fikret abdić i agrokomerc

User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#26 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by snaga_znanja »

Ma Babo je samo jedan u nizu dokaza gluposti ovdasnjih naroda.
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#27 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by Hemel »

Sasvim_Obican wrote:Opet o Babi, a ne o Agrokomercu ?!

Pitanje - Da li činjenica da je vlasnik nekog kombinata koji je hranio ( ali bukvalno hranio ) Krajinu ratni zločinac, znači da tom kombinatu ne treba dati šansu da se makar malo oporavi ? Da li činjenica da je Abdić bio direktor Agrokomerca, znači da bi radnici te firme trebali ostati uskraćeni za 70 miliona eura potraživanja, a i ono malo postrojenja raspordati ili pokrasti ?
Evo sada da se potpisuje neka peticija za pokretanje proizvodnih pogona Agrokomerca, ja bih prvi bio ZA. Znam ja dobro sta je znacio Agrokomerc za cijelu Krajinu a pogotovu V.Kladusu i Cazin. Iskreno mi je zao Agrokomerca ali to su velike igre izmedju ostalih i proizvodjaca hrane iz regije.
liberty02
Posts: 4122
Joined: 14/02/2012 19:32

#28 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by liberty02 »

mogu mislit, pola velike kladuse sjelo u autobuse i otisli da vide svoga babu.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#29 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by plain vanilla »

tesko je sa zdravim razumom pricati o Babi..nemaju mnogo dodirnih tacaka
User avatar
pojedinac
Posts: 1456
Joined: 02/06/2006 19:02
Contact:

#30 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by pojedinac »

Nema više KOS-a i JNA pa samim tim ni ponovnog pokretanja Agrokomerca.

O Fikretu Abdiću sve najgore.
:run:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#31 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by insomnia78 »

pojedinac wrote:Nema više KOS-a i JNA pa samim tim ni ponovnog pokretanja Agrokomerca.

O Fikretu Abdiću sve najgore.
:run:
Upravo


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#32 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by karanana »

sve i da nekim cudom mozemo gledati u buducnost i da mozemo vidjeti da je za 5-10 godina uspio napraviti giganta, u sto ionako ne vjerujem da iko moze napraviti, pitanje je treba li i u tom slucaju osudjenom ratnom zlocincu dozvoliti da se bavi time, pa makar i uspjesno.
od ovog hvala bogu nema nista.
Berber
Posts: 78
Joined: 18/09/2010 01:58

#33 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by Berber »

atko wrote:
liberty02 wrote:kakvu on ulogu moze da u BIH uopste igra?
odlicna maskota autonomasa i mrzitelja BiH ... ja vrlo ozbiljno mislim da dodik nece ovaj zicer propustiti
Slazem se ,Atko...Dodik ce mu ponuditi mjesto u svojoj vladi i eto ti belaja prilikom prvog posjeta Sarajevu kao clan delegacije RS-a.
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#34 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by minjonja »

PeshtA wrote:Ovoj drzavi i ovom narodu treba cudo, magija, iluzija jer ovom ambivalentnoscu cemo za par godina biti Pakistan.

Kriminalac je, zlocinac je, ali valja narodu od necega zivjeti. Nismo srbi da nam je hrana car lazar, milos obilic, stepa stepanovic itd. Bosnjo voli masnog mesa :)
ne bi za ratnog zlocinca radila da je zadnja firma na svijetu.
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#35 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by Hemel »

karanana wrote:sve i da nekim cudom mozemo gledati u buducnost i da mozemo vidjeti da je za 5-10 godina uspio napraviti giganta, u sto ionako ne vjerujem da iko moze napraviti, pitanje je treba li i u tom slucaju osudjenom ratnom zlocincu dozvoliti da se bavi time, pa makar i uspjesno.
od ovog hvala bogu nema nista.
Sto neko rece, da probamo razdvojiti babu od Agrokomerca.

