FIT Mostar - Distance-Learning

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
User avatar
mirsek
Posts: 12817
Joined: 07/05/2010 15:40

#26 Re: FIT Mostar - Distance-Learning

Post by mirsek »

nepoznato1 wrote:
mirsek wrote:
nepoznato1 wrote:Ja koliko znam, predavanja u Sarajevu ne postoje, cak ni ispiti (bude samo nekad matematika).
Ima ispita u Sarajevu koliko hoces.
Vrsi se anketa prije termina za Sarajevo pa ako se prijavi dovoljan broj ucenika onda se ispit u Sarajevu i organizuje.
To naravno ne vazi za sve ispite ali sigurno pola ispita ako ima dovoljno prijavljenih odrzi se i u Sarajevu.
Za ovaj semestar je bila samo matematika :?
Cek, jel pitas za DL ili redovne ?
Ja ti govorim za DL.
Emx
Posts: 94
Joined: 21/04/2002 00:00

#27 Re: FIT Mostar - Distance-Learning

Post by Emx »

Da, za DL pricam, sad u proteklom semestru samo je matematika bila u Sarajevu (bar sto se tice prve godine).
User avatar
mirsek
Posts: 12817
Joined: 07/05/2010 15:40

#28 Re: FIT Mostar - Distance-Learning

Post by mirsek »

nepoznato1 wrote:Da, za DL pricam, sad u proteklom semestru samo je matematika bila u Sarajevu (bar sto se tice prve godine).
Vjerovatno malo prijavljenih bilo za polaganje drugih ispita u Sarajevu ili se ti ispiti mogu iskljucivo u Mostaru polagati.
damjan6915
Posts: 23
Joined: 02/06/2021 04:13

#29 Re: FIT Mostar - Distance-Learning

Post by damjan6915 »

Ima li neko da je u toku oko FIT-a u Mostaru, ili da poznaje nekoga ko trenutno studira?
Planiram ga upisati, doduše, tek završavam treći razred, ali hoću što više da se raspitam, da bih mogao donijeti pravu odluku :)
Ukoliko smatrate da FIT nije dobar izbor, znate li neke druge fakultete koji su bolji? Ako mi je cilj da postanem programer :)
Ili je možda bolji izbor neki drugi put, a ne fakultet??

Imam informaciju da je prije 10-20 godina fakultet bio odličan, kakvo je sada stanje, je li se išta poboljšalo/pogoršalo?

Kakvi su profesori, imaju li znanje i ono bitnije, kako ga prenose?
Koliko se čovjek može spremiti za posao programera, ako bude vrijedan na fakultetu? :-D

Zanima me programiranje, išao sam na neka takmičenja u osnovnoj, ali je tu malo stalo interesovanje, sada idem u ekonomsku školu, ali evo sad sam se ponovo počeo interesovati za programiranje :)

Ovo govorim jer me zanima je li potrebno neko predznanje iz programiranja i matematike (koju takođe nikako nisam učio u srednjoj, ali odlično povezujem i uvijek lako prođem) da bi se ovaj fakultet završio


Hvala unaprijed :-D
Post Reply