sto je najgore nismo sanse napravili veceras. Otuzno i pretuzno brate da bog kaze.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#15791 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by sha_ba »

Velkoski wrote: 15/07/2021 23:52 down bad, go touch some grass :mrgreen:
Ti si samo ljubomoran :mrgreen:
User avatar
jalijas74
Posts: 1347
Joined: 17/11/2010 15:10

#15792 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by jalijas74 »

last mohicans wrote: 15/07/2021 23:48 Ovaj mali iz Krupe sto je odigrao obecava, ima lijep pregled igre i zna s loptom. Kurdic nije los, Dupovac najbolji igrač utakmice. Pidro,Krste i Salčin flop.
Al dobio je i dovoljno minuta. Godinama smo gledali nekakve šablona izmjene 10-15 do kraja kad ono gori a ubace nekog ne dohvati tri lopte i kraj tekme.
Meni je ovo sasvim solidno sto smo vidjeli. Mnoge ekipe će isto ovako igrati na Kosevu mi na takav način igre smo jako teško znali odgovoriti da vidimo mozemo li sa novim trenerom to naučiti konačno.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#15793 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Velkoski »

sha_ba wrote: 15/07/2021 23:53
Velkoski wrote: 15/07/2021 23:52 down bad, go touch some grass :mrgreen:
Ti si samo ljubomoran :mrgreen:
sadge :|
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#15794 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Gerro »

Da nije otjeran Senad Bilic iz uprave vjerujem da bi se igrala i grupna faza ovog takmicenja a mozda i nesto vise
last mohicans
Posts: 11672
Joined: 09/08/2012 23:19

#15795 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by last mohicans »

Haj makar je skonto da ima karina ekipu.
Ovo što su momci danas pružili realno je blizu maksimuma koji mogu pružiti. Situacija je takva kakva jeste, iskreno, mi mnogo kasnimo i trebat će vremena. Realno, zabrinut sam. Imali smo prvu utakmicu gdje smo apsolutno dominirali i iskreirali desetak odličnih šansi, ali ništa od toga nismo realizovali. Ne mogu biti nezabrinut, ali to je stanje koje jeste. Ne možete vi iskočiti iz kože. Nemam nekih zamjerki na ekipu po pitanju zalaganja na treninzima."
Izgleda što prije skontamo,lakše ce nam biti kasnije..
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#15796 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Grean »

Najtuznije ode pola miliona ali ustedit ce se na putovanju, hotelu, premijama.

Sablicu nije lako ali veliko razocarenje da mu Oremus, borben ali kloc kojem bjezi svaka treca lopta gradi igru iz pozadine. Pravi gresku kao i Marinovic sa Susicem ko' biva na desetki a on mora silaziti po loptu stalno jer Oremus i Djokanovic to ne znaju iznijeti.

Sabanovic ispade najbolji a u najavi kiks igrac.


Sabrina usrala ali zivim za dan kad ce se oni psovaci silom odstranjivati sa tribina. Misli za cenera ima pravo sve.
User avatar
Logovan
Posts: 94158
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15797 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Logovan »

jalijas74 wrote: 15/07/2021 23:44 Meni je ovo sasvim OK. Normalno da žalim sto smo ispali ali ovo je pokazalo sa čim raspolažemo. Trener je hrabro stavio djecu i neka je da vidimo sta znaju i umiju. Ko ga ne bude zadovoljio laganice klupa pa bio ti Krste ili Pidro nikada niti jedan nas trener nije imamo ovakav stav. Bio je Krste na klupi ali smo tada imali bolje na terenu. Idemo laganica utakmica pobutakmica i lagano dizati formu za Evropu ove sezone nismo bilo spremni suknje sa svih strana otišao ovaj onom nisu platili … neka se sve raščistilo da znamo sta imamo pa makar to bila i djeca.
Zelim da gledam i Dala i ovoga malog iz Krupe pa i ovoga Ramica i još sve ostale koji su gotovo zaboravljeni i potisnuti do velikih zvijezda polovnjaka. :evil:
Čuj hrabro stavio djecu.
Igrački kadar je tanak. Nema Milanovića, Handžića i sličnih, nego mora koristiti mlađe igrače. Koga će drugo staviti? A i dosta tih mlađih igrača je već prije igralo, npr. Šabanović, Pidro, Kurdić, Đokanović i Salčin. Pa nismo ih prvi put vidjeli da kažemo hrabro stavio djecu. Ovi se čak ni ne mogu smatrati djecom. Jedino Dervišagić od mlađih koji je konačno dobio priliku.
Adobeg
Posts: 747
Joined: 24/02/2020 18:20

#15798 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Adobeg »

Ovo veceras je odron,ova igra ne lici na nista,nama fali bruka igraca,bila je patnja ovo gledati i kada si dolazio blizu gola niko nije imao hrabrosti pucati,neka zapamte vecerasnju posjetu. :-)
Piaty
Posts: 5587
Joined: 01/12/2020 00:58

#15799 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Piaty »

Ovo je najgora utakmica Sarajeva koju sam gledao i jedna od najgorih utakmica opcenito.

Sjecam se kada sam govorio da je ovo najgora ekipa u povijesti da me je neko napao tipa "gora je Janjoseva". Jes ali u kurcu.

Sjetih se ljudi sto su igrali za 400 KM, Smjecanina i kompanije koji su velemajstori za ove sto dobijaju nekoliko milja.

Ostajem pri tome da se Pidro ne moze baviti fudbalom a kamoli jos igrati za Sarajevo. I ne zajebavam se ni najmanje oko toga.

Ovo najvise podsjeca na 1 federalnu ligu s tim sto sam u toj ligi vidio maaasu tekmi koje su bolje od ove.

Najtezih 90 minuta u zivotu!

MATER VAM JEBEM!
Piaty
Posts: 5587
Joined: 01/12/2020 00:58

#15800 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Post by Piaty »

Logovan wrote: 16/07/2021 00:03
jalijas74 wrote: 15/07/2021 23:44 Meni je ovo sasvim OK. Normalno da žalim sto smo ispali ali ovo je pokazalo sa čim raspolažemo. Trener je hrabro stavio djecu i neka je da vidimo sta znaju i umiju. Ko ga ne bude zadovoljio laganice klupa pa bio ti Krste ili Pidro nikada niti jedan nas trener nije imamo ovakav stav. Bio je Krste na klupi ali smo tada imali bolje na terenu. Idemo laganica utakmica pobutakmica i lagano dizati formu za Evropu ove sezone nismo bilo spremni suknje sa svih strana otišao ovaj onom nisu platili … neka se sve raščistilo da znamo sta imamo pa makar to bila i djeca.
Zelim da gledam i Dala i ovoga malog iz Krupe pa i ovoga Ramica i još sve ostale koji su gotovo zaboravljeni i potisnuti do velikih zvijezda polovnjaka. :evil:
Čuj hrabro stavio djecu.
Igrački kadar je tanak. Nema Milanovića, Handžića i sličnih, nego mora koristiti mlađe igrače. Koga će drugo staviti? A i dosta tih mlađih igrača je već prije igralo, npr. Šabanović, Pidro, Kurdić, Đokanović i Salčin. Pa nismo ih prvi put vidjeli da kažemo hrabro stavio djecu. Ovi se čak ni ne mogu smatrati djecom. Jedino Dervišagić od mlađih koji je konačno dobio priliku.
Ma i sva ta prica o Djokanovicu naprimjer. Meni oprostite, ali nikada ja nista tu nisam posebno vidio. Samo mi bilo bezveze govoriti na gomilu komentara i hvalospjeva o wunderkindu. Kontam ispascu nekakav heretik.

Nema tu ni djelic Alena Skore, Duljevica i Cimirota. Onako naznake. Nista posebno.
Post Reply