Agrokomerc je trebalo pokrenuti sa ...% kapaciteta. Najgora varijanta je upravo ova koju imamo. Da se sve raspada pa makar to bilo ''babinih'' ipak je to nase.
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#36 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by karanana »

Hemel wrote:
karanana wrote:sve i da nekim cudom mozemo gledati u buducnost i da mozemo vidjeti da je za 5-10 godina uspio napraviti giganta, u sto ionako ne vjerujem da iko moze napraviti, pitanje je treba li i u tom slucaju osudjenom ratnom zlocincu dozvoliti da se bavi time, pa makar i uspjesno.
od ovog hvala bogu nema nista.
Sto neko rece, da probamo razdvojiti babu od Agrokomerca.

Agrokomerc je trebalo pokrenuti sa ...% kapaciteta. Najgora varijanta je upravo ova koju imamo. Da se sve raspada pa makar to bilo ''babinih'' ipak je to nase.
to je vec druga tema i druga skupina kriminalaca i(li) nesposobnjakovica.

kako je babo 2001. mogao upravljati agrokomercovom imovinom i stavljati je pod zalog u hrvatskoj?
kako je uspio pobjeci u hrvatsku kada je pala ap zb a da ga nisu stigli i uhvatili? jeli preko srba?
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#37 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by poznanik »

kakavdanakneiskustvu wrote:gledam ovo slavlje oko izlaska Abdića iz zatvora...
Možda će nam sada dati odgovor na pitanje zašto se odrekao svog položaja predsjednika Predsjedništva koji mu je pripao po osvojenim glasovima na prvim prijeratnim izborima, 1990. godine :oops:
Last edited by poznanik on 09/03/2012 22:33, edited 1 time in total.
User avatar
sinuhe
Posts: 11484
Joined: 03/06/2011 11:33

#38 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by sinuhe »

kako je uspio pobjeci u hrvatsku kada je pala ap zb a da ga nisu stigli i uhvatili?
A covjek normalno odsetao do Zagreba. Ne treba vise od pola sata prednosti da pobjegne.
fc.velež-religija
Posts: 97
Joined: 06/03/2012 18:40
Location: 88000

#39 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by fc.velež-religija »

jasko_ba wrote:jadno je bilo vidjeti onu masu koja ga je docekala :roll:
Jadno i smiješno.
Koji retardi :skoljka:
L@BuD
Posts: 347
Joined: 21/04/2010 00:44

#40 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by L@BuD »

insomnia78 wrote:
pojedinac wrote:Nema više KOS-a i JNA pa samim tim ni ponovnog pokretanja Agrokomerca.

O Fikretu Abdiću sve najgore.
:run:
Upravo


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
De se vi malo bolje informišite kako je nastao agrokomerc.KOS i JNA nisu imali pametnijeg posla nego da u Kladuši dižu kombinat.Da bi jedna firma dobro poslovala mora imati jak menadžment a Fikret Abdić je upravo bio sposoban u tom pogledu,i to se na milion primjera može opisati.Sad kakav je u politici bio to je druga priča.
Eto veliki je izdajnik BiH što je proglasio autonomnu krajinu a šta je onda onaj koji je ukinuo RBIH i pola države dao Srbima i to sa vrlo ugodnim nazivom Republika Srpska.Ratovalo se za islamsku državu a ne Bosnu i Hercegovinu i to će vrijeme pokazati kao istinu, nažalost.Naravno ovim neopravdavam agresiju Srba niti štitim autonomaše.Samo pišem o činjenicama.
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#41 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by palermo »

L@BuD wrote:
insomnia78 wrote:
pojedinac wrote:Nema više KOS-a i JNA pa samim tim ni ponovnog pokretanja Agrokomerca.

