fizička aktivnost

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

štzngrm
Posts: 401
Joined: 16/03/2005 14:43

#1 fizička aktivnost

Post by štzngrm »

koliko ste fizički aktivni- ja nisam potrč'o od zadnje granate-
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#2

Post by Zadig »

:lol:

dobar sam,

ide se redovito u fiitu, kad se stigne i na box se ode (vazda me izudaraju, al nema veze), ne trci se vise jer mi je dosadno, ali skacem sa onom spagom redovno
:D
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#3

Post by vodolija_33 »

Fitness, plivanje i redovno pješaćenje do posla nekih 35min (oko 3km i nešto) :) diskmen na uši i put pod noge :)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#4

Post by manijak1 »

:oops: Dvije godine ne idem u fiitu , box samo ulični prakticiram ( isto ima dvije godine zadnji put , jednom ja dao drugi put primio degeneka :D ) ne trči se jer nema puno trkačica , ali špagu nikada nisam preskak'o , nekako mi glupo :D .
Šetam :oops: malo ponesem šta i to je to .
Zapušteno :D ali nemam bojler :D :D zahvaljujući plivanju :D
RPM
Posts: 1048
Joined: 11/01/2004 00:00

#5 Re: fizička aktivnost

Post by RPM »

štzngrm wrote:koliko ste fizički aktivni- ja nisam potrč'o od zadnje granate-
sto? ... da te nije, ned'o Bog po nogama zakacilo ... :?
štzngrm
Posts: 401
Joined: 16/03/2005 14:43

#6

Post by štzngrm »

Rpm duhovit si ko paravac-
štzngrm
Posts: 401
Joined: 16/03/2005 14:43

#7

Post by štzngrm »

a da ih nisi ti možda ispaljivo p.... t. materina
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#8

Post by manijak1 »

Gospodine šta zna grm :D nije ti RPM od te fele .
Upravo suprotno :oops: .
Imate blagi nesporazum :D predlažem box ili trčanje na 100 m. :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#9

Post by Zadig »

manijak1 wrote:Gospodine šta zna grm :D nije ti RPM od te fele .
Upravo suprotno :oops: .
Imate blagi nesporazum :D predlažem box ili trčanje na 100 m. :D
sto kad je bolje da igraju gume
:D
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#10

Post by tigris »

razmisljam o fitnesu u fisu..ne znam kakva je tamo situacija...inace bitno mi je da je teretana blizu ionako mi se tesko nakaniti jos ako je daleko nema sanse cak i sa autom...ako neko zna kako je u fisu...psl hvala
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#11

Post by Bumbar »

Ja kod kuce aerobik :) ... hocu da upisem jogu. Da ne ide netko od vas? (odnosi se samo na Sarajlije, zanima me kvaliteta toga ovdje :)))
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#12

Post by vodolija_33 »

tigris wrote:razmisljam o fitnesu u fisu..ne znam kakva je tamo situacija...inace bitno mi je da je teretana blizu ionako mi se tesko nakaniti jos ako je daleko nema sanse cak i sa autom...ako neko zna kako je u fisu...psl hvala
Ja idem u Fis. Pristojno je opremljen (nije nešto strašno ali zadovoljavajuće). Podijeljeno je na dva sprata. Na prvom spratu u glavnom muški treniraju a na drugom žene, mada nema nekog ograničenja. Imaš se gdje presvući i čak i istuširati, ali ja to ne praktikujem tamo... lijepa moja kuća i moje kupatilo :)

Imaš i kafanicu u prizemlju gdje možeš kupiti vodu ili sok ako nisi ponijela sa sobom. :)

Mjesečna članarina ti je 40,00KM + godišnja 20,00KM. Možeš i bez članarine ali svaki trening plaćaš 5,00KM.

Ah da, imaš i aerobik mada se meni ne sviđa. Cura koja vodi aerobik nema žive veze, vjeruj mi :-?
buhtelj
Posts: 350
Joined: 13/02/2005 17:56

#13

Post by buhtelj »

job ..kuca...bircuz..zena...i to je to zar nije hiperaktivno :)
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#14

Post by tigris »

vodolija_33 wrote:
tigris wrote:razmisljam o fitnesu u fisu..ne znam kakva je tamo situacija...inace bitno mi je da je teretana blizu ionako mi se tesko nakaniti jos ako je daleko nema sanse cak i sa autom...ako neko zna kako je u fisu...psl hvala
Ja idem u Fis. Pristojno je opremljen (nije nešto strašno ali zadovoljavajuće). Podijeljeno je na dva sprata. Na prvom spratu u glavnom muški treniraju a na drugom žene, mada nema nekog ograničenja. Imaš se gdje presvući i čak i istuširati, ali ja to ne praktikujem tamo... lijepa moja kuća i moje kupatilo :)

Imaš i kafanicu u prizemlju gdje možeš kupiti vodu ili sok ako nisi ponijela sa sobom. :)

Mjesečna članarina ti je 40,00KM + godišnja 20,00KM. Možeš i bez
članarine ali svaki trening plaćaš 5,00KM.



