Finale: Francuska - Portugal

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Ko pobjedjuje u finalu?

France
26
31%
Portugal
59
69%
 
Total votes: 85

User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#601 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by jethro »

pici wrote:Image
Apsolutno namjeran faul! Haman isto ko faul Scumachera nad Battistonom onomad na Euru 1982. :oops:
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#602 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by vicious »

hladan.preminger wrote:
Tomahawk11 wrote:
vicious wrote:Naravno da nije bio namjeran faul. Sve se fino vidi na onom gifu sto je neko postavio, Ronaldo se nesto kurci s loptom pa se onda glupo gradi, Payet mu izbio loptu a do kontakta je doslo drugom nogom koja uopste nije bila ispruzena prema naprijed. Ko kaze da je ono namjeran faul, koljenom u koljeno, vjerovatno nije nikad sutnuo loptu ni na terminu.
:lol:
Izvini, ali morao sam se nasmijati.
Cuj kurci se s loptom....jebo te, ovo vise postala neka paranoja. Je li lopta kod Ronalda, on se kurci, ne zna da se gradi, ovaj samo izbio loptu i slucajno ga drugom nogom u koljeno :-)
Sta ima biti ispruzena i kako je mogao Ronaldo izbjeci, kad ovaj ide s namjerom u koljeno? Pa nema toga ko bi se ondje mogao zagraditi ili nesto uraditi.
I onda poznata floskula na kraju s nemanjem pojma o lopti. Izgleda na forumu sve bivsi reprezentativci Jugoslavije :roll:

De bolan pusti idiote. Lakše im je metar u guzicu, nego cenat u glavu ugurati.
A što se bolan toliko uživljavaš u priču.

Post prijavljen ;)
User avatar
LSD
Posts: 27194
Joined: 24/07/2007 08:26

#603 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by LSD »

Dešamp je sam sebi zakuhao čorbu i vjerovatno ce ubrzo dobiti otkaz.
Ako je na Nasriju opravdano bildao autoritet i smirivao svlacionicu, ne znam zašto to nije uradio i na Evri npr....ti ljudi su palili i dijelili svlacionicu francuske.
Izostanak Benzeme i Varanea je ogroman hendikep...to se vidjelo u svim utakmicama Francuske....cak i veteran Ribery bi im itekako dobro došao sinoc, umjesto Payeta ili Comana.

Sad neka se Didi pravda naciji zašto ih nije pozvao.
User avatar
sinuhe
Posts: 11456
Joined: 03/06/2011 11:33

#604 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by sinuhe »

:thumbup: :bih: Bravo momci

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#605 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by Tomahawk11 »

vicious wrote: Toma brate, znam da gotiviš Real i Ronalda pa razumijem da si malo subjektivan u ovom slučaju :D
Ali vjeruj mi, ovdje je on jedini krivac za ovu povredu. Kako drugačije nazvati ono valjanje lopte nego kurčenje, u stilu "hajde miševi, napadnite me". I onda ovaj ulijeće punom brzinom i čisto mu izbija loptu, nema šansi da je mogao kontrolisati onaj kontakt drugom nogom, dakle ne ide s namjerom u koljeno 100%, nego CR nije stigao da se zagradi kako treba.
Jbg žao mi je što se povrijedio, ali eto možda je na kraju to ispalo i bolje za Portugal, možda bi utakmica imala potpuno drugačiji tok da je ostao u igri (ŠBBKBB). :D
A nisu subjektivni oni koji bas i ne mogu Ronalda? Hm....

Nije mu izbio loptu. Uostalom, eto i sam kazes da se kurcio sa tim izmicanjem lopte, pa ga ovaj po nogama. Ja bih i razumio da je isao klizeci, pa se desilo. A ovdje nije bilo nikakve inercije, nego fuli loptu jednog nogom, drugom udara igraca tamo gdje se sigurno povrijedjuje. Ne mozes se ti ondje zagraditi, kako zagraditi koljeno od udara, pogotovo sa strane? Ma nema sanse!
A nije Francuzima prvi put da se sluze svim i svacim i da na konto velike reprezentacije prolaze nekaznjeno. Svi pricaju o lomu Mujdze, pa onda imamo Henry-jevu ruku protiv Irske, pa sad i ovo....nije to ona Zidaneova Francuska.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3203
Joined: 28/01/2012 11:38

#606 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by kamberovica polje »

Gadi mi se Portugal i njihova igra i njihov selektor ali Pyetov šupački faul je bio za zatvora.
User avatar
Point.
Posts: 27555
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#607 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by Point. »

LSD wrote:Dešamp je sam sebi zakuhao čorbu i vjerovatno ce ubrzo dobiti otkaz.
Ako je na Nasriju opravdano bildao autoritet i smirivao svlacionicu, ne znam zašto to nije uradio i na Evri npr....ti ljudi su palili i dijelili svlacionicu francuske.
Izostanak Benzeme i Varanea je ogroman hendikep...to se vidjelo u svim utakmicama Francuske....cak i veteran Ribery bi im itekako dobro došao sinoc, umjesto Payeta ili Comana.

