Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
zippoo87
Posts: 15654
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#201 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by zippoo87 »

Evo ljudi po FB kukaju na prevare ovoh novih ecomerce stranica,tipa AnanasStore i slicne stranice,salju ljudima neku fus robu i ko se pozali,samo blokiraju.
https://m.facebook.com/profile.php/?id=100068010222663

Istih stranica ima 3-4 ,samo drugi naziv voca a roba ista,pa da se ko ne zaleti.
DebelinJoe
Posts: 1623
Joined: 03/03/2021 20:06

#202 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by DebelinJoe »

zippoo87 wrote: 14/02/2024 16:40 Evo ljudi po FB kukaju na prevare ovoh novih ecomerce stranica,tipa AnanasStore i slicne stranice,salju ljudima neku fus robu i ko se pozali,samo blokiraju.
https://m.facebook.com/profile.php/?id=100068010222663

Istih stranica ima 3-4 ,samo drugi naziv voca a roba ista,pa da se ko ne zaleti.
Ko misli da će za 50 KM kupiti Makita ili Bosch bušilicu taj i nije zaslužio osim da ispadne levat.
zippoo87
Posts: 15654
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#203 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by zippoo87 »

Ma nije samo da prodaju fus tehniku,nego sve je fus a narod na FB nepismen,isto ako i ovi iz naslova teme...jbga,ovac ima,samo ih treba osisati.
Jucer jedan kupio od covjeka golfa 2,staro i trulo,jos licno bio i gledao auto ali nije zavirivao i kada je skontao da je auto trulo ,opalio po prodavcu i kao prevarant.Ljudi ga oprali u komentarima,kasnije obrisao post a mene neki debilko tu njegov napade,javlja mi se na FB u poruke,prijeti,psuje...decko, 25 god max :D
A ovaj sto je objavio post,nepismen 100%,pise biJo,radiJo,kupiJo :lol:

Dakle,nisu samo stari nepismeni i neuki kod nas,omladine koliko hoces mutave i nepismene i svi su oni idealne musterije za prevare ali ko im je kriv sto su takvi...dakle lik gledao auto,kupio pa poslije se zali kako je trulo...kao da nije bilo trulo kada je kupovao :lol: :lol:
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2543
Joined: 16/06/2014 20:33

#204 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Dosadno mii »

DebelinJoe wrote: 03/02/2024 13:44 Imam osjećaj da ce se prica o Monetize AD, cajevima i direktoru Ajdinu koji vozi Ferrari zavrsiti na neki od sljedećih načina.

1.Završit ce kao Nihad iz Gračanice i It Computers. Dođe kriza, pukne balon, a i tvoj biznis s njim

2. Drustvo koje je pokrenulo ovaj biznis će se posvađati i poklati međusobno. Svako hoce svakog prevariti i zajebat, a ni ovi likovi nisu izuzetak.

3. Ostavit ce ga žena i oteti mu sve. Vrlo čest scenarij.

4. Odat ce se porocima i trositi vise nego sto zarađuje. Nema toga miliona koji se ne moze potrošiti.

5. Uhapsiti ce ga. Iz bilo kojeg razloga. Bio on kriv ili ne.

6. Neko od ljudi koji rade s njim, odlucit ce da se osamostali, da kopira ideju i da sa sobom povuce klijente i najbolje uposlenike...

7. Neko blizak pravosudnoj mafiji i (para)policijskim organima navalit ce mu se na kosti i traziti svoj dio ”kolača". Čitaj reket.

8.ljudi ce prestati da kupuju njegove/njihove proizvode. Googlaj Studio Moderna za usporedbu.

9. Umislit ce da je bog neuzibilah, da je svemir njegov, da je on najbolji itd. Prevariti ce se.

9. Sve od navedenog.
Nihad iz Gracanice se opet probio kroz School and School

https://www.facebook.com/profile.php?id ... tid=LQQJ4d
User avatar
sime_cipol
Posts: 16337
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#205 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by sime_cipol »

swanfilter
Posts: 7920
Joined: 06/06/2008 18:52

#206 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by swanfilter »

Svi poznati imaju deviza za igrati se tuzbama. Neka udare muski po ovim hajducima ...
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2609
Joined: 18/03/2015 01:36

#207 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Mea_parvitas »

Halid zaplako :| :sad: :sad:

https://www.vasezdravlje.store/?fbclid= ... gn76DjjNAW

Halid Bešlić:
Vjerujući doktorici Svetlani Vujović pristao sam na tretman. Redovno sam koristila sve lijekove i testirao krv na šećer.


