Finale: Francuska - Hrvatska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

Ko osvaja?

Poll ended at 16/07/2018 00:27

Francuska
131
53%
Hrvatska
114
47%
 
Total votes: 245

User avatar
Mustang1
Posts: 28781
Joined: 29/12/2010 17:31

#2301 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by Mustang1 »

Nego sta mislite hoce li doci u Medjugorje? Ne svi kolektivno ali onako vecina igraca. Posto Mamic njima ne moze :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56062
Joined: 15/12/2008 16:53

#2302 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by ultima_palabra »

Mi smo se jednom u istoriji plasirali, i sad trebamo tješiti ove koji su drugi na svijetu :mrgreen:
User avatar
Altsa
Posts: 7403
Joined: 19/03/2004 18:31

#2303 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by Altsa »

Maloprije tip se javi na Radio 101 i rece kada ce se vise prestati sa tim sranjem od nogometa. :D jao naparadase ga kao da je dirno vukovar, oluje i sve vjetrove.
Last edited by Altsa on 16/07/2018 13:08, edited 1 time in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56062
Joined: 15/12/2008 16:53

#2304 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by ultima_palabra »

Mustang1 wrote:Nego sta mislite hoce li doci u Medjugorje? Ne svi kolektivno ali onako vecina igraca. Posto Mamic njima ne moze :D
Ne... sad će se svi praviti da ga ne poznaju. Isto kao što je i Sanader sve radio sam :D Već viđeno sto puta.
User avatar
Riddle
Posts: 8210
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2305 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by Riddle »

Ja cu docek gledati. Zbog predsjednice. :kiss: :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#2306 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by SaraFina »

:mrgreen:
ultima_palabra wrote:Mi smo se jednom u istoriji plasirali, i sad trebamo tješiti ove koji su drugi na svijetu :mrgreen:


Da si pametan privio bi Šerbu na grudi junačke :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28781
Joined: 29/12/2010 17:31

#2307 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by Mustang1 »

I vala ja ne bih izasao da proslavim ovako nakon poraza u finalu. Proslavio bih pobjedu u polufinalu ali nakon poraza u finalu vala nema sanse.
I u prvim redovima na ovom slavlju su oni koji nisu ni znali do cetvrtine finala da im repka igra na svjetskom.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2308 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by It_is_a_Leclerc »

SaraFina wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Hrvatski mediji su presmiješni. Već se polako iskače iz voza zvanog "Bili smo bolji" i uskače u jednako nepostojeći i zdravom razumu neshvatljivi voz "Zajebo nas sudija", u utakmici koja je vrhunski odsuđena.

I da. Samo sinoć je u Parizu, na Elizejskim poljanama bilo pola miliona ljudi. Koliko će ih biti danas, kad svjetski prvaci stignu u domovinu, sam Bog zna. (To što je pred jutro u izolovanim tučnjavama došlo do malih nereda i obračuna bandi nije bitno). Prema tome, ovo neko pumpanje atmosfere u Zagrebu kao - "Neviđeno!" je ozbiljan cirkus i pretjerivanje.

U ovoj završnici budite dostojanstveni i susjedima priuštite malo utjehe. Nije to nepotreban luksuz obzirom na okolnosti :D
Ja volim dostojanstvo u porazu i u pobjedi. Ako je neko bolji, aplauz, čestitke i prihvatanje gubitništva. Nije to sramota.

A ne ove - iz nepostojećeg faula i lažnog penala pobijedila nas lažna Francuska - budalaštine kojima se opravdava ničim izazvano najavljivanje pobjede.
statixx
Posts: 8839
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#2309 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by statixx »

ultima_palabra wrote:Mi smo se jednom u istoriji plasirali, i sad trebamo tješiti ove koji su drugi na svijetu :mrgreen:
A kao ne bi volio da si sad na moru, da malo tjesis.... :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67420
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2310 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by _BataZiv_0809 »

Gledam slike iz Pariza nidje bijela zida jbt a mi se cudimo Pogbama Kanteima Kimpembeima :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#2311 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by SaraFina »

Riddle wrote:Ja cu docek gledati. Zbog predsjednice. :kiss: :mrgreen:

Kolinda gori. Neka priča ko' šta hoće. Macron se izgubio, Putin poludio :D
User avatar
Riddle
Posts: 8210
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2312 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by Riddle »

Pazi kad se vrata aviona otvore, a predsjednica se prva pojavi sa smijeskom i pocne mahati. :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41434
Joined: 29/06/2011 23:39

#2313 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by dječak sa šibicama »

Image

balkanski divljaci
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#2314 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by SaraFina »

It_is_a_Leclerc wrote:
SaraFina wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Hrvatski mediji su presmiješni. Već se polako iskače iz voza zvanog "Bili smo bolji" i uskače u jednako nepostojeći i zdravom razumu neshvatljivi voz "Zajebo nas sudija", u utakmici koja je vrhunski odsuđena.