Sad neka se Didi pravda naciji zašto ih nije pozvao.
Meni je cudno da nije zvao ni Lacazette-a nego mrtvog Gignaca iz Meksika. Mislim da je pogrijesio i sa Martialom, frajer je bio izgubljen totalno. Desamp je cudan lik.
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#608 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by vicious »

Tomahawk11 wrote:
vicious wrote: Toma brate, znam da gotiviš Real i Ronalda pa razumijem da si malo subjektivan u ovom slučaju :D
Ali vjeruj mi, ovdje je on jedini krivac za ovu povredu. Kako drugačije nazvati ono valjanje lopte nego kurčenje, u stilu "hajde miševi, napadnite me". I onda ovaj ulijeće punom brzinom i čisto mu izbija loptu, nema šansi da je mogao kontrolisati onaj kontakt drugom nogom, dakle ne ide s namjerom u koljeno 100%, nego CR nije stigao da se zagradi kako treba.
Jbg žao mi je što se povrijedio, ali eto možda je na kraju to ispalo i bolje za Portugal, možda bi utakmica imala potpuno drugačiji tok da je ostao u igri (ŠBBKBB). :D
A nisu subjektivni oni koji bas i ne mogu Ronalda? Hm....

Nije mu izbio loptu. Uostalom, eto i sam kazes da se kurcio sa tim izmicanjem lopte, pa ga ovaj po nogama. Ja bih i razumio da je isao klizeci, pa se desilo. A ovdje nije bilo nikakve inercije, nego fuli loptu jednog nogom, drugom udara igraca tamo gdje se sigurno povrijedjuje. Ne mozes se ti ondje zagraditi, kako zagraditi koljeno od udara, pogotovo sa strane? Ma nema sanse!
A nije Francuzima prvi put da se sluze svim i svacim i da na konto velike reprezentacije prolaze nekaznjeno. Svi pricaju o lomu Mujdze, pa onda imamo Henry-jevu ruku protiv Irske, pa sad i ovo....nije to ona Zidaneova Francuska.
Ali kako fuli loptu? Pa lijevom nogom je izbija, i upravo je inercija sila koja dovodi do kontakta drugom nogom, koljenom u koljeno što nema šanse da bi neko uradio namjerno. CR se nije stigao zagraditi i zato je i došlo do ovoga, jer da se zagradio do kraja uvalio bi ovome guz i ništa se ne bi desilo ili bi ga ovaj pokupio s leđa i dobio karton.
Ma hajde sad, nebitno uostalom. Ispade da ja sad nešto branim Francuze, a mrski su mi upravo zbog svega ovoga što si i ti nabrojao. Portugal na kraju zasluženo uzeo i tačka.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#609 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by Charuga »

hladan.preminger wrote:De bolan pusti idiote. Lakše im je metar u guzicu, nego cenat u glavu ugurati.
De ti malo popusti sa vrijeđanjem da ne bi bezveze pauzirao.
User avatar
LSD
Posts: 27194
Joined: 24/07/2007 08:26

#610 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by LSD »

Point. wrote:
LSD wrote:Dešamp je sam sebi zakuhao čorbu i vjerovatno ce ubrzo dobiti otkaz.
Ako je na Nasriju opravdano bildao autoritet i smirivao svlacionicu, ne znam zašto to nije uradio i na Evri npr....ti ljudi su palili i dijelili svlacionicu francuske.
Izostanak Benzeme i Varanea je ogroman hendikep...to se vidjelo u svim utakmicama Francuske....cak i veteran Ribery bi im itekako dobro došao sinoc, umjesto Payeta ili Comana.