Nakon dugotrajne upotrebe lijekova, odlučio sam da saznam da li se dijabetes zaista može izlječiti.


U 21. vijeku, kada je tehnologija toliko napredna da će čovječanstvo uskoro letjeti na Mars, zar još nije otkriven lek za dijabetes? Sjećam se da je moja majka bila lečena istim tim lekovima. Mislim, za 30-40 godina ništa novo nije otkriveno?


Odlučila sam da istražim ovu temu. Ispostavilo se da su u razvijenim zemljama odavno izmislili lijek za ovu bolest! Dijabetes se u Evropi leči u roku od mjesec dana, jednostavno kao, na primer, obična prehlada.


Posjetio sam pet ambulanti, privatnih, javnih i drugih.


Šta se dešava? Samo jedan endokrinolog je pristao da odgovori na ovo pitanje. Ona je Svetlana Vujović, glavni endokrinolog Bosne i Hercegovine.
Pacijent sa dijabetesom u razvijenim zemljama jednostavno ode u apoteku i kupi jeftin preparat, koristi ga nedjelju dana i zdrav je. Takve lekove ne možemo kupiti u našim apotekama - samo ono što će natjerati pacijenta da ih kupuje iznova i iznova – ono što stalno "crpi" novac.
Na Institutu za endokrinologiju mi je rečeno da je ograničen broj preparata, koji je namijenjen stanovništvu.


Međutim, Dia Trust je još uvijek dostupan, pa ako ga naručite sada, možda ćete imati sreće da ga dobijete. Da li će proizvod biti dostupan u budućnosti, proizvođač nije mogao reći. Ali je činjenica da je puštanje ovog preparata za proizvođača preskupo, obzirom da nema pomoć države.
Ispunite obrazac za naručivanje
«Dia Trust»
Kapsule po AKCIJSKOJ CIJENI!

Sve što treba da uradite je da unesete svoje ime i broj telefona.



AKCIJSKA CIJENA: 59,90KM
STARA CIJENA: 139,90KM
Kuvet
Posts: 612
Joined: 22/05/2012 11:58

#208 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Kuvet »

Vidim preko mojih staraca da ce bas poletiti na prevaru. Ipak nisu na fejsbuku stalno, a i ovo im je prvi susret sa drustvenim mrezama, pa im sve zanimljivo, a i kliknut ce na bilo koji link. Onda se desavaju virusi na mobitelu, pa cistit cookiese i ta sranja. E jos da padnu na ove prevare, ne bi im bilo kraja. Objasnis im opet, pokazes par stranica kao primjere, ali tesko da ide. Ipak su to stariji ljudi, sto bi se reklo " ne mozes starijeg insana nista nauciti".
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2609
Joined: 18/03/2015 01:36

#209 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Mea_parvitas »

Evo jos jedan oglas istih majmuna, to samo ide u krug do beskonacnosti. Al eto, aBd da vama i vasoj djeci isti preparati zatrebaju...

https://www.zdravljevase4.com/
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#210 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Snake Eyes »

To što falsifikuju izjave poznatih ne znači da ti isti ne bi za prave pare rekli sve to:

Ribonije
Posts: 35
Joined: 14/02/2024 12:00

#211 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Ribonije »

Ribonije u akciji, danas tačno u 12 saznat ćete strašne stvari o ovom zlikovcu ajdinu brkoviću i njegovim saradnicima i dokle sve to ide.

Stay Tuned.
HelaS
Posts: 5670
Joined: 22/09/2018 13:21

#212 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by HelaS »

Nije samo Brković distributer lažnih lijekova i preparata za zaštitu i održavanje zdravlja ljudi. Ovaj preparat za bolji sluh, javno se prodaje internetom i na OLX

Image

Image

Na istu temu, sinoć je HRT "Otvoreno" imao raspravu o lažnim lijekovima.
U siromašnim zemljama gdje su lijekovi teže dostupni ljudi posežu za krivotvorenima.