Ah da, imaš i aerobik mada se meni ne sviđa. Cura koja vodi aerobik nema žive veze, vjeruj mi :-?

ma eto ja bi nesto.........ma i te sprave mi nisu nesto....kontam dosadice mi....a slaba mi kondicija pravo ....ma eto pokusacu...hvala bumbi...
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#15

Post by tigris »

Bumbar wrote:Ja kod kuce aerobik :) ... hocu da upisem jogu. Da ne ide netko od vas? (odnosi se samo na Sarajlije, zanima me kvaliteta toga ovdje :)))

ja isla na jogu i svaki put sam zaspala mislim ok je ....opustis se skroz bila sam samo na prvom stepenu....bila je kod kina miting point u zgradi i clanarina je bila 40 km mjesecno
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#16

Post by xygirl »

Fitnes, aerobik kako kad... doduse u posljednje vrijeme nisam bas karakter :D preskocim po koju sedmicu ali vrijedno nadoknadim plivanjem i sl.
kad je fino vrijeme rolanje mi je zakon :-) a ni bajsikl nije los ali trenutno ga nemam :D:D
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#17

Post by tigris »

pardon zahvaljujem se vodoliji.....za ovo za fis mislila sam da je bumbar :-)
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#18

Post by Bumbar »

tigris wrote:
Bumbar wrote:Ja kod kuce aerobik :) ... hocu da upisem jogu. Da ne ide netko od vas? (odnosi se samo na Sarajlije, zanima me kvaliteta toga ovdje :)))

ja isla na jogu i svaki put sam zaspala mislim ok je ....opustis se skroz bila sam samo na prvom stepenu....bila je kod kina miting point u zgradi i clanarina je bila 40 km mjesecno

haha...i ja sam zamalo jedno kad smo radili mrtvacev polozaj. Ma meni je sve ok, znam hrpu aerobik vjezbi ali hocu da se rastegnem. Imam osjecaj da su mi svi misici zgrceni.
kalesijski slavuj
Posts: 404
Joined: 12/08/2005 09:03
Location: kalesija

#19

Post by kalesijski slavuj »

Bumbar wrote:
tigris wrote:
Bumbar wrote:Ja kod kuce aerobik :) ... hocu da upisem jogu. Da ne ide netko od vas? (odnosi se samo na Sarajlije, zanima me kvaliteta toga ovdje :)))

ja isla na jogu i svaki put sam zaspala mislim ok je ....opustis se skroz bila sam samo na prvom stepenu....bila je kod kina miting point u zgradi i clanarina je bila 40 km mjesecno

haha...i ja sam zamalo jedno kad smo radili mrtvacev polozaj. Ma meni je sve ok, znam hrpu aerobik vjezbi ali hocu da se rastegnem. Imam osjecaj da su mi svi misici zgrceni.
bombarice,
imam ja nekih vjezbica za rastezanje misica, nebih ovde o tome!
Lisac
Posts: 1348
Joined: 16/04/2004 09:22

#20

Post by Lisac »

god save the jadranko :D :D cerified teacher of yoga :D :D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#21

Post by Bumbar »

kalesijski slavuj wrote:[

bombarice,
imam ja nekih vjezbica za rastezanje misica, nebih ovde o tome!
Pa dobro zavezes ruke za kuku ali kako rastezes :P :lol:
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#22

Post by Drumer »

Bacam majmuna pet-sest puta dnevno. Naravno mjenjam ruke da bi se ravnomjerno nabildo.. :P :P :P
kalesijski slavuj
Posts: 404
Joined: 12/08/2005 09:03
Location: kalesija

#23

Post by kalesijski slavuj »

Bumbar wrote:
kalesijski slavuj wrote:[

bombarice,
imam ja nekih vjezbica za rastezanje misica, nebih ovde o tome!
Pa dobro zavezes ruke za kuku ali kako rastezes :P :lol:
imam ja i druge metode, dolaze nared kad malo bolje upoznam osobu
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#24

Post by Tisina »

alipasino grad i nazad, cesto pjeskice :)
praznina
Posts: 724
Joined: 11/07/2005 19:20

#25

Post by praznina »

Uglavnom Teretana, iako pauziram već 2 mjeseca zbog vrućina a ljeto je ionako rezervisano za plivanje. Eto tako.
Post Reply