Sad neka se Didi pravda naciji zašto ih nije pozvao.
Meni je cudno da nije zvao ni Lacazette-a nego mrtvog Gignaca iz Meksika. Mislim da je pogrijesio i sa Martialom, frajer je bio izgubljen totalno. Desamp je cudan lik.
Lacazette i Gameiro su u svakom slucaju bolje opcije od Gignaca, ne može se reci da nije imao par napadača u izboru (pored Benzeme kojeg je prvog prekrižio)...ali eto Dešamp je glumio strucnjaka i to mu se odbilo od glavu.
Ubacio mladog i neiskusnog Martiala zadnjih 5 minuta da ih vadi , kad je vec bilo sve gotovo, što ga nije ubacio na 0-0 da proba nešto?? jok, bolje je bunariti sa Gignacom...loše je vodio utakmicu, preloše.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#611 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by pici »

Image

ovom covjeku treba portugalci da spomenik naprave, sta je sinoc branio ko macka, definitivno igrac meca


Image
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#612 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by palermo »

Kao što Balašević kaže "neko odozgo gleda sve to" ovo je bila ona kosmička pravda koja se još od osmine finala naslućivala. Samovojska reče sinoć na HTV-u, devet polufinala, što evropskih , što svjetskih prvenstava ima Portugal.....moralo se jednom desiti da odu do kraja.

Nisu igrali lepršavi fudbal, ali nitko ih nije ni nadigrao. Santos pokazao još jednom trenersku klasu.....pa čovjek umalo na prošlom svjetskom ne ode sa raspalom Grčkom do četvrtfinala
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#613 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by mali_milojica »

Clatenburg je najveca sudijska picka trenutno.
Kad se samo sjetim utakmice Chelsea-Totenham prije 2 mjeseca. Ne smije frajer da pokaze crveni,a bilo je materijala barem za dva minimum. I na prvenstvo je donio taj neki odvratni gard,kao ja znam najbolje,drzim pod kontrolon,sve vidim,a frajer hladno sudi igranje rukom crnog igraca bijelom igracu. Jos zamalo gol pade iz toga.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#614 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by Muhamed Đakmić »

Ovo je baš doktorat Fernanda Santosa. Portugal osim Sanchesa i Carvalha nije imao poštenog veznjaka. Quaresma, Nani i Eder su žešći flopovi iako su ova prva dvojica za Portugal uvijek solidno igrala.

Ova njihova nadolazeća generacija je odron, jer osim Sanchesa nema nikog ko može nešto napraviti. Joao Marija svi hvale, a on je totalno nedefinisan igrač, prelazak u veliki klub će to i pokazati. Adrien Silva i Andre Gomes su katastrofa, Moutinho nije nikad ispunio svoj potencijal...

Eh sad, jesu to profili koji su mogli igrati kratkih pasova, dominirati posjedom i stvarati šanse. Ispali bi možda od Hrvatske, možda od Poljske, eventualno od Velsa i na kraju ništa od tog ne bi imali. Da su drugi bili bolji, osvojili bi, vrlo jednostavno.
User avatar
Riddle
Posts: 8178
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#615 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by Riddle »

sinuhe wrote::thumbup: :bih: Bravo momci

Image
U ovo vrijeme smatran za mnogo veceg talenta od Ronalda.
User avatar
p206
Posts: 7944
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#616 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by p206 »

palermo wrote:Kao što Balašević kaže "neko odozgo gleda sve to" ovo je bila ona kosmička pravda koja se još od osmine finala naslućivala. Samovojska reče sinoć na HTV-u, devet polufinala, što evropskih , što svjetskih prvenstava ima Portugal.....moralo se jednom desiti da odu do kraja.

Nisu igrali lepršavi fudbal, ali nitko ih nije ni nadigrao. Santos pokazao još jednom trenersku klasu.....pa čovjek umalo na prošlom svjetskom ne ode sa raspalom Grčkom do četvrtfinala
Ako je do toga onda je i povreda Ronalda dio kosmičke pravde, da je ostao u igri i dao gol šepurio bi se ko cigo u novim patikama. Ovako mu je Onaj gore pokazao da on nije glavni na terenu, kao što svaki put pokaže kad da gol za Real. U Manchesteru nije mogao biti glavni pored Fergusona, Giggsa, i par drugih.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#617 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by Muhamed Đakmić »

p206 wrote:
palermo wrote:Kao što Balašević kaže "neko odozgo gleda sve to" ovo je bila ona kosmička pravda koja se još od osmine finala naslućivala. Samovojska reče sinoć na HTV-u, devet polufinala, što evropskih , što svjetskih prvenstava ima Portugal.....moralo se jednom desiti da odu do kraja.

