FItness/welness u Importanete centru?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#26 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by Dr.Mr.Fr. »

AF81 wrote:Izgleda da se uveliko radi na teretani u importaneu :dance: ..izgleda da ce biti na dva sprata al ne znam jel to 100 % istina..al bitno je da ce fakat biti clanarina od 49,00 KM..samo ne znam kako ce se to odraziti na onu rupu u masinskom fakultetu sad kad ce im biti ista cijena clanarine :-) ..

Rupa ce da na*ebe :lol: :lol: :lol:
sorrow
Posts: 49
Joined: 08/07/2008 17:33

#27 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by sorrow »

dok ima pravih vjezbaca treba i rupa, a ne samo sminkerskih teretana u kojima nema 200 kg slobodnih tegova. redovno treniram i ne bi mi bilo zao platiti koliko god treba, ali za sada jos uvijek treniram u rupi. nedavno sam posjetila jednu teretanu u kojoj je clanarina 60 km, a oni nemaju ni kosi bench, ni squat rack ('garazu' za cucanj) i jos me ubjeduju da imaju 'garazu' i pokazuju na smith masinu :evil: . nadam se da ce ova u importaneu biti malo bolje opremljena (osim tih cardio sprava - pa ne zele svi mrsati :D )
dobar,ti?
Posts: 484
Joined: 07/02/2009 19:58
Location: tu i tamo, vise tu nego tamo

#28 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by dobar,ti? »

znal ko kad se otvara ovo cudo ?
Mr Hiccup
Posts: 273
Joined: 05/01/2009 23:54

#29 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by Mr Hiccup »

navodno pocetkom aprila
AF81
Posts: 143
Joined: 25/11/2009 15:07

#30 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by AF81 »

sorrow wrote:dok ima pravih vjezbaca treba i rupa, a ne samo sminkerskih teretana u kojima nema 200 kg slobodnih tegova. redovno treniram i ne bi mi bilo zao platiti koliko god treba, ali za sada jos uvijek treniram u rupi. nedavno sam posjetila jednu teretanu u kojoj je clanarina 60 km, a oni nemaju ni kosi bench, ni squat rack ('garazu' za cucanj) i jos me ubjeduju da imaju 'garazu' i pokazuju na smith masinu :evil: . nadam se da ce ova u importaneu biti malo bolje opremljena (osim tih cardio sprava - pa ne zele svi mrsati :D )

Naravno da ne treba biti samo sminkerskih teretana, al ono je tamo fakat rupa (bar za mene)..da se razumijemo jos uvijek tamo treniram,al jedva cekam da se otvori ova u importaneu najvise iz higijenskih razloga i novijih sprava (a Bogami i para :D )..u masinskom sprave malo malo pa im nesto fali,da ne govorim o trakama za trcanje kojima isto svako malo nesto fali..
User avatar
cls
Posts: 901
Joined: 04/02/2010 16:11

#31 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by cls »

oko 5. Marta se otvara :)
User avatar
cls
Posts: 901
Joined: 04/02/2010 16:11

#32 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by cls »

sorrow wrote:dok ima pravih vjezbaca treba i rupa, a ne samo sminkerskih teretana u kojima nema 200 kg slobodnih tegova. redovno treniram i ne bi mi bilo zao platiti koliko god treba, ali za sada jos uvijek treniram u rupi. nedavno sam posjetila jednu teretanu u kojoj je clanarina 60 km, a oni nemaju ni kosi bench, ni squat rack ('garazu' za cucanj) i jos me ubjeduju da imaju 'garazu' i pokazuju na smith masinu :evil: . nadam se da ce ova u importaneu biti malo bolje opremljena (osim tih cardio sprava - pa ne zele svi mrsati :D )
nemoj se ti sekirati za sprave, covjek koji otvara se bas razumije :) ipak bio je takmicar u the strongest man in the world ;) tako da ce biti zeljeza :)
User avatar
cls
Posts: 901
Joined: 04/02/2010 16:11

#33 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by cls »

iskren da budem nisam gledao :) ali provjerim pa ti bacim ovdje :)
User avatar
putujucidzindas
Posts: 889
Joined: 24/07/2006 20:41
Location: SA

#34 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by putujucidzindas »

... pardon, bijase direktan link... :D
otvaranje u petak, poslijepodne, na 1. i 2. spratu importanne centra :) ime - universe
User avatar
putujucidzindas
Posts: 889
Joined: 24/07/2006 20:41
Location: SA

#35 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by putujucidzindas »

clanarine - razne, za studente, zaposlene, penzionere, uz ugovor na godinu, bez ugovora... itd itd :)
User avatar
Elzana
Posts: 355
Joined: 02/05/2009 18:49
Location: Sarajevo

#36 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by Elzana »

koliko sam ja upucena, Fitness Universe nece davati posebne cijene clanarine za studente/penzionere/slicno. Postojat ce dvije cijene - mjesecna clanarina bez godisnjeg ugovora i mjesecna clanarina sa godinjim ugovorom (ova je povoljnija jel... U cijenu ulazi neograniceno koristenje fitnessa tj teretana/sprave i neograniceno sudjelovanje grupnim sportovima tj aerobik, zumba, pilates, joga. u cijenu nije uracunato koristenje solarija i usluga masaze.
:wink:
maraska
Posts: 211
Joined: 10/12/2008 12:06

#37 Re: FItness/welness u Importane centru?

