fiksni Haparat :) za zube

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
bina_29
Posts: 1
Joined: 14/03/2011 20:34

#101 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by bina_29 »

brina wrote:privatna ordinacija na palama radi fiksne aparate po 800 KM. oni drugi su 180 KM. koliko ja znam, nije bilo reklamacija...
ako nekog zanima mogu se raspitati za broj i adresu
Molim te ako nije problem posalji i meni broj ili adresu te ordinacije... Hvala puno :)
User avatar
cartman
Posts: 1106
Joined: 02/12/2004 13:31

#102 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by cartman »

Moze li mi neko reci koliko vremenski traje stavljanje aparatica,da li se to uradi u jednom danu ili moras doc vise puta, i koliko otprilike kosta to sve skupa?
Merci994
Posts: 1
Joined: 17/04/2011 14:22

#103 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by Merci994 »

:) Nosila sam dva puta mobilni aparatic,prvi put samo gornja,drugi put obje vilice..Na stomatologiji sam prezadovoljna, trebala sam dobiti fixni sad u maju,trebalo se cekati skoro 2 godine,a ja sam bila suvise lijena za preglede i ovaj mobilni :(
jaaako bi htjela ispraviti zube jer su mi gornji izbaceni i to mi kvari sve.. ove cijene kod privatnika su uzas :O Moze li mi neko proslijediti u PP broj doktorice s Pala,vidim da ste svi zainteresovani :D
Hvalaa
polara
Posts: 673
Joined: 27/10/2007 02:09

#104 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by polara »

Ja sam stavila fiksni aparat pre tri meseca, prezadovoljna sam koliko je vidljiva razlika, popravlja se stanje drasticno...samo stavljanje fiksnog aparata ne traje duze od 20 min, svaki mesec dana idem na kontrolu i tada se komplet zameni zica i gumice....prezadovoljna
tahoma
Posts: 120
Joined: 06/04/2008 19:30

#105 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by tahoma »

polara wrote:Ja sam stavila fiksni aparat pre tri meseca, prezadovoljna sam koliko je vidljiva razlika, popravlja se stanje drasticno...samo stavljanje fiksnog aparata ne traje duze od 20 min, svaki mesec dana idem na kontrolu i tada se komplet zameni zica i gumice....prezadovoljna
Kod koga si radila i koliko kosta :)
dream25
Posts: 1
Joined: 01/05/2011 19:11

#106 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by dream25 »

jel mi moze neko poslati podatke o ovoj doktorici sa pala. pls?! hitno! hvala
User avatar
MidnightPoison
Posts: 44
Joined: 05/05/2011 18:31

#107 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by MidnightPoison »

Pozdrav svima,
Molim vas da mi odgovorite da li ima efekta stavljati fiksni aparatic sa 28 godina :? :?
immuno
Posts: 2026
Joined: 07/04/2010 11:05

#108 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by immuno »

MidnightPoison wrote:Pozdrav svima,
Molim vas da mi odgovorite da li ima efekta stavljati fiksni aparatic sa 28 godina :? :?
Naravno i sa 40 se mogu stavljati za ispravljanje zuba,zagriza .......sretno
User avatar
MidnightPoison
Posts: 44
Joined: 05/05/2011 18:31

#109 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by MidnightPoison »

immuno wrote:Naravno i sa 40 se mogu stavljati za ispravljanje zuba,zagriza .......sretno
Hvala na odgovoru, ja mislim staviti zbog razmaknutih zuba...
User avatar
MidnightPoison
Posts: 44
Joined: 05/05/2011 18:31

#110 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by MidnightPoison »

semlaca wrote:Evo i ja danas konačno dobila svoj fiksni haparat. Trenutno malo iritira, ali ne boli što je najbitnije, čak i fino pričam. Malo smeta, al' valjda se naviknem. Nosit ću ga godinu dana al sve za lijep osmjeh :D
Koliko kosta tvoj aparatic???
Pali_Anđeo
Posts: 2
Joined: 08/05/2011 19:35

#111 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by Pali_Anđeo »

semlaca wrote:Košta 1500KM, platit ću ga u 10 rata po 150KM.
Kod koga radiš i gdje??? :))
P.S Da li mi može neko poslati informacije o ordinaciji na Palama?? Ima i br. telefona??
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#112 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by Dr.Cuddy »

Ja sam svoj stavila prije 2 mjeseca. Sutra mi je prva kontrola. Damon Q bravice, na oba luka. Prvenstveno iz medicinskih razloga, ne estetskih (poremecaj temporomandibularnog zgloba). 4000 KM, 30% kod postavljanja, ostalo u ratama tokom lijecenja. Godina: 32.
tahoma
Posts: 120
Joined: 06/04/2008 19:30

#113 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by tahoma »

semlaca wrote:Košta 1500KM, platit ću ga u 10 rata po 150KM.
A je li to cijena za donju i gornju vilicu ili samo jednu?
User avatar
dzejkej
Posts: 752
Joined: 16/03/2011 16:17

#114 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by dzejkej »

semlaca wrote:Stomatološka ordinacija Pirović dr Mustafa i tim. (nije reklama, svoj fiksni ću pošteno platiti).
Ul Sime Milutinovića br 4 gdje je kafić Ort.

to ti je bash povoljno..
Pali_Anđeo
Posts: 2
Joined: 08/05/2011 19:35

#115 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by Pali_Anđeo »

DaCo_sa wrote:Ako neko ima broj doktora sa Pala nek ostavi i dali je tacno da fixni aparat kosta 800 KM :? Jeli kvalitetno radi i kakva su vasa iskustva s njim ?