Nisu igrali lepršavi fudbal, ali nitko ih nije ni nadigrao. Santos pokazao još jednom trenersku klasu.....pa čovjek umalo na prošlom svjetskom ne ode sa raspalom Grčkom do četvrtfinala
Ako je do toga onda je i povreda Ronalda dio kosmičke pravde, da je ostao u igri i dao gol šepurio bi se ko cigo u novim patikama. Ovako mu je Onaj gore pokazao da on nije glavni na terenu, kao što svaki put pokaže kad da gol za Real. U Manchesteru nije mogao biti glavni pored Fergusona, Giggsa, i par drugih.
Čuj nije bio glavni u Unitedu. Naravno da jeste. A u Realu je najbolji igrač u historiji. Mislim, možeš ga osporavati, ali ne možeš to prikazivati kao racionalno, jer ni po kojem parametru koji je mjerljiv Ronaldo se ne može označiti kao "neglavni" i u Manchesteru i u Madridu.
samog_sira
Posts: 109
Joined: 15/03/2012 01:17

#618 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by samog_sira »

vicious wrote:
Tomahawk11 wrote:
vicious wrote: Toma brate, znam da gotiviš Real i Ronalda pa razumijem da si malo subjektivan u ovom slučaju :D
Ali vjeruj mi, ovdje je on jedini krivac za ovu povredu. Kako drugačije nazvati ono valjanje lopte nego kurčenje, u stilu "hajde miševi, napadnite me". I onda ovaj ulijeće punom brzinom i čisto mu izbija loptu, nema šansi da je mogao kontrolisati onaj kontakt drugom nogom, dakle ne ide s namjerom u koljeno 100%, nego CR nije stigao da se zagradi kako treba.
Jbg žao mi je što se povrijedio, ali eto možda je na kraju to ispalo i bolje za Portugal, možda bi utakmica imala potpuno drugačiji tok da je ostao u igri (ŠBBKBB). :D
A nisu subjektivni oni koji bas i ne mogu Ronalda? Hm....

Nije mu izbio loptu. Uostalom, eto i sam kazes da se kurcio sa tim izmicanjem lopte, pa ga ovaj po nogama. Ja bih i razumio da je isao klizeci, pa se desilo. A ovdje nije bilo nikakve inercije, nego fuli loptu jednog nogom, drugom udara igraca tamo gdje se sigurno povrijedjuje. Ne mozes se ti ondje zagraditi, kako zagraditi koljeno od udara, pogotovo sa strane? Ma nema sanse!
A nije Francuzima prvi put da se sluze svim i svacim i da na konto velike reprezentacije prolaze nekaznjeno. Svi pricaju o lomu Mujdze, pa onda imamo Henry-jevu ruku protiv Irske, pa sad i ovo....nije to ona Zidaneova Francuska.
Ali kako fuli loptu? Pa lijevom nogom je izbija, i upravo je inercija sila koja dovodi do kontakta drugom nogom, koljenom u koljeno što nema šanse da bi neko uradio namjerno. CR se nije stigao zagraditi i zato je i došlo do ovoga, jer da se zagradio do kraja uvalio bi ovome guz i ništa se ne bi desilo ili bi ga ovaj pokupio s leđa i dobio karton.
Ma hajde sad, nebitno uostalom. Ispade da ja sad nešto branim Francuze, a mrski su mi upravo zbog svega ovoga što si i ti nabrojao. Portugal na kraju zasluženo uzeo i tačka.
Pa ovo boldano sto sam napisa ti je dovoljno, zaletio se lik ko sivonja i nije ni planirao da se zaustavi nego da udari Ronalda, naravno niko nije mogao ocekivati da ce ga polomit da ne moze nastavit. Al da je isao namjerno da ga udari, jeste i to 100%, ne znam kako uopste tu moze biti sumnje.
Suvisno je stvarno o tome raspravljati...
Zasluzena titula Portugala svaka cast najprije treneru, covjek izdominirao, naravno drago mi je i zbog Ronalda, nakon svega sto je osvajao vidi se na njemu i dalje nevjerovatna zelja i glad covjek zivi fudbal 100%.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#619 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by skenderija04 »

Riddle wrote: U ovo vrijeme smatran za mnogo veceg talenta od Ronalda.
Image

Cris, Riki "Princ cigana" (danas isusova suza :D :D :D ) i Tonjito :D :D :D


Juniori Sportinga, kazu da ih nije bilo lijepo sresti po noci
User avatar
Riddle
Posts: 8178
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#620 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by Riddle »

Ludo mlado :lol:
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#621 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by palermo »

p206 wrote:
palermo wrote:Kao što Balašević kaže "neko odozgo gleda sve to" ovo je bila ona kosmička pravda koja se još od osmine finala naslućivala. Samovojska reče sinoć na HTV-u, devet polufinala, što evropskih , što svjetskih prvenstava ima Portugal.....moralo se jednom desiti da odu do kraja.