I da. Samo sinoć je u Parizu, na Elizejskim poljanama bilo pola miliona ljudi. Koliko će ih biti danas, kad svjetski prvaci stignu u domovinu, sam Bog zna. (To što je pred jutro u izolovanim tučnjavama došlo do malih nereda i obračuna bandi nije bitno). Prema tome, ovo neko pumpanje atmosfere u Zagrebu kao - "Neviđeno!" je ozbiljan cirkus i pretjerivanje.

U ovoj završnici budite dostojanstveni i susjedima priuštite malo utjehe. Nije to nepotreban luksuz obzirom na okolnosti :D
Ja volim dostojanstvo u porazu i u pobjedi. Ako je neko bolji, aplauz, čestitke i prihvatanje gubitništva. Nije to sramota.

A ne ove - iz nepostojećeg faula i lažnog penala pobijedila nas lažna Francuska - budalaštine kojima se opravdava ničim izazvano najavljivanje pobjede.

Ti si pametan čovjek i shvataš da u ovoj trenutno situaciji kad su ljudi "vice šampioni" svijeta (što reče ona sunčana) sve drugo osim utjehe i pokazivanja velikodušnosti, je "izljev žuči".
Zato luksuz utjehe možemo sebi priuštiti :D baš zato.
Last edited by SaraFina on 16/07/2018 13:06, edited 1 time in total.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#2315 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by kiligonzales »

TheHound wrote:

Je*iga, ima i nas koji fudbal volimo gledati zbog igraca koji znaju igrati fudbal i koji su rodjeni s talentom za isti a ne zbog mesara bez trunke talenta, kojima je glavna karakteristika da mogu nekog stici i polomit/izgurat/udarit. Ako mene pitas to ne zelim gledati, hocu da gledam ljude kako driblaju, prebacuju preko glave, sutaju makazicama bez da im neki mesar lomi nogu pa da pauziraju pola sezone. Svakom ono sto voli, meni se svidja ovo gdje fudbal ide u smislu zastite igraca koji su najvece zvijezde i najbolji fudbaleri pa makar igraci-mesari postali neupotrebljivi i niko ih vise ne bude zelio u ekipi.
Svako ima svoje heroje. Zapamtio Van Bastena,Maradonu, Savicevica, Romarija, Bebeta, Bađa, Birhofa, Batistute, Ronalda, Zizua, Redonda, Figa, Berkampa, Sedorfa, Davidsa, Nedveda, Maldinija, Gatuza more tih igrača koji su bili igrači s mudima i karakterom, prepoznatljivi po necemu svome, cije ekipe nisu pepale loptu do besvjesti i igrali tika-taku, a bili su vrhunski, plus pored toga obiljezili te svoje ere svojim igrama i tu je bilo i pored toga puno bezobrazluka onog sportskog, pa i nesportskog sto ovu igru krasi.

Maradona je bio gazen, pa se vracao i to kako. Kakva harizma i duh. Mesi nikad nece biti on. Ronaldo debeli isto tako, najbolji napadac vjerovatno ikada. CR nikada nece biti kao on. Zizu nevidjeni prgavac, ali i elegancija na terenu. Kakav doktor igre i vizionar. Gazili ga i gazio druge i pored svega kakav kraj karijere. Tesko je takve igrace nevoljeti. Xavi i Iniesta jesu igracine, ali pored ovih mi izgledaju sterilno iako su osvojili sve. Vise mi duse ima u onom Toresu ili u onome Vilji, zabije 8 golova u sezoni osvoji sve. Dzaba, to su male stvari, a neprocjenjive.

Nikad fudbal nije bio gori za gledanje, otkad je Dinho otisao, ne znam ciji bi fudbal po ljepoti igre izdvojio.
User avatar
Mustang1
Posts: 28781
Joined: 29/12/2010 17:31

#2316 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by Mustang1 »

Riddle wrote:Pazi kad se vrata aviona otvore, a predsjednica se prva pojavi sa smijeskom i pocne mahati. :mrgreen:
I pocne grliti mazoretkinje, posto ce one tu prve biti valjda :D
User avatar
drndalo
Posts: 22977
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2317 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by drndalo »

VAR je dobra stvar i kao sto vec 39 godina pricam, bilo je samo pitanje kada ce morati poceti da ga primjenjuju.