Jesil dobio broj i podatke, možeš li mi pls proslijediti???
butterfly55
Posts: 2
Joined: 16/05/2011 17:06

#116 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by butterfly55 »

brina wrote:privatna ordinacija na palama radi fiksne aparate po 800 KM. oni drugi su 180 KM. koliko ja znam, nije bilo reklamacija...
ako nekog zanima mogu se raspitati za broj i adresu
Ako nije problem da mi pp pošalješ broj i adresu.
:D
pravda za sve
Posts: 5
Joined: 24/11/2010 09:02

#117 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by pravda za sve »

koliko znam, radi se o dr. radjenovic koja ima ordinaciju na koranu-pale. cijena je oko 800 km za protezu. broj imas u informacijama
MilaMila
Posts: 2
Joined: 30/10/2010 14:46

#118 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by MilaMila »

pravda za sve wrote:koliko znam, radi se o dr. radjenovic koja ima ordinaciju na koranu-pale. cijena je oko 800 km za protezu. broj imas u informacijama


Pozdrav svima! :D

Je li iko bio na Palama kod ove dotične zubarke? Baš me zanima kakva su vaša iskustva.
Ja sve planiram, ali malo vremena. :/
mukiplayed
Posts: 15
Joined: 27/06/2011 01:17

#119 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by mukiplayed »

semlaca wrote:Evo i ja danas konačno dobila svoj fiksni haparat. Trenutno malo iritira, ali ne boli što je najbitnije, čak i fino pričam. Malo smeta, al' valjda se naviknem. Nosit ću ga godinu dana al sve za lijep osmjeh :D
Gdje si radila zube? :)
mukiplayed
Posts: 15
Joined: 27/06/2011 01:17

#120 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by mukiplayed »

mukiplayed wrote:
semlaca wrote:Evo i ja danas konačno dobila svoj fiksni haparat. Trenutno malo iritira, ali ne boli što je najbitnije, čak i fino pričam. Malo smeta, al' valjda se naviknem. Nosit ću ga godinu dana al sve za lijep osmjeh :D
Gdje si radila zube? :)
Nisam redovno čitao :razz:
User avatar
ortodont
Posts: 1832
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#121 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by ortodont »

Fiksni aparat nosim već 6 mjeseci,razlika velika.
Koga zanima,radio sam u I.Sarajevu, 1200 KM za jednu vilicu,može na rate.
User avatar
j-lox
Posts: 65
Joined: 08/12/2009 23:38

#122 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by j-lox »

ortodont wrote:Fiksni aparat nosim već 6 mjeseci,razlika velika.
Koga zanima,radio sam u I.Sarajevu, 1200 KM za jednu vilicu,može na rate.
Mene zanima :D, ako mozes dati koji info o ordinaciji i ortodontu koji ti je radio bio bi ti zahvalan :wink:
exAprilica
Posts: 119
Joined: 07/10/2009 17:48

#123 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by exAprilica »

Pozdrav,
treba mi pomoc za fiksni aparat. Kakva su iskustva raje koja je radila na Palama (cijena, koji stomatolog...)?
Da li neko ima informaciju kada i gdje u Sarajevo dolazi Ramo Poturak ?
exAprilica
Posts: 119
Joined: 07/10/2009 17:48

#124 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by exAprilica »

.
User avatar
bombašica
Posts: 455
Joined: 17/05/2011 23:23
Location: ...gdje Dunav ljubi nebo

#125 Re: fiksni Haparat :) za zube

Post by bombašica »

sunny_samy wrote:Mene zanima jel' iko radio kod ortodontice Dzane Firdus? Ako jeste, kako je zadovoljan? Jesu li se isplatili ulozeni novci?
Jer nije pretjerano jeftina..

Sto se tice dr Rame Poturka, stvarno nije uredu ponasanje ljudi iz oridnacije Asceric. Vec vise od pola godine ih zovem i govore mi da dr Poturak jos nije stigao u Sarajevo i da ce mi se javiti, a sad tu saznajem da vise ne radi kod njih. Bezobrazluk... :sad:

brina - mozes li mi reci koji si ti problem imala? :)

Ovaj Poturak je na kraju ispao pravo neozbiljan tip. On mi je ugradio aparatić, nosila ga 1,5 godinu, u međuvremenu isplatila 1400eura. Kada sam skinula aparatić trebao je uslijediti dalji tretman, radi fiksiranja postignutih rezultata...međutim dr Poturak se odvojio od Aščerića i od tada me neredovno zove na kontrole. Od ljeta nisam išla na kontrolu, trebao me zvati kada navodno dođe u oktorbru u Sarajevo, i naravno on se nije javio. To je treći put da me "zaboravi" zovnuti. Sarađivati sa njim je nesigurna stvar. Stoga, iz ličnog iskustva ne bi preporučivala nikome....
Post Reply