Firme za unutrašnji dizajn i izradu namještaja po mjeri

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#1 Firme za unutrašnji dizajn i izradu namještaja po mjeri

Post by Gray »

Ima li iko iskustva i preporuke za firme ili dizajnere koji rade unutrašnji dizajn i izradu namještaja po mjeri, u Sarajevu i okolini?

Trebalo bi nam da uredimo stan (ormari, krevet, kuhinja, kupatilo itd) i vidio sam da ima dosta firmi koje se bave time i stranica po Facebook-u, stvarno lijepo izgledaju većina njih.

Ima li iko preporuke, iskustva, cijene i slično?

Dakle ne neke majstore koji samo odrade tvoj dizajn, nego neko ko ce dati ideje uređenja cijelog prostora, uzeti mjere, napraviti dizajn, napraviti i montirati namještaj na licu mjesta.
morelSeLezat
Posts: 275
Joined: 24/02/2021 23:51

#2 Re: Firme za unutrašnji dizajn i izradu namještaja po mjeri

Post by morelSeLezat »

Gray wrote: 10/04/2021 07:41 Ima li iko iskustva i preporuke za firme ili dizajnere koji rade unutrašnji dizajn i izradu namještaja po mjeri, u Sarajevu i okolini?

Trebalo bi nam da uredimo stan (ormari, krevet, kuhinja, kupatilo itd) i vidio sam da ima dosta firmi koje se bave time i stranica po Facebook-u, stvarno lijepo izgledaju većina njih.

Ima li iko preporuke, iskustva, cijene i slično?

Dakle ne neke majstore koji samo odrade tvoj dizajn, nego neko ko ce dati ideje uređenja cijelog prostora, uzeti mjere, napraviti dizajn, napraviti i montirati namještaj na licu mjesta.
Jesi cuo za Glovo?
User avatar
alica.k
Posts: 8765
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3 Re: Firme za unutrašnji dizajn i izradu namještaja po mjeri

Post by alica.k »

Sve zavisi od budzeta.
Tea lana
Posts: 500
Joined: 28/10/2008 08:19

#4 Re: Firme za unutrašnji dizajn i izradu namještaja po mjeri

Post by Tea lana »

Gray wrote: 10/04/2021 07:41 Ima li iko iskustva i preporuke za firme ili dizajnere koji rade unutrašnji dizajn i izradu namještaja po mjeri, u Sarajevu i okolini?

Trebalo bi nam da uredimo stan (ormari, krevet, kuhinja, kupatilo itd) i vidio sam da ima dosta firmi koje se bave time i stranica po Facebook-u, stvarno lijepo izgledaju većina njih.

Ima li iko preporuke, iskustva, cijene i slično?

Dakle ne neke majstore koji samo odrade tvoj dizajn, nego neko ko ce dati ideje uređenja cijelog prostora, uzeti mjere, napraviti dizajn, napraviti i montirati namještaj na licu mjesta.
Reik dizain ima na fb mislim da imaju i zvanicnu stranicu
Post Reply