O Fikretu Abdiću sve najgore.
:run:
Upravo


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
De se vi malo bolje informišite kako je nastao agrokomerc.KOS i JNA nisu imali pametnijeg posla nego da u Kladuši dižu kombinat.Da bi jedna firma dobro poslovala mora imati jak menadžment a Fikret Abdić je upravo bio sposoban u tom pogledu,i to se na milion primjera može opisati.Sad kakav je u politici bio to je druga priča.
Eto veliki je izdajnik BiH što je proglasio autonomnu krajinu a šta je onda onaj koji je ukinuo RBIH i pola države dao Srbima i to sa vrlo ugodnim nazivom Republika Srpska.Ratovalo se za islamsku državu a ne Bosnu i Hercegovinu i to će vrijeme pokazati kao istinu, nažalost.Naravno ovim neopravdavam agresiju Srba niti štitim autonomaše.Samo pišem o činjenicama.
I babu i te činjenice vodi kući.

Što se mene tiče o babi nemam šta raspravljati. On sam je već davno raspravio sve.
armin071
Posts: 5291
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#42 Re: Kako Fikret Abdić može preuzeti Agrokomerc?

Post by armin071 »

E moj babin...... 250000 glasova :D ....... osveta Hrvata....točka....... I kakav je babo jel se promjenio?? A skupiće babo čitavih 2000 glasova taman kolko mu je danas došlo na doček. I nek bude sretan ako ga neko od ludih krajšnika ne ukoka čim se dole pojavi koliko je samo zla nanio tom narodu gore. Nego pozdravi ti nama babu ili je možda sad već postao tata gdje će ba babo biti u Šćeri "hrvatice" :D
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#43 Re: Kako Fikret Abdić može preuzeti Agrokomerc?

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Abdiću, danas si izašao iz bukse i odmah si krenuo praviti *ranja. Ne pada snijeg da pokrije brijeg, već da svaka zvijer pokaže trag.
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#44 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by Sasvim_Obican »

E djeco moja, ostarimo mrzeći se u neznaju i predrasudama !

Teško nama sa nama.

Nama treba dati onakvih kao što su trenutni predstavnici USK u Vladi Federacije i Palramentu Federacije, i neka nam i dalje Hrvatska uvozi koliko god smeća može. Mi ipak imamo pametnijeg posla od rada..
User avatar
topcam
Posts: 5080
Joined: 08/07/2007 12:49

#45 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by topcam »

poznanik wrote:
Možda će nam sada dati odgovor na pitanje zašto se odrekao svog položaja predsjednika Predsjedništva koji mu je pripao po osvojenim glasovima na prvim prijeratnim izborima, 1990. godine :oops:
I mene interesuje odgovor.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#46 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by insomnia78 »

Sasvim_Obican wrote:E djeco moja, ostarimo mrzeći se u neznaju i predrasudama !

Teško nama sa nama.

Nama treba dati onakvih kao što su trenutni predstavnici USK u Vladi Federacije i Palramentu Federacije, i neka nam i dalje Hrvatska uvozi koliko god smeća može. Mi ipak imamo pametnijeg posla od rada..
E vala necemo ni oprastati ratnim zlocincima i veleizdajicama da nas spasavaju. Ne mogu da vjerujem da o tome uopste diskutujemo. Kome je babo i babini dobri nek ih vodi kuci nek ga spasavaju, ako vec nisu
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
L@BuD
Posts: 347
Joined: 21/04/2010 00:44

#47 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by L@BuD »

palermo wrote: I babu i te činjenice vodi kući.

Što se mene tiče o babi nemam šta raspravljati. On sam je već davno raspravio sve.
Neka hvala, ne trebaju mi.

Samo treba ljude po djelima cijeniti najlakše je reći izdajnik realno ništa mi bolji nisu ni oni koji su pokrali milione donacija i opljačkali državne firme i od tog novca svoje poslovno carstvo razvili i nizašta neodgovaraju ili oni koji su legalizovali Republiku Srpsku pa sad im puna usta BiH.Meni je gore to licemerje.Ovu državu nije ni opljačko ni uništio ni prodao tamo neki "Babo".
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48 Re: Kako Fikret Abdić može preuzeti Agrokomerc?