Moraju samo jos nauciti da ga primjenjuju ako treba i 100x na utakmici bez obzira za/protiv koga... I ne samo kad to traze fudbaleri, treneri, sam glavni sudija... Morace onih 6-7-8-9 sudija/tehnicara za kompjuterima sami skenirati sve sumnjivo i sami javljati sudiji na terenu da ima nesto da pogleda...

Pa i svako foliranje penala obavezno, cak i faula... I kaznjavanje istih retroaktivno kartonima...

Americki fudbal to ima vec "100 godina", 7-8 sudija na terenu, plus pristup svim zvanicnim kamerama koje postoje na stadionu... I ako treba da 17 minuta pregleda, neka pregleda...

Veliki ce se buniti, ali "malih" sve skupa ima vise... Bice nekad i to...

Da, Hrvatska sinoc jeste ostecena sudjenjem. Ne odlucujuce, ne namjerno, ali nisu isti arsini sudjeni i njima i Francuzima... E to je nesto za sta bih se ja naguzio da bude najpravednije moguce... Opet, po mom je Francuska bila sve u svemu 10% bolja, i to je bilo dovoljno, posebno kad dadose ona 2 laka i postena gola, nakon ona 2 diskutabilna... Ja da sam sudija, ja bih na ovom prvenstvu dodijelio barem 38 zutih kartona raznim NeJmarima za izlezavanje na terenu i foliranje sudija... Bez ikakvog obzira bih mu dao prvu opomenu, zuti, opomenu pred crveni, i MRSH ! Pa nek materi place... I Ronaldo, i Messi, i Sergio Ramos mi ne bi izdrzao > 17 minuta na terenu... Svi mi mozemo samo nagadjati sta bi/ne bi bilo da Francuzi ne povedose onda sa 1:0... Preozbiljne su to stvari da se puste u Finalu...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2318 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by It_is_a_Leclerc »

dječak sa šibicama wrote:Image

balkanski divljaci
Slika desno nije nikako od sinoć.

Evo da ti pomognem.

Pariz sinoć.

Image

A ako baš budeš inzistirao, morat ću postaviti slike divljanja po Hercegovini.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#2319 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by Rampage »

Zavera bre, ceo svet se urotio protiv nas :lol:

Mitomanija lvl istočne komšije :mrgreen:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#2320 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by kiligonzales »

ultima_palabra wrote:Mi smo se jednom u istoriji plasirali, i sad trebamo tješiti ove koji su drugi na svijetu :mrgreen:
Mi se tjesimo sto je Belgija treca, a Hrvatska krvnik Grcke druga u svijetu. Tako da ni mi ne kotiramo lose. :lol:

Sad nek Robi napravi sto i Dalic sa ekipom zemlje u kojoj nije rodjen. Odvede nas na Euro i napravi pravi rezultat. :D

I taj jedan plasman vrijedio je barem zbog ovo dvoje :)





:lol:
Last edited by kiligonzales on 16/07/2018 13:14, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 43781
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2321 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by pici »

kako god odoH gledat dovek vice sHampiona :mrgreen:
User avatar
Riddle
Posts: 8210
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2322 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by Riddle »

Mustang1 wrote:
Riddle wrote:Pazi kad se vrata aviona otvore, a predsjednica se prva pojavi sa smijeskom i pocne mahati. :mrgreen:
I pocne grliti mazoretkinje, posto ce one tu prve biti valjda :D
Hvala hvala, lijepo smo putovali. Divno je bilo prvenstvo. Oh koliko je vas je samo na ovom mom doceku. Presretna sam, hvala vam najljepsa. Ah da, evo dovela sam i nase momke koji su igrali. Momciiii, za mnom!
User avatar
pici
Posts: 43781
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2323 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by pici »

Riddle wrote:
Mustang1 wrote:
Riddle wrote:Pazi kad se vrata aviona otvore, a predsjednica se prva pojavi sa smijeskom i pocne mahati. :mrgreen:
I pocne grliti mazoretkinje, posto ce one tu prve biti valjda :D
Hvala hvala, lijepo smo putovali. Divno je bilo prvenstvo. Oh koliko je vas je samo na ovom mom doceku. Presretna sam, hvala vam najljepsa. Ah da, evo dovela sam i nase momke koji su igrali. Momciiii, za mnom!
ispravka krivog navoda ne momke neg deČke :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41434
Joined: 29/06/2011 23:39

#2324 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by dječak sa šibicama »



gospoda
User avatar
Riddle
Posts: 8210
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2325 Re: Finale: Francuska - Hrvatska

Post by Riddle »

Hvala na ispravci kolega :thumbup: :mrgreen:

Jao placeeeeem sad :lol: :lol: Ovi na HRT prate avion kao mi nekad na forumu ovdje. Fucking muppets :lol:
Locked