Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post Reply
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#8451 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by muhafuca »

JoseMujica wrote: 06/12/2020 11:41
Billy The Pljuc wrote: 06/12/2020 11:05
paralelna stvarnost Ja i? svemira :-) :-)
pa godine i godine totalne neodgovornosti i navika da se za nista ne odgovara jer imaju ljudi koji to

stopiraju i ne procesuiraju na ovaj ili onaj nacin dovede do stanja u kojem ovi ljudi misle da je sasvim normalno

otvoreno i javno reci "pa nista" i "ja, i?" i slicne fraze tipa "ja sam ljudi iznad zakona i zakonske odgovornosti"
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#8452 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Billy The Pljuc »

Nedavno dođoh u zabludu i čak izrazih mišljenje kako se ovom govnetu možda treba i halaliti ako propjeva, što bi rekli kakav danak neiskustvu (nema veze sa kolegom forumašem).

"Fikret Hodžić poručio: Prvo pravilo borbe nije kako držati nož...

Fikret Hodžić, TV voditelj i vlasnik "Srebrene maline" protiv koga je prije nekoliko dana Tužilaštvo BiH podiglo optužnicu u aferi "Respiratori", ponovo se oglasio na Instagramu.

- Prvo pravilo borbe nije kako držati nož, nego kako stati ispred onoga ko ga drž - napisao je Hodžić ispod svoje fotografije."

Uz ono nedavno javljanje o zidu/ćošku štaliveć ovaj govnar definitivno ne prestaje da iritira i pokazuje i dokazuje da obraza nema pa samim tim ni stida. Ipak je prvobitna procjena istog bila 100% ispravna, mali smrad iz sela Sućeska, doš'o do para i "slave" pa konta da mu je bogom dato da se ispišava po ljudima.

Ja sam fakat kontao da isti ima upotrebljiv tj. funkcionalan makar gram mozga koji bi mu možebitno poslao signal da ovo što radi (pored onog što je već uradio) totalno pogrešno i da bi mu se isto moglo vratiti što bi rekli kadli - tadli.

Unfuckingbeliavable....
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#8453 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by meridiyan »

Novi vogoscanski haiku :zoka:

Image
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#8454 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Billy The Pljuc »

meridiyan wrote: 07/12/2020 00:17 Novi vogoscanski haiku :zoka:

Image
Da je makar haiku pa hajde, da ga i razumijemo i opravdamo potrebu za oglašavanjem bilo koje vrste, jbga nije, ko trudi se ispasti pametan i napisati nečiju misao/izreku koja mu se bezbeli odražava na životnu situVaciju al' eto on je ko muda(r) i pametan i želi da nam poruči kako mu se neće laHko dohakati. Generalno mogu i da razumijem da ono ima nake pratioce, prijatelje i sl. ali mi je neobjašnjivo da isti ne konta izgleda da je kriv i da je lopov taman ga sutra vrhovni sud oslobodio krivice. U tom kontekstu isti ne konta da mu se barem pola miliona duša sjeti matere na svakodnevnoj osnovi i da će ako ne sutra, za mjesec, godinu ili deset napraviti "pogrešan korak" i da će onda kasno shvatiti da ove izreke o zidu ili nožu ili vuku (ko čuo sam nešto da je pisao i u tom kontekstu gdje bi neko bezbeli u njemu vidio istog) nemaju baš uporišta oliti veze sa stvarnim životom.

A što reći o malome smradu, umjesto da pogasi sve naloge na društvenim mrežama i pronađe kakvu derutnu ponjavicu i pokrije se njome u nekom ćošku od sramote i ne izviri na bijeli dan za dugo vremena, ono se oglašava i ko fol filozofira.

Mislim ono, koliko bezobrazan i ohol možeš biti?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12406
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#8455 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by dr_Evil »

Koliko bezobrazan i ohol moze biti jedan clan sda?

1. Ja sam generalna direktorica i tako mi se obracajte?
2. Ja, I?
3. Napad na kameru?
4. Fadile, oprosti?

Ma mozemo mi do sutra, nece se oni ni pocesat :bih:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#8456 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by meridiyan »

Optuznica

https://mk0wwwistragabaupyp6.kinstacdn. ... uznica.pdf

Za glavni pretres predlozeno je 67 svjedoka a neki od pozvanih su:

Image

..mogu se dodati i Ana Bavrka, Mladen Cancarevic, Emir Granov, Naser Oric, Asim Sarajlic i dr.
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#8457 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by hillbill »

Billy The Pljuc wrote: 07/12/2020 00:08 Nedavno dođoh u zabludu i čak izrazih mišljenje kako se ovom govnetu možda treba i halaliti ako propjeva, što bi rekli kakav danak neiskustvu (nema veze sa kolegom forumašem).