Post by BHCluster »

Lukašenko wrote:Par dana prije izlaska FK Babe iz zatvora njegova kćer je rekla da će njezin otac se vratiti u Agrokomerc na jedini način na koji se može pravit posao u BiH.......politikom.

Prije nego napišem teoriju kako se to može, u našim suludim okolnostima,postići na jednostavan način odmah se želim ograditi od mogučnosti da to možda zakonski nije moguće a ja s tim nisam upoznat. Odnosno da li se osuđeni ratni zločinac koji je odslužio kaznu smije po BiH zakonima baviti politikom.

E pa evo laganog načina preuzimanja Agrokomerca (što je odnjega ostalo) od strane Babe. Za vlast u Sarajevu područje od Kladuše do Pećigrada jest regija koja mora platiti za izdaju države. Točka. Agrokomerc, što se dalo opljačkati do danas je već opljačkano, prodano u bescjenje, itd. Znači 'genijalnim' menađerima iz SDA i SDP-a sam Agrokomerc ne predstavlja ništa. Do sledećih izbora ostale su 2 i pol godine. Što ako se Babo kandidira za člana predsjedništva iz reda Bošnjačkog naroda? Hm, svima vam se čini suluda ideja. Možda, ali samo možda ako neznate da jedan narod u BiH te izbore smatra farsom u kojoj oni nemaju mogučnost izabrati svoga kandidata..... to su naravno Hrvati. I što sad. Siguran sam da bi velika većina Hrvata glasala za Babu samo da vrate Bošnjacima za zadnja dva izborna procesa kada su Bošnjaci njima izglasali Komšića koji budimo iskreni se baš i nesmije pojaviti u nekoj Hrvatskoj općini. Neka je to 150 hiljada glasova + 100 hiljada Babinih koje on vjerojatno može skupiti među nostalgičarima, i? Tu su Bakir, Fahrudin, Haris (sigurni povratnik), itd. Znači 250 hiljada može pobjediti. E pa ako dođe do takve matematike kojom Hrvati obavljaju svetu misiju 'neka komšiji crknu dve krave pa može meni jedna' a Babo je na pragu spektakularnog povratka onda genijalcima iz SDP-a i SDA je najjeftinije dati ono što i ne postoji. AGROKOMERC Babi a Hrvatima obećanje da stranka za građana iliti SDP im neće ponuditi novog Komšića.

Eto, što mislite?
Osudeni ratni zlocinac abdic nema pravo da se bavi politikom. Akojom prilikom da stupi na teritoriju Bosne i Hercegovine zavrsice tu turneju veoma brzo to je samo cinjenica.
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#49 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by palermo »

Sasvim_Obican wrote:E djeco moja, ostarimo mrzeći se u neznaju i predrasudama !

Teško nama sa nama.

Nama treba dati onakvih kao što su trenutni predstavnici USK u Vladi Federacije i Palramentu Federacije, i neka nam i dalje Hrvatska uvozi koliko god smeća može. Mi ipak imamo pametnijeg posla od rada..
Ne vidim nikakve veze Babe i ovoga o čemu ti pričaš. Fikret Abdić zvani Babo je čovjek koji je rasturao ovu zemlju i to priključujući se oružanoj agresiji.

Jel ovo još uvijek upitno ?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#50 Re: fikret abdić i agrokomerc

Post by insomnia78 »

topcam wrote:
poznanik wrote:
Možda će nam sada dati odgovor na pitanje zašto se odrekao svog položaja predsjednika Predsjedništva koji mu je pripao po osvojenim glasovima na prvim prijeratnim izborima, 1990. godine :oops:
I mene interesuje odgovor.
Kakve ba to veze ima sa bilo cim frajer je proglasio autonomiju zabio nam noz u ledja i krenuo otvarat logore za svoj narod. Pa da ce otvoriti microsoft a ne agrokomerc (sto je suplja nevidjena) s njim i njegovim nema price
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Locked