Nisu igrali lepršavi fudbal, ali nitko ih nije ni nadigrao. Santos pokazao još jednom trenersku klasu.....pa čovjek umalo na prošlom svjetskom ne ode sa raspalom Grčkom do četvrtfinala
Ako je do toga onda je i povreda Ronalda dio kosmičke pravde, da je ostao u igri i dao gol šepurio bi se ko cigo u novim patikama. Ovako mu je Onaj gore pokazao da on nije glavni na terenu, kao što svaki put pokaže kad da gol za Real. U Manchesteru nije mogao biti glavni pored Fergusona, Giggsa, i par drugih.
Pa ako ćemo pravo, upravo izlazak Ronalda i njegovo ponašanje na klupi će biti nešto po čemu će se pamtiti ovo prventsvo. Onolika emocija, onolika strast, onolika želja....esencija fudbala. Zbog toga je fudbal toliko velik.

Paradoksalno je da će upravo uptakmica u kojoj je igrao samo dvadeset minuta svakako biti jedan od trenutaka koji će obilježiti karijeru Ronalda. Uvjeren sam, za dvadesetak godina, kada se budu pravili neki rezimei prošlih prvenstava, Ronaldo i njegovo šetanje uz aut liniju tokom ona zadnja tri-četiri minuta će biti jedan od lajt motiva te priče.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2208
Joined: 25/03/2011 09:01

#622 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by tzipiripi »

Ako budem kad treb'o advokata znam đe ću ga potražit :mrgreen: Čuj Payet nije darno loptu :D

Image
User avatar
p206
Posts: 7944
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#623 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by p206 »

Muhamed Đakmić wrote:
p206 wrote:
palermo wrote:Kao što Balašević kaže "neko odozgo gleda sve to" ovo je bila ona kosmička pravda koja se još od osmine finala naslućivala. Samovojska reče sinoć na HTV-u, devet polufinala, što evropskih , što svjetskih prvenstava ima Portugal.....moralo se jednom desiti da odu do kraja.

Nisu igrali lepršavi fudbal, ali nitko ih nije ni nadigrao. Santos pokazao još jednom trenersku klasu.....pa čovjek umalo na prošlom svjetskom ne ode sa raspalom Grčkom do četvrtfinala
Ako je do toga onda je i povreda Ronalda dio kosmičke pravde, da je ostao u igri i dao gol šepurio bi se ko cigo u novim patikama. Ovako mu je Onaj gore pokazao da on nije glavni na terenu, kao što svaki put pokaže kad da gol za Real. U Manchesteru nije mogao biti glavni pored Fergusona, Giggsa, i par drugih.
Čuj nije bio glavni u Unitedu. Naravno da jeste. A u Realu je najbolji igrač u historiji. Mislim, možeš ga osporavati, ali ne možeš to prikazivati kao racionalno, jer ni po kojem parametru koji je mjerljiv Ronaldo se ne može označiti kao "neglavni" i u Manchesteru i u Madridu.
glavni u smislu da otvoreno pokazuje svima da ekipa zavisi samo od njega, ili po bosanski kurčenje
u Manchesteru nekad nije slavio golove Rooneya, u Realu golove Jamesa kad je ovaj bio najbolji igrač na 4-5 vezanih utakmica
ima to nešto u sebi što mnogima i meni ide na živce, te gestikulacije... Zlatan to npr. radi samo izjavama, na terenu rijetko
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#624 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by Logovan »

alijagoro wrote: 100 minuta :roll:
Ne znam šta hoćeš da kažeš, ali nisi u pravu da su igrali čitavu utakmicu bez njega.
bosanska senzacija wrote: Ovo nije bio ni faul a kamoli neko namjerno udaranje.
Nije bio faul, ali se zato igrač povrijedio. Ko ga je udario?
funeral blues
Posts: 1763
Joined: 08/02/2011 11:15

#625 Re: Finale: Francuska - Portugal

Post by funeral blues »

Rampage wrote:
insomnia78 wrote:
plain vanilla wrote:Nisu Bosnje navijale za Portugal, navijali su protiv Francuske
:bih:
Ma bosnje ne znaju dje gone


S moje sokoćalo
:thumbup:

Upravo si ti klasičan, kapitalan primjer te tvoje tvrdnje :lol:
:lol: :thumbup:
Post Reply