- Ljudi za male novce pokušavaju nabaviti bilo kakav lijek za svoju bolest. Kod nas je sasvim druga priča, radi se o lijekovima za koje ako nemate indikaciju - ne možete ni doći do njega. Vi se osuđeni na ilegalni lanac. Kod nas je to ozbiljna zloupotreba, a u Africi ili Aziji je ljudima zadnja slamka spasa da bi se liječili...
Radi se o pripravcima koji nisu kod nas registrirani i službeno stavljeni u promet. Bilo je lijekova za erektilnu disfunkciju, ali uglavnom su to bili dodaci prehrani koji su se na ilegalnim stranicama prodavali u Hrvatskoj. Nažalost to su uglavnom IP adrese Srbije, Bugarske, zemalja nad kojima mi nemamo ingerenciju i ne može se puno napraviti...

- Znam desetak takvih stranica koje stalno funkcioniraju, naši ljudi kupuju. To su proizvodi niske cijene, 10 ili 20 eura, tako da ih ni na carini ne možete detektirati.

Često na tim stranicama stoje fotografije poznatih osoba ili liječnika koji jamče učinkovitost onoga što se prodaje.
https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/trgovin ... a-11358675
Dimu1927
Posts: 4050
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#213 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Dimu1927 »

Mreza firmi od ovog brkovica je zakupila reklamni prostor na portalima, zato nasi novinari ne pisu o ovome. Svima apsolutno je poslat tekst i sve o ovoj prevari ali urednici zabranili jer uzimaju pare od ovog zbog adsensea...
Ribonije
Posts: 35
Joined: 14/02/2024 12:00

#214 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Ribonije »

Strašno ko je sve umješan i koji ološ od ljudi a svaki dan ih viđamo!

Puno poznatih imena.



DebelinJoe
Posts: 1623
Joined: 03/03/2021 20:06

#215 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by DebelinJoe »

Sta reci, osim Allahu mili đe ja to živim...
Dimu1927
Posts: 4050
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#216 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Dimu1927 »

Rastavio ih ovaj drazen na proste faktore. Svaka cast majstore. :thumbup:

A ovi nasi novinarcici se prave ludi, gdje je to istrazivacko novinarstvo gdje su clanci o ovom kriminalu ? A o faci su napisali 400 clanaka, priveden, saslusan, pusten, pisao, kakio itd

Fuj pvm dabogda vas lijecili ajdinovi cajevi
DebelinJoe
Posts: 1623
Joined: 03/03/2021 20:06

#217 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by DebelinJoe »

Dimu1927 wrote: 16/02/2024 15:23 Rastavio ih ovaj drazen na proste faktore. Svaka cast majstore. :thumbup:

A ovi nasi novinarcici se prave ludi, gdje je to istrazivacko novinarstvo gdje su clanci o ovom kriminalu ? A o faci su napisali 400 clanaka, priveden, saslusan, pusten, pisao, kakio itd

Fuj pvm dabogda vas lijecili ajdinovi cajevi
Novinari su pizde potpkupljive i gadovi i jadovi od ljudi...Ovo govorim iz bogatog životnog iskustva sa tim ljudima. Čast pojedincima i izuzecima, ali novinari su loši i slabi ljudi koji rade sta im se kaže i ko im vise plati...
Ribonije
Posts: 35
Joined: 14/02/2024 12:00

#218 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Ribonije »

Nove informacije o zlikovcu ajdinu brkoviću i njegovim vezama sa naserom orićem i narko kartelima




Ribonije
Posts: 35
Joined: 14/02/2024 12:00

#219 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Ribonije »

Još iz sinoćnje presice o zlikovcu naseru oriću





Ribonije
Posts: 35
Joined: 14/02/2024 12:00

#220 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Ribonije »

Još informacija o zlikovcu ajdinu brkoviću



kolobara, hastor i bingo neviđeni kriminal





User avatar
Ironmen
Posts: 6040
Joined: 29/07/2015 17:36

#221 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Ironmen »

Mea_parvitas wrote: 15/02/2024 22:59 Halid zaplako :| :sad: :sad:

https://www.vasezdravlje.store/?fbclid=IwAR3mA-tCuBbfIZBLU1h74aDeElxhxWbD2642hb6YHmxqy-X45xogR6zwozs_aem_AWg49ggIKCMyDBpbBIYWp1JpRO1gsfFYBtqGu6WizuItKwwkuTNLKqgPMbLfx2fSl62F-xqYQb3EVqgn76DjjNAW

Halid Bešlić:
Vjerujući doktorici Svetlani Vujović pristao sam na tretman. Redovno sam koristila sve lijekove i testirao krv na šećer.