"Fikret Hodžić poručio: Prvo pravilo borbe nije kako držati nož...

Fikret Hodžić, TV voditelj i vlasnik "Srebrene maline" protiv koga je prije nekoliko dana Tužilaštvo BiH podiglo optužnicu u aferi "Respiratori", ponovo se oglasio na Instagramu.

- Prvo pravilo borbe nije kako držati nož, nego kako stati ispred onoga ko ga drž - napisao je Hodžić ispod svoje fotografije."

Uz ono nedavno javljanje o zidu/ćošku štaliveć ovaj govnar definitivno ne prestaje da iritira i pokazuje i dokazuje da obraza nema pa samim tim ni stida. Ipak je prvobitna procjena istog bila 100% ispravna, mali smrad iz sela Sućeska, doš'o do para i "slave" pa konta da mu je bogom dato da se ispišava po ljudima.

Ja sam fakat kontao da isti ima upotrebljiv tj. funkcionalan makar gram mozga koji bi mu možebitno poslao signal da ovo što radi (pored onog što je već uradio) totalno pogrešno i da bi mu se isto moglo vratiti što bi rekli kadli - tadli.

Unfuckingbeliavable....
pro pravilo borbe


SVI 0NI KOJI ISPUMPAJU VISE NOVACA IZ BUDZETA,ZA NESTO STO NE VRIJEDI TOLIKO,..........TREBA DA VISE......jedino tako mozemo ispostovati one sto leze u sesnestercu na kosevu.....jedino tako mozemo krenuti sa mrtve tacke.....jedan od njih si i ti.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#8458 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Billy The Pljuc »

Mislis on ili se meni u nekom kontekstu obracas?
RtrnOfSalisbury
Posts: 3601
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#8459 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by RtrnOfSalisbury »

autripm, bas smo zahod :-x nemamo ni prave vip persone, fike pastoralni hodjic, lice sa tv, bizmisen, orator i oraklor i vako da zaglooovi. jos samo da haniki nadzu orae u djepu i ima da nas nema. pa kome da vjerujemo ako necemo fiketu humanoidu hodjicu :D
glede tuzilastva, izgleda da su (pre)ozbiljno shvatili njiov poso :lol: ako him sahbaz dodze, naebace :run:
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#8460 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by hillbill »

Billy The Pljuc wrote: 07/12/2020 19:45 Mislis on ili se meni u nekom kontekstu obracas?
ma....jok ti...............ono pokvareno govno
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#8461 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by sumirprimus »

Jel on glaso u srebrenici il u vogosci dje vec?
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#8462 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by meridiyan »

sumirprimus wrote: 07/12/2020 20:24 Jel on glaso u srebrenici il u vogosci dje vec?
Kakva ba Srebrenica....tip je novopeceni Sarajlija

.....

decembar 2014
TV voditelj Fikret Hodžić iz Ilijaša imao saobraćajnu nesreću u Vogošći

...upravljao vozilom marke KIA i i policijski automobil koji je bio parkiran, a u koji je udario

Image
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#8463 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by sumirprimus »

Cuj to. Nista izdaja bosnjackih interesa? Pitam za druga
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#8464 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Billy The Pljuc »

meridiyan wrote: 07/12/2020 16:58 Optuznica

https://mk0wwwistragabaupyp6.kinstacdn. ... uznica.pdf

Za glavni pretres predlozeno je 67 svjedoka a neki od pozvanih su:

Image

..mogu se dodati i Ana Bavrka, Mladen Cancarevic, Emir Granov, Naser Oric, Asim Sarajlic i dr.
Golem je ovo slučaj i definitivno mnogo ljudi je bilo uključeno u ovaj kriminal ali koliko na brzinu preletih optužnicu čini mi se da neki "kotačići" niti su optuženi niti će biti saslušani u svojstvu svjedoka. Po meni to je propust tužilaštva i neke stvari se vrlo lako mogu dokazati da je isto prepoznalo i obavilo makar saslušanje povećeg broja ljudi koji su učestvovali u svemu ovome. Generalno ja lično ne očekujem neku "pravdu" i kažnjavanje ovih govana sudskim odlukama mada vjerujem da će se isti o svom jadu zabaviti prije ili kasnije.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#8465 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Billy The Pljuc »

hillbill wrote: 07/12/2020 19:57
Billy The Pljuc wrote: 07/12/2020 19:45 Mislis on ili se meni u nekom kontekstu obracas?
ma....jok ti...............ono pokvareno govno
Roger, prenosi me jbga...

:thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66177
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8466 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by _BataZiv_0809 »

Sta je Granov u cijeloj prici?
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#8467 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by meridiyan »

_BataZiv_0809 wrote: 08/12/2020 00:04 Sta je Granov u cijeloj prici?
Svjedok Tuzilastva!
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66177
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8468 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by _BataZiv_0809 »

meridiyan wrote: 08/12/2020 00:33
_BataZiv_0809 wrote: 08/12/2020 00:04 Sta je Granov u cijeloj prici?
Svjedok Tuzilastva!
Kako? Sta on zna?
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#8469 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by meridiyan »

_BataZiv_0809 wrote: 08/12/2020 00:36

Kako? Sta on zna?
:?:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#8470 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by studiorum_tuzlaensis »

Nakon prvog pogleda na optužnicu (fadilov dio), mogu reći da nije nimalo obećavajuća čim počinje sa planirao, pa onda ide ponudio plan Fikretu i Solaku itd... Da li je namjerno ili ne, saznaćemo.

Planiranje kao aktivnost se inače izvlači iz konteksta, a najlakše je dokazivo prepiskom prije učinjenja KD. Nadam se da postoje te viber, SMS poruke ili e-mailovi i pozivi - vidjećemo. Prema ovom iz optužnice, moraju imati, i lažne fakture i ostalo, a onda i trag novca!!! Moraju znat gdje su pare onda. Ako ne postoje materijalni dokazi, propade sve, mogu oni izvesti 1067 svjedoka sa različitim subjektivnim pričama koje bi sud kao trebao uklopiti u priču.

Razbit će ih Vasva ako ne izvedu prave dokaze gdje se lijepo čuje kako Fadil govori šta treba da se uradi.

Nisam optimista, ne može se ovdje desiti tako nešto da premijer zaglavi robiju.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#8471 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by meridiyan »

studiorum_tuzlaensis wrote: 08/12/2020 01:21 Nakon prvog pogleda na optužnicu (fadilov dio), mogu reći da nije nimalo obećavajuća čim počinje sa planirao, pa onda ide ponudio plan Fikretu i Solaku itd... Da li je namjerno ili ne, saznaćemo.

Planiranje kao aktivnost se inače izvlači iz konteksta, a najlakše je dokazivo prepiskom prije učinjenja KD. Nadam se da postoje te viber, SMS poruke ili e-mailovi i pozivi - vidjećemo. Prema ovom iz optužnice, moraju imati, i lažne fakture i ostalo, a onda i trag novca!!! Moraju znat gdje su pare onda. Ako ne postoje materijalni dokazi, propade sve, mogu oni izvesti 1067 svjedoka sa različitim subjektivnim pričama koje bi sud kao trebao uklopiti u priču.

Razbit će ih Vasva ako ne izvedu prave dokaze gdje se lijepo čuje kako Fadil govori šta treba da se uradi.

Nisam optimista, ne može se ovdje desiti tako nešto da premijer zaglavi robiju.
I ja sam slicnog misljenja. Cak mislim da optuznica nece ni proci potvrdjivanje ili ce biti odbijene pojedine tacke optuznice. Sudija za prethodno saslusanje, mislim Tatjana Kosovic, ce u predvidjenom zakonskom roku 8 dana , pocevsi od dana dostave optuznice(petak 05.12.) donijeti odluku. Znaci do 13.12. 2020! Ukoliko odbije sve ili pojedine tacke optuznice, sudija za prethodno saslusanje donosi rjesenje koje se dostavlja tuziocu. Protiv ovog rjesenja zalba se podnosi u roku od 24 sata, a o njoj odlucuje Sudsko vijece u roku od 72 sata.
Ukoliko se potvrde pojedine ili sve tacke optuznice, osumnjiceni tek tada dobija status optuzenog
I ova sutkinja Tatjana Kosovic mi je i te kako diskutabilna. Covicev kadar! Podsjetimo se da je prolongirala godisnji odmor da bi donijela odluku kojom se optuzeni mogu braniti sa slobode i da je uvela nekakve mjere zabrane a nije naznacila ko ce te mjere kontrolisati. Slucajno? Ne!
Ovo sto je objavljeno ne uliva mi neko povjerenje ali se nadam da je u obrazlozenju sklopljen mozaik price. Sve u svemu, daj boze kceri da te aga uzme a cigani se oko kuce vrzmaju.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#8472 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by problemnatravunu »