Post by maraska »

Je li istina da ce u sklopu teretane biti i igraonica za djecu? Kako bi to bilo dobro.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#38 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by strong69 »

Ovaj fitness centar ce biti strasan s obzirom na sadrzaje koje najavljuju! 25.03. sam tamo pa da vidimo!
AF81
Posts: 143
Joined: 25/11/2009 15:07

#39 Re: FItness/welness u Importane centru?

Post by AF81 »

maraska wrote:Je li istina da ce u sklopu teretane biti i igraonica za djecu? Kako bi to bilo dobro.
Istina je :D ..bar tako pise na plakatu :) ..
Forsaken
Posts: 825
Joined: 11/02/2005 10:51

#40 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by Forsaken »

jel bio ko na otvaranju? trebala je pozivnica da vas puste 25.03, ja otisao maksuz i poljubio vrata :D

elem vidio sam bruku kardio masina iz vana i rekose mi " da je bolje nego u Centralu!!!" sto mi nista ne znaci realno, pa mi treba objektivno misljenje nekoga :-D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#41 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by Baltazar_khan »

Forsaken wrote:jel bio ko na otvaranju? trebala je pozivnica da vas puste 25.03, ja otisao maksuz i poljubio vrata :D

elem vidio sam bruku kardio masina iz vana i rekose mi " da je bolje nego u Centralu!!!" sto mi nista ne znaci realno, pa mi treba objektivno misljenje nekoga :-D
ja sam bio danas evo moje viđenje. prostor je ogroman, sprave su odlične. meni najvažnije je da imaju dovoljno olimpijskih šipki. ima dovoljno tegova i za mrcine koje rade serije na benchu sa 100 kg + :mrgreen:
prava je šminka unutra, vrhunske svlačionice sa kvalitetnim tuševima. velik broj kardio sprava kao što su trake za trčanje i stepperi. sve u svemu jako povoljna cijena za ono što pružaju. izgleda mi puno kvalitetnije i bolje od recimo one teretane u bbi centru :thumbup:
AF81
Posts: 143
Joined: 25/11/2009 15:07

#42 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by AF81 »

Cijene kolega, cijene nas zanimaju :D :D :D :thumbup: :lol:
sarajev_o
Posts: 525
Joined: 22/03/2011 23:20

#43 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by sarajev_o »

ima li web?
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#44 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by manki »

fitnessuniverse.ba ;)

Kontam i ja da se prebacim u Importanne, idem u BBI ali mi preskupo dođe kad skontam šta (ne)nude, a šta nude ovi u Importanneu. :thumbup:
sarajev_o
Posts: 525
Joined: 22/03/2011 23:20

#45 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by sarajev_o »

manki wrote:fitnessuniverse.ba ;)

Kontam i ja da se prebacim u Importanne, idem u BBI ali mi preskupo dođe kad skontam šta (ne)nude, a šta nude ovi u Importanneu. :thumbup:
nema slika na webu:(
ja zivim blizu def idem od sutra platit cu 2-3 termina pa onda mjesecno ako mi se svidja
glupo pitanje gdje se nalazi?tj koji sprat kako sta:D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#47 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by Baltazar_khan »

AF81 wrote:Cijene kolega, cijene nas zanimaju :D :D :D :thumbup: :lol:
cjenovnik

http://www.fitnessuniverse.ba/index.php ... Itemid=337

zanimljiv je ovaj ugovor na 12 mjeseci
sarajev_o
Posts: 525
Joined: 22/03/2011 23:20

#48 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by sarajev_o »

sutra idem:D jao masina jao futuristike navikao sam na oguljene sipke i mahovini po zidovima
User avatar
putujucidzindas
Posts: 889
Joined: 24/07/2006 20:41
Location: SA

#49 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by putujucidzindas »

sarajev_o wrote:
manki wrote:fitnessuniverse.ba ;)

Kontam i ja da se prebacim u Importanne, idem u BBI ali mi preskupo dođe kad skontam šta (ne)nude, a šta nude ovi u Importanneu. :thumbup:
nema slika na webu:(
ja zivim blizu def idem od sutra platit cu 2-3 termina pa onda mjesecno ako mi se svidja
glupo pitanje gdje se nalazi?tj koji sprat kako sta:D

1. - 2. sprat imporatannea, gleda prema glavnoj ulici. Ulaz u prizemlju s glavne ulice, prodjes kafe i odmah sljedeca vrata, gdje su i ulazi u urede (malo prije info pulta, koji je na desnoj strani). ulaz je na 2. spratu
AF81
Posts: 143
Joined: 25/11/2009 15:07

#50 Re: FItness/welness u Importanete centru?

Post by AF81 »

Baltazar_khan wrote:
AF81 wrote:Cijene kolega, cijene nas zanimaju :D :D :D :thumbup: :lol:
cjenovnik

http://www.fitnessuniverse.ba/index.php ... Itemid=337

zanimljiv je ovaj ugovor na 12 mjeseci
Hvala..al isla sam tamo i preeedobro je :thumbup: ..napokon nesto da valja a da je prihvatljivo cijenom :bih:
Post Reply