Nakon dugotrajne upotrebe lijekova, odlučio sam da saznam da li se dijabetes zaista može izlječiti.


U 21. vijeku, kada je tehnologija toliko napredna da će čovječanstvo uskoro letjeti na Mars, zar još nije otkriven lek za dijabetes? Sjećam se da je moja majka bila lečena istim tim lekovima. Mislim, za 30-40 godina ništa novo nije otkriveno?


Odlučila sam da istražim ovu temu. Ispostavilo se da su u razvijenim zemljama odavno izmislili lijek za ovu bolest! Dijabetes se u Evropi leči u roku od mjesec dana, jednostavno kao, na primer, obična prehlada.


Posjetio sam pet ambulanti, privatnih, javnih i drugih.


Šta se dešava? Samo jedan endokrinolog je pristao da odgovori na ovo pitanje. Ona je Svetlana Vujović, glavni endokrinolog Bosne i Hercegovine.
Pacijent sa dijabetesom u razvijenim zemljama jednostavno ode u apoteku i kupi jeftin preparat, koristi ga nedjelju dana i zdrav je. Takve lekove ne možemo kupiti u našim apotekama - samo ono što će natjerati pacijenta da ih kupuje iznova i iznova – ono što stalno "crpi" novac.
Na Institutu za endokrinologiju mi je rečeno da je ograničen broj preparata, koji je namijenjen stanovništvu.


Međutim, Dia Trust je još uvijek dostupan, pa ako ga naručite sada, možda ćete imati sreće da ga dobijete. Da li će proizvod biti dostupan u budućnosti, proizvođač nije mogao reći. Ali je činjenica da je puštanje ovog preparata za proizvođača preskupo, obzirom da nema pomoć države.
Ispunite obrazac za naručivanje
«Dia Trust»
Kapsule po AKCIJSKOJ CIJENI!

Sve što treba da uradite je da unesete svoje ime i broj telefona.



AKCIJSKA CIJENA: 59,90KM
STARA CIJENA: 139,90KM
Samim ti da ove stranice postoje jos uvjek iako ima vise od 6 mjeseci kako je otrkiveno da su prevara i bili su javno obavljeni kao prevara na FACE TV i drugim portalima a oni i dalje prodaju lijekove za dijabetis koji nisu provjereni, daje mi za pravo reci da nasa sluzbe ne rade apsolutno nista, tako ce i ova prica oko MonetizeAda i drugih prevara da se smiri u narednom periodu a doticni ce i dalje prodavati cajeve za 60-70 km.
Ribonije
Posts: 35
Joined: 14/02/2024 12:00

#222 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Ribonije »

Strahote u Kaknju

Trovanje vode, iskopavanje litijuma, 40 SDA milionera

Djeca umiru od trovanja, pandemija kancera u Kaknju

Horor

DebelinJoe
Posts: 1623
Joined: 03/03/2021 20:06

#223 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by DebelinJoe »

Ima li kakvih press konferencija od Faće na ovu temu?
Ribonije
Posts: 35
Joined: 14/02/2024 12:00

#224 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by Ribonije »

DebelinJoe wrote: 27/02/2024 20:15 Ima li kakvih press konferencija od Faće na ovu temu?
ima dosta toga nego nisam stigao da postavim.

sutra ako imao vremena, ima jako zanimljivih svjedočenja.
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#225 Re: Firma iz BiH zgrnula je milione prevarom, a bh. mediji i pravosuđe šute

Post by konektovan »

DebelinJoe wrote: 27/02/2024 20:15 Ima li kakvih press konferencija od Faće na ovu temu?
Pa frajer ubi o ovome..pravi nekakve fotomontaze...svakodnevno.
Post Reply