ma ništa od ovoga biti neće, osim dugogodišnje predstave za javnost, svi će oni dobit još i odštete od naših para, za raznorazne duševno-fizičke boli i blaćenje prepoštenih državnika i poduzetnika od strane korumpiranog sudstva :oops:
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#8473 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by muha_sa »

problemnatravunu wrote: 08/12/2020 06:41 ma ništa od ovoga biti neće, osim dugogodišnje predstave za javnost, svi će oni dobit još i odštete od naših para, za raznorazne duševno-fizičke boli i blaćenje prepoštenih državnika i poduzetnika od strane korumpiranog sudstva :oops:
:thumbup:

Za deset puta manju sumu se ide u pritvor do izricanja presude--od ovog nema ništa i nek nema--jebo 10 miliona-ko neka para.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#8474 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by problemnatravunu »

važno je da "smo naši", i da su ranjavani, ....više puta :izet:
:run:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#8475 Re: Fikret (srebrena malina) i respiratori

Post by Guadalajara »

meridiyan wrote: 08/12/2020 02:20
studiorum_tuzlaensis wrote: 08/12/2020 01:21 Nakon prvog pogleda na optužnicu (fadilov dio), mogu reći da nije nimalo obećavajuća čim počinje sa planirao, pa onda ide ponudio plan Fikretu i Solaku itd... Da li je namjerno ili ne, saznaćemo.

Planiranje kao aktivnost se inače izvlači iz konteksta, a najlakše je dokazivo prepiskom prije učinjenja KD. Nadam se da postoje te viber, SMS poruke ili e-mailovi i pozivi - vidjećemo. Prema ovom iz optužnice, moraju imati, i lažne fakture i ostalo, a onda i trag novca!!! Moraju znat gdje su pare onda. Ako ne postoje materijalni dokazi, propade sve, mogu oni izvesti 1067 svjedoka sa različitim subjektivnim pričama koje bi sud kao trebao uklopiti u priču.

Razbit će ih Vasva ako ne izvedu prave dokaze gdje se lijepo čuje kako Fadil govori šta treba da se uradi.

Nisam optimista, ne može se ovdje desiti tako nešto da premijer zaglavi robiju.
I ja sam slicnog misljenja. Cak mislim da optuznica nece ni proci potvrdjivanje ili ce biti odbijene pojedine tacke optuznice. Sudija za prethodno saslusanje, mislim Tatjana Kosovic, ce u predvidjenom zakonskom roku 8 dana , pocevsi od dana dostave optuznice(petak 05.12.) donijeti odluku. Znaci do 13.12. 2020! Ukoliko odbije sve ili pojedine tacke optuznice, sudija za prethodno saslusanje donosi rjesenje koje se dostavlja tuziocu. Protiv ovog rjesenja zalba se podnosi u roku od 24 sata, a o njoj odlucuje Sudsko vijece u roku od 72 sata.
Ukoliko se potvrde pojedine ili sve tacke optuznice, osumnjiceni tek tada dobija status optuzenog
I ova sutkinja Tatjana Kosovic mi je i te kako diskutabilna. Covicev kadar! Podsjetimo se da je prolongirala godisnji odmor da bi donijela odluku kojom se optuzeni mogu braniti sa slobode i da je uvela nekakve mjere zabrane a nije naznacila ko ce te mjere kontrolisati. Slucajno? Ne!
Ovo sto je objavljeno ne uliva mi neko povjerenje ali se nadam da je u obrazlozenju sklopljen mozaik price. Sve u svemu, daj boze kceri da te aga uzme a cigani se oko kuce vrzmaju.
Valjda najbliža PU/PS :roll:
Post Reply