fizikalna terapija

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#1 fizikalna terapija

Post by debela »

da li mi mozete preporuciti neki privatni centar za fizikalnu terapiju u sarajevu?
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#2

Post by debela »

iko?
vuk
Posts: 47
Joined: 17/01/2005 03:19

#3

Post by vuk »

Hm, a gdje je tacno zapelo?

Kicma? Ruka? Noga? Vrat?

Ne mogu da se sjetim da me ubijes, gdje se tacno to nalazi.....ni kako se zove....al sam isao jednom........znam da ima ono nesto kod Zubcevica, ulica Potoklinica, gore negdje iznad stare pravoslavne crkve, umalo sam poginuo kad sam prolazio desnom stranom ulice i naletio tramvaj. :( :D

I ima, ima jos negdje da sam bio al se stvarno ne mogu sjetit, bilo pa proslo, a bio sam jednom i kod Pecara, ne znam gdje tacno dodje, i to sam zaboravio. :(

Uglavnom, ja sam se rehabilitovao na klinici za kostanu hirurgiju, ili kako je neki zovu, klinika za ortopediju i traumatologiju. Tamo ima odjeljenje za fizikalnu terapiju. Kod mene je bila u pitanju noga.

Ako ces tamo, trebaju ti malo jaci zivci dok dodjes na red za pregled, kasnije je ok.
leek
Posts: 53
Joined: 21/01/2005 14:14

#4

Post by leek »

ma fojnica ba ;)
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#5

Post by debela »

hvala za pokusaj objasnjenja. na kliniku ne mogu jer niti imam zdravstveno niti imam zivce i vrijeme za cekanje.
vuk
Posts: 47
Joined: 17/01/2005 03:19

#6

Post by vuk »

debela wrote:hvala za pokusaj objasnjenja. na kliniku ne mogu jer niti imam zdravstveno niti imam zivce i vrijeme za cekanje.
Ako nemas zivce onda bolje ne idi. Jer ceka te jedno 5 sati cekanja kod ortopeda, i barem dvaput toliko kod specijaliste fizikalne medicine.....pa tek onda terapije......sranje zivo.......al eto.

Ne znam sta je u pitanju, ako su ledja, vrat, probaj kod Pecara ili Zubcevica, ako je noga ili ruka.....ima onaj.....ne znam kako se zove......tu negdje kod stare pravoslavne crkve ima prostorije, reklamisali su ga na ntv 99, probaj kod njega.........
vuk
Posts: 47
Joined: 17/01/2005 03:19

#7

Post by vuk »

U stvari, Pecar i Zubcevic su i za noge i ruke, ne samo za vrat i ledja.

Ali, ako je nesto ozbiljno nemoj dat svakome da radi oko tebe, znam jednu osobu kojoj nisu pod pravim uglom savili nogu na terapijama, i ponovo operacija. :(

Inace, nije da se zalim, ali ja sam dva puta prosao kroz proces savijanja noge. :( Cetvoro me drzi, a peti savija. :( :( :( :( :( Culi su me u potkrovlju zgrade. :( :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#8

Post by debela »

vuk wrote:Ali, ako je nesto ozbiljno nemoj dat svakome da radi oko tebe..
kako mogu znati unaprijed da li ce se javiti problem ili ne. ne pise im na celu znaju li raditi svoj posao.
vuk
Posts: 47
Joined: 17/01/2005 03:19

#9

Post by vuk »

debela wrote:
vuk wrote:Ali, ako je nesto ozbiljno nemoj dat svakome da radi oko tebe..
kako mogu znati unaprijed da li ce se javiti problem ili ne. ne pise im na celu znaju li raditi svoj posao.
Pa ima ovih terapeuta sto idu po kucama. Oni su najvecim dijelom levati.
Tsunami
Posts: 55
Joined: 15/01/2005 02:16

#10

Post by Tsunami »

Nazovi na ovaj broj telefona i pitaj sve što te zanima.

061 247 347 ili 061 247 341

Meni su pomogli. ( jedan tretman 30 KM )
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#11

Post by Pooll »

debela wrote:hvala za pokusaj objasnjenja. na kliniku ne mogu jer niti imam zdravstveno niti imam zivce i vrijeme za cekanje.
debela, veceras cu ti napisati podatke, znam za jedan privatni rehabilitacioni centar u sa gdje pacijente tretira specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije... samo da provjerim podatke
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#12

Post by Pooll »

Eh evo ga debela:

Privatna ordinacija za fizikalnu mmedicinu i akupunturu

Potoklinica 26

033/ 238-808

Dr. Zubčević Hariz

spec. fizikalne medicine i rehabilitacije

Usluge:

- Elektro terapija
- Manuelna masaza
- Akupuntura
- Kinezi terapija
- Kucne posjete
- Limfna drenaza

i... ;)

- Anticelulitni program


Nema na cemu :